Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 22:06   #2611
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Buczaczo, pisalam juz wczesniej, ze tez palilam, ale po 30+ koniec, nie bylo latwo, oj nie, najpierw przez rok nie palilam, potem zaczelam "podpalac" i znowu sie zaczelo, musialam dojrzec do "niepalenia"i poszukacz konkretnej motywacji i pomyslec dlaczego pale?
I oczywiscie znalazlam, oj nie zdrowie to bylo, lecz uroda, tak dla urody rzucilam palenie (nie mowie tego glosno), nastepnie doszlam do wniosku, ze pale dla przyjemnosci a nie z powodu nalogu i skojarzylam to z czynnosciami przy ktorych uwielbialam zapalic np. piciem kawy, winka (przecilam sie na mocne trunki),malowaniem paznokci(raz zrobialm tipsy) paleniem w piecu (w piwnicy palilam) - maz palil przez rok az wymienil na centralne samopalace, odwiedzinami u kolezanki palacej i jeszcze paru innych. Wyeliminowalam te czynnosci na dosc dlugi okres definitywnie (kojarzyly mi sie z checia zapalenia). Nawet kumpeli nie odwiedzalam ( notabene ona tez juz nie pali). Udalo mi sie, tak sadze, nie bylo latwo, Buczaczo, do tej decyzji trzeba dojrzec, nie moze ona byc wymuszona czy sztucznie sprowokowana, decyzja o niepaleniu ma wyplynac od Ciebie z Twojej dojrzalosci do tego, wtedy zakonczy sie sukcesem, przykro mi ale hipnoza nic nie da,kase przeznacz lepiej na ladne buty i torebke Przyjdzie czas, moze nawet niedlugo,ze poczujesz ze nie chcesz juz palic o tak poprostu, hej do
Hannah- wielki szacun za trafienie w sedno ad. motywacji. Potwerdzam - hipnoza bez motywacji to psu na budę. A uroda , dopóki i zdrowie nie szwankuje to baaaardzo dobra motywacja!
Wiecie co - dzisiaj widziałam się z dziewczyną - dorosłą raczej kobietą, która wróciła z Tunezji - opalona i szczęśliwa. Radosna,ze taka opalona na twarzy. A miała na niej całe wyspy plam! I nie uważała, że jest źle ! Baaa - uważała, że jest ładnie opalona! Boże - kiedy ja ostatnio świadomie opalałam twarz! W ubiegłym tysiącleciu!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 22:09   #2612
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
No pieknie ....już związki nam się tutaj tworzą Już to widzę Pozbyły się gruboskórnych chłopów i ćwierkają do siebie : Kochana a może tego kremiku spóbujemy ? Ja poproszę tego na koniec noska .....
Nie, no co Ty! Ja mam super mena! Nie oddam go za nic! On tak pięknie znosi te moje plamy, że to jak próba ognia!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 22:12   #2613
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

nie no!!! ostatnia deska nadzieji to byla hipnoza!Bede musiala sama popasc w trans ,chyba.Wy to tez potrafic czlowieka w dolek wkopac,ale pewnie macie racje(NIESTETY)..
Ide spac,bede sie sama hipnotyzowac czyt.wmawianie! Pa kochane plamki.DO JUTRA!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:45   #2614
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- 100 lat !!!! Bądź szczęśliwa i już .
Ja wiem, że na początku , kiedy przekracza się 40 stkę, to jest buuuuu, ale chwila mija i jest znowu cza- cza
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:48   #2615
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza: ...gdy rano wstałam kwiatki zbierałam, usłyszałam głos ptaszyny, że dziś buczaczy U R O D Z I N Y !!!!!!!.
Winszuje, winszuje, winszować nie przestanę, aż buziaka nie dostanę
Sto lat!!!!!! Nie wiem, czy wpadnę na początek ( życzeniowy ) imprezki o 19 -tej, więc teraz ślę życzenia : roza:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:01   #2616
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia777: ...moje włosy...a co to jest?
cassatta: mnie tez radość dopadła, że jest dusza ze Szczecina, jak by co to zawsze można wesprzeć się na bliskim ramieniu i świętować, też osobiście możemy i odwiedzać się w kapciach i takie tam różne
masima: zdjęcie Twoje pięknościowe .. a gdzie masz oczęta? . Jak ja bym teraz przesłała moje zdjęcie z włosami długości 1,5 cm... chyba cosmelan wysiada. Nawet fryzjer nie uratował moich spalonych końcówek ... a miały być warkocze do pasa Chociaż dzisiaj kolor jest jeszcze bardziej sraczkowaty
kamilia: jak mnie weźmiecie do RODZINY z buczaczą - to ja będę sprzatać i gotować Gotować uwielbiam, a sprzątac muszę, ponieważ jestem psychiczną pedantką cały czas ze szmatką biegam
buczacza: nie wiem co się dzieje ( może znasz mojego Męża? ) ale trochę wtajemniczyłam go w nasze forum, musiałam jakoś wytłumaczyć co tak klepie namolnie i wlepiam nos w monitor uśmiechając się radośnie ... tylko nie ruzumiem dlaczego do naszego młodszego synka zaczął mówić buczacza? Czy ja o czymś cholera nie wiem?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:03   #2617
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczacza- 100 lat !!!! Bądź szczęśliwa i już .
Ja wiem, że na początku , kiedy przekracza się 40 stkę, to jest buuuuu, ale chwila mija i jest znowu cza- cza

...wiesz coś w tym jest, że my tak razem i w tym samym momencie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 08:35   #2618
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8305785]

kamilia: jak mnie weźmiecie do RODZINY z buczaczą - to ja będę sprzatać i gotować Gotować uwielbiam, a sprzątac muszę, ponieważ jestem psychiczną pedantką cały czas ze szmatką biegam

Dome - rozumiem uwielbienie Twojego męża dla Ciebie w każdej postaci ! Ja mam bałaganiarstwo na poziomie DNA
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:48   #2619
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza dołaczam się do życzen, wszystkiego naj, naj Mnie już za 3 lata czeka taka imprezka, więc nie jet to tak odległy termin. Widze ze większosc z nas tu krązy koło tej czterdziestki

Dome widzę że ci się spodobało moje pięknosciowe zdjęcie Z odpowiednim make-up-em coś daje się przykryć, niestety przy takiej ilosci nie jest możłiwością ukryć wszystkiego, ale przynajmniej na tyle żeby moje samopoczucie było jako takie. Poczekaj jeszcze dwa miesiące i mam nadzieję ze mnie nie poznasz
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:54   #2620
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

,a to ze wzruszenia,DZIEKUJE,a tak z innej stronny,to troche dziwne,zeby JAKIES OBCE BABY taaaak mnie poruszyly emocjonalnie.
Wstalam bardzo rano,z oczekiwaniem ze mnie gdzies w krzyzu zacznie strzykac,wiecej zmarszczek,a tu nic ,jak wczoraj kiedy mialam 39 lat

Ja Was wszystkie chyba zaadoptuje,co?
Buczacza to malutkie miasteczko na "kresach",babcia tam kiedys mieszkala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:55   #2621
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ojej,trzcionke szybko zmieniam

Ide sobie kwiatki kupic,pa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 09:01   #2622
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- WSTAWAJ!!!! WSTAWAJ śpiochu bo 40-prześpisz!!!! TAK z samego rana obsypuje Kwiatami Twoją piękną bużke!: roza::r oza::ro za::roz a::roza : Ależ masz ślicznie. Życze Tobie 100 lat pięknej buzi bez plamisk i zmarszczek!!!!!! Niech to będą Twoje najpiękniejsze urodziny!!! DZIŚ ŻYCZE SZAMPAŃSKIEGO HUMORU.
Jesteśmy z Tobą .
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:10   #2623
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

to dziś o 19.00.. Wyciągamy zchłodzone winkoi malinówke z lodówki i imprezujemy...... do niedzieli!!!!!!!!!!
, . i oby starczyło nam siły.......
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:15   #2624
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8306055]
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

kamilia: jak mnie weźmiecie do RODZINY z buczaczą - to ja będę sprzatać i gotować Gotować uwielbiam, a sprzątac muszę, ponieważ jestem psychiczną pedantką cały czas ze szmatką biegam

Dome - rozumiem uwielbienie Twojego męża dla Ciebie w każdej postaci ! Ja mam bałaganiarstwo na poziomie DNA
kamilia: moja mama zawsze powtarza...jeden rodzi się artystką, drugi...sprzataczką ( a moja mama jest malarką ... taką od obrazów, nie od remontów ) czyli ja w tej mojej rodzinie za sprzątaczkę robię. Próbowałam kiedyś coś namalować... i pomalowałam szafkę - tylko dzieci ją kochają .. taka ponoć kolorowa

U mnie ( ku rozpaczy reszty facetów - tak tak, same chłopaki w domu ) ręczniki mają być wyhaftowanymi kwiatkami do przodu ) Pełna masakra...często walczę ze sobą by nie myć okien, gdy oni już np. przed domem, w samochodzie na mnie czekają Moja przyjaciółka też jak ma mnie odwiedzić mówi ... przyjdę tylko mi obiecaj, że nie będziesz myła podłóg i wietrzyła mieszkania
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:29   #2625
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

.........A tak poza tym to patrze co sie tu dzieje..... i oczom nie wierze... co zwiazki w naszym związku cosmelanek cosmitek . Ależ macie pomysły!!!!!!
No to ja jestem wspaniałą kandydatką na waszą żonę sprzątam, piore, nie gotuje ale za to robie pyszne naleweczki......... .....

Widze, że znowu poruszyłam temat "PALENIA"......

Buczacza- zanim sięgmniesz po papierosa to najpierw pomyśl o swojej buzi, ile musiała sie nacierpieć żeby teraz dobrze wyglądać. A papierosy nawet sie 'nie obejrzysz" kiedy zniszczą Ci piekną cere- zszarzejesz, zmarszczek Ci przybędzie, i popekanych naczynek:ehem :. Szybko dorastaj to choć na troche zatrzymasz i przedłuzysz młodość.tzn młody wygłąd. .
Hannah40 - ma racje zrób to dla urody.
Hannnah40- Normalnie pokłony dla Ciebie za mądre słowa(chociaż nie ma tu "uśmieszka" padającego na kolana).

......Poza tym to troche śmieszą mnie kobiety, które biegają do kosmetyczek na wszelkie zabiegi upiększajkące, nakładają przeróżne maseczki i wogóle botoks, "niby"och... ach... tak dbają o swój wygląd , a tymczasem papierosów z "gęby " nie wyjmują. To coś jest nie tak z takimi babami.....( ja tego nie jestem w stanie pojąć gdzie sens gdzie logika).
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:33   #2626
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza to dla ciebie http://pl.youtube.com/watch?v=FIGpTwQKsXk
Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka... lepiej się czujesz, gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie.Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci nagi facet tańczy!Żyj nam 100-tat !!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:36   #2627
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

.....oj pewnie mi sie oberwie za te słowa......
......................... .... ale wkońcu jeteśmy tu poto żeby sie wspierać, doradzać pomagać i uświadamiać. Kurcze wkońcu każda kobieta chce wyglądać młodo jak najdłużej....
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:37   #2628
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
.....oj pewnie mi sie oberwie za te słowa......
......................... .... ale wkońcu jeteśmy tu poto żeby sie wspierać, doradzać pomagać i uświadamiać. Kurcze wkońcu każda kobieta chce wyglądać młodo jak najdłużej....
.
madziusia777: Ty się nie strachaj kobieto prawdę mówić... jestem z Tobą, chociaż, niech sobie buczaczka popali jeszcze dzisiaj, w końcu Jej święto, ale od jutra warto by tak ponaciskać babki by palenie rzuciły, tak im na cerę i ambicję powchodzić?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smoking.jpg (64,8 KB, 16 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:49   #2629
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8306468]
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

kamilia: moja mama zawsze powtarza...jeden rodzi się artystką, drugi...sprzataczką ( a moja mama jest malarką ... taką od obrazów, nie od remontów ) czyli ja w tej mojej rodzinie za sprzątaczkę robię. Próbowałam kiedyś coś namalować... i pomalowałam szafkę - tylko dzieci ją kochają .. taka ponoć kolorowa

U mnie ( ku rozpaczy reszty facetów - tak tak, same chłopaki w domu ) ręczniki mają być wyhaftowanymi kwiatkami do przodu ) Pełna masakra...często walczę ze sobą by nie myć okien, gdy oni już np. przed domem, w samochodzie na mnie czekają Moja przyjaciółka też jak ma mnie odwiedzić mówi ... przyjdę tylko mi obiecaj, że nie będziesz myła podłóg i wietrzyła mieszkania
Dome - Duszko moja! Ja Cię do siebie zaprasza - u mnie sie zrealizujesz ! Ja to najbardziej lubię okna na moim pietrze - dachowe, skośne, jak deszcz pada - same się myją Szkoda, że tylko te na dachu
A mój men , widzi te moje lęki przed piątkiem i się śmieje,że mi kupi perukę i mogę ją przez dwa tygodnie nosić tył na przód

Buczacza - mnie to raczej już możesz adaptować niż adoptować

I cieszę sie,że taka fajna Buczacza jest już w tej samej dziesiątce, co ja od pół roku
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 10:51   #2630
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

o właśnie tak będziemy wyglądać gdy po latach katorgi z cosmelanem ... dalej będziemy palić papierochy ... jak by co to ja nie palę ale jestem prawie łysa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palenie.jpg (13,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pa.jpg (19,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pal..jpg (11,7 KB, 10 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:01   #2631
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja nie palę i nigdy nie paliłam . Mój Tata palił i ....dziewczyny, kiedy umierał na raka płuc w potwornych męczarniach i sam mu robiłam zastrzyki z morfiny, która już nie pomagała, to powiedziałam memu dziecku wtedy jasno, że nigdy go nie uderzyłam i nie uderzę, ale kiedy go zobaczę z petem, to mu nogi z dupy powyrywam.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:18   #2632
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

haha Dome- skąd Ty takie zdjęcia wytrzasnęłaś . Ty to jesteś fajna kobitka-aparatka. Lubieje Cie za to.

Oj Buczacza żeby sie nie przestraszyła i żeby nam tu nie zwiała nie wiadomo gdzieeeee..... dziś wszystko wybaczamy......jutro w ruch pójdą baty.
Gdzie jesteś nasza Solenizantko??????

Mam ochote na zaśpiewanie 100lat 10Olat....no to śpiewam....
100 lat cosmelanowego życiaaaa, 100 lat pieknej buziiiii 100 lat plam niedowykryciaaaaaaa, 100 lat od madziusiiii.


madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:15   #2633
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
haha Dome- skąd Ty takie zdjęcia wytrzasnęłaś . Ty to jesteś fajna kobitka-aparatka. Lubieje Cie za to.

Oj Buczacza żeby sie nie przestraszyła i żeby nam tu nie zwiała nie wiadomo gdzieeeee..... dziś wszystko wybaczamy......jutro w ruch pójdą baty.
Gdzie jesteś nasza Solenizantko??????

Mam ochote na zaśpiewanie 100lat 10Olat....no to śpiewam....
100 lat cosmelanowego życiaaaa, 100 lat pieknej buziiiii 100 lat plam niedowykryciaaaaaaa, 100 lat od madziusiiii.

madzianta kochana : ... zdjęcia ... wystarczy wpisać w googla... stara baba zaraz po 40-tych urodzinach i papierosy ...
O N E nas chyba zatłuką jak wejdą na imprezkę o 19-tej
Dobrze, że najpier muszę wykąpać Malucha i położyć Gadzinę spać Także wejdę chyba jak już babulce kochane będą mocno
i jakoś nam wybaczą te bezeceństwa ... dla ich dobra zresztą ...
OD JUTRA ŚMIERĆ PETOM KOCHANE !!!!!
!!!! VIVA COSMELAN !!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:44   #2634
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome- hahah no nie moge z Ciebie, ale wiesz... tak w tajemnicy to świetny pomysł....poczekamy aż sie nawalą:pi jemy:i to zdrowo i przyjdziemy też sie nawlić. Dzisiaj mogą nas nas jeszcze krzyczeć, ale od jutra to bedzie pomór i wpieprz..... dla palczy i solarek.



OJ BÓJCIE SIE........
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:49   #2635
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

pinifarina5- a ty kobitko jak??? Dołączasz sie do nas????? obseruje Cie od dłuszego czasu, że Nas obserujesz. HAHA pewnie jesteś zdziwiona.
Loguj sie i pisz z nami.....zapraszamy.....
Dziś mamy impreze...... wielkie święto.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:01   #2636
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczaczożycze Tobie w dniu Urodzin, abyś:
"kazdego poranka, zaraz po ocknięciu sie ze snu, powiedziala do siebie: młoda jestem, a więc mam jeszcze porę do nabycia nauki, cnoty, do zabawy a stąd do zapewnienia sobie szczęścia. Ale czas szybko i bez powrotu ubiega, nuż tedy co prędzej na to wszystko dobro moje pracowac muszę" - z pisma filomatów (zawsze aktualne)
Buczaczo, wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze w życiu.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:43   #2637
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

BUCZACZA!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkie kosmitki z Twojej paki i lekko plamiasta ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerkom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool J
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:54   #2638
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
,a to ze wzruszenia,DZIEKUJE,a tak z innej stronny,to troche dziwne,zeby JAKIES OBCE BABY taaaak mnie poruszyly emocjonalnie.
Wstalam bardzo rano,z oczekiwaniem ze mnie gdzies w krzyzu zacznie strzykac,wiecej zmarszczek,a tu nic ,jak wczoraj kiedy mialam 39 lat

Ja Was wszystkie chyba zaadoptuje,co?
Buczacza to malutkie miasteczko na "kresach",babcia tam kiedys mieszkala

buczka: trzy dni temu obca...a dzisiaj już Twoja własna baba
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:01   #2639
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

BUCZACZA ! ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA,POMARAŃCZY,NIE CH CI NAGI FACET TAŃCZY !!!
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:51   #2640
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah40 skorzystałam z twojej podpowiedzi i zamówiłam dzisiaj na BU już serum flavoC, hydrolat aloesowy i olejek myjący, masło kawowe czekam na przesyłkę teraz Zapowiada się nieźle. Do tego maść arnikowa na naczynka. Czy bezpośrednio po zabiegu można je stosować czy odczekać jakiś czas ? Coś ktoś mówił o dwóch miesiacach ? Ze tylko cos2 i filtry ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.