Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 12:04   #3901
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Klamka zapadła, zamówiłam w końcu hydrolat z liści oczaru. Wg BU sprzedawalo się najlepiej no i więcej pozytywnych opinii na wizazu. Zobaczymy, od czegoś trzeba zacząć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 14:42   #3902
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny może mi pomożecie liczę na Was
Kupiłam jakiś czas temu na biochemii tonik z kwasem pha i ogólnie byłam zadowolona, czoło bardzo ładne, co zauważyłam. Wypryski sporadyczne. Ale po zużyciu 2/3 opakowania jest gorzej ! Jakieś syfki, zaskórniki, nic wielkiego gołym okiem.. Stsowałam codzień 2 kropelki olejku arganowego również BU i rano jak wstawałam czoło świeciło mi się jak psu jaja i mam wrażenie, że potęgował wypryski..

Moja cera uległa pogorszeniu po oczywiście odstawieniu tabletek.
Nie wiem czego mogę jeszcze spróbować
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:02   #3903
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 14:35
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 20:12   #3904
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Powiedzcie mi jeszcze Kochane czy jak stosuję serum migdałowe mniej więcej codziennie lub co drugi dzień, to czy mogę to serum stosować razem z tonikiem aha/bha 10% (tonik 2 razy w tyg) czy jeśli zastosuję tonik to serum będzie już za dużo?
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 00:59   #3905
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze Kochane czy jak stosuję serum migdałowe mniej więcej codziennie lub co drugi dzień, to czy mogę to serum stosować razem z tonikiem aha/bha 10% (tonik 2 razy w tyg) czy jeśli zastosuję tonik to serum będzie już za dużo?
Wszystko zależy od cery... Jedni to świetnie tolerują, kogo innego może podrażnić. Jeśli czujesz, że potrzeba więcej złuszczenia, skóra nie jest podrażniona, to możesz spróbować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 09:44   #3906
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze Kochane czy jak stosuję serum migdałowe mniej więcej codziennie lub co drugi dzień, to czy mogę to serum stosować razem z tonikiem aha/bha 10% (tonik 2 razy w tyg) czy jeśli zastosuję tonik to serum będzie już za dużo?
Moim zdaniem to zdecydowanie za dużo, oba są dość silnymi preparatami z kwasami. Po sobie mogę powiedzieć, że najlepszy jest UMIAR. Stosuję produkty BU od ponad 3 lat i doszłam do takiego etapu, że jestem stanem mojej cery wręcz zachwycona . Ale dużo mnie to kosztowało eksperymentów i długo czekałam na takie efekty.

Tonik AHA / BHA 10% używam drugi sezon i doszłam do tego, że najlepiej mi służy stosowany raz na 10 dni! Bardzo delikatnie, ale widocznie złuszcza, a dzięki takim przerwom moja cera może spokojnie dość do siebie. Wcześniej stosowałam częściej, tak jak w opisie na stronie BU i zastanawiałam się dlaczego cera jest taka zmęczona, szara, pomimo ratowania się serum olejkami. Teraz już wiem, w tym roku zaczęłam od razu z taką częstotliwością i jest super . Cierpliwość to podstawa

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Czy po ulepszeniu kilkoma polproduktami (piperyna oraz ekstraktem z zielonej herbaty)wcierki do wlosow z BU (konkretnie tej: http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html) nalezy ja przechowywac w lodowce,czy mozna w temp pokojowej?Chodzi mi o to,czy dodane polprodukty,nie sprawia,z wcierka,trzymana w temp pokojowej,popsuje sie?Teoretycznie,alkohol w skladzie robi tez chyba za konserwant,wiec tak stac sie nie powinno,ale wole spytac
Trudno powiedzieć, ja na Twoim miejscu napisałabym do nich z tym pytaniem, żeby mieć pewność. Niejednokrotnie sama pisałam z różnymi pytaniami i zawsze dostałam długie, wyczerpujące odpowiedzi
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 10:09   #3907
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze Kochane czy jak stosuję serum migdałowe mniej więcej codziennie lub co drugi dzień, to czy mogę to serum stosować razem z tonikiem aha/bha 10% (tonik 2 razy w tyg) czy jeśli zastosuję tonik to serum będzie już za dużo?
Jeśli serum nie zadowoli Cię w efektach, możesz potem dołożyć i tonik, fajnie podkręcisz nim działanie serum. Jednak na samym początku używałabym serum i oceniła efekty, bo używając tak wszystkiego na raz możesz za bardzo podrażnić cerę.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 20:32   #3908
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam nadzieję, że ten wysyp to pozytywny skutek serum, bo już dawno nie miałam tyle dziadostwa na twarzy! :/ Powinno tak być?
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:53   #3909
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Tonik AHA / BHA 10% używam drugi sezon i doszłam do tego, że najlepiej mi służy stosowany raz na 10 dni! Bardzo delikatnie, ale widocznie złuszcza, a dzięki takim przerwom moja cera może spokojnie dość do siebie. Wcześniej stosowałam częściej, tak jak w opisie na stronie BU i zastanawiałam się dlaczego cera jest taka zmęczona, szara, pomimo ratowania się serum olejkami. Teraz już wiem, w tym roku zaczęłam od razu z taką częstotliwością i jest super . Cierpliwość to podstawa
Bardzo dużo zależy od cery... ja właśnie przy częstszym złuszczaniu mam promienną cerę, a jak nie złuszczam, a skórę akurat najdzie na pogrubianie to wygląda nieprzyjemnie i wtedy właśnie robi się suchawa i matowa. Złuszczanie sprawia, że wraca do normy. Dopiero przy naprawdę dużym użyciu kwasów zaczyna się nieco podsuszać. Mam skórę raczej tłustawą, o grubym naskórku i skłonności do nadmiernej keratynizacji. A moja mama ma np. inaczej, cienką skórę, bardzo suchą, jak ona się za mocno złuszczy, o co nietrudno, to skóra robi się jeszcze bardziej sucha i wymaga dużo nawilżania i natłuszczania.

Każdy musi sam uważnie obserwować co służy, a co szkodzi jego skórze.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 21:17   #3910
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam pytanie co do toniku AHA/BHA 10%. Kupiłam go na wiosnę i nie używałam przez całe lato. Teraz chciałam do niego wrócić, ale termin ważności miałam do 2 października. Ewidentnie nadaje się do kosza?
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 10:09   #3911
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Anulkaa jesli zapach, konsystencja są bez zmian, sproboj, jak z nim bedzie cos nie tak to skóra ci to powie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:36   #3912
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Anulkaa jesli zapach, konsystencja są bez zmian, sproboj, jak z nim bedzie cos nie tak to skóra ci to powie
Właśnie nic się z nim nie stało złego, więc spróbuje. Dziękuję za podpowiedź
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 22:04   #3913
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny właśnie kompletuję zamówienie z BU i mam problem z wyborem toniku i serum. Mam cerę naczynkową, niestety ze skłonnością do zapychania - mam takie małe podskórne grudki- to chyba zaskórniki zamknięte?

Wybrałam:
Olej arganowy
Olej z pestek malin
Hydrolat z kocanki
Tonik- doradźcie proszę który najbardziej nadaje się do takiego typu cery: Tonik AHA/BHA czy tonik BHA (tonik PHA właśnie skończyłam i mam wrażenie, że cera mi się do niego przyzwyczaiła)
Serum- tu też nie wiem które: moje typy: Serum flavo C lub serum odbudowujące lub serum olejek z witaminą C lub serum olejek regenerujący lemon - obecnie kończę serum azelo-oliwkowe, bardzo fajne, ale chciałabym spróbować czegoś innego

Czy któraś zna się bardziej i pomogłaby mi dokonać wyboru?
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK

Edytowane przez behata
Czas edycji: 2013-10-23 o 22:08
behata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:35   #3914
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie kompletuję zamówienie z BU i mam problem z wyborem toniku i serum. Mam cerę naczynkową, niestety ze skłonnością do zapychania - mam takie małe podskórne grudki- to chyba zaskórniki zamknięte?

Wybrałam:
Olej arganowy
Olej z pestek malin
Hydrolat z kocanki
Tonik- doradźcie proszę który najbardziej nadaje się do takiego typu cery: Tonik AHA/BHA czy tonik BHA (tonik PHA właśnie skończyłam i mam wrażenie, że cera mi się do niego przyzwyczaiła)
Serum- tu też nie wiem które: moje typy: Serum flavo C lub serum odbudowujące lub serum olejek z witaminą C lub serum olejek regenerujący lemon - obecnie kończę serum azelo-oliwkowe, bardzo fajne, ale chciałabym spróbować czegoś innego

Czy któraś zna się bardziej i pomogłaby mi dokonać wyboru?
nie jestem znawczynią ale kupuje na BU ich kosmetyki.
Do naczynek to tylko PHA (tylko ja juz zaczełam krecic sobie sama), zadnych owocowych nie kupuj czy nie rób,
Serum z wit C super- flavo C, stara formuła.
Olejek winogronowy z komorkami macierzystymi- tez fajny na naczynka i nietłusty.
No i juz któres opakowanie ich kremu sojowego- moje skóra tak przywykła ze pije go rewelacja! ale ja mam raczej sucha skorę.
Obecnie serum z retinolem 1%, bardzo fajne, super sie wchłania ale stosuje raz w tyg bo wysusza troszkę skorkę.

Wszystko zalezy jaka masz cerę?
Musze przyznać ze marudziłam ze maja mały wybór ale to co maja jest naprawdę najlepszej jakosci.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 10:53   #3915
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Lui1234 a gdzie kupujesz składniki i jakie robisz stężenie tego toniku PHA to może tez tak spróbuję zrobić?
Czyli polecasz serum olejek z witaminą C tak? Czy flavo C lepiej?
I chyba też spróbuję ten olejek winogronowy, a krem to boję się ze mnie zapcha, bo mam z tym ogromne problemy :/
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 08:35   #3916
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Lui1234 a gdzie kupujesz składniki i jakie robisz stężenie tego toniku PHA to może tez tak spróbuję zrobić?
Czyli polecasz serum olejek z witaminą C tak? Czy flavo C lepiej?
I chyba też spróbuję ten olejek winogronowy, a krem to boję się ze mnie zapcha, bo mam z tym ogromne problemy :/
Wiesz co, na prosty tonik przepis wziełam z youtube, jedna z blogerek mowi jak zrobic tonik pha i serum z wit C.
O ole pamietam:
0,8 gr glukonolakton
0,4 kwas laktobionowy
10 ml woda do injekcji lub destylowana.
Dokupiłabym wogoroweglan sodu- by uregulować ph. Tego max 2% wiec tu 0,2 grama.
Poniważ wodorowęglan sie pieni to tonik musi postać dobę w lodówce.
W ph chodzi by Cię nie podrazniło. Złuszcza bardzo delikatnie i nawilza.
Gdybyś nie znalazła tego na youtubie to daj znać dam Ci linka.

Kupuję składniki w Zrobsobie krem, w Beautyever- moja ulubiona jakos,
Na mazidłach (tylko przesyłka mnie odstrasza) i oczywiscie biochemia urody.

Ja uzywałam serum flavoC , olejku nie uzywałam. Poczatkowo mnie szczypało ale skóra przywykła. Tylko dobrze wszystko zmieszaj, bardzo dobrze i tez niech odstoi dobę w lodówce.

A olejek winogronowy- super. Watpie by Cię zapchał. To taki aksamitny
płyn, super nawilza, ale nie tłusci. Smiało moze zastapić krem. Bardzo polecam. Tylko wazne- jak bedziesz robić to składniki nie mogą być zimne z lodówki, niech sie ogrzeja w temperaturze pokojowej ze 3 godziny i dopiero je zmieszaj.

tu jest o toniku PHA Bardzo lubie tę blogerkę:
http://www.youtube.com/watch?v=OVNOQ8atU7s

Ona co prawda mowi ze takie wysokie stezenie jej nie podraznia, mnie podrazniło choć do wrazliwców nie nalezę- dlatego ten wodorowęglan dodaje sobie ciutkę.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-10-26 o 08:36
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 21:31   #3917
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Lui1234 ślicznie dziękuję Tobie za tak długą i wyczerpująca odpowiedź Na pewno skorzystam z przepisu na tonik PHA i spróbuję sama go wykonać
Olejek winogronowy też kupię na wypróbowanie!
Wielkie dzięki za pomoc!

behata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:12   #3918
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Lui1234 ślicznie dziękuję Tobie za tak długą i wyczerpująca odpowiedź Na pewno skorzystam z przepisu na tonik PHA i spróbuję sama go wykonać
Olejek winogronowy też kupię na wypróbowanie!
Wielkie dzięki za pomoc!

Bardzo Cie proszę.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:40   #3919
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Tonik AHA / BHA 10% używam drugi sezon i doszłam do tego, że najlepiej mi służy stosowany raz na 10 dni! Bardzo delikatnie, ale widocznie złuszcza, a dzięki takim przerwom moja cera może spokojnie dość do siebie. Wcześniej stosowałam częściej, tak jak w opisie na stronie BU i zastanawiałam się dlaczego cera jest taka zmęczona, szara, pomimo ratowania się serum olejkami. Teraz już wiem, w tym roku zaczęłam od razu z taką częstotliwością i jest super . Cierpliwość to podstawa
Post jest sprzed prawie miesiąca, ale zauważyłam u siebie podobną zależność niedawno i musiałam zacytować. Wydawało mi się, że tonik stosowany częściej działa jak trzeba, ale zrobiłam przerwę i mam dużo ładniejszy koloryt skóry i tak sobie go używam raz na jakiś czas, nawet nie jakoś regularnie, a wtedy gdy mi się przypomni albo zauważę że skóra jest zanieczyszczona (?). Nie używam już agresywnych złuszczaczy, zaprzyjaźniłam się z peelingiem enzymatycznym i jest ekstra póki co. Polecam wszystkim umiar, naprawdę.

I jeszcze chciałabym dodać, że oddam (nie chodzi mi o sprzedaż, oddam za darmo i to najlepiej osobiście) puder bambusowy z jedwabiem i owsem, bo zalega mi w szufladzie od lipca jakoś, a użyłam go jeden raz i na pewno więcej nie użyję bo to nie moja bajka. Data ważności to grudzień 2015.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 13:21   #3920
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, które serum będzie najlepsze na przebarwienia(po ciąży, słoneczne)? Z tym, że mam trochę naczynek. Cera mieszana, zaskórniki, grudki + naczynka i przebarwienia. Ciężko cokolwiek znaleźć...
Myślałam nad migdałowym, ale czy zadziała na te przebarwienia?
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:17   #3921
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A czy używając toniku AHA/BHA 10% można dodatkowo stosować peelingi mechaniczne? Czy to już raczej byłoby za dużo?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:17   #3922
ingrid88
Raczkowanie
 
Avatar ingrid88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja nakupowałam masę składników naturalnych i jestem bardzo zadowolona jakością!

Ceny również konkurencyjne w porównaniu do innych takiego typu internetowych szopików

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które serum będzie najlepsze na przebarwienia(po ciąży, słoneczne)? Z tym, że mam trochę naczynek. Cera mieszana, zaskórniki, grudki + naczynka i przebarwienia. Ciężko cokolwiek znaleźć...
Myślałam nad migdałowym, ale czy zadziała na te przebarwienia?

Czy jest coś, co działa na kilka dolegliwości na raz?

Tylko mixtruki i kompleksowa pielęgnacja koleżanko
ingrid88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 22:33   #3923
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ingrid88 Pokaż wiadomość
Ja nakupowałam masę składników naturalnych i jestem bardzo zadowolona jakością!

Ceny również konkurencyjne w porównaniu do innych takiego typu internetowych szopików

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------




Czy jest coś, co działa na kilka dolegliwości na raz?

Tylko mixtruki i kompleksowa pielęgnacja koleżanko

Dzięki za radę
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 23:06   #3924
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

oj chyba musze ponownie się zaopatrzyć w Biochemie bo wszystko mi sie pokonczylo jakis nr 1, moze polecacie??
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 10:16   #3925
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Hej Dziewczyny na dniach dostalam tonik z mnóstwem fioleczek jak to zmieszac ze soba Jakies pipetki sa w komplecie czy to ma jakies znaczenie jak zostana zmieszane skladniki i w jaka buteleczke to najlepiej wszystko wlac ? No i powiedzcie mi jaki alkohol i ile trzeba go dodac zeby tonik byl kompletyny ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:23   #3926
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny na dniach dostalam tonik z mnóstwem fioleczek jak to zmieszac ze soba Jakies pipetki sa w komplecie czy to ma jakies znaczenie jak zostana zmieszane skladniki i w jaka buteleczke to najlepiej wszystko wlac ? No i powiedzcie mi jaki alkohol i ile trzeba go dodac zeby tonik byl kompletyny ?
....
na stronie BU jest dokładny opis wykonania kazdego produktu od nich,toników tez...bo ma znaczenie kolejnosc działan.... tylko spirytus dodaje sie do mieszanek.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:39   #3927
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
na stronie BU jest dokładny opis wykonania kazdego produktu od nich,toników tez...bo ma znaczenie kolejnosc działan.... tylko spirytus dodaje sie do mieszanek.
Otóż to. Wyjaśniają też, jaki alkohol dodać - spirytus spożywczy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:26   #3928
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziekuje dziewczyny za info jestem zielona jesli chodzi o bu ale juz wszystko wiem co i jak znalazlam na str BU

Pozdrawiam
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 23:19   #3929
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A czy używając toniku AHA/BHA 10% można dodatkowo stosować peelingi mechaniczne? Czy to już raczej byłoby za dużo?
Musisz obserować stan swojej skóry, jeśli tonik Cię podrażni - podarowałabym sobie, jeśli dobrze go tolerujesz, czemu nie
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 14:06   #3930
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Lui powiedz,to serum z retinolem nie podraznia Cie?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-12-04 o 23:49 Powód: Przesunięcie - zmiana tytułu
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.