Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 23:10   #2101
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ja mam często przybrudzone pazury bo rąk nie oszczędzam. Ale wystarczy je przetrzeć miękką szmatką i są jak lustro, nic się w top nie wżera

Każdy zdobywa wiedzę jak mu wygodniej Ja wolałam poczytać a kasę wydać na zestaw startowy Ale też nie uważam, że zapytanie kosmetyczki i na podstawie tej wiedzy działanie to jakaś zbrodnia jeśli kosmetyczka chętnie opowiada


jeśli kosmetyczka wie o tym to inna sprawa... ale jak przychodzi do was znajoma po prostu na zrobienie hybryd a po jakimś czasie nagle ogłasza się na fb że już wszystko umie pięknie robi i zaprasza do siebie, to moim zdaniem średnio fajnie..

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

a jeśli chodzi o plamy na paznokciach to jednej dziewczynie której robiłam pojawiły się plamy... z jakiego powodu nie mam pojęcia, paznokcie były matowe, ale te kolory robione już wcześniej, mat też wcześniej robiłam u innych i nigdy nic takiego się nie pojawiło, a u niej całe paznokcie w plamach szarych, takich smugach? ... dziwne...;p
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 23:11   #2102
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
jeśli kosmetyczka wie o tym to inna sprawa... ale jak przychodzi do was znajoma po prostu na zrobienie hybryd a po jakimś czasie nagle ogłasza się na fb że już wszystko umie pięknie robi i zaprasza do siebie, to moim zdaniem średnio fajnie..
tak robi teraz duzo dziewczyn
sama miałam kumpele której malowałam pazurki a teraz kupiła zestaw ja jej doradziłam i ma swoje klientki, nie widze w tym nic złego, kazdy próbuje zaoszczędzić a jeszcze czasem ciut zarobić , niestety w naszej Polsce każdy orze jak może
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 23:23   #2103
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ja mam często przybrudzone pazury bo rąk nie oszczędzam. Ale wystarczy je przetrzeć miękką szmatką i są jak lustro, nic się w top nie wżera

Każdy zdobywa wiedzę jak mu wygodniej Ja wolałam poczytać a kasę wydać na zestaw startowy Ale też nie uważam, że zapytanie kosmetyczki i na podstawie tej wiedzy działanie to jakaś zbrodnia jeśli kosmetyczka chętnie opowiada
Myślę, że jakby planowała to nie przychodziłaby do Ciebie kilka razy Nie zrozum mnie źle ale położenie hybrydy to żadna filozofia i zrobić to może każdy. Ja nigdy nie malowałam paznokci do czasu jak odkryłam hybrydy. I zobaczyłam ogłoszenie na forum, umówiłam się na malowanie i stwierdziłam, że nie ma co tracić kasy, sama sobie pomaluję Z zerowym doświadczeniem a po obejrzeniu kilku filmików na yt położyłam lakier bez zakłóceń i na 2 tygodnie. Także o jakieś wielkie planowania, spiski itp. bym nie podejrzewała Była, zobaczyła, że to proste, można zarobić i kupiła zestaw.

nie chodzi o spiski wielkie, tylko o to że to znajoma więc mogła powiedzieć wprost że planuje zakup itd.. domyślam się że planowała, nawet jak miała już zakupiony zestaw to chciała się umówić jeszcze.
Jasne każdy może robić, nikomu nie zabraniam jasne że lepiej robić sobie samemu jeśli ktoś chce itp.. ale też nie uważam że po zrobieniu kilka razy już ogłaszać się dla klientek

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
tak robi teraz duzo dziewczyn
sama miałam kumpele której malowałam pazurki a teraz kupiła zestaw ja jej doradziłam i ma swoje klientki, nie widze w tym nic złego, kazdy próbuje zaoszczędzić a jeszcze czasem ciut zarobić , niestety w naszej Polsce każdy orze jak może
Dziewczyny chyba źle mnie zrozumiałyście, zgadzam się z Tobą i jak by przyszła do mnie koleżanka powiedziała że chce kupić zestaw i robić to jasne że bym jej podpowiedziała co i jak. Nie jestem taka samolubna po prostu dziwnie się poczułam bo nic mi nie powiedziała że planuje, taki mały drobiazg a jednak...
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 03:27   #2104
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ja mam często przybrudzone pazury bo rąk nie oszczędzam. Ale wystarczy je przetrzeć miękką szmatką i są jak lustro, nic się w top nie wżera
No właśnie nic u mnie nie dało przetarcie . jak pisałam próbowałam nawet zmywaczem i cleanerem. Czyli pewnie muszę lampę zmienić .Mam ją kilka lat więc lata świetności chyba za nią.
Strasznie mi się podoba ta lampa diamond którą kupowała tu już nie jedna . Tylko ciekawi mnie jesli ta żarówka ccfl (czy jakoś tak) jak się spali to czy łatwo ją dostać, wymienić i za jaką cenę bo ona taka zakręcona ;p
ps. po cichu liczę na to że to wina lampy, będzie pretekst ^^
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-02-27 o 03:29
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 06:18   #2105
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wybaczcie dziewczyny, ale zrobie małego offtopa chciałam wam zdać relacje odnośnie olejowania paznokci. Od kilku dni "maziam" je dziennie kompozycją olejków (sama sobie przygotowałam i wlałam do buteleczki po nail teku renew). Jak na kilka dni to efekty są świetne: 1. skórki są w stanie prawie idealnym, jedynie kilka zadziorków z boku mam, ale od strony macierzy wyglądają super, 2 - skóra jest taka mega błyszcząca i co najdziwniejsze wyjaśniała 3 - zakraplam olejki pod paznokieć i tu zauważyłam najlepszą zmiane. Po hybrydach miałam znaczny przyrost płytki, ale ta narośnięta część była często twarda, jakby przesuszona, a że żyje w szponach nałogu to miała nieestetyczny kremowy kolor. Aktualnie jest bardzo miękka i elastyczna i co najlepsze różowo przeźroczysta czekam na dalsze efekty
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 07:33   #2106
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

to i ja zrobię mały offtop: co do kosmetyczek: byłam kiedyś ze 2-3 razy na hybrydzie u kosmetyczki która jednak nie była stylistką paznokci tylko bardziej panią od zabiegów upiększających a hybrydę robiła na zasadzie-przecież to nakłada się jak zwykły lakier. Ostatnio byłam u niej na regulacji brwi i zauwazyła moje paznokcie. Zaczęła wypytywac co i jak. I tak zaczęłyśmy rozmawiać. Okazało się że jej wiedza w porównaniu z moja (a ja jestem amatorka w tej dziedzinie) jest zerowa! szok normalnie!
Co do olejowania- eM_Ka- moczysz też łapki w oleju czy tylko maziasz i wmasowujesz?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 08:39   #2107
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam taki sam problem nam na paznokciach baze i top semilac i kolor 054 semilac jasny roz i tez mam po tygodniu brudne koncowki tez przemywalam i nic czyli to wina lampy??? A moze potrzymac ostatnia warstwe dluzej w lampie? 4-5 minut?
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 09:08   #2108
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wybaczcie dziewczyny, ale zrobie małego offtopa chciałam wam zdać relacje odnośnie olejowania paznokci. Od kilku dni "maziam" je dziennie kompozycją olejków (sama sobie przygotowałam i wlałam do buteleczki po nail teku renew). Jak na kilka dni to efekty są świetne: 1. skórki są w stanie prawie idealnym, jedynie kilka zadziorków z boku mam, ale od strony macierzy wyglądają super, 2 - skóra jest taka mega błyszcząca i co najdziwniejsze wyjaśniała 3 - zakraplam olejki pod paznokieć i tu zauważyłam najlepszą zmiane. Po hybrydach miałam znaczny przyrost płytki, ale ta narośnięta część była często twarda, jakby przesuszona, a że żyje w szponach nałogu to miała nieestetyczny kremowy kolor. Aktualnie jest bardzo miękka i elastyczna i co najlepsze różowo przeźroczysta czekam na dalsze efekty
Przyszykowałam sobie olejek i raz dziennie też maziam. Jeszcze efektów nie mam ale jak będą takie jak Twoje to będę bardzo zadowolona
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 09:45   #2109
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyglądacie się czasem panokciom z bardzo bliska ? :P
Ja mam w tej chwili jasny róż semilac (baza i top też semilac) jakiś tydzień i widze że top się jakby przybrudził. Nie widać tego z daleka. Ale jak popatrzę pod różnymi kątami to widze jakby takie lekko szarawe, zakurzone miejsca, jakby brud wszedł mi w ten top . Próbowałam czyścić cleanerem i zmywaczem bezacetonowym ale nic to nie daje.
Macie tak też przy jasnych paznokciach czy może to wina zbyt słabej lampy i top źle się utwardził a przez to łapie mi jakiś kurz ? Przez pierwsze kilka dni nie było nic takiego .
Raz mi się tak zdarzyło, już nawet wzięłam i lekko spiłowałam ten brud i nastepnego dnia zrobiło się to samo Jedna dziewczyna pisała, że pracuje w sklepie odzieżowym i np od jeansów jej końce tak zachodzą


Ja nakładałm olejek już hohooo i skórki owszem wyglądają ładnie ale przyrost ani drgnie jeszcze się często zadziera dziad jeden
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:29   #2110
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wybaczcie dziewczyny, ale zrobie małego offtopa chciałam wam zdać relacje odnośnie olejowania paznokci. Od kilku dni "maziam" je dziennie kompozycją olejków (sama sobie przygotowałam i wlałam do buteleczki po nail teku renew). Jak na kilka dni to efekty są świetne: 1. skórki są w stanie prawie idealnym, jedynie kilka zadziorków z boku mam, ale od strony macierzy wyglądają super, 2 - skóra jest taka mega błyszcząca i co najdziwniejsze wyjaśniała 3 - zakraplam olejki pod paznokieć i tu zauważyłam najlepszą zmiane. Po hybrydach miałam znaczny przyrost płytki, ale ta narośnięta część była często twarda, jakby przesuszona, a że żyje w szponach nałogu to miała nieestetyczny kremowy kolor. Aktualnie jest bardzo miękka i elastyczna i co najlepsze różowo przeźroczysta czekam na dalsze efekty
a z jakich olejków masz kompozycję?
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:34   #2111
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja bym brała 033, 041, 083 i 088 gdybym tylko 4 miała zamawiać 059 mam i słabo kryje.
033 wygrałam w Semilacowym konkursie jest piękny a jakiś inny blady fiolet ? brakuje mi pastelowego fioletu, a nie wiem na który się zdecydować na każdym zdjęciu inaczej wyglądają :/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 12:38   #2112
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
033 wygrałam w Semilacowym konkursie jest piękny a jakiś inny blady fiolet ? brakuje mi pastelowego fioletu, a nie wiem na który się zdecydować na każdym zdjęciu inaczej wyglądają :/
035 jest dość jasny
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 13:45   #2113
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Mam taki sam problem nam na paznokciach baze i top semilac i kolor 054 semilac jasny roz i tez mam po tygodniu brudne koncowki tez przemywalam i nic czyli to wina lampy??? A moze potrzymac ostatnia warstwe dluzej w lampie? 4-5 minut?
ja mam 056 jasny róż. i na nim właśnie widzę ten problem.
Sama nie wiem czy to wina lampy czy topu czy czego.
Następnym razem spróbuję dłuzej potrztymać bo utwardzałam według opisu na opakowaniu a jeśli lampe mam słabą to moze faktycznie trzeba dłuzej, tylko itak mi się już dłużą te 2 minuty ^^

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Raz mi się tak zdarzyło, już nawet wzięłam i lekko spiłowałam ten brud i nastepnego dnia zrobiło się to samo Jedna dziewczyna pisała, że pracuje w sklepie odzieżowym i np od jeansów jej końce tak zachodzą
Ale tobie się to zdarzyło raz na jakimś jasnym kolorze, topie i potem nakładałaś 2 raz ten sam i było wszystko ok ?

Wiem że czasem takie rzeczy mogą się dziać ale ja jeansów nie noszę tylko legginsy i nie mogę się doszukać od czego mogłyby się brzudzić, szczególnie że ostatnio poza wycieraniem kurzu nie robiłam żadnych prac porządkowych.
Ja kiedyś miałam tak z różową torebką z takiego sztucznego ala gumowo plastikowego materiału. Założyłam ją do jeansów, po jakimś czasie patrze a tam niebieskie mazie na torebce w miejscu gdzie się ocierała o spodnie. Próbowałam to zmywać zmywaczem, wodą wszystkim... Do tego stopnia że aż zerwałam wierzchnią warstwę do materiału który był pod spodem. Okazało się że materiał tez jest brudny WTF - jakim cudem ;p
ale to już paznokci nie dotyczy oczywiscie tylko mogę sobie wyobrazić jak jej farbują hehe
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 14:07   #2114
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Ale tobie się to zdarzyło raz na jakimś jasnym kolorze, topie i potem nakładałaś 2 raz ten sam i było wszystko ok ?
Wiem że czasem takie rzeczy mogą się dziać ale ja jeansów nie noszę tylko legginsy i nie mogę się doszukać od czego mogłyby się brzudzić, szczególnie że ostatnio poza wycieraniem kurzu nie robiłam żadnych prac porządkowych.
Raz miałam przy ombre z pink doll i pastelowym żółtym inne firmy. Innym razem nałożyłam pink doll i nic się nie działo. Legginsy też są ciemne Nie mam pojęcia od czego to zależy siostrze np ostatnio robiłam jasnym i nic się nie działo
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 14:49   #2115
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to i ja zrobię mały offtop: co do kosmetyczek: byłam kiedyś ze 2-3 razy na hybrydzie u kosmetyczki która jednak nie była stylistką paznokci tylko bardziej panią od zabiegów upiększających a hybrydę robiła na zasadzie-przecież to nakłada się jak zwykły lakier. Ostatnio byłam u niej na regulacji brwi i zauwazyła moje paznokcie. Zaczęła wypytywac co i jak. I tak zaczęłyśmy rozmawiać. Okazało się że jej wiedza w porównaniu z moja (a ja jestem amatorka w tej dziedzinie) jest zerowa! szok normalnie!
Co do olejowania- eM_Ka- moczysz też łapki w oleju czy tylko maziasz i wmasowujesz?
póki co tylko maziam, ale mam zamiar raz na jakiś czas robić kąpiel w oliwie z cytryną i olejkiem rycynowym

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
a z jakich olejków masz kompozycję?
1/4 buteleczki olejku rycynowego, 6 kapsułek GAL - żółtych, 6 kapsułek GAL keratynowych - niebieskich, dopełnienie buteleczki - 100% olejek arganowy. Buteleczka nail teka ma 15 ml. Zastanawiam się czy przy następnym uzupełnieniu nie wlać mniej rycyny a więcej rybek ewentualnie arganowego

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
033 wygrałam w Semilacowym konkursie jest piękny a jakiś inny blady fiolet ? brakuje mi pastelowego fioletu, a nie wiem na który się zdecydować na każdym zdjęciu inaczej wyglądają :/
035 mam zamiar go kupić jak 059 sie skończy. 059 jest piękny, ale dopiero cztery warstwy są bez jakichkolwiek prześwitów, przynajmniej w tej mojej partii
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:15   #2116
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość


1/4 buteleczki olejku rycynowego, 6 kapsułek GAL - żółtych, 6 kapsułek GAL keratynowych - niebieskich, dopełnienie buteleczki - 100% olejek arganowy. Buteleczka nail teka ma 15 ml. Zastanawiam się czy przy następnym uzupełnieniu nie wlać mniej rycyny a więcej rybek ewentualnie arganowego

Ja też mam pomieszany arganowy z rycynowym + troche oliwy z oliwek. Rycynowego definitywnie za dużo wlałam, bo jednak u mnie wysusza skórki. Nie wiem co działa na przyrost u mnie, ale pojawił się. Może nie od razu nie wiadomo jaki, ale widzę, że nabłonek pod spodem narasta.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:48   #2117
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość



035 mam zamiar go kupić jak 059 sie skończy. 059 jest piękny, ale dopiero cztery warstwy są bez jakichkolwiek prześwitów, przynajmniej w tej mojej partii
ale 35 nie jest ciemniejszy? na zdjęciach wydaje się dość ciemny...

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

macie może porównanie 056 i 003 ?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 16:28   #2118
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
póki co tylko maziam, ale mam zamiar raz na jakiś czas robić kąpiel w oliwie z cytryną i olejkiem rycynowym



1/4 buteleczki olejku rycynowego, 6 kapsułek GAL - żółtych, 6 kapsułek GAL keratynowych - niebieskich, dopełnienie buteleczki - 100% olejek arganowy. Buteleczka nail teka ma 15 ml. Zastanawiam się czy przy następnym uzupełnieniu nie wlać mniej rycyny a więcej rybek ewentualnie arganowego
Lepiej z tym rycynowym uważać, bo potrafi wysuszać skórki chociaż nie każdemu, ale po dłuższym stosowaniu może sprawiać problemy Możesz dolać więcej rybek lub pokombinować z innymi jeszcze olejkami jeszcze dzisiaj jest promo w Rossie, a więcej info najlepiej na wątku o olejowaniu
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:15   #2119
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Mam taki sam problem nam na paznokciach baze i top semilac i kolor 054 semilac jasny roz i tez mam po tygodniu brudne koncowki tez przemywalam i nic czyli to wina lampy??? A moze potrzymac ostatnia warstwe dluzej w lampie? 4-5 minut?
Jeśli szybko brudzą się wolne brzegi paznokci czyli końcówki to najlepiej po skończonym utwardzeniu wsadzić jeszcze raz łapkę do lampy z tym ,ze tak "do góry nogami" i lekko zgiąć palce ku żarówkom(tak na minutkę nie dłużej) ,wtedy wolny brzeg lepiej się utwardzi. Ja tak robię nawet przy żelach.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 01:04   #2120
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Jeśli szybko brudzą się wolne brzegi paznokci czyli końcówki to najlepiej po skończonym utwardzeniu wsadzić jeszcze raz łapkę do lampy z tym ,ze tak "do góry nogami" i lekko zgiąć palce ku żarówkom(tak na minutkę nie dłużej) ,wtedy wolny brzeg lepiej się utwardzi. Ja tak robię nawet przy żelach.
Mi się niestety brudzą całe paznokcie, na wierzchu mają jakby szarawy nalot, więc ta metoda raczej mi nie pomoże
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:37   #2121
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

moje przedłużone kciuki niestety poległy. Mimo swoich dorobionych 8 mm pewnie by wytrzymały dłużej, ale przez klawiature w telefonie - bardzo "antypaznokciową" nie wytrzymały, bo niestety pisze właśnie paznokciami z kcików ;/ do tego pękł mi prawy serdeczny na wysokości 4 mm od końca opuszka, ale w głąb paznokcia ;/ boli jak cholera. Musze ściągać mani i robić nowe ratując ten złamany. Kciuki oczywiście znowu przedłuże i chyba wymienie w końcu tel na dotykowy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:00   #2122
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja się nauczyłam pisać bokiem kciuka, opuszką jak jeszcze miałam poprzedni telefon. Przez jakiś czas potrafiło pobolewać bo palec nieprzyzwyczajony ale też nie było takiej różnicy w zależności od długości paznokcia. Pamiętam jak kiedyś przez 6mscy zapuszczałam paznokcie, a potem nagle trachnełam do skóry to w klawisze nie mogłam wcelować przez pierwszy dzień ;D
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:01   #2123
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, pomozcie bo oszaleje! Maluje paznokcie i robia mi sie na nich jakies pecherzyki, cos w rodzaju malenkich ziarenek piasku. Dzis mialam to na kolorze 064 na tych z brokatem albo nie ma tego albo ja nie zauwazam. Co moze byc przyczyna? Wydaje mi sie ze dosc dokladnie oczyszczam pazury po opilowaniu.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:06   #2124
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie bo oszaleje! Maluje paznokcie i robia mi sie na nich jakies pecherzyki, cos w rodzaju malenkich ziarenek piasku. Dzis mialam to na kolorze 064 na tych z brokatem albo nie ma tego albo ja nie zauwazam. Co moze byc przyczyna? Wydaje mi sie ze dosc dokladnie oczyszczam pazury po opilowaniu.

Za szybko nakładasz lakier. Mam w Semilacach to samo. Trzeba powoli to robić, ja robię "powolne" linie od wału do wolnego brzegu, jak są nadal, to powtarzam czynność
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 07:16   #2125
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
moje przedłużone kciuki niestety poległy. Mimo swoich dorobionych 8 mm pewnie by wytrzymały dłużej, ale przez klawiature w telefonie - bardzo "antypaznokciową" nie wytrzymały, bo niestety pisze właśnie paznokciami z kcików ;/ do tego pękł mi prawy serdeczny na wysokości 4 mm od końca opuszka, ale w głąb paznokcia ;/ boli jak cholera. Musze ściągać mani i robić nowe ratując ten złamany. Kciuki oczywiście znowu przedłuże i chyba wymienie w końcu tel na dotykowy
z moich dwóch uratowanych miksem bazy i proszku porcelanowego też jeden poległ czekam na harda i będę kombinować z nim
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 13:47   #2126
ggiirrll10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 199
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kupiłam sobie lakier hybrydowy Semilac nr 021 turquoise. Po wzornikach i zdjęciach w internecie sądziłam, że będzie jaśniejszy i bardziej pod niebieski (a nie zielony). Krótko mówiąc: nie podoba mi się ten kolor... czy da się np. wymieszać ten lakier z jaśniejszym by uzyskać ładny efekt? Warto kombinować? Co polecacie? Dodam, że mam lampę i cały zestaw dla własnego użytku (nie jestem kosmetyczką i nie robię paznokci) - lakieru użyłam raz.
o, a może któraś z Was jest chętna na wymianę na inny kolor lub <na Wizażu nie sprzedajemy>?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-03-02 o 14:11
ggiirrll10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 14:47   #2127
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dzisiaj mija tydzień od nałożenia mojej pierwszej semilakowej hybrydy. I trzyma się idealnie. A jedyne zarysowania, które mi się zrobiły to te po spotkaniu ze ścianą a dokładniej po przypadkowym przejechaniu paznokciem po niej. I to wszystko po utwardzeniu w najbardziej niepolecanej przez was lampie: UV 9w Czyli nie jest ona aż tak tragiczna. Wcześniej robiłam hybrydy jakimś tanim dziadostwem i potrafiły odpadać następnego dnia a do tego były bardzo miękkie co zwalałam właśnie na tę lampę.
Do tego nie zabezpieczyłam wolnego brzegu bo paznokcie miałam wtedy króciutkie i tylko po paluchach bym przejechała. Więc pominięcie tego kroku póki co nie skończyło się źle. Ale już widzę, że przesz ten szczegół raczej dłużej niż 2 tyg. nie wytrzymają. Ale dla mnie tydzień to już długo.

Już planuję kolejne zakupy. Pewnie skuszę się na Mardi Gras, Glitter Indigo i na Pink Peach Milk.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 14:51   #2128
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija tydzień od nałożenia mojej pierwszej semilakowej hybrydy. I trzyma się idealnie. A jedyne zarysowania, które mi się zrobiły to te po spotkaniu ze ścianą a dokładniej po przypadkowym przejechaniu paznokciem po niej. I to wszystko po utwardzeniu w najbardziej niepolecanej przez was lampie: UV 9w Czyli nie jest ona aż tak tragiczna. Wcześniej robiłam hybrydy jakimś tanim dziadostwem i potrafiły odpadać następnego dnia a do tego były bardzo miękkie co zwalałam właśnie na tę lampę.
Do tego nie zabezpieczyłam wolnego brzegu bo paznokcie miałam wtedy króciutkie i tylko po paluchach bym przejechała. Więc pominięcie tego kroku póki co nie skończyło się źle. Ale już widzę, że przesz ten szczegół raczej dłużej niż 2 tyg. nie wytrzymają. Ale dla mnie tydzień to już długo.

Już planuję kolejne zakupy. Pewnie skuszę się na Mardi Gras, Glitter Indigo i na Pink Peach Milk.
Również mam taką słabą lampe i wszystko jest ok Trzymają się po 2 tygodnie, tzn po tym czasie sama zmieniam bo mam odorosty :p
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 15:00   #2129
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ggiirrll10 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie lakier hybrydowy Semilac nr 021 turquoise. Po wzornikach i zdjęciach w internecie sądziłam, że będzie jaśniejszy i bardziej pod niebieski (a nie zielony). Krótko mówiąc: nie podoba mi się ten kolor... czy da się np. wymieszać ten lakier z jaśniejszym by uzyskać ładny efekt? Warto kombinować? Co polecacie? Dodam, że mam lampę i cały zestaw dla własnego użytku (nie jestem kosmetyczką i nie robię paznokci) - lakieru użyłam raz.
o, a może któraś z Was jest chętna na wymianę na inny kolor lub <na Wizażu nie sprzedajemy>?
Jeżeli kupiłaś przez internet,allegro zawsze możesz zwrócić, odesłać i oddadzą pieniądze, robiłam tak kilka razy z zakupami na allegro.
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 15:26   #2130
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Obiecałam jakiś czas temu, że wstawię zdjęcia Semilac 028 Classic Wine by pokazać jak się prezentuje ten odcień. Na większości zdjęć w google wygląda jak mocna czerwień. Jednak to malina. Czerwony to się robi przy określonym sztucznym świetle.

Jednak mój aparat chyba coś ćpie bo nie ogarnia kolorów. Zupełnie nie ogarnia. Dlatego zamiast maliny i tutaj widać coś innego
Postanowiłam jednak nie poprawiać zdjęć bo sama bym tylko je przekłamała. By nieco zobrazować jak kolory ze zdjęć mają się do rzeczywistości, na jednym zestawiłam moje paznokcie z banknotem. Jak się przyjrzeć, widać że banknot jest mniej różowy niż w realu.

Wszystkie zdjęcia wykonane w świetle dziennym, w pomieszczeniu białym by kolory ścian nie przekłamywały, przy pochmurnym niebie w różnej odległości od okien.

I jak wszyscy to i ja: przepraszam za skórki, one też ostatnio coś ćpią i wyglądają tragicznie mimo pielęgnacji. I za krzywo nałożony lakier, jeszcze tego nie ogarniam ale obiecuję poprawę!!!

semilac 028 classic wine 1.jpg semilac 028 classic wine 2.jpg
semilac 028 classic wine 3.jpg semilac 028 classic wine 4.jpg


201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.