Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 21:52   #961
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Trochę pichciłam w kuchni. I już grzecznie zasiadam klikać Jeszcze tylko sobie poogladam co by mnie tam zaciekawiło przy okazji. Deo i szampon biere 100%
bardzo polecam mydełko Zephir. Strasznie fajnie pachnie, odświeża i farbuje wodę w wannie na niebiesko Ja biorę już 2 sztukę
To idę się wykąpać. Może jak wrócę, to już klikniesz. Strasznie jestem ciekawa, co wybierzesz
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:54   #962
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja też bardzo chętnie przygarnęłabym Chloe, używam EDT, ale czaję się na L`Eau de Chloe i Love, Chloe EDP.
W sumie nic więcej kosmetycznego nie mam do przekazania, bo cały dzień uczę się do egzaminu. ;d
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:54   #963
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, ty leniuchu od 1 w chałupie i na blogu żadnego nowego wpisu, obijasz się !!! a czytelnicy spragnieni czekają na nowy wpis, co ty tam nowego dostałeś w paczkach. Przeznaj się, co ci jeszcze dziś listonosz przynióśł, bo nie wierzę, że tylko paczuchę ode mnie
Daj jej trochę czasu- musi się otrząsnąć; to zupełnie inna sytuacja, kiedy się tylko o czymś słyszy, a inna, gdy się jest w centrum wydarzeń ; choćby tylko domniemanych...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-10 o 21:57
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:13   #964
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45086037]Daj jej trochę czasu- musi się otrząsnąć; to zupełnie inna sytuacja, kiedy się tylko o czymś słyszy, a inna, gdy się jest w centrum wydarzeń ; choćby tylko domniemanych...[/QUOTE]

ja już mam za sobą "atak bombowy", w jednym z CH,a akurat były wyprzedaże, więc strasznie się zdenerwowałam, bo mam tak daleko i specjalnie po rzeczy przyjechałam. bardzo nie ładne takie żarty

jadzia, archiwalna tak zostało z ok. 8-10 ml, więc już nie ma co sprzedawać

Iwos odpisał. Nie ma co liczyć, że sprowadzi SM czy AO. Napisali, że może kiedyś i tyle. Jedyna teraz nadzieją w iHerb
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-10 o 22:17
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:19   #965
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
bardzo polecam mydełko Zephir. Strasznie fajnie pachnie, odświeża i farbuje wodę w wannie na niebiesko Ja biorę już 2 sztukę
To idę się wykąpać. Może jak wrócę, to już klikniesz. Strasznie jestem ciekawa, co wybierzesz
Mydełka mniej mnie pociągają odkąd okazało się, że moja twarz toleruje TYLKO kaszankę, a po każdym innym robi mi masakrę. A pod prysznicem wolę żele pod prysznic..więc tu YR jest moim nr 1 Biorę chyba jeszcze pomadkę pomarańczową i nad którymś kremikiem Savonille się zastanawiam. Pewnie obydwa są tłuste (a mam jeszcze Lilla Mai) ale jakoś tak mnie kuszą... Chyba padnie na ten waniliowy. No i kremik taki znalazłam o zapachu brzoskwinii Ale on zdecydowanie na lato, więc mam jeszcze czas.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja już mam za sobą "atak bombowy", w jednym z CH,a akurat były wyprzedaże, więc strasznie się zdenerwowałam, bo mam tak daleko i specjalnie po rzeczy przyjechałam. bardzo nie ładne takie żarty

jadzia, archiwalna tak zostało z ok. 8-10 ml, więc już nie ma co sprzedawać

Iwos odpisał. Nie ma co liczyć, że sprowadzi SM czy AO. Napisali, że może kiedyś i tyle. Jedyna teraz nadzieją w iHerb
A już myślałam. Ale spokojnie Mam dwie flachy (w tym jedną Roses ) Kocham je!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:22   #966
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Chyba przetestuję jutro Roses w drodze do pracy. :P
Ja flachę 50ml Chloe EDT kupiłam na likwidacji Douglasa w Katowicach, zapłaciłam 112zł.
Nieładnie ze strony Iwosu, nie chcą spełniać naszych kosmetycznych pragnień.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:27   #967
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Mydełka mniej mnie pociągają odkąd okazało się, że moja twarz toleruje TYLKO kaszankę, a po każdym innym robi mi masakrę. A pod prysznicem wolę żele pod prysznic..więc tu YR jest moim nr 1 Biorę chyba jeszcze pomadkę pomarańczową i nad którymś kremikiem Savonille się zastanawiam. Pewnie obydwa są tłuste (a mam jeszcze Lilla Mai) ale jakoś tak mnie kuszą... Chyba padnie na ten waniliowy. No i kremik taki znalazłam o zapachu brzoskwinii Ale on zdecydowanie na lato, więc mam jeszcze czas.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

A już myślałam. Ale spokojnie Mam dwie flachy (w tym jedną Roses ) Kocham je!!
czyli ty taka anty-mydlana

tylko pamiętaj, że balsam dopiero po jakiś 6-8 użyciach robi się mięciutki, najpierw jest dość twardy.
balsamy Savonille są boskie.
A ten kremik z brzoskiwnią LE nie jest do końca naturalny Pani już nie zamówi tych kosmetyków

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45086669]Chyba przetestuję jutro Roses w drodze do pracy. :P
Ja flachę 50ml Chloe EDT kupiłam na likwidacji Douglasa w Katowicach, zapłaciłam 112zł.
Nieładnie ze strony Iwosu, nie chcą spełniać naszych kosmetycznych pragnień. [/QUOTE]

mam próbki tych wersji różanych i żadna mi nie podchodzi. Natomiast Love to dla mnie też ciężko zapach. Najbardziej nie lubię tej wersji L'eau bo czuć na mnie męskie perfumy, więc dałam je chłopowi i używał z ochotą
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 22:31   #968
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czyli ty taka anty-mydlana

tylko pamiętaj, że balsam dopiero po jakiś 6-8 użyciach robi się mięciutki, najpierw jest dość twardy.
balsamy Savonille są boskie.
A ten kremik z brzoskiwnią LE nie jest do końca naturalny Pani już nie zamówi tych kosmetyków

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



mam próbki tych wersji różanych i żadna mi nie podchodzi. Natomiast Love to dla mnie też ciężko zapach. Najbardziej nie lubię tej wersji L'eau bo czuć na mnie męskie perfumy, więc dałam je chłopowi i używał z ochotą
Już zamówiłam Razem z szamponem i deo zamówiłam pomadkę pomarańczową i jednak ten balsamik waniliowy. Lubię takie balsamy. Ten Lilla Mai też jest fajny, ale drazni mnie już jego zapach (pachnie jak Shea nierafinowane) więc uzywam do stóp. No więc chętnie zapoznam się z czymś nowym
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:35   #969
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Już zamówiłam Razem z szamponem i deo zamówiłam pomadkę pomarańczową i jednak ten balsamik waniliowy. Lubię takie balsamy. Ten Lilla Mai też jest fajny, ale drazni mnie już jego zapach (pachnie jak Shea nierafinowane) więc uzywam do stóp. No więc chętnie zapoznam się z czymś nowym
fajne zamówionko
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:36   #970
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45086030]Ja też bardzo chętnie przygarnęłabym Chloe, używam EDT, ale czaję się na L`Eau de Chloe i Love, Chloe EDP.
W sumie nic więcej kosmetycznego nie mam do przekazania, bo cały dzień uczę się do egzaminu. ;d[/QUOTE]
Tez sie w koncu zaczelam uczyc

No i moja subskrypcja juz jest u mnie w miescie-teraz tylko mysle jak tu przemycic paczke do domu zeby tz zawalu nie dostal ze tyle do mnie przychodzi w tym tygodniu(zamowilam tez buty oprocz kosmetykow)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:39   #971
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Tez sie w koncu zaczelam uczyc

No i moja subskrypcja juz jest u mnie w miescie-teraz tylko mysle jak tu przemycic paczke do domu zeby tz zawalu nie dostal ze tyle do mnie przychodzi w tym tygodniu(zamowilam tez buty oprocz kosmetykow)
sprawdzony patent. mówisz mu, żeby poszedl po coś do sklepu spożywczego do jedzenia, bo pilnie potrzebujesz. patrzysz na niego wzrokiem kota ze Shreka i ci nie odmówi, a ty spokojnie masz czas na włożenie rzeczy do szafy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 00:12   #972
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
sprawdzony patent. mówisz mu, żeby poszedl po coś do sklepu spożywczego do jedzenia, bo pilnie potrzebujesz. patrzysz na niego wzrokiem kota ze Shreka i ci nie odmówi, a ty spokojnie masz czas na włożenie rzeczy do szafy
DobreWykorzystam nastepnym razem
Tym razem udalo mi sie przemycic paczke bo poszlam sprawdzic skrzynke
Poszlam tez z tz do Walgreens(szybkie zakupy)i znalazlam te kosmetyki shea moisture.Maja promocje kup jeden produkt za $9.99 i wtedy mozesz kupic drugi za pol ceny.Ostatkiem sily sie powstrzymalam bo wiedzialam ze dzisiaj subskrypcja mi przychodzi no i oczywiscie tz sie spieszyl a ja lubie sobie dlugo poogladac i poczytac skladyAle w piatek ide tam ponownie bo mi sie szampon konczy(1 mam).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 02:56   #973
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Moja subskrypcja Yuzen:

Acure krem-ma walczyc z przebarwieniami,rozjasnia c,odbudowywac-niestety w skladzie nagietek-chyba zuzyje pod oczy.Dodatkowo 25% off kupon na zakupy Acure.
Sranrom-krem do rak,przyda sie bo akurat kremu do rak nie mam20%off na zakupy tej firmy.
Sranrom-swieczka zapachowa.
Lotuswei-spray odswiezajacy-pachnie oblednie-juz spryskalam lazienke i posciel
Sumbody-kostka do kapieli-zadowolona jestem bo chcialam cos z tej firmy wyprobowac i dostalam kupon 20%off.
Balanced guru-balsam do ciala z olejkami,maselkami shea,cocoa-przyda sie20%off kupon.
Chocolove-czekoladka miniaturkaB lubie czekolady tej firmy
Sumbody-bath melt

Ogolnie mysle ze subskrypcja poprzednia byla lepsza bo bylo wiecej produktow do pielegnacji twarzyW tej postawili na pielegnacje cialaNiewiem czy kasowac subskrybcje-moze dam im jeszcze jedna szanse
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (79,3 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-02-11 o 02:57
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:02   #974
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moja subskrypcja Yuzen:

Acure krem-ma walczyc z przebarwieniami,rozjasnia c,odbudowywac-niestety w skladzie nagietek-chyba zuzyje pod oczy.Dodatkowo 25% off kupon na zakupy Acure.
Sranrom-krem do rak,przyda sie bo akurat kremu do rak nie mam20%off na zakupy tej firmy.
Sranrom-swieczka zapachowa.
Lotuswei-spray odswiezajacy-pachnie oblednie-juz spryskalam lazienke i posciel
Sumbody-kostka do kapieli-zadowolona jestem bo chcialam cos z tej firmy wyprobowac i dostalam kupon 20%off.
Balanced guru-balsam do ciala z olejkami,maselkami shea,cocoa-przyda sie20%off kupon.
Chocolove-czekoladka miniaturkaB lubie czekolady tej firmy
Sumbody-bath melt

Ogolnie mysle ze subskrypcja poprzednia byla lepsza bo bylo wiecej produktow do pielegnacji twarzyW tej postawili na pielegnacje cialaNiewiem czy kasowac subskrybcje-moze dam im jeszcze jedna szanse
piękne
daj mim szansę !!!

A wiesz, że w USA są takie ecoFriendly i Green Boxes? też je dostajesz co miesiąc i zawsze są naturalne produkty

Masz SM pod nosem i ty się jeszcze opierasz? Idź tam koniecznie i kup !!! Przetestujesz i dasz nam znać.
Jak ty możesz żyć z 1 szamponem? Katujesz się. Trzeba nadrobić zaległości
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:16   #975
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, ja ostatnio miałam iść do CH i dobrze, że się gramoliłam, bo na ich fb przeczytałam, że CH zamknięte, bo ktoś jaja sobie robił i zadzwonił, że wysadzi, więc ewaukowano całe CH. I to nie pierwszy raz

Czyli paczka dotarła prawie bezpiecznie To już drugi raz kiedy mam rozerwaną kopertę. dobrze, że nikt się na nie nie pokusił. Wcześniej skarpetki przyszły rozerwane, ale były różowe, więc może dlatego nikt się nie skusił

Anula, ty leniuchu od 1 w chałupie i na blogu żadnego nowego wpisu, obijasz się !!! a czytelnicy spragnieni czekają na nowy wpis, co ty tam nowego dostałeś w paczkach. Przeznaj się, co ci jeszcze dziś listonosz przynióśł, bo nie wierzę, że tylko paczuchę ode mnie

jadzia, a rzeczy na Maurelii kliknięte?

Nie lubię sypkich kosmetyków. Męczy mnie ich rozrabianie itp. Wolę gotowce.
Kobieto, daj pożyć
Oprócz wizażu i bloga mam też inne rzeczy na głowie ale postaram się coś wrzucić
Czekam na przesyłke z iherba juz tylko urodzinowe make me bio już dawno temu przyszło

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45086037]Daj jej trochę czasu- musi się otrząsnąć; to zupełnie inna sytuacja, kiedy się tylko o czymś słyszy, a inna, gdy się jest w centrum wydarzeń ; choćby tylko domniemanych...[/QUOTE]

Powiem Ci, że ostatnio mam emocji w brud...
W piątek tez mielismy ewakuację, bo było zagrożenie pożarowe w wieżowcu jak kurtyny przeciwpożarowe przy windach opadły to aż mi włosy dęba stanęły... Ale w piątek wrócilismy do budynku, a wczoraj policja i straż nas wygoniła do domu i powiedzieli, że nie ma szans na powrót do budynku.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Mydełka mniej mnie pociągają odkąd okazało się, że moja twarz toleruje TYLKO kaszankę, a po każdym innym robi mi masakrę. A pod prysznicem wolę żele pod prysznic..więc tu YR jest moim nr 1 Biorę chyba jeszcze pomadkę pomarańczową i nad którymś kremikiem Savonille się zastanawiam. Pewnie obydwa są tłuste (a mam jeszcze Lilla Mai) ale jakoś tak mnie kuszą... Chyba padnie na ten waniliowy. No i kremik taki znalazłam o zapachu brzoskwinii Ale on zdecydowanie na lato, więc mam jeszcze czas.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

A już myślałam. Ale spokojnie Mam dwie flachy (w tym jedną Roses ) Kocham je!!
A znasz żele pod prysznic method z iherba?
Bardzo fajne, jeden pachnie jak zielona herbata elizabeth arden mam teraz druga flaszkę, tym razem z białą herbatą i też strasznie fajna. Są duże, wydajne i tanie.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moja subskrypcja Yuzen:

Acure krem-ma walczyc z przebarwieniami,rozjasnia c,odbudowywac-niestety w skladzie nagietek-chyba zuzyje pod oczy.Dodatkowo 25% off kupon na zakupy Acure.
Sranrom-krem do rak,przyda sie bo akurat kremu do rak nie mam20%off na zakupy tej firmy.
Sranrom-swieczka zapachowa.
Lotuswei-spray odswiezajacy-pachnie oblednie-juz spryskalam lazienke i posciel
Sumbody-kostka do kapieli-zadowolona jestem bo chcialam cos z tej firmy wyprobowac i dostalam kupon 20%off.
Balanced guru-balsam do ciala z olejkami,maselkami shea,cocoa-przyda sie20%off kupon.
Chocolove-czekoladka miniaturkaB lubie czekolady tej firmy
Sumbody-bath melt

Ogolnie mysle ze subskrypcja poprzednia byla lepsza bo bylo wiecej produktow do pielegnacji twarzyW tej postawili na pielegnacje cialaNiewiem czy kasowac subskrybcje-moze dam im jeszcze jedna szanse
wow
Fajne!
A nie żal Ci będzie tych kuponów rabatowych jak zrezygnujesz?



Umyłam rano włosy zestawem lovea i powiem Wam... BOMBA
Zobaczymy jak ze świeżością, ale efekt wizualny i macalny zarąbiste Szampon bardzo gęsty, super się pieni. Odżywka trochę alkoholem wali, pachnie jak słodki, orzechowy tort nasączony spirytusem szamponik pachnie słodkimi orzechami i migdałami.
Włosy sprawiają wrażenie bardzo silnie odżywionych - oczywiście mam na myśli efekt wizualny. Wyglądają na grube, pięknie lśnią, jest ich dużo i bardzo dobrze się układają .
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-11 o 08:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:26   #976
Rebelia74
Przyczajenie
 
Avatar Rebelia74
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
GG do Rebelia74
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cześć, mam pytanie o olejek z dzikiej róży. Zapach nie jest taki jakiego naiwnie się spodziewałam, czy dodanie do niego skórki z cytryny (niepryskanej) nie pogorszy właściwości olejku?
Rebelia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:40   #977
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kobieto, daj pożyć
Oprócz wizażu i bloga mam też inne rzeczy na głowie ale postaram się coś wrzucić
Czekam na przesyłke z iherba juz tylko urodzinowe make me bio już dawno temu przyszło



Powiem Ci, że ostatnio mam emocji w brud...
W piątek tez mielismy ewakuację, bo było zagrożenie pożarowe w wieżowcu jak kurtyny przeciwpożarowe przy windach opadły to aż mi włosy dęba stanęły... Ale w piątek wrócilismy do budynku, a wczoraj policja i straż nas wygoniła do domu i powiedzieli, że nie ma szans na powrót do budynku.


Umyłam rano włosy zestawem lovea i powiem Wam... BOMBA
Zobaczymy jak ze świeżością, ale efekt wizualny i macalny zarąbiste Szampon bardzo gęsty, super się pieni. Odżywka trochę alkoholem wali, pachnie jak słodki, orzechowy tort nasączony spirytusem szamponik pachnie słodkimi orzechami i migdałami.
Włosy sprawiają wrażenie bardzo silnie odżywionych - oczywiście mam na myśli efekt wizualny. Wyglądają na grube, pięknie lśnią, jest ich dużo i bardzo dobrze się układają .
dawno nie było postów na życzenie. Zatem mam prośbę Napiszesz taki "przewodnik po iHerb", co polecasz i co odradzasz. Strasznie byłby dla mnie przydatny, bo ja debiutant iHerbowy

też mi emocji ostatnio nie brakuje...wygląda na to, że znów poczuję moc znieczulenia ogólnego

w takim razie odżywka nie dla mnie, bo alkohol wysoko w składzie dodatkowo mi wysusza włosy, ale szamponik mnie zaciekawił

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rebelia74 Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie o olejek z dzikiej róży. Zapach nie jest taki jakiego naiwnie się spodziewałam, czy dodanie do niego skórki z cytryny (niepryskanej) nie pogorszy właściwości olejku?
a spodziewałaś się zapachu kwiatów róży? jak tak, to on tak nie pachnie Ma pachnieć delikatnie orzechowo. Te pachnące różą są z dodatkiem olejków eterycznych
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-11 o 08:43
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:46   #978
Rebelia74
Przyczajenie
 
Avatar Rebelia74
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
GG do Rebelia74
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tak właśnie (teraz już wiem że tłoczy się go z nasion) hmm orzecha nie czuję, może węch mam kiepski, ale zapach nie jest jak dla mnie przyjemny a co z tą skórką - dobry pomysł?

Edytowane przez Rebelia74
Czas edycji: 2014-02-11 o 08:48
Rebelia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:51   #979
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Rebelia74 Pokaż wiadomość
Tak właśnie (teraz już wiem że tłoczy się go z nasion) hmm orzecha nie czuję, może węch mam kiepski, ale zapach nie jest jak dla mnie przyjemny a co z tą skórką - dobry pomysł?
możesz na drobno zetrzeć skórkę cytryny i ją dorzucić. Albo po prostu olej wlać do balsamu i go zmieszać.
były takie oleje z kawałkami owoców na dnie i kwiatem róży w środku. Tylko nie wiem już, czy to były świeże owoce/kwiat czy zasuszone. Ale wyglądało pięknie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 08:54   #980
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dawno nie było postów na życzenie. Zatem mam prośbę Napiszesz taki "przewodnik po iHerb", co polecasz i co odradzasz. Strasznie byłby dla mnie przydatny, bo ja debiutant iHerbowy

też mi emocji ostatnio nie brakuje...wygląda na to, że znów poczuję moc znieczulenia ogólnego

w takim razie odżywka nie dla mnie, bo alkohol wysoko w składzie dodatkowo mi wysusza włosy, ale szamponik mnie zaciekawił
Zobaczę co się da zrobic z tym iherbem jak przyjdzie paczka to może bedzie okazja na przegląd
Szampon bomba, odżywka dla mnie tez fajna
mają szampon z karite i monoi
a co sie dzieje??
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:58   #981
Rebelia74
Przyczajenie
 
Avatar Rebelia74
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
GG do Rebelia74
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
możesz na drobno zetrzeć skórkę cytryny i ją dorzucić. Albo po prostu olej wlać do balsamu i go zmieszać.
były takie oleje z kawałkami owoców na dnie i kwiatem róży w środku. Tylko nie wiem już, czy to były świeże owoce/kwiat czy zasuszone. Ale wyglądało pięknie
Mmmmmmm cudny pomysł:P
Rebelia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:06   #982
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zobaczę co się da zrobic z tym iherbem jak przyjdzie paczka to może bedzie okazja na przegląd
Szampon bomba, odżywka dla mnie tez fajna
mają szampon z karite i monoi
a co sie dzieje??
zdecydowałam, że jednak biorę paczkę ubezpieczoną. nie zaryzykuję nieubezpieczonej Zatem warto zamówić, coś więcej niż tylko 4 mydła i balsam do ust.
Zatem poczekam na wpis i wtedy się zdecyduję na zamówienie

Z lovea nie ma u mnie serio słonecznej z Monai. tej http://www.lovea-solaire.fr/en A szkoda, bo np. krem z flitrem może być fajny. Na ich stronie widzę mało produktów słonecznych, bo gdzieś oglądalam ich sporą linię słoneczną, ale chyba to były limitowanki.
A co się dzieje? znów mi się zrobiło to sama i znów jest do wycięcia. na razie chirurg ma nadzieję, że lekarstwa pomogą, ale ja nie widzę poprawy, jak były tak są. Chirurh mówi mi już na ty, bo tyle razy go odwiedzam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rebelia74 Pokaż wiadomość
Mmmmmmm cudny pomysł:P
efekt robi wrażenie z tymi owocami i różą w środku
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-11 o 09:27
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:34   #983
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zdecydowałam, że jednak biorę paczkę ubezpieczoną. nie zaryzykuję nieubezpieczonej Zatem warto zamówić, coś więcej niż tylko 4 mydła i balsam do ust.
Zatem poczekam na wpis i wtedy się zdecyduję na zamówienie

Z lovea nie ma u mnie serio słonecznej z Monai. tej http://www.lovea-solaire.fr/en A szkoda, bo np. krem z flitrem może być fajny. Na ich stronie widzę mało produktów słonecznych, bo gdzieś oglądalam ich sporą linię słoneczną, ale chyba to były limitowanki.
A co się dzieje? znów mi się zrobiło to sama i znów jest do wycięcia. na razie chirurg ma nadzieję, że lekarstwa pomogą, ale ja nie widzę poprawy, jak były tak są. Chirurh mówi mi już na ty, bo tyle razy go odwiedzam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------



efekt robi wrażenie z tymi owocami i różą w środku
tak szczerze to szkoda by mi było kasy na rejestrowana przesyłkę
strasznie drogie są!
to już wtedy opłaca się wspólne zamówienie kilknąć.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:51   #984
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak szczerze to szkoda by mi było kasy na rejestrowana przesyłkę
strasznie drogie są!
to już wtedy opłaca się wspólne zamówienie kilknąć.
przesyłka ubezpieczona ok. 16 $ nieubezpieczona 6$.
zamawiasz 16 rzeczy, masz zniżkę 10% i wtedy jakoś da się przeżyć
Jak by się AO, SM pokazało na iHerb, to żaden problem nastukać 16 rzeczy, bo teraz dopiero mam 8, ale może po twoim wpisie na blogu wzrosną do 16

jak się obkupię we wszystkie rzeczy z wishlisty na ten rok, to wprowadzam plan oszczędzania błyskawicznego, bo na wiosnę chcę śmigać na nowym rowerze, rower w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rower.jpg (22,8 KB, 33 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:14   #985
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przesyłka ubezpieczona ok. 16 $ nieubezpieczona 6$.
zamawiasz 16 rzeczy, masz zniżkę 10% i wtedy jakoś da się przeżyć
Jak by się AO, SM pokazało na iHerb, to żaden problem nastukać 16 rzeczy, bo teraz dopiero mam 8, ale może po twoim wpisie na blogu wzrosną do 16

jak się obkupię we wszystkie rzeczy z wishlisty na ten rok, to wprowadzam plan oszczędzania błyskawicznego, bo na wiosnę chcę śmigać na nowym rowerze, rower w załączniku
nierejestrowana 4$.
przy takich ilościach to faktycznie nierejestrowana odpada, szczególnie, że w tej opcji można tylko 1,8kg wziąć
rowerek przesliczny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:25   #986
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moja subskrypcja Yuzen:

Acure krem-ma walczyc z przebarwieniami,rozjasnia c,odbudowywac-niestety w skladzie nagietek-chyba zuzyje pod oczy.Dodatkowo 25% off kupon na zakupy Acure.
Sranrom-krem do rak,przyda sie bo akurat kremu do rak nie mam20%off na zakupy tej firmy.
Sranrom-swieczka zapachowa.
Lotuswei-spray odswiezajacy-pachnie oblednie-juz spryskalam lazienke i posciel
Sumbody-kostka do kapieli-zadowolona jestem bo chcialam cos z tej firmy wyprobowac i dostalam kupon 20%off.
Balanced guru-balsam do ciala z olejkami,maselkami shea,cocoa-przyda sie20%off kupon.
Chocolove-czekoladka miniaturkaB lubie czekolady tej firmy
Sumbody-bath melt

Ogolnie mysle ze subskrypcja poprzednia byla lepsza bo bylo wiecej produktow do pielegnacji twarzyW tej postawili na pielegnacje cialaNiewiem czy kasowac subskrybcje-moze dam im jeszcze jedna szanse
Podoba mi się, że dodają takie rzeczy jak świeczka.

Beets

Z iherba zamawiałam trzy razy. Za każdym razem wszystko doszło. Czekałam o.k. 10 dni.
Polecam m.in. szampon Andalou Healthy Shine
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...2&sr=null&ic=1
Bardzo fajna odżywka AO
http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...6&sr=null&ic=2
Koniecznie skuś się na pędzle Real Techniques. Cenowo wychodzą baaardzo korzystnie.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:58   #987
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nierejestrowana 4$.
przy takich ilościach to faktycznie nierejestrowana odpada, szczególnie, że w tej opcji można tylko 1,8kg wziąć
rowerek przesliczny
to czemu mi wyskakuje 6$ w zamówieniu? chcą mnie naciagnąć na 2$, nieładnie

mlodziutka, szamponem się zainteresują,
odżywka odpada bo ta marka mi nie pasuje, już wiele z niej miałam i nic nie zostało ze mną
natomiast pędzli nie kupuję, bo się nie maluję
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:58   #988
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dawno nie było postów na życzenie. Zatem mam prośbę Napiszesz taki "przewodnik po iHerb", co polecasz i co odradzasz. Strasznie byłby dla mnie przydatny, bo ja debiutant iHerbowy
Jak chcesz coś dodatkowo poczytać o iHerbie to polecam bloga Cathy
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:59   #989
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

beeets, ale świetny rower! Też muszę kupić nowy, ale taki bardziej do jeżdżenia po wybojach i kamienistych, leśnych ścieżkach.

Kończy mi się rokitnikowy szampon do włosów, myślę nad zastępcą:
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Plan...lem-mango/1182
chociaż wkleili skład odżywki do włosów, a nie szamponu. ale patrząc po innych szamponach z tej serii, składy wydają się ok.

Btw, jakby któraś chciała się pozbyć jakichś perfum, to oferuję Lancome tresor in love 20ml z 30. ;d Strasznie mi się kiedyś podobały, a teraz nie umiem na nie patrzeć i chętnie bym się wymieniła.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:10   #990
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jak chcesz coś dodatkowo poczytać o iHerbie to polecam bloga Cathy

klolcia, kochana a ty co ostatnio zamówiłaś? masz jakieś nowe perełki?

Archiwalna, rower górski już mam, teraz chcę taki właśnie miejski z koszyczkiem obowiązkowo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.