mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 17:46   #1
taaktoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4

mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym


witam ostatnio dużo słyszałam o zabiegu mikrodermabrazji + peeling migdałowy. Na brodzie mam czerwone plamki i ślady po trądziku, które widać nawet po nałożeniu podkładu chcę się tego pozbyć. Czy to mi pomoże??? i czy bezpiecznie wykonać ten zabieg teraz (w maju) ? i czy mogą być skutki uboczne? mam suchą i wrażliwą skórę. Rozmawiałam z kosmetyczką i powiedziała, że przez tydzień po zabiegu musiałabym stosować filtry na twarz i unikać słońca. Dwa tygodnie temu już miałam wykonywany ale sam peeling kwasem migdałowym i niestety żadnej poprawy ;( A już niedługo lato i nie chcę już nakładać tyle podkładu na siebie... a na obecną chwilę moja twarz tego wymaga ;/ Sama już nie wiem co robić... Może ktoś coś doradzi? Bardzo proszę
Pozdrawiam
taaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:56   #2
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

Cytat:
Napisane przez taaktoja Pokaż wiadomość
witam ostatnio dużo słyszałam o zabiegu mikrodermabrazji + peeling migdałowy. Na brodzie mam czerwone plamki i ślady po trądziku, które widać nawet po nałożeniu podkładu chcę się tego pozbyć. Czy to mi pomoże??? i czy bezpiecznie wykonać ten zabieg teraz (w maju) ? i czy mogą być skutki uboczne? mam suchą i wrażliwą skórę. Rozmawiałam z kosmetyczką i powiedziała, że przez tydzień po zabiegu musiałabym stosować filtry na twarz i unikać słońca. Dwa tygodnie temu już miałam wykonywany ale sam peeling kwasem migdałowym i niestety żadnej poprawy ;( A już niedługo lato i nie chcę już nakładać tyle podkładu na siebie... a na obecną chwilę moja twarz tego wymaga ;/ Sama już nie wiem co robić... Może ktoś coś doradzi? Bardzo proszę
Pozdrawiam
kwas azelainowy jest lepszy
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:01   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

ogolnie mikrodermabrazje nie wykonuje sie w lecie, ostatni dzwonek to juz jest maj. Pozniej to juz na wlasne ryzyko. Mikrodermabrazja +kwas- to polaczenie jest super, ale ja np juz bym nie wykonywala teraz tego polaczenia. Za pozno, chodzi tutaj o slonce.

Nie patrzac na pogode: jesli nadal masz jakies niedoskonalosci zwiazane z tradzikiem, to ja bym polecila kwas pirogronowy.

Jesli to sa tylko slady, to jak najbardziej mikrodermabrazja + kwas migdalowy. Mowisz, ze migdal nie pomogl, wiesz jakie mialas stezenie? Moze za slabe? Zrobila Ci kosmetyczka peeling przed nalozeniem kwasu? Wtedy sa lepsze efekty.

A skutki uboczne kwasu czy mikro w lecie to sa przede wszystkim przebarwienia.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:30   #4
taaktoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

Dopiero początek maja to może jeszcze nie jest za późno na mikro...?? Wiem,że nie można się opalać przez ok 2 tygodnie po tym zabiegu i trzeba stosować filtry na twarz... A co do stężenia kwasu to nie pamiętam.. ;/ muszę dowiedzieć się przy następnej wizycie. I peeling zrobiła mi przed nałożeniem kwasu. Myślałam zrobić teraz mikro+peeling kwasem migdałowym, za 2-3 tygodnie sam peeling kwasem migdałowym... może by w końcu coś pomogło na te okropne ślady ;(?
taaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:37   #5
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

kwas migdałowy to jest jedyny jaki można robić cały rok i nie jedna kosmetyczka mi to mowila
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:57   #6
taaktoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

No tak, też mi o tym mówiła kosmetyczka Ale też obawiam się o zrobienie mirkrodermabrazji teraz... Największy problem mam teraz z tą brodą... nie wiecie czy jest możliwość, żeby tylko w tym miejscu wykonała tą mikrodermabrazję, czy to musi być na całej twarzy ?
taaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:06   #7
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

oj nie wiem ale wydaje mi się że to żaden problem żeby w jednym miejscu zrobić, sama zamierzam iść teraz na mikro + azelainowy i najwyżej będe się chować przez chwile przed słońcem dla mnie migdałowy był za słaby a azelainowy super wyrównał koloryt, a po migdałowym większych efektów nie widziałam
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 20:18   #8
taaktoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

Nie słyszałam właśnie nic o kwasie azelainowym. On jest dobry na trądzik,ślady i przebarwienia po trądziku?? Ogólnie buźkę mam naprawdę okej, ale poza tą brodą... kropka przy kropce ciemno czerwona ;/ strasznie to wygląda.. bez makijażu ani rusz. A może się skuszę na ten kwas azelainowy...hmm
taaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:24   #9
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

kwas migdalowy mozna robic w lecie, ale obowiazkowo filtry jednak trzeba stosowac.
Ale mikro, albo mikro+ kwas- na pewno juz nie.

Chociaz sa salony, ktore wykonuja. Ale to sa salony, ktore ida na ilosc, nie jakosc. Nie dajcie sie namowic.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:09   #10
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: mikrodermabrazja+peeling kwasem migdałowym

Cytat:
Napisane przez taaktoja Pokaż wiadomość
Nie słyszałam właśnie nic o kwasie azelainowym. On jest dobry na trądzik,ślady i przebarwienia po trądziku?? Ogólnie buźkę mam naprawdę okej, ale poza tą brodą... kropka przy kropce ciemno czerwona ;/ strasznie to wygląda.. bez makijażu ani rusz. A może się skuszę na ten kwas azelainowy...hmm
azelainowy jest super przynajmniej dla mojej cery, nie mam trądziku tylko mam spore przebarwienia i tłuści się straszne ale jest także przesuszona i po tym kwasie było super tylko niektóre salony maja azelainowy ale w większości znajdziesz też pirogronowy też ponoć fajny
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.