Zmarszczki na dekolcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 13:36   #1
sirra2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3

Zmarszczki na dekolcie


Mam 28 lat i widoczne zmarszczki na dekolcie Co robić???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif diabełek.gif (3,4 KB, 814 załadowań)
sirra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:59   #2
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

nie smażyć sie tyle na słońcu/solarium
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 15:18   #3
sirra2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez losux
nie smażyć sie tyle na słońcu/solarium
no tak...tylko ja jeszcze nigdy nie byłam na solarium, a na słońcy też ardzo mało sie opalałam
sirra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:22   #4
madziul-bdg
Przyczajenie
 
Avatar madziul-bdg
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 24
GG do madziul-bdg
Thumbs up Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Proponowałabym jakieś serum do biustu i dekoltu (w postaci płynu lub żelu) + balsam ujędrniający (serum bądź balsam powinien zawierać koenzym Q10) + Capivit A+E lub jakiś inny środek o podobnym działaniu + koniecznie ćwiczenia na klatkę piersiową (prościutkie jak np: leżysz na podłodze, w rękach trzymsz chantle no i ponosisz je i łązysz ręce i bokiem opuszczasz ale nie ODKŁADASZ na ziemię!!!, odpychanie się od ściany też będie dobre no a pływanie to już w ogóle super) POWODZENIA!!!
madziul-bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:41   #5
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez sirra2
Mam 28 lat i widoczne zmarszczki na dekolcie Co robić???
A nosisz staniki mocno podnoszące piersi i bardziej złączające (typu push ap)? Ponieważ zauważyłam, iż noszenie takich staników (nie dotyczy to piersi małych) jak wiadomo zniekształca piersi i sprawia ,że są bardziej złączne i powoduje to powstanie takich pionowych kresek na dekoldzie, które z czasem pogłębiają się i wyglądają jak zmarszczki. Także to może być powodem powstania takich "zmarszczek".
A co do pielęgnacji dekolt traktujemy tak samo jak twarz.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:16   #6
sirra2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Nosze takie staniki piersi nie mam zbyt dużych, ale zmarszczki są właśnie pionowe.....i to pewnie od tego...
Dzięki dziewczyny
sirra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:37   #7
cool_age
Przyczajenie
 
Avatar cool_age
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
zmarszczki na dekolcie

po prostu sie pojawiły i spędzają sen z powiek; najgorzej wyglądają po nocy; w ciągu dnia się rozprostowują do granicy zauważalności; proszę o pomoc- co robić? czytałam o fotoodmładzaniu laserowym ale to nie na moją kieszeń; kupiłam jakiś tam krem na noc z wit.A,CiE, retinolem... szczypie ale afektu nie widać; używam go ok. 2 tyg.; czy jestem zbyt niecierpliwa czy krem jest lipny?; mam 30 lat
cool_age jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 10:57   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez cool_age
kupiłam jakiś tam krem na noc z wit.A,CiE, retinolem... szczypie ale afektu nie widać; używam go ok. 2 tyg.; czy jestem zbyt niecierpliwa czy krem jest lipny?
krem jak krem- żaden krem nie jest w stanie usunąć istniejacych zmarszczek. trzeba było inwestować w profilatykę. teraz, gdy zmarszczki już są, nie bedzie lekko/tanio.
poczytaj podforum biochemiczne- zeszczególnym uwzględnieniem informacji o retinoidach.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:44   #9
cool_age
Przyczajenie
 
Avatar cool_age
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: zmarszczki na dekolcie

Dzięki ; właściwie to nigdy o zmarszczkach nie myślałam dopiero jak sie pojawiły... jak grom z jasnego nieba
cool_age jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:46   #10
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez cool_age Pokaż wiadomość
Dzięki ; właściwie to nigdy o zmarszczkach nie myślałam dopiero jak sie pojawiły... jak grom z jasnego nieba
dokladnie jak umnie! bylo wszystko ok, az tu pewnego dnia sie budze i ... o zgrozo! wyglada fatalnie. zeby chociaz sie nie poglebialy?
jak przeciwdzialac? zeby sie nie poglebialy?
czy istnieja jakies cudowne preparaty?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:40   #11
czarnadora
Przyczajenie
 
Avatar czarnadora
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

kolagen krystaliczny pomoże na 100%..używam od jakiegoś czasu i jest super
czarnadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:53   #12
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Poza kosmetykami ogólnie dostępnymi warto wybrać się do kosmetyczki na serię zabiegów na bazie kolagenu albo kawioru. Efekty na pewno będą szybsze
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:36   #13
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

kolagen krystaliczny? musze przyznac, ze pierwszy raz slysze, gdzie to mozna dostac? jest drogi?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 06:52   #14
czarnadora
Przyczajenie
 
Avatar czarnadora
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
kolagen krystaliczny? musze przyznac, ze pierwszy raz slysze, gdzie to mozna dostac? jest drogi?


można go kupić na Allegro..ten najlepszy kosztuje niestety 500zł...ale wystarczy na pół roku
czarnadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 23:54   #15
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

czarnadorawielkie dzieki
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:51   #16
cool_age
Przyczajenie
 
Avatar cool_age
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

z mojej wiedzy wynika, że czasteczki kolagenu są zbyt duże aby przedostać się przez komórki skóry i tym samym spowodować odbudowę zniszczonych włókien kolagenowych; oferowane preparaty to żadne cuda nauki- to po prostu drogie nawilżacze bo tak to właśnie działa- nawilżają mega dobrze i to tyle; firmy sprzedające te specyfiki piszą często, że cząsteczka kolagenu została specjalnie "spakowana" do rozmiaru umożliwiającego przeniknięcie przez komórki skóry - bujda!!! jeszcze nikt nie wymyślił eliksiru młodości a póki co kasę zbija się na naszej naiwności
cool_age jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:59   #17
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez cool_age Pokaż wiadomość
z mojej wiedzy wynika, że czasteczki kolagenu są zbyt duże aby przedostać się przez komórki skóry i tym samym spowodować odbudowę zniszczonych włókien kolagenowych; oferowane preparaty to żadne cuda nauki- to po prostu drogie nawilżacze bo tak to właśnie działa- nawilżają mega dobrze i to tyle; firmy sprzedające te specyfiki piszą często, że cząsteczka kolagenu została specjalnie "spakowana" do rozmiaru umożliwiającego przeniknięcie przez komórki skóry - bujda!!! jeszcze nikt nie wymyślił eliksiru młodości a póki co kasę zbija się na naszej naiwności
wiec powtorze moje pytanie? jak zapobiegac powstawaniu nowych zmarszczek?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:29   #18
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

czy ktoras z was uzywala moze perfecta extra slim do biustu z daxcosmetic? w recenzjach nic nie ma na ten temat. napiszcie czy widac jakies efekty, a moze polecicie cos lepszego?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:01   #19
cool_age
Przyczajenie
 
Avatar cool_age
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
wiec powtorze moje pytanie? jak zapobiegac powstawaniu nowych zmarszczek?

nawilżać nawilżać nawilżać; kremy p.zmarszczkowe zawierają przede wszystkim kwas hialuronowy który rewelacyjnie nawilża oraz witaminę C ze względu na hamowanie działalności wolnych rodników. Zauważono bowiem, że nie tylko chroni ona skórę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, powstałymi w ich wyniku zmianami nowotworowymi, ale również przed starzeniem. Dlatego też dodaje się ją do wielu kremów i środków kosmetycznych, które pojędrniają skórę i zapobiegają jej wiotczeniu.
Ja myślę, że starzenie się i powstawanie zmarszczek to bardzo indywidualna cecha zależna w dużym stopniu od genetyki oraz od stylu życia , tego jaka mamy pracę i jak bardzo poddawani jesteśmy stresowi. Moja mama w wieku 55 lat wygląda dużo lepiej niż znajoma 10lat młodsza. tak więc kremy p.zamarszczkowe to nie żadne cudowne preparaty. Wiele z nich powoduje napięcie skóry tzw.lifting który jak zauważycie mija wraz z zaprzestaniem stosowania preparatu. Ważne jest aby dobierać kremy stosownie do wieku; ja w chwili szoku rzuciłam się na zbyt mocne preparaty i tylko sobie zaszkodziłam. Teraz używam dużo kremów nawilżających i jest o wiele lepiej. Zafundowałam sobie serie naświetlań metodą IPL . Ważne jest również wewnętrzne nawilżanie i dieta ; i pozdrawiam
cool_age jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 10:46   #20
lady_dark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Lirene- ujędrniajacy krem na biust i dekold liftinguje i uelastycznia. Na tego typu zmarszczki pomaga rewelacyjnie.
lady_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:21   #21
Lenka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

, zgodzę sie z resztą że nawilżanie to podstawa-ale ...wydaje mi sie że odpowiednia pozycja spania też pomaga-tzn spanie na boku szkodzi- w grę wchodzi grawitacja i stąd te zmarszczki po nocy -trzeba sie przestawić na spanie "na znak ", ćwiczyć mięśnie podtyrzymujące biust(ćwiczenia ktoś wcześniej podał )i nawilżać-inaczej lipa
Lenka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 10:27   #22
bajka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Właśnie to spanie na boku przy wiekszym biuście tak powoduje To mój koszmar ,mam 37 lat zero zmarszczek na twarzy i pionowe krechy na dekolcie Chyba zacznę spać w sportowym staniku
bajka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:03   #23
Vega_
Raczkowanie
 
Avatar Vega_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 220
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Kochane ja mam ten sam problem. Mam 25 lat i cztery pionowe kreski na dekolcie. I już teraz wiem od czego .
Mam biust średniego rozmiaru, noszę miseczkę C. Moje piersi są jędrne i okrągłe, a mimo to od zawsze kupowałam staniki modelujące biust.
A druga sprawa to spanie na boku. W ciągu nocy potrafię się z 10 razy przewrócić z jednego boku na drugi. Bardzo sporadycznie poleżę na plecach.
Do tego piję bardzo znikome ilości wody, w ogóle przyjmuję mało płynów w ciągu dnia :/
Muszę to zmienić!

Pozdrawiam.
Vega_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:47   #24
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

niestety, ja tez borykam się z pionowymi zmarszczkami mam 28lat i duży biust nie opalam się, od lat stosuję drogie kremy do biustu, ale najwidoczniej nie są na tyle skuteczne, by zmarszczkom zapobiegać z mojego doświadczenia wiem, że sama profilaktyka nie wystarcza i jeśli już w coś inwestować to lepiej w laser/lekarskie peelingi muszę się zorientować lepiej w tym temacie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:58   #25
coco palm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 269
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Cytat:
Napisane przez Lenka29 Pokaż wiadomość
, zgodzę sie z resztą że nawilżanie to podstawa-ale ...wydaje mi sie że odpowiednia pozycja spania też pomaga-tzn spanie na boku szkodzi- w grę wchodzi grawitacja i stąd te zmarszczki po nocy -trzeba sie przestawić na spanie "na znak ", ćwiczyć mięśnie podtyrzymujące biust(ćwiczenia ktoś wcześniej podał )i nawilżać-inaczej lipa
-- Wlasnie to glowny powód tych zmarch...
Mam to samo, mysle o wypelnieniu ich retinolem, ale nie wiem czy
jest taka opcja na dekolt, dowiem sie to napisze.
zaden krem na to nie pomoze , nawilzy ale tych bruzd nie wyprostuje.
coco palm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:33   #26
marzusiax
Przyczajenie
 
Avatar marzusiax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Wink Dot.: Zmarszczki na dekolcie

najlepiej ograniczyć solarium i słońce bo jeszcze ci pogłębią zmarszczki a z pielęgnacji mogę polecić:
-krem z eveline do pielęgnacji biustu- ładnie ci ujędrni skórę
-kremy z witaminą E
-maseczki ujędrniające
-pić dużo wody
-pod prysznicem naprzemienne przemywanie zimną wodą i ciepłą
-masaże ruchem wibrującym

w salonie kosmetycznym możesz zafundować sobie:
-zabieg ultradzwiękami
-mezoterapię
-mikrodermabiazję

dermatolog też pomoże na zmarszczki ale to już większe wydatki -dermabrazja, pilingi głębokie itd.

powodzenia będzie dobrze
marzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:17   #27
guida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Przyczyna tego typu zmarszczek jest spanie na boku , polecem polozyc sie na boku i sprawdzic jak uklada sie skora na dekoldzie i niestety zaden nawet najlepszy krem tu nic nie pomoze ... jedyna opcja to przestawic sie na spanie na plecach ale jak to zrobic ?!
guida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:23   #28
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Też mam takie pionowe zmarszczki, pewnie od noszenia źle dobranych staników Przeszukując net w poszukiwaniu sposobów na te zmarszczki wynalazłam olej lniany. Stosuję go zbyt krótko żeby coś powiedzieć o efektach jednak mam nadzieję, że pomoże.
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 16:50   #29
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Takie zmarszczki raczej trudno jest "cofnąć", na pewno można spróbować z balsamami czy żelami ujędrniającymi, może też jakieś olejki do ciała (w stylu tych przeciw rozstępom) ale przede wszystkim trzeba trzeba zapobiegać dalszemu ich pogłębianiu się...Unikać częstych gorących kąpieli, w lecie filtry, nie spać na brzuchu....Na pewno aktywność fizyczna też może pomóc, ale to wszystko to prewencja, a nie usuwanie zmarszczek.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:34   #30
Micha2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zmarszczki na dekolcie

Ogólnie skóra na dekolcie i szyi jest cieńsza i szybciej widać na niej zmarszczki, do tego przecież tę część ciała spryskujemy perfumami i ją wysuszamy, nie dbamy jak o twarz a później efekt jest taki, że twarz jest w miarę ładna i świeża a dekolt z dekadę starszy od nas :/ sama się zorientowałam jak już było za późno i zaczęłam czytać już po fakcie, od samego początku kremy wydawały mi się bez sensu bo niby jak mają zlikwidować zmarszczki?? Koleżanka z pracy podpowiedziała mi Thermage bo robiła sobie z tym że na twarz ale działa też na inne części ciała. Za niedługo mam zabieg w Estivance w Warszawie u doktora Macieja Krajewskiego, trzymajcie kciuki
Micha2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 20:02:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.