Efekty olejowania paznokci - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 19:33   #3061
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

masz mega talent!!! to są małe arcydzieła
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:38   #3062
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja też się zastanawiam nad migdałkami, na razie mam prostokąt , ale moje paznokcie mją kszałt migdałka ciągle boki nie chcą dorosnąć
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:43   #3063
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Podziel się opinią za jakiś czas

Moje najnowsze malowanki; zatęskniłam za kwiatkami, bo nie malowałam ich już ponad miesiąc i oto efekt tej wstrzemięźliwości - naciapałam ich jak szalona Ale co tam, karnawał w końcu:
Oczywiście
Ah, Majowa Roso, te Twoje kwiatki, coś pięknego.
Ja też kiedyś próbowałam coś namalować, najcieńszym pędzelkiem jaki mieli w papierniczym, jest naprawdę malusi, ale strasznie ciężko namalować farbką coś na lakierze zbija się w kropelki zamiast pozostać w linii nadanej pędzelkiem:/
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2014-01-16 o 19:52
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:54   #3064
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Kurcze mam problem ze zmywaczem do paznokci. Od dłuższego czasu używam isanę zieloną (bez acetonu) i teraz zaczął mi się pojawiać taki biały nalot na paznokciach po jej użyciu. Czym to może być spowodowane?

No wlasnie ja ostatnio kupiłam sobie pierwszy raz ten zmywacz, bo był w promocji i jak zmyłam lakier to po niecałej godzinie pojawił się taki dziwny biały nalot od strony wolnego brzegu i okropnie to wygląda. Też się zastanawiam od czego to, przy zmywaniu innymi zmywaczami nic takiego mi sie nie działo.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:55   #3065
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
ale strasznie ciężko namalować farbką coś na lakierze zbija się w kropelki zamiast pozostać w linii nadanej pędzelkiem:/
Loonita, ja też miałam ten sam problem przez pierwsze miesiące i po prostu czekałam, aż pierwsza rozjechana w trzy światy warstwa farby wyschnie, bo na niej maluje się już lepiej, na szczęście podpowiedziano mi, że trzeba zmatowić lakier.

Matujesz lakier na dwa sposoby: za pomocą lakieru matującego (Eureka, hahaha ) albo za pomocą bloku do matowienia. Ja testowałam mat z Inglota, jest bardzo fajny i dodatkowo przedłuża trwałość lakieru. Natomiast w tym drugim wypadku czekasz, aż lakier bardzo dobrze wyschnie i dopiero wtedy przelatujesz go blokiem (oddychające Ingloty świetnie się matuje, bo są grube ), albo na kolor nakładasz top i blokiem ścierasz top (nie ma wtedy obawy, że zetrzesz kolor i dokopiesz się do paznokcia ). Ten pomysł podsunęła chyba właśnie Noriko.

Taka zmatowiona powierzchnia lepiej trzyma farbę i pędzel tak nie jeździ. Spróbuj.

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
i jak zmyłam lakier to po niecałej godzinie pojawił się taki dziwny biały nalot
Ja nie mam pojęcia, o co chodzi, bo po zmywaniu albo od razu nakładam nowy lakier, albo robię olejową kąpiel i po niej nakładam lakier, więc nie miałam jeszcze okazji doświadczyć suchych golasów

EDIT: Może warto zmienić zmywacz?
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-01-16 o 20:30
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:03   #3066
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Efekty olejowania paznokci

cześć
ja nie mam tak spektakularnych efektów, ale i tak jestem zadowolona
dołączyłam do kuracji pestki dyni, żeby zadziałać też od środka - tak przy okazji to świetna przekąska
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:10   #3067
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Ja nie mam pojęcia, o co chodzi, bo po zmywaniu albo od razu nakładam nowy lakier, albo robię olejową kąpiel i po niej nakładam lakier, więc nie miałam jeszcze okazji doświadczyć suchych golasów
Mi wyskakuje ten nalot od razu po użyciu zmywacza
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 20:32   #3068
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Ja nie mam pojęcia, o co chodzi, bo po zmywaniu albo od razu nakładam nowy lakier, albo robię olejową kąpiel i po niej nakładam lakier, więc nie miałam jeszcze okazji doświadczyć suchych golasów

EDIT: Może warto zmienić zmywacz?
właśnie chciałam spytać jak Wy dziewczyny to robicie, przecież lakier nie trzyma się natłuszczonej płytki, trzeba ją najpierw odtłuścić czym, co przy okazji zmywa cenny olejek jak malujecie paznokcie po olejowaniu? na drugi dzien?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:40   #3069
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Ja nie mam pojęcia, o co chodzi, bo po zmywaniu albo od razu nakładam nowy lakier, albo robię olejową kąpiel i po niej nakładam lakier, więc nie miałam jeszcze okazji doświadczyć suchych golasów

EDIT: Może warto zmienić zmywacz?

Właśnie po zmianie zmywacza tak sie zrobiło ale juz go wywalilam w śmietnik.
Ja też zmyłam lakier, umyłam ręce i pomalowałam pazurki na nowo, ale jasnym mlecznym kolorkiem (jedna warstwę) wiec zaczęło prześwitywać
Na następny dzień mnie to denerwowało jak widziałam wiec zmyłam i pomalowałam ciemnym lakierem i nie widać



Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:49   #3070
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
przecież lakier nie trzyma się natłuszczonej płytki, trzeba ją najpierw odtłuścić czym, co przy okazji zmywa cenny olejek jak malujecie paznokcie po olejowaniu? na drugi dzien?
Ja akurat maluję paznokcie od razu po olejowej kąpieli, oczywiście po dokładnym przemyciu paznokci zmywaczem. Owszem, on zmywa olejek (i do tego służy w tym wypadku), ale po malowaniu znowu olejuję całość, więc wielkiej straty nie ma A ciepłą kąpiel w miseczce z olejami robię teraz przede wszystkim dla skórek, bo w jej trakcie odsuwam je kciukiem

Kiedyś starałam się zostawiać gołe i naolejowane pazurki na noc, ale w moim przypadku nie robiło to żadnej różnicy, więc olejuję głównie pomalowane

***

Kochane, ja znowu znikam na chwilę, pojawię się w przyszłym miesiącu z aktualizacją
Udanych imprez karnawałowych!
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:52   #3071
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ok będziemy czekać moze i ja do tego czasu będę sie miala juz czym pochwalic
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 20:54   #3072
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Kochane, ja znowu znikam na chwilę, pojawię się w przyszłym miesiącu z aktualizacją
Udanych imprez karnawałowych!
Nawzajem
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:56   #3073
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a propos odtłuszczania zmywaczem - a jeśli zawiera on olejek (no, znikoma ilość, ale jednak) ? Uzywam np. zmywacza Laura Conti i on niby zawiera arganowy... Dotychczas zawsze myłam po prostu ręce, myślicie, ze zmywacz z olejkiem nie zostawi filtru i lakier będzie się trzymał jak trzeba?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:09   #3074
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
a propos odtłuszczania zmywaczem - a jeśli zawiera on olejek (no, znikoma ilość, ale jednak) ? Uzywam np. zmywacza Laura Conti i on niby zawiera arganowy... Dotychczas zawsze myłam po prostu ręce, myślicie, ze zmywacz z olejkiem nie zostawi filtru i lakier będzie się trzymał jak trzeba?
Ja po olejowaniu gołych paznokci nadmiar olejku zmywam właśnie myjąc ręce mydłem i tyle Potem już tylko maluję paznokcie - wszystko się trzyma elegancko
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:00   #3075
majaawuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
W grudniu wstawialam efekty, olejuje od pazdziernika

A co bo bialego nalotu po zmywaczu Isany mam to samo, pojawia sie od razu, myje rece po zmywaniu i wszystko jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pp2.jpg (54,9 KB, 196 załadowań)
majaawuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:09   #3076
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez majaawuu Pokaż wiadomość
Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
Mi osobiście bardziej podoba się druga wersja Twoich pazurków, czyli te zaokrąglone kwadraty
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:19   #3077
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć,
trafiłam na ten wątek przypadkiem, szukając czegoś o promocjach w rossmannie.
I jestem trochę zła bo... od daaaawna szukałam sposobów na przedłużenie płytki paznokcia i nie trafiłam wcześniej na temat olejowania paznokci! Mimo, że już od jakiegoś czasu olejuję włosy.
Mam bardzo krótką płytkę (w dzieciństwie krótki epizod obgryzania, ale niedrastycznego, więc nie jestem pewna czy to dlatego) i kiedy próbuję zapuścić paznokcie, często wolny brzeg jest dłuższy od płytki (a pomalowane dalej wyglądają na dość krótkie!) i jak łatwo się domyślić często dochodzi do urazów, ech jak to boli.
Pytałam już kilku kosmetyczek o radę czy mogę coś zaradzić na to, żeby płytka się wydłużyła a wolny brzeg zaczynał się dalej. I uzyskiwałam dwie odpowiedzi: nic się nie da z tym zrobić lub trzeba przez długi okres czasu nosić paznokcie żelowe. W internecie to samo, plus rady żeby nie dłubać pod paznokciami.
Powiem szczerze, że dzięki temu wątkowi mam odrobinę nadziei, że może moje paznokcie nie są na takiej straconej pozycji.

Oglądając zdjęcia Majowej Rosy stwierdzam, że jeśli jeszcze tego nie zrobiła to koniecznie musi założyć bloga lub kanał na YT z instrukcjami jak takie cuda tworzyć! Ja na razie nie mam za bardzo na czym malować, ale może kiedyś

I ostatnia rzecz... Nie wiem czy już nie było o tym mowy, ale... Czy któraś z was olejuje może paznokcie stóp?

Buziaki
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:54   #3078
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Cześć,
trafiłam na ten wątek przypadkiem, szukając czegoś o promocjach w rossmannie.
I jestem trochę zła bo... od daaaawna szukałam sposobów na przedłużenie płytki paznokcia i nie trafiłam wcześniej na temat olejowania paznokci! Mimo, że już od jakiegoś czasu olejuję włosy.
Mam bardzo krótką płytkę (w dzieciństwie krótki epizod obgryzania, ale niedrastycznego, więc nie jestem pewna czy to dlatego) i kiedy próbuję zapuścić paznokcie, często wolny brzeg jest dłuższy od płytki (a pomalowane dalej wyglądają na dość krótkie!) i jak łatwo się domyślić często dochodzi do urazów, ech jak to boli.
Pytałam już kilku kosmetyczek o radę czy mogę coś zaradzić na to, żeby płytka się wydłużyła a wolny brzeg zaczynał się dalej. I uzyskiwałam dwie odpowiedzi: nic się nie da z tym zrobić lub trzeba przez długi okres czasu nosić paznokcie żelowe. W internecie to samo, plus rady żeby nie dłubać pod paznokciami.
Powiem szczerze, że dzięki temu wątkowi mam odrobinę nadziei, że może moje paznokcie nie są na takiej straconej pozycji.

Oglądając zdjęcia Majowej Rosy stwierdzam, że jeśli jeszcze tego nie zrobiła to koniecznie musi założyć bloga lub kanał na YT z instrukcjami jak takie cuda tworzyć! Ja na razie nie mam za bardzo na czym malować, ale może kiedyś

I ostatnia rzecz... Nie wiem czy już nie było o tym mowy, ale... Czy któraś z was olejuje może paznokcie stóp?

Buziaki
Hej! Na dobry początek pokaż nam swoje golaski.
Oby Ci się udało wydłużyć płytkę. Ja olejuję od lipca i niestety mi się to nie udało. Obawiam się, że to zależy od uwarunkowań genetycznych. Za Ciebie jednak trzymam kciuki. Co do olejowania paznokci u stóp to były dziewczyny które deklarowały, że będą olejować, ale czy wytrwały to ciężko stwierdzić. Może są takie Wizażanki i się wypowiedzą.

Życzę wytrwałości i sukcesów w olejowaniu
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:14   #3079
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Podpinam się Zaczynam nacierać pazurki olejkiem arganowym Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Któraś z was już próbowała?
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 23:31   #3080
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Ja olejuję od lipca i niestety mi się to nie udało
a mogłabyś powiedzieć jakie efekty zauważasz po tylu miesiącach ?

mi zależy najbardziej na tym, żeby wzmocnić paznokcie, bo strasznie mi się łamią i rozdwajają, sama płytka ta różowa wcale nie jest u mnie krótka, wiec na tym jakoś bardzo mi nie zależy, chociaż byłoby miło
ale głównie właśnie na poprawie kondycji pazurków :P
(olejuję od 3 dni )
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:30   #3081
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, jak zwykle piękne pazurki prezentujecie!

Kwiatki Majowej Rosy owszem, super.

Majaawuu, obie wersje dobre, masz ładne palce i dobrze będzie jakkolwiek. Jednakże mi się bardziej podobają szpice, w ogóle mam słabość do tego kształtu.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 04:08   #3082
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

czołem!

muszę Wam powiedzieć, że po tym dziwnym uczucia ciągnięcia zmyłam lakier pomalowałam innym i zero dyskomfortu!
wątpię, żeby lakier miał działanie ściągające paznokieć, ale zmiana jest diametralna więc może coś w tym jest
na szczęście nie obcięłam pazurków i nadal mogę je zapuszczać

w załączeniu prezentacja ich długości

Majowa Rosa ślicznoty

babeczki
na ogólne wzmocnienie i poprawę kondycji pazurków bardzo dobry jest manicure japoński- wcześniej miałam straszne problemy z łamliwością i rozdwajaniem się paznokci, ich stan pozostawiał wiele do życzenia, a dla mnie to był istny koszmar- po zabiegu zauważyłam znaczącą różnicę, dołożyłam olejowanie i nie pamiętam kiedy ostatnio złamał mi się czy rozdwoił paznokieć tfu tfu, żeby nie zapeszyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0127.jpg (26,2 KB, 157 załadowań)
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 06:50   #3083
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Cześć,
trafiłam na ten wątek przypadkiem, szukając czegoś o promocjach w rossmannie.
I jestem trochę zła bo... od daaaawna szukałam sposobów na przedłużenie płytki paznokcia i nie trafiłam wcześniej na temat olejowania paznokci! Mimo, że już od jakiegoś czasu olejuję włosy.
Mam bardzo krótką płytkę (w dzieciństwie krótki epizod obgryzania, ale niedrastycznego, więc nie jestem pewna czy to dlatego) i kiedy próbuję zapuścić paznokcie, często wolny brzeg jest dłuższy od płytki (a pomalowane dalej wyglądają na dość krótkie!) i jak łatwo się domyślić często dochodzi do urazów, ech jak to boli.
Pytałam już kilku kosmetyczek o radę czy mogę coś zaradzić na to, żeby płytka się wydłużyła a wolny brzeg zaczynał się dalej. I uzyskiwałam dwie odpowiedzi: nic się nie da z tym zrobić lub trzeba przez długi okres czasu nosić paznokcie żelowe. W internecie to samo, plus rady żeby nie dłubać pod paznokciami.
Powiem szczerze, że dzięki temu wątkowi mam odrobinę nadziei, że może moje paznokcie nie są na takiej straconej pozycji.

Oglądając zdjęcia Majowej Rosy stwierdzam, że jeśli jeszcze tego nie zrobiła to koniecznie musi założyć bloga lub kanał na YT z instrukcjami jak takie cuda tworzyć! Ja na razie nie mam za bardzo na czym malować, ale może kiedyś

I ostatnia rzecz... Nie wiem czy już nie było o tym mowy, ale... Czy któraś z was olejuje może paznokcie stóp?

Buziaki
Hej ja olejuje paznokcie stop w efekcie paznokcie sa mocniejsze i ładniejsze,zawsze tez miałam problem z rozdwajajaca sie częścią dużego paznokcia gdyż lekko w tym miejscu nachodzi mi drugi palec teraz ten problem powoli znika s olejuje dopiero miesiąc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:51   #3084
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
a mogłabyś powiedzieć jakie efekty zauważasz po tylu miesiącach ?
Paznokcie mi sę teraz nie łamią, nie zadzierają, są zdecydowanie mocniejsze. Końcówki są wybielone i co dla mnie bardzo ważne nie mam problemu ze skórkami, a dawniej bardzo mi się zadzierały, aż palce miałam popuchnięte. Uważam, że warto olejować. Ja się nie poddaję i wierzę, że chociaż odrobinkę wydłuży się różowa część paznokcia. W moim przypadku olejowanie się opłaci mimo iż nie osiągnęłam tego co bym chciała. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:57   #3085
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez majaawuu Pokaż wiadomość
Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
W grudniu wstawialam efekty, olejuje od pazdziernika

A co bo bialego nalotu po zmywaczu Isany mam to samo, pojawia sie od razu, myje rece po zmywaniu i wszystko jest ok
Te drugie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:35   #3086
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Była kiedyś w promocji, bo ja wtedy skorzystałam Kosztowała jakieś 18-19 zł, dokładnie nie pamiętam.
Szkoda, nadal drogo. A tak się czaję na nią i czaję.


Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
właśnie chciałam spytać jak Wy dziewczyny to robicie, przecież lakier nie trzyma się natłuszczonej płytki, trzeba ją najpierw odtłuścić czym, co przy okazji zmywa cenny olejek jak malujecie paznokcie po olejowaniu? na drugi dzien?
Przecieram zmywaczem przed malowaniem. Olejek zetrę, ale coś tam zawsze się wchłonie i zostanie pod spodem. Jak mogę to zostawiam gołe na noc


Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
I ostatnia rzecz... Nie wiem czy już nie było o tym mowy, ale... Czy któraś z was olejuje może paznokcie stóp?

Ja olejuję paznokcie u stóp. Na skutek urazu zszedł mi paznokieć z dużego palca (właściwie pół paznokcia) i wtedy zaczęłam. Olejuję ponad 3 miesiące. Paznokieć ładnie odrasta Reszta paznokci się wzmocniła i wyglądają ładniej. Korzystają też na tym całe stopy
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:48   #3087
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Hej! Na dobry początek pokaż nam swoje golaski.
Oby Ci się udało wydłużyć płytkę. Ja olejuję od lipca i niestety mi się to nie udało. Obawiam się, że to zależy od uwarunkowań genetycznych. Za Ciebie jednak trzymam kciuki. Co do olejowania paznokci u stóp to były dziewczyny które deklarowały, że będą olejować, ale czy wytrwały to ciężko stwierdzić. Może są takie Wizażanki i się wypowiedzą.

Życzę wytrwałości i sukcesów w olejowaniu
Szczerze mówiąc bez lakieru wyglądają baaaardzo kiepsko i nawet mnie ten widok odrzuca, więc pokażę tylko jeśli będą już jakieś efekty i będę mogła się pochwalić, że już tak strasznie nie wyglądają :P

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Hej ja olejuje paznokcie stop w efekcie paznokcie sa mocniejsze i ładniejsze,zawsze tez miałam problem z rozdwajajaca sie częścią dużego paznokcia gdyż lekko w tym miejscu nachodzi mi drugi palec teraz ten problem powoli znika s olejuje dopiero miesiąc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Ja olejuję paznokcie u stóp. Na skutek urazu zszedł mi paznokieć z dużego palca (właściwie pół paznokcia) i wtedy zaczęłam. Olejuję ponad 3 miesiące. Paznokieć ładnie odrasta Reszta paznokci się wzmocniła i wyglądają ładniej. Korzystają też na tym całe stopy
W takim razie ja też będę, może ich wygląd się poprawi choć troszkę

I jeszcze mam takie pytanie... Czy taki skład do olejowania paznokci będzie ok: Paraffinum, Witaminy A E F H, Glicer?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:09   #3088
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc bez lakieru wyglądają baaaardzo kiepsko i nawet mnie ten widok odrzuca, więc pokażę tylko jeśli będą już jakieś efekty i będę mogła się pochwalić, że już tak strasznie nie wyglądają :P





W takim razie ja też będę, może ich wygląd się poprawi choć troszkę

I jeszcze mam takie pytanie... Czy taki skład do olejowania paznokci będzie ok: Paraffinum, Witaminy A E F H, Glicer?
E e e! Dziewczyny tu pokazywały swoje gołe sprzed, wiele w złym stanie, nawet chorobowym, nie ma tak :-P właśnie o to chodzi żeby było widać różnice przed i po.

Co do pytania na końcu - yyyy przecież tam nie ma żadnego olejku więc jak chcesz olejować?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:16   #3089
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
E e e! Dziewczyny tu pokazywały swoje gołe sprzed, wiele w złym stanie, nawet chorobowym, nie ma tak :-P właśnie o to chodzi żeby było widać różnice przed i po.
Aż tak złych nie widziałam! :P No nie wiem...
Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Co do pytania na końcu - yyyy przecież tam nie ma żadnego olejku więc jak chcesz olejować?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahaha! No w sumie :P ale tłuste, lejące się i w nazwie "oliwka do paznokci", więc myślałam, że może jednak :P
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 14:06   #3090
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Aż tak złych nie widziałam! :P No nie wiem...

Hahaha! No w sumie :P ale tłuste, lejące się i w nazwie "oliwka do paznokci", więc myślałam, że może jednak :P
Heh no bo witaminy są, spoko, przydają się przecież, no ale z olejowaniem nie będzie to miało dużo wspólnego. Myślę, że naturalne olejki też zawierają w sobie witaminy A E i F, za to są bez parafiny, więc nie widzę sensu kupowania takich kosmetyków.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.