Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 09:41   #811
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
mam tylko olej tamanu( wlasnie sie nim nasmarowalam) i olej z pestek truskawki. tamanu powinien byc chyba dobry- podobno przyspiesza gojenie
Jesli masz problem z sucha skora po rolce i same oleje to za malo, to kup sobie masc vita-pos albo nanobase. Ja stosuje ta pierwsza i sobie chwale. Jak mi sie skonczy, to kupie ta druga, swietne opinie na KWC. Obie bez konserwantow.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:56   #812
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Jesli masz problem z sucha skora po rolce i same oleje to za malo, to kup sobie masc vita-pos albo nanobase. Ja stosuje ta pierwsza i sobie chwale. Jak mi sie skonczy, to kupie ta druga, swietne opinie na KWC. Obie bez konserwantow.
nie mam problemu z sucha skora tylko ze swedzacym uczuleniem po nalozonej ponad tydzien temu na wit c. nanobasa ma parafine ktorej moja skora nie toleruje. szukam czegos gojacego co zmniejszy zaczerwienienie i swedzenie pod okiem.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:09   #813
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie mam problemu z sucha skora tylko ze swedzacym uczuleniem po nalozonej ponad tydzien temu na wit c. nanobasa ma parafine ktorej moja skora nie toleruje. szukam czegos gojacego co zmniejszy zaczerwienienie i swedzenie pod okiem.
Myslalam, ze jak swedzi to i sie luszczy
Jak nie mozesz z parafina, to odpadaja obie masci, ktore polecilam.
Olej z tamanu moze pomoc, moze pomoc konopny, ale chyba masz wiekszy problem, bo dosc dlugo to juz trwa. Moze powinnas isc do apteki, cos Ci doradza? Oleje moze i podzialaja, ale to pewnie potrwa.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:47   #814
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

W aptece pewnie polecą coś z konserwantami, chyba że to apteka typu "Natura", gdzie znają się dobrze na składach. Ja bym spróbowała jednak z samym olejem + coś mega delikatnego do mycia twarzy (a może najlepiej samą wodą mineralną czy przegotowaną), do tego pij wapno rozpuszczalne i powinno przejść za jakiś czas.

Miałam podobną sytuację, tylko że bez żadnego powodu - moja skóra pod oczami po wielu latach używania dobrych, ale chemicznych kremów po prostu się zbuntowała.
Teraz nie mogę nałożyć absolutnie nic poza wybranym olejem, inaczej zaczyna swędzieć i robią się zaczerwienia. Czasem nawet nic nie nakładam i w zasadzie wtedy wygląda najlepiej, ale boję się o zmarchy
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 17:57   #815
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

przy okazji wizyty u lekarza opowiedzialam o uczuleniu. dostalam tabletki u masc z hydrokortyzolem( czy jakos tak). miejmy nadzieje ze uczulenie zejdzie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:53   #816
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny! Tym razem pytanie z trochę innej beczki. Czy stosowanie czystego kwasu hialuronowego 2% z Naturalisa na skórę wokół oczu jest ok? Po nałożeniu nie czuję ściągnięcia skóry ani innych negatywnych objawów. Czy na dłuższą metę nie podrażni mi skóry?
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 19:41   #817
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

dziewczyny a czy retimax 1500 mozna stosowac po stemplu kolo oczu???? pisze ze po zabiegach laserowych moze byc stosowany

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...imax-1500.html
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 14:34   #818
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam wszystkich, z góry przepraszam jeśli źle ulokowałem temat, mam pytanie odnośnie stosowania dermarollera 0,5 na twarz, raz w tygodniu. Ogólnie stosuje rolller w miejscach gdzie mam ślady i przebarwienia po trądziku, lecz martwie sie, czy aby nie zrobie sobie gorzej. Chodzi o to, że w miejscach które rolluje pojawiają sie białe plamki ,jakby blizny, czy to dobry objaw??generalnie zauważyłem dużą poprawę gdyż wiele blizn znacznie sie wypłyciło ale jednak razem z tym pojawiają sie własnie te plamki, niektóre z dużych nawet robią się jakby na dwie części......prosze o porady i z góry dziękuję.
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 13:33   #819
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy retimax 1500 mozna stosowac po stemplu kolo oczu???? pisze ze po zabiegach laserowych moze byc stosowany

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...imax-1500.html
nikt mi nie odpowiedzial wiec sama sprawdzilam.wczoraj 2gi raz zrobilam podejscie do stempla. po 1 nabawilam sie uczulenia ktore mi przechodzilo ok 2 tyg;/ po stemplowaniu nasmarowalam sie retimax 1500 . po godz zaczewienienie zniklo. rano lekka opuchlizna ale naprawde baaaardzo lekka . dostrzegam ja tylko dlatego ze "wypelnila" mi sie lekko zapadnieta "dolina łez" i zmarszczki pod oczami sa troszeczke szerzej od siebie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:13   #820
abyssalis
Przyczajenie
 
Avatar abyssalis
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, z góry przepraszam jeśli źle ulokowałem temat, mam pytanie odnośnie stosowania dermarollera 0,5 na twarz, raz w tygodniu. Ogólnie stosuje rolller w miejscach gdzie mam ślady i przebarwienia po trądziku, lecz martwie sie, czy aby nie zrobie sobie gorzej. Chodzi o to, że w miejscach które rolluje pojawiają sie białe plamki ,jakby blizny, czy to dobry objaw??generalnie zauważyłem dużą poprawę gdyż wiele blizn znacznie sie wypłyciło ale jednak razem z tym pojawiają sie własnie te plamki, niektóre z dużych nawet robią się jakby na dwie części......prosze o porady i z góry dziękuję.
Jaką strukturę mają plamki?
Jeżeli używasz słabego rollera z za szerokimi, źle wyprofilowanymi igłami niestety mogą to być blizny, które nie powinny powstawać po użyciu derma rollera. Ale pocieszę Cię trochę - jeśli jesteś opalony lub masz przebarwienia potrądzikowe te plamki mogą być też fragmentami zdrowej, odnowionej, nie przebarwionej skóry.
__________________
Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie będzie właściwy.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)
abyssalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:17   #821
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Plamki maja taką bardzo gładką powierzchnię, to jest tak jakby wraz z wypłyceniem zmieniał się koloryt przebarwienia na biały i właśnie głównie przekształcają się one z przebarwień (czyli takich ciemnych śladów) , czyli najpierw były takie ciemnawe ślady po trądziku a potem tworzą się białe wraz z wypukleniem.... nie wiem jak to nazwać już. Roller mam 0,5 540 igieł. Proszę o jakieś porady, mógłbym nawet dać jakieś zdjecie.....

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

....jeszcze muszę dodać że niestety mam jasną karnację.
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 15:21   #822
abyssalis
Przyczajenie
 
Avatar abyssalis
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Plamki maja taką bardzo gładką powierzchnię, to jest tak jakby wraz z wypłyceniem zmieniał się koloryt przebarwienia na biały i właśnie głównie przekształcają się one z przebarwień (czyli takich ciemnych śladów) , czyli najpierw były takie ciemnawe ślady po trądziku a potem tworzą się białe wraz z wypukleniem.... nie wiem jak to nazwać już. Roller mam 0,5 540 igieł. Proszę o jakieś porady, mógłbym nawet dać jakieś zdjecie.....

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

....jeszcze muszę dodać że niestety mam jasną karnację.
Czyli jest tak jak ma być Nie masz się czym martwić. Jeśli jednak bardzo się niepokoisz to wrzuć zdjęcie. Najlepiej jakiś fragment twarzy z bliska.
__________________
Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie będzie właściwy.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)
abyssalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:50   #823
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie wiem czy będzie działał link....
Zdjęcia
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 22:29   #824
abyssalis
Przyczajenie
 
Avatar abyssalis
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Moim zadaniem jest wszystko ok.
__________________
Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie będzie właściwy.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)
abyssalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 11:33   #825
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czyli mam rozumieć że one bedą coraz mniejsze tak??roller stosuje już 8 miesiąc regularnie więc się trochę niepokoję.....a czy jakąś przerwę w kuracji nie trzeba zrobić??
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 11:43   #826
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Czyli mam rozumieć że one bedą coraz mniejsze tak??roller stosuje już 8 miesiąc regularnie więc się trochę niepokoję.....a czy jakąś przerwę w kuracji nie trzeba zrobić??
6 tygodni rolowania raz w tygodniu, 6 tygodni przerwy...skora musi sie zregenerowac.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:06   #827
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Widzę, że wątek o rolkowaniu rozwija się


Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Tym razem pytanie z trochę innej beczki. Czy stosowanie czystego kwasu hialuronowego 2% z Naturalisa na skórę wokół oczu jest ok? Po nałożeniu nie czuję ściągnięcia skóry ani innych negatywnych objawów. Czy na dłuższą metę nie podrażni mi skóry?

Kwas hialuronowy nie ma działania drażniącego, chociaż skóra pod oczami raczej lubi trochę tłuściejsze kosmetyki Jeśli nie chcesz stosować oleju dodaj do kwasu hialuronowego kroplę pantenolu - taka mieszanka nie uczuli Cię, a pantenol skutecznie pielęgnuje delikatną skórę pod oczami.


Cytat:
Napisane przez katja_24
6 tygodni rolowania raz w tygodniu, 6 tygodni przerwy...skora musi sie zregenerowac.

W czasie takiej przerwy dobrze jest stosować rolkę 0,25 mm przynajmniej 1-2 razy w tygdniu, żeby dostarczać skórze składniki odżywcze, inaczej po 6-tygodniowej przerwie możemy wrócić do punktu wyjścia, zwłaszcza w przypadku cery dojrzałej, niestety przekonałam się o tym na własnej skórze
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:25   #828
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ojej no to chyba źle zrobiłem ponieważ ja jeszcze nie zrobiłem takiej przerwy 6 tygodniowej.....
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:38   #829
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Ojej no to chyba źle zrobiłem ponieważ ja jeszcze nie zrobiłem takiej przerwy 6 tygodniowej.....

Nie przejmuj się, nic złego się nie stało. Zrób teraz przerwę, a po kilku tygodniach wróć do zabiegów Stosuj tylko cały czas składniki wspomagające odbudowę kolagenu.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 22:24   #830
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A te składniki to jakie są?...bo przyznam szczerze ze niczego nie stosuje ani przed rolowaniem ani po. Myślałem nad zakupem kolagenu naturalnego, ale szczerze to nie konsultowałem się z nikim czy mogę to stosować, czytałem jeszcze o jakichś maściach z witaminą C. Co Waszym zdaniem byłoby najlepszym rozwiązaniem???
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 07:43   #831
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
A te składniki to jakie są?...bo przyznam szczerze ze niczego nie stosuje ani przed rolowaniem ani po. Myślałem nad zakupem kolagenu naturalnego, ale szczerze to nie konsultowałem się z nikim czy mogę to stosować, czytałem jeszcze o jakichś maściach z witaminą C. Co Waszym zdaniem byłoby najlepszym rozwiązaniem???

Podstawą są witaminy A i C - możesz kupić w formie surowców i dodawać do gotowych kremów albo kupić gotowy kosmetyk z tymi składnikami, chociaż o takowy jest dosyć trudno. Bardzo dobrze sprawdza się także tripeptyd - to także surowiec, bo przyczynia się do odbudowy kolagenu i warto go stosować z rollerem, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczny.

Kolagen naturalny, zarówno pochodzący ze skóry ryb jak i bydlęcy, działa tylko powierzchownie - nie jest w stanie przeniknąć przez naskórek, nie będzie miał więc wpływu na odbudowę kolagenu w Twojego kolagenu. Kolagen zwierzęcy bardzo dobrze nawilża, działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia i robi wiele dobrych rzeczy, ale tylko zewnętrznie .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:08   #832
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja kontynuuję walkę z sińcami pod oczami - "doliną łez". Do Voluplusa dokupiłam jeszcze kompleks na naczynka, witaminę E i C No i niebawem wymieniam rolkę na stempelek, mam nadzieję, ze będzie precyzyjniejszy.

mam pytanie do bardziej obeznanych z rozszyfrowywaniem składów. Czy ta maść nada się do pielęgnacji skóry po rolce? Niby nie ma konserwantów, barwników ani kompozycji zapachowej, ale czy nie ma tam czegoś innego, czego po rolce lepiej nie nakładać?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:18   #833
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek o rolkowaniu rozwija się





Kwas hialuronowy nie ma działania drażniącego, chociaż skóra pod oczami raczej lubi trochę tłuściejsze kosmetyki Jeśli nie chcesz stosować oleju dodaj do kwasu hialuronowego kroplę pantenolu - taka mieszanka nie uczuli Cię, a pantenol skutecznie pielęgnuje delikatną skórę pod oczami.





W czasie takiej przerwy dobrze jest stosować rolkę 0,25 mm przynajmniej 1-2 razy w tygdniu, żeby dostarczać skórze składniki odżywcze, inaczej po 6-tygodniowej przerwie możemy wrócić do punktu wyjścia, zwłaszcza w przypadku cery dojrzałej, niestety przekonałam się o tym na własnej skórze
No to ladnie, ja robilam zupelna przerwe Czy 31 lat to cera dojrzala?
W kazdym razie tez zauwazylam pogorszenie, a nie wiedzialam dlaczego
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 10:52   #834
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Aha czyli już wiem że kolagen mogę sobie narazie odpuścić. A jak się konkretnie nazywają te składniki z witaminą A i C?? to są jakieś maści, serum ...???chciałbym się zaopatrzyć ale chciałbym się dowiedzieć nazwy jakichś dobrych preparatów i gdzie ewentualnie można je dostać.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

....a i jeszcze mam pytanie jak ze słońcem??czy dopiero po 2 dniach od rolowania mogę wychodzić na słońce czy ogólnie cały czas unikać słońca??
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 15:11   #835
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czy coś takiego byłoby dobre???.....
http://allegro.pl/bn-apis-serum-do-t...177641983.html
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 17:01   #836
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Czy coś takiego byłoby dobre???.....
http://allegro.pl/bn-apis-serum-do-t...177641983.html

To może ja odpowiem. To z pewnością ma konserwanty. Za taką cenę 100 ml to z pewnością niezbyt dobrej jakości preparat.
Trzeba się nieźle "nagimnastykować" żeby dostać coś ekologicznego i za rozsądną cenę. Wiem to bo sama mam problem ze znalezieniem kosmetyków pod roller. W ogóle ciężko znaleźć preparat dobrej jakości, pomijając już te konserwanty. Ostatnio kupiłam w hurtowni kosmetyków profesjonalnych ampułki z witaminą C przeznaczone do jono i sonoterapii w gabinetach kosmetycznych. Jakież było moje zaskoczenie, gdy dostałam ampułki nie zabarwione na ciemno, czyli witamina C obecna w środku nie jest chroniona przed światłem. To ja już nie wiem, jak w hurtowni dla profesjonalistów takie rzeczy sprzedają to ręce opadają.

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-30 o 17:07
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 19:54   #837
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A czy coś takiego???.....
http://allegro.pl/danielle-laroche-s...168813560.html
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 00:16   #838
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość

Nie podają składu i ta niska cena... na pewno to nie jest nic ekologicznego. Za taką cenę kosmetyk o takiej pojemności nie może być czysty. Preparaty bez konserwantów są droższe. Najlepiej kup sobie czystą witaminę C w sklepie z półproduktami kosmetycznymi - tam mają czyste składniki i można zobaczyć składy. Np w tym sklepie http://www.mazidla.com/ , albo w tym http://www.naturaliskosmetyki.pl/. Albo kup jakieś ampułki przeznaczone do jonoforezy czy sonoforezy, czyli takie które producent zaleca do aplikowania w głąb skóry. Ale taką ampułkę z witaminą C musisz użyć od razu, bo po otwarciu ampułki ona się psuje. Czyli 1 ampułka na 1 rolowanie.

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-05-01 o 00:18
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 08:37   #839
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziękuje klotyldo za linki, znalazłem "OLEJOWA" WIT. C - Tetraizopalmitynian Askorbylu czy coś takiego będzie dobre po rollowaniu?? przepraszam że tak wypytuje i męcze ale jako chłopak jestem zupełnie zielony w kwestii doboru kosmetyków.
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 12:15   #840
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Dziękuje klotyldo za linki, znalazłem "OLEJOWA" WIT. C - Tetraizopalmitynian Askorbylu czy coś takiego będzie dobre po rollowaniu?? przepraszam że tak wypytuje i męcze ale jako chłopak jestem zupełnie zielony w kwestii doboru kosmetyków.
Najprostsze serum z wit C to rozpuscic pudrowa witC w kwasie hialuronowym to z tym:
http://naturaliskosmetyki.pl/potrojn...nie-p-272.html
http://naturaliskosmetyki.pl/witamin...der-p-134.html
Robisz na dloni i od razu zuzywasz. Stezenie wit C max 20% ale ja robilam "na oko".
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.