lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 17:06   #1
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39

lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?


Witam
lekarz 2 miesiace temu zmienil mi tabletki na vibin mini czułam sie po nich dobrze wiec poszłam po kolejna recepte,dzisiaj biore pierwsza tabletke z nowego opakowania i wlasnie sie zorientowalam ze zamiast tabltek vibin mini lekarz zapisal mi vibin roznica jest nie wielka bo sklad maja vibin mini 3mg+0,02mg a vibin 0,03mg+3mg i moje pytanie czy bedzie jakas roznica miedzy tymi tabletkami czy moge je spokojnie brac?? Dodam ze ostatnio kochalam sie z chlopakim ale nie konczyl we mnie i teraz sie denerwuje czy te tabletki zaczana normalnie dzialac po tej 7dniowej przerwie
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:24   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
Witam
lekarz 2 miesiace temu zmienil mi tabletki na vibin mini czułam sie po nich dobrze wiec poszłam po kolejna recepte,dzisiaj biore pierwsza tabletke z nowego opakowania i wlasnie sie zorientowalam ze zamiast tabltek vibin mini lekarz zapisal mi vibin roznica jest nie wielka bo sklad maja vibin mini 3mg+0,02mg a vibin 0,03mg+3mg i moje pytanie czy bedzie jakas roznica miedzy tymi tabletkami czy moge je spokojnie brac?? Dodam ze ostatnio kochalam sie z chlopakim ale nie konczyl we mnie i teraz sie denerwuje czy te tabletki zaczana normalnie dzialac po tej 7dniowej przerwie
To jest jednak duża różnica. Ja bym biegła po nową receptę, nie ma co zmieniać tabletek na własną rękę.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:41   #3
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

3mg+0,02mg a 3mg+0,03mg to duza roznica? dzisiaj wzielam pierwsza tabletke z opakowania....
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:41   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
To jest jednak duża różnica. Ja bym biegła po nową receptę, nie ma co zmieniać tabletek na własną rękę.
nie po receptę tylko po radę bo branie sobie jednej takiej a jednej takiej tabletki jest gorsze niż zmiana tabletek a że tu była zmiana prawidłowo to pewnie lekarz każe kontynuować vibin.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
3mg+0,02mg a 3mg+0,03mg to duza roznica? dzisiaj wzielam pierwsza tabletke z opakowania....
to duża różnica. jutro weź kolejną i leć do lekarza spytać co dalej. nie przerywaj teraz bo nie ma sensu przerywać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:44   #5
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie po receptę tylko po radę bo branie sobie jednej takiej a jednej takiej tabletki jest gorsze niż zmiana tabletek a że tu była zmiana prawidłowo to pewnie lekarz każe kontynuować vibin.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


to duża różnica. jutro weź kolejną i leć do lekarza spytać co dalej. nie przerywaj teraz bo nie ma sensu przerywać.
Ale przecież Autorka dopiero dzisiaj ma przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, toteż nie jest to branie jednej takiej, jednej takiej tabletki tylko zmiana preparatu.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
3mg+0,02mg a 3mg+0,03mg to duza roznica? dzisiaj wzielam pierwsza tabletke z opakowania....
zupełnie inny skład
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:45   #6
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

skonczylam jedno opakowanie vibin mini skonczyła mi sie przerwa 7 dniowa i zaczelam nowe opakowanie tylko nie zorientowalam sie ze zapisal mi inne tabletki...
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:46   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Ale przecież Autorka dopiero dzisiaj ma przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, toteż nie jest to branie jednej takiej, jednej takiej tabletki tylko zmiana preparatu.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



zupełnie inny skład
ona już ją wzięła. czytaj ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
skonczylam jedno opakowanie vibin mini skonczyła mi sie przerwa 7 dniowa i zaczelam nowe opakowanie tylko nie zorientowalam sie ze zapisal mi inne tabletki...
no i jak już zaczęłaś brać to bierz i zapisz się jak najszybciej do ginekologa żeby wyjaśnić sprawę.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Ale przecież Autorka dopiero dzisiaj ma przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, toteż nie jest to branie jednej takiej, jednej takiej tabletki tylko zmiana preparatu.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



zupełnie inny skład
nie siej paniki, to nie jest gwałtowna zmiana składu i przeskoczenie z jednych tabletek na drugie nastąpiło poprawnie. kwestia jedynie jak organizm na nie zareaguje i co na to lekarz ale też nie przesadzaj.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 17:47   #8
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

no ale mysliscie ze ochrona zostala zachowana? martwie sie że możemy wpasc...
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:47   #9
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
skonczylam jedno opakowanie vibin mini skonczyła mi sie przerwa 7 dniowa i zaczelam nowe opakowanie tylko nie zorientowalam sie ze zapisal mi inne tabletki...
W takim przypadku kontynuujesz branie i idziesz do lekarza innego wyjścia nie ma.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:49   #10
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
no ale mysliscie ze ochrona zostala zachowana? martwie sie że możemy wpasc...
ochrona zachowana, o to możesz być spokojna. ale tak czy siak zapisz się do gina i wyjaśnij sprawę.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
W takim przypadku kontynuujesz branie i idziesz do lekarza innego wyjścia nie ma.
no nareszcie załapałaś sedno
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:50   #11
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

ok dzieki za rady,troche sie uspokoilam
myslalam ze moge zaufac ginekologowi ale widze,że nawet recepty nie potrafi wypisac
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 17:51   #12
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
no ale mysliscie ze ochrona zostala zachowana? martwie sie że możemy wpasc...
została zachowana.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ona już ją wzięła. czytaj ze zrozumieniem.[COLOR="Silver"]

nie siej paniki, to nie jest gwałtowna zmiana składu i przeskoczenie z jednych tabletek na drugie nastąpiło poprawnie. kwestia jedynie jak organizm na nie zareaguje i co na to lekarz ale też nie przesadzaj.
Autorka napisała ,,dzisiaj biorę" co może być różnie interpretowane. Zauważ kiedy odpowiadałam.To jest duża zmiana składu.
Zmiana nastąpiła poprawnie, jednak zmiana była niepoprawna i jeśli tabletki okażą się dla niej nie odpowiednie, znów będzie zmieniać tabletki.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:52   #13
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
ok dzieki za rady,troche sie uspokoilam
myslalam ze moge zaufac ginekologowi ale widze,że nawet recepty nie potrafi wypisac
może nie rozczytał się z własnego pisma w Twojej karcie zdarza się

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
została zachowana.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Autorka napisała ,,dzisiaj biorę" co może być różnie interpretowane. Zauważ kiedy odpowiadałam.To jest duża zmiana składu.
Zmiana nastąpiła poprawnie, jednak zmiana była niepoprawna i jeśli tabletki okażą się dla niej nie odpowiednie, znów będzie zmieniać tabletki.
i jak dzisiaj byś załatwiła nową receptę żeby wziąć normalnie tabletki a nie robić burzę organizmowi i brać miesiąc a potem nie brać? pomyśl, pomyśl kobieto.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:54   #14
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
i jak dzisiaj byś załatwiła nową receptę żeby wziąć normalnie tabletki a nie robić burzę organizmowi i brać miesiąc a potem nie brać? pomyśl, pomyśl kobieto.
Ty trochę pomyśl, jeżeli nie wzięła by dziś pierwszej tabletki innych tabletek i załatwiła poprawną receptę mogłaby kontynuować branie tabletek, które do tej pory brała.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:56   #15
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Ty trochę pomyśl, jeżeli nie wzięła by dziś pierwszej tabletki innych tabletek i załatwiła poprawną receptę mogłaby kontynuować branie tabletek, które do tej pory brała.
Ty nie jesteś chyba poważna. Jakim cudem miałaby dzisiaj załatwić receptę skoro się dopiero dziś zorientowała, że ma inne tabletki? JAK niby miałaby kontynuować branie, no jak? i już robisz w kolejnym wątku dziewczynie niepotrzebny stres.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:59   #16
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Autorko, kontynuuj branie branie tego opakowania, tak jak radzi pffe i w między czasie zapisz się do ginekologa. Ochrona oczywiście została zachowana. Mowa tu tylko o skutkach ubocznych. Nic takiego się nie stało
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:00   #17
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ty nie jesteś chyba poważna. Jakim cudem miałaby dzisiaj załatwić receptę skoro się dopiero dziś zorientowała, że ma inne tabletki? JAK niby miałaby kontynuować branie, no jak? i już robisz w kolejnym wątku dziewczynie niepotrzebny stres.
O czym Ty mówisz, dziewczyna w pierwszym poście napisała ,,dzisiaj biorę" co może być różnie interpretowane, o czym już z resztą wspomniałam. Zinterpretowałam, że dzisiaj będzie przyjmowała kolejną tabletkę z nowego opakowania i zorientowała się jak miała brać tabletkę. W przyszłości czytaj dokładnie moje wypowiedzi. To jest duża różnica składu i jeśli ma się możliwość w takich przypadkach biegnie się do ginekologa po nową receptę. Nie wszyscy ginekolodzy przyjmują od 8 do 16, niejednokrotnie pacjentki mają prywatne numery telefonów do swoich lekarzy. TAK miałaby kontynuować branie tabletek. Zauważ że autorka o uprzednim przyjęciu tabletki napisała już po mojej odpowiedzi. I nie irytuj się tak.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:04   #18
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
O czym Ty mówisz, dziewczyna w pierwszym poście napisała ,,dzisiaj biorę" co może być różnie interpretowane, o czym już z resztą wspomniałam. Zinterpretowałam, że dzisiaj będzie przyjmowała kolejną tabletkę z nowego opakowania i zorientowała się jak miała brać tabletkę. W przyszłości czytaj dokładnie moje wypowiedzi. To jest duża różnica składu i jeśli ma się możliwość w takich przypadkach biegnie się do ginekologa po nową receptę. Nie wszyscy ginekolodzy przyjmują od 8 do 16, niejednokrotnie pacjentki mają prywatne numery telefonów do swoich lekarzy. TAK miałaby kontynuować branie tabletek. Zauważ że autorka o uprzednim przyjęciu tabletki napisała już po mojej odpowiedzi. I nie irytuj się tak.
chyba nie zdajesz sobie sprawy, ze jak nie prywatnie to ni cholery się nie dostaniesz do lekarza a już na pewno nie tego samego dnia, którego się zapisujesz, wiesz o tym, prawda?wiadomo, ze jak prywatny to wystarczy zadzwonić, rzucić stówkę i się dostanie jeszcze dziś i z głowy ale to jest niemal niemożliwe.
a to nie jest jakaś ogromna zmiana składu(jak to Ty się podniecasz), zwłaszcza, że zaczęła opakowanie prawidłowo.
Ja się irytuję Twoimi postami dzisiejszymi bo po prostu siejesz panikę jakby co najmniej zaczęła brać leki na białaczkę przy zdrowym organizmie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:09   #19
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
chyba nie zdajesz sobie sprawy, ze jak nie prywatnie to ni cholery się nie dostaniesz do lekarza a już na pewno nie tego samego dnia, którego się zapisujesz, wiesz o tym, prawda?wiadomo, ze jak prywatny to wystarczy zadzwonić, rzucić stówkę i się dostanie jeszcze dziś i z głowy ale to jest niemal niemożliwe.
a to nie jest jakaś ogromna zmiana składu(jak to Ty się podniecasz), zwłaszcza, że zaczęła opakowanie prawidłowo.
Ja się irytuję Twoimi postami dzisiejszymi bo po prostu siejesz panikę jakby co najmniej zaczęła brać leki na białaczkę przy zdrowym organizmie.
Opanuj się trochę, zmiana tabletek na własną rękę nigdy nie jest właściwa, jeśli między nimi nie ma żadnej różnicy, a tak się składa że aktualnie biorę drugi preparat to może dowolnie zacznę sobie na zmianę je brać? W końcu to nie duża zmiana składu. Nigdy nie miałam problemu z dostaniem się do lekarza w sytuacji podbramkowej, a wypisanie recepty kosztuje max 20-30 zł nie 100 więc nie siej nie wiadomo czego, tym bardziej że to wina lekarza, nie pacjentki. Dodam jeszcze, ze podałam to jako opcję ,,w miarę możliwości".
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 18:11   #20
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

cycki mi opadają na Twoje tłumaczenie własnych pierdół
Autorko, możesz spać spokojnie i nie masz się co przejmować tym panikowaniem o skład bo to nie jest wielka różnica więc nic Ci nie będzie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:13   #21
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
cycki mi opadają na Twoje tłumaczenie własnych pierdół
Autorko, możesz spać spokojnie i nie masz się co przejmować tym panikowaniem o skład bo to nie jest wielka różnica więc nic Ci nie będzie.
Daruj sobie. Jałowa dyskusja, która do niczego nie prowadzi. Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech tak zostanie.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:48   #22
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Dziękuje bardzo za odpowiedzi,jutro zadzwonie do ginekologa i pewnie bede juz brala te tabletki do konca
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:54   #23
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedzi,jutro zadzwonie do ginekologa i pewnie bede juz brala te tabletki do konca
Teraz to w zasadzie nie ma innego wyjścia, od decyzji lekarza i Twojego samopoczucia przy tych tabletkach będzie zależało tylko czy już przy nich zostaniesz czy powrócisz do poprzednich
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:45   #24
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Daj znać, co lekarz na to powiedział
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 11:50   #25
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Nie wiem czy to aż taka duża różnica, ale co w przypadku kiedy z miesiąca na miesiąc lekarz zmienia tabletki? Myślę, że to na tej samej zasadzie więc nie stresujcie mi koleżanki tutaj Dodatkowo może spróbuj łykać jakieś probiotyki, unikniesz ewentualnych zmian we florze bakteryjnej pochwy.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 15:14   #26
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

lekarza mam dopiero po świetach wiec tak czy siak musze je brac,narazie czuje sie dobrze wiec nie jest zle
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:14   #27
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Dokładnie, nic strasznego się nie stało, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana, jedynie ewentualne skutki uboczne, ale autorka na szczeście czuje się narazie dobrze Nie ma co siać paniki !
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 18:36   #28
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: lekarz zapisał mi złe tabletki co robic!?

Możecie mi odp jeszcze na jedno pytanie? Męczy mnie to od dłuższego czasu czy podczas brania tabletek jak w przerwie pojawia sie krwawienie z odstawienia oznacza to ,że nie jest sie w ciąży? Bo przeciez to nie jest normalny okres a jak juz wiadomo podczas ciazy (przy nie stosowaniu tabletek i posiadaniu normalnego okresu) okres moze sie pojawiac przez pierwsze miesiace...z góry dzieki za odp )
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 19:36:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.