DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 12:12   #1771
justkaM18
Raczkowanie
 
Avatar justkaM18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomocy zastanawiam się nad dekoloryzacją, mam bardzo ciemne swoje wlosy, jeszcze i niestety malowałam na czarno farbą żeby były takie ładne błyszczące, chcialabym zmiany, zastanawiam się czy po dekoloryzacji uzyskam taki kolor jak w zalaczniku, kiedys mial juz robioną ale to byl jasny braz z karmelem calkowicie mi nie pasował, znajomi są nieobiektywni i mowią ze bezie pasował ja się jednak boję bo w salonie jednak to troszke kosztuje, doradzcie dziewczyny, co sądzicie wstawiam zdjęcie takiego koloru jakbym chciała i swoje z lata mam taki obiecnie kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50fe5b65d9.jpg (77,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00018ja.jpg (50,3 KB, 26 załadowań)
justkaM18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:16   #1772
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
hej, czytałam już tonę wątków n/t dekoloryzacji itd ale jednak musze sie poardzić osobiście

od 14 lat farbowałam włosy na granatową czerń z palette ( ) zachciało mi się zmiany bo latka lecą i czarny juz nie taki korzystny jak kiedyś
włosy rozjaśniłam najpierw joanną a później delią ( w ten sam dzien) rozjaśniałam od konców. Później poszła fioletowa płukanka a na koniec farba Srebrzysty średni popielaty blond Garniera.
Włosy mają teraz kolor jasny, sredni brąz na górze jaśniejsze (później wkleje zdjęcie)
Chciałabym by były jaśniejsze i straciły rudości
Czym je teraz potraktować ? czy dac jakiś mega jasny blond rozjaśniający czy to wogóle chwyci taki kolor
czy znów trzeba je zdekoloryzowac?

stan włosów jest bardzo dobry (lekko suche konce z tyłu pod spodem ale to jest do uratowania)
daj zdjęcie to poradzimy.
garnier ma taki odcień? srebrzysty? 111?

Cytat:
Napisane przez justkaM18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy zastanawiam się nad dekoloryzacją, mam bardzo ciemne swoje wlosy, jeszcze i niestety malowałam na czarno farbą żeby były takie ładne błyszczące, chcialabym zmiany, zastanawiam się czy po dekoloryzacji uzyskam taki kolor jak w zalaczniku, kiedys mial juz robioną ale to byl jasny braz z karmelem calkowicie mi nie pasował, znajomi są nieobiektywni i mowią ze bezie pasował ja się jednak boję bo w salonie jednak to troszke kosztuje, doradzcie dziewczyny, co sądzicie wstawiam zdjęcie takiego koloru jakbym chciała i swoje z lata mam taki obiecnie kolor
skoro mówisz ze Ci nie pasował to czemu chcesz go zrobić?
ja Cie widze w jaśniejszym ale niespecjalnie ciepłym, na pewno nie rudym. jakiś ciemny złoty blond moze byc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:40   #1773
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

wrzucam fotki
pierwsze sa w świetle dziennym bez lampy, ostatnie z lampą mega rude

ogólnie sa troche jasniejsze niz na zdjęciach ale mój aparat nie umie złapać koloru
chciałabym jakiś blond ale nie bardzo jasny ale coś naturalnego i nie ciepłego. Mój naturalny kolor to jasny brąz, odrosty mam takie mysie

fryz5 pomyliłam sie ta farba to Natural & easy 542
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2821.jpg (57,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2826.jpg (47,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2834.jpg (44,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2817.jpg (87,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 542.jpg (53,8 KB, 8 załadowań)
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2013-01-18 o 13:03
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:21   #1774
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
wrzucam fotki
pierwsze sa w świetle dziennym bez lampy, ostatnie z lampą mega rude

ogólnie sa troche jasniejsze niz na zdjęciach ale mój aparat nie umie złapać koloru
chciałabym jakiś blond ale nie bardzo jasny ale coś naturalnego i nie ciepłego. Mój naturalny kolor to jasny brąz, odrosty mam takie mysie

fryz5 pomyliłam sie ta farba to Natural & easy 542
jak chcesz pozbyć sie rudego na tym obecnym kolorze to co najwyżej zrobisz sobie chłodny ciemny brąz.

źle że użyłaś joanny i delii, szkoda włosów, one niszczą mocno i mało rozjaśniają. mogłaś zajrzeć do nas i kupić coś fryzjerskiego, i niestety poradzę Ci to teraz po tych przejściach. kup rozjaśniacz chantal prosalon jedną saszetkę i do niego wodę 6% 80ml , albo pewnie 100ml bo takie mogą tylko być pojemności . kupisz w hurtowni fryzjerskiej.

rozjasnij nim i pokaż efekt. poradzimy co by tu dalej robić, ale musisz uderzać w jaśniejsze i popielate farby zeby zgasić rudość np wellaton 8/1
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:35   #1775
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czyli nie ma szans zeby mi to farba rozjaśniająca chwyciła? mam w domu palette N12
pytam o te farby bo obecnie jestem uziemiona w domu i nie mam jak się ruszać do hurtowni
co do niszczenia włosów to masz racje, że joanny i delie niszczą włosy ale ja sobie z tym poradziłam w tydzien i myślę, ze w ciagu miesiąca włosy będą idelanie gładkie miękkie i spręzyste

dzięki za rady

jedna saszetka wystarczy w razie czego?
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2013-01-18 o 13:45
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:40   #1776
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
hej, czytałam już tonę wątków n/t dekoloryzacji itd ale jednak musze sie poardzić osobiście

od 14 lat farbowałam włosy na granatową czerń z palette ( ) zachciało mi się zmiany bo latka lecą i czarny juz nie taki korzystny jak kiedyś
włosy rozjaśniłam najpierw joanną a później delią ( w ten sam dzien) rozjaśniałam od konców. Później poszła fioletowa płukanka a na koniec farba Srebrzysty średni popielaty blond Garniera.
Włosy mają teraz kolor jasny, sredni brąz na górze jaśniejsze (później wkleje zdjęcie)
Chciałabym by były jaśniejsze i straciły rudości
Czym je teraz potraktować ? czy dac jakiś mega jasny blond rozjaśniający czy to wogóle chwyci taki kolor
czy znów trzeba je zdekoloryzowac?

stan włosów jest bardzo dobry (lekko suche konce z tyłu pod spodem ale to jest do uratowania)
masz podobna sytacje jak ja. Tez granatowa czernz Palette, ale przez jedyne 10 lat
Kiedy ostatni raz cos robilas z wlosami? Zniszczenia moga wyjsc pod czasie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:45   #1777
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

katja 2 tygodnie temu ściagnełam kolor do tego co jest na zdjęciach reszta jak w opisie wyzej

włosy były przesuszone ale od razu się nimi zajełam i w ciągu tych 2 tygodni je "naprostowałam" jedynie z tyłu pod spodem jeszcze są przesuszone i pojedyncze włoski na całej głowie bo odstają ale odstawały i przed dekoloryzacją
u mnie się sprawdziło intensywne olejowanie, sok z aloesu i maska z Biovaxu + Glis Kur czarny odż b/s
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2013-01-18 o 13:51
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 13:51   #1778
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
czyli nie ma szans zeby mi to farba rozjaśniająca chwyciła? mam w domu palette N12
pytam o te farby bo obecnie jestem uziemiona w domu i nie mam jak się ruszać do hurtowni
co do niszczenia włosów to masz racje, że joanny i delie niszczą włosy ale ja sobie z tym poradziłam w tydzien i myślę, ze w ciagu miesiąca włosy będą idelanie gładkie miękkie i spręzyste

dzięki za rady

jedna saszetka wystarczy w razie czego?
starczy jedna saszetka. palette N12 możesz użyć po rozjaśnieniu bo ona teraz nic nie da, ewentualnie możesz ją zmieszać z rozjaśniaczem to będzie lżejsze rozjaśnienie niż sam rozjasniacz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:52   #1779
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
katja 2 tygodnie temu ściagnełam kolor do tego co jest na zdjęciach reszta jak w opisie wyzej
Wlasnie doczytalam, ze cos mnie ominelo Fryz jak zawsze dobrze prawi
Mam taka sytuacje jak Ty, ale rozjasniam wlosy od kwietnia bodajze. Naturalny tez mam jasny braz/ciemny blond, ciagle nie moge trafic na farbe, ktora da mi wymarzony kolor...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:57   #1780
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

fryz5 dzięki

ja musze przyznać, ze w tym temacie jestem ciemna jak moje poprzednie włosy nigdy nie potrzebowałam sie zastanawiac nad oxydantami, rudościami itd

własnie czytam, ze ten rozjaśniacz łapie az 8 tonów czyli rozumiem, ze mam kukac co chwilę coby mi się platyna nie zrobiła

fryz widzę, ze z wrocławia jesteś to może sie orientujesz gdzie najblizej mnie dostanę to cudo okolice praktikera - krakowska

katja a obecnie jaki masz kolor?
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:01
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:03   #1781
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wlasnie doczytalam, ze cos mnie ominelo Fryz jak zawsze dobrze prawi
Mam taka sytuacje jak Ty, ale rozjasniam wlosy od kwietnia bodajze. Naturalny tez mam jasny braz/ciemny blond, ciagle nie moge trafic na farbe, ktora da mi wymarzony kolor...
no ale kupiłaś już i leży i grzecznie czeka na użycie bądźmy dobrej myśli
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz5 dzięki

ja musze przyznać, ze w tym temacie jestem ciemna jak moje poprzednie włosy nigdy nie potrzebowałam sie zastanawiac nad oxydantami, rudościami itd

własnie czytam, ze ten rozjaśniacz łapie az 8 tonów czyli rozumiem, ze mam kukac co chwilę coby mi się platyna nie zrobiła

katja a obecnie jaki masz kolor?
naturalne do 8 tonów z farbowanymi inaczej, na każdej farbie czy rozjaśniaczu efekt "po" pokazany jest TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁOSACH WCZEŚNIEJ NIE FARBOWANYCH zawsze!

możesz zmieszać rozjaśniacz z tą palette co masz w domu i nałozyć na włoski na 30-40 min , platyny nie będzie, no może na odroście. jak wyjdzie jasna rudość, pomarańcz to będzie już dobrze bo z tego łatwo wyjdziemy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 14:12   #1782
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz5 dzięki

ja musze przyznać, ze w tym temacie jestem ciemna jak moje poprzednie włosy nigdy nie potrzebowałam sie zastanawiac nad oxydantami, rudościami itd

własnie czytam, ze ten rozjaśniacz łapie az 8 tonów czyli rozumiem, ze mam kukac co chwilę coby mi się platyna nie zrobiła

fryz widzę, ze z wrocławia jesteś to może sie orientujesz gdzie najblizej mnie dostanę to cudo okolice praktikera - krakowska

katja a obecnie jaki masz kolor?
Taki jak w zalaczniku Moze ciut jasniejszy, bo tam jest sztuczne oswietlenie, w dodatku slabe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0823.jpg (36,7 KB, 40 załadowań)
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:13   #1783
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a ja sobie dzisiaj napisałam posta o włosowej pielęgnacji. i jak tak sobie patrzę to mi włoski nawet nieźle odrosły. tylko na zdjęciu wyszły oczywiście czarne, chociaż są już brązowe.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Taki jak w zalaczniku Moze ciut jasniejszy, bo tam jest sztuczne oswietlenie, w dodatku slabe.
bardzo ładny!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:16   #1784
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ale kupiłaś już i leży i grzecznie czeka na użycie bądźmy dobrej myśli


naturalne do 8 tonów z farbowanymi inaczej, na każdej farbie czy rozjaśniaczu efekt "po" pokazany jest TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁOSACH WCZEŚNIEJ NIE FARBOWANYCH zawsze!

możesz zmieszać rozjaśniacz z tą palette co masz w domu i nałozyć na włoski na 30-40 min , platyny nie będzie, no może na odroście. jak wyjdzie jasna rudość, pomarańcz to będzie już dobrze bo z tego łatwo wyjdziemy
Ano czeka Bede robic odrost okolo 10 lutego. Andy, skoro juz tu jestem, to wytlumacz mi łopatologicznie, jak sie robi malaks? I czy to nie sprawi, ze zabiore czesc farby z odrostu i on slabiej sie rozjasni?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj napisałam posta o włosowej pielęgnacji. i jak tak sobie patrzę to mi włoski nawet nieźle odrosły. tylko na zdjęciu wyszły oczywiście czarne, chociaż są już brązowe.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



bardzo ładny!
Dziekuje kochana Dla mnie to ciagle jeszcze nie jest TO
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:36   #1785
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj napisałam posta o włosowej pielęgnacji. i jak tak sobie patrzę to mi włoski nawet nieźle odrosły. tylko na zdjęciu wyszły oczywiście czarne, chociaż są już brązowe.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



bardzo ładny!
łojejku! nie wiedziałem ze masz bloga jak to mozliwe
juz obserwuję !

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ano czeka Bede robic odrost okolo 10 lutego. Andy, skoro juz tu jestem, to wytlumacz mi łopatologicznie, jak sie robi malaks? I czy to nie sprawi, ze zabiore czesc farby z odrostu i on slabiej sie rozjasni?
generalnie ja robie malaks po upływie czasu, lub po prostu jak widze że odrosty sa już takie ja byc powinny, a malaks robie na 5 lub 10 min różnie , nie trzymam sie kurczowo czasu, obserwuję jak reszta włosów przyjmuje kolor.

załóżmy że minęło te 50 min czy tam 60 ja czasami tyle trzymałem polewasz włosy wodą, najwygodniej z prysznica po prostu jak sie pochylisz na d wanną czy tam kabiną, polewasz je tak aby je zmoczyć ale nie zmyć farby, przemasowujesz farbę na całe włosy jakbyś je myła szamponem i trzymasz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:45   #1786
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
łojejku! nie wiedziałem ze masz bloga jak to mozliwe
juz obserwuję !

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



generalnie ja robie malaks po upływie czasu, lub po prostu jak widze że odrosty sa już takie ja byc powinny, a malaks robie na 5 lub 10 min różnie , nie trzymam sie kurczowo czasu, obserwuję jak reszta włosów przyjmuje kolor.

załóżmy że minęło te 50 min czy tam 60 ja czasami tyle trzymałem polewasz włosy wodą, najwygodniej z prysznica po prostu jak sie pochylisz na d wanną czy tam kabiną, polewasz je tak aby je zmoczyć ale nie zmyć farby, przemasowujesz farbę na całe włosy jakbyś je myła szamponem i trzymasz.
aha Dzieki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:52   #1787
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
łojejku! nie wiedziałem ze masz bloga jak to mozliwe
juz obserwuję !
dzięki. ja już dawno w obserwowanych mam.

a ja czym dłużej myślę to tak mi jeszcze przyszło do głowy... jak będę robić deko to na odrosty też od razu nakładać? czy na farbowaną część a np. na ostatnie 20 minut na odrosty też?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:42   #1788
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Taki jak w zalaczniku Moze ciut jasniejszy, bo tam jest sztuczne oswietlenie, w dodatku slabe.
Ale piękne masz włosy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj napisałam posta o włosowej pielęgnacji. i jak tak sobie patrzę to mi włoski nawet nieźle odrosły. tylko na zdjęciu wyszły oczywiście czarne, chociaż są już brązowe.
Widziałam posta, widać różnicę w kondycji włosów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:07   #1789
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dzięki. ja już dawno w obserwowanych mam.

a ja czym dłużej myślę to tak mi jeszcze przyszło do głowy... jak będę robić deko to na odrosty też od razu nakładać? czy na farbowaną część a np. na ostatnie 20 minut na odrosty też?
wiesz, naturalnych to on nie zmieni, ale nic sie nie stanie jak na nie dasz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 16:53   #1790
ewi156
Raczkowanie
 
Avatar ewi156
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 112
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny

Mam do was parę pytań, i byłabym wdzięczna gdybyście były w stanie mi na nie odpowiedziec i coś doradzić

Otoż od około 1,5 roku farbuje włosy na ciemny brąz, 2 miesiące temu doszłam do wniosku, że czas na zmianę i chcę wrócić do blondu. Mam za sobą trzy próby rozjaśniania w tym jedną kąpiel rozjaśniającą z dosyć marnym skutkiem. (Oczywiście rozjaśnianie w domu przez koleżanke która fryzjerką raczej nie jest ) Obecnie na głowie mam średni brąz z lekkimi prześwitami rudego :/

A teraz pytania :P Czy jeśli położę na to farbę ciemny blond to złapie czy znow bedę musiała rozjasniać? I czy mogę to zrobić teraz czy dac włosom odpocząć?
__________________
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej..." - Magik.





`Mógłby być już piątek`
ewi156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:18   #1791
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewi156 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam do was parę pytań, i byłabym wdzięczna gdybyście były w stanie mi na nie odpowiedziec i coś doradzić

Otoż od około 1,5 roku farbuje włosy na ciemny brąz, 2 miesiące temu doszłam do wniosku, że czas na zmianę i chcę wrócić do blondu. Mam za sobą trzy próby rozjaśniania w tym jedną kąpiel rozjaśniającą z dosyć marnym skutkiem. (Oczywiście rozjaśnianie w domu przez koleżanke która fryzjerką raczej nie jest ) Obecnie na głowie mam średni brąz z lekkimi prześwitami rudego :/

A teraz pytania :P Czy jeśli położę na to farbę ciemny blond to złapie czy znow bedę musiała rozjasniać? I czy mogę to zrobić teraz czy dac włosom odpocząć?
hmmm...o tym jakie błędy popełniłaś to juz przeczytasz na najnowszych stronach a wątek jest po to zbiorczy aby każdy mógł zasięgnąć wiedzy, Twój przypadek jest jak milion innych a odpowiedzi czekają na przeczytanie.

jesteśmy do pomocy, ale nie chce się np mi powtarzać milion razy jednego i tego samego, co jest praktycznie podane na talerzu.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:38   #1792
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Widziałam posta, widać różnicę w kondycji włosów
Dzięki.
Staram się jak mogę, takie komentarze mnie motywują do dalszego działania.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiesz, naturalnych to on nie zmieni, ale nic sie nie stanie jak na nie dasz
Ano to nie ma problemu. Fajnie.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hmmm...o tym jakie błędy popełniłaś to juz przeczytasz na najnowszych stronach a wątek jest po to zbiorczy aby każdy mógł zasięgnąć wiedzy, Twój przypadek jest jak milion innych a odpowiedzi czekają na przeczytanie.

jesteśmy do pomocy, ale nie chce się np mi powtarzać milion razy jednego i tego samego, co jest praktycznie podane na talerzu.
bez kitu... aż się czasami nie chce odpisywać. to samo jest na wątku o przedłużaniu włosów. zanim tam w ogóle napisałam, przeczytałam. miałam parę pytań- napisałam. teraz w sumie po tylu metodach i kompletach to małym specem jestem. i aż mnie strzela czasami, jak co drugi post mam odpisywać jakie sklepy z włosami są dobre a jakie nie...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:24   #1793
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

katja całkiem ładny ten kolorek a do jakiego zmierzasz ? i ja tam nie widze rudości zimno zimno

wrzuce Wam jeszcze mój paszcz tutaj włosy wydają się bez rudości ale też dużo ciemniejsze. Myślicie, ze w jasnych będę wyglądać ok, czy może jednak dalej nie rozjaśniac ale ja kurcze nie miałam jeszcze blondowatych i mnie korci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (48,7 KB, 33 załadowań)
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2013-01-18 o 21:22
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 10:43   #1794
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale piękne masz włosy



Widziałam posta, widać różnicę w kondycji włosów
Dziekuje
Ja widze cos rudo-zółtego, ale to szczegol

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
katja całkiem ładny ten kolorek a do jakiego zmierzasz ? i ja tam nie widze rudości zimno zimno

wrzuce Wam jeszcze mój paszcz tutaj włosy wydają się bez rudości ale też dużo ciemniejsze. Myślicie, ze w jasnych będę wyglądać ok, czy może jednak dalej nie rozjaśniac ale ja kurcze nie miałam jeszcze blondowatych i mnie korci
Wiesz co, marzy mi sie taki czysty jasny popielaty blond, ale z moimi wlasmi to marzenie. Ewentualnie zadaowolilabym sie czyms takim jak ma Doda (nie znosze jej, ale kolor wlosow by mi nawet odpowiadal). Najlepszy kolor mam tam, gdzie kiedys byla czarna farba i byly robione pasemka. Na wlosach, ktore sa tylko rozajasniane farbami, czyli takz 10-12 cm wychodza ciagle za rude/zolte.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:09   #1795
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
katja całkiem ładny ten kolorek a do jakiego zmierzasz ? i ja tam nie widze rudości zimno zimno

wrzuce Wam jeszcze mój paszcz tutaj włosy wydają się bez rudości ale też dużo ciemniejsze. Myślicie, ze w jasnych będę wyglądać ok, czy może jednak dalej nie rozjaśniac ale ja kurcze nie miałam jeszcze blondowatych i mnie korci
hm te albo lekko jaśniejsze pasują Ci, czym malujesz/przyciemniasz brwi?
z drugiej strony nikt nie zabrania Ci spróbować z blondem moze dobrze się będziesz czuła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:22   #1796
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ja widze cos rudo-zółtego, ale to szczegol

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------


Wiesz co, marzy mi sie taki czysty jasny popielaty blond, ale z moimi wlasmi to marzenie. Ewentualnie zadaowolilabym sie czyms takim jak ma Doda (nie znosze jej, ale kolor wlosow by mi nawet odpowiadal). Najlepszy kolor mam tam, gdzie kiedys byla czarna farba i byly robione pasemka. Na wlosach, ktore sa tylko rozajasniane farbami, czyli takz 10-12 cm wychodza ciagle za rude/zolte.
To widzę że dążymy do tego samego Ja też bym chciała jasny popielaty blond
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 12:27   #1797
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
katja całkiem ładny ten kolorek a do jakiego zmierzasz ? i ja tam nie widze rudości zimno zimno

wrzuce Wam jeszcze mój paszcz tutaj włosy wydają się bez rudości ale też dużo ciemniejsze. Myślicie, ze w jasnych będę wyglądać ok, czy może jednak dalej nie rozjaśniac ale ja kurcze nie miałam jeszcze blondowatych i mnie korci
wydaje mi się, że brwi masz naturalnie tego koloru? ja mam czarne naturalnie i z tym jest właśnie problem przy jaśniejszych włosach . myślę, że te włoski Ci pasują bardzo fajnie. ewentualnie widzę Cię w blondzie/jasnym brązie typu karmel, ślicznie by Ci było.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 12:48   #1798
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

fryz brwi mam deko jaśniejsze niż na zdjęciu, lekko je przyciemniam miękką kredką ciemny brąz

SceneQueen ale ja bym chciała coś zimnego

a jeszcze mi napiszcie jaką farbę mam kupić po rozjaśnianiu zeby usunąc ewentualną marchewkę. Kupie od razu żeby nie latać bo nie mam ochoty chodzić z zółta góra i pomarańczowym dołem

katja no to czekam na efekt farbowania, ja niestety aż do takiego koloru nie chcę mi wystarczy jakiś zwykły blond byle zimny
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:29   #1799
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz brwi mam deko jaśniejsze niż na zdjęciu, lekko je przyciemniam miękką kredką ciemny brąz

SceneQueen ale ja bym chciała coś zimnego

a jeszcze mi napiszcie jaką farbę mam kupić po rozjaśnianiu zeby usunąc ewentualną marchewkę. Kupie od razu żeby nie latać bo nie mam ochoty chodzić z zółta góra i pomarańczowym dołem

katja no to czekam na efekt farbowania, ja niestety aż do takiego koloru nie chcę mi wystarczy jakiś zwykły blond byle zimny
O chłodny odcień blondu najtrudniej po rozjaśnianiu, widzę po sobie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:05   #1800
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no widze własnie ale na poczatek musze dojśc do jakiegokolwiek blondu zamiast rudych
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.