Inglot - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 20:49   #631
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Agatko, a możesz dokładnie podać nazwę tego korektora i powiedzieć czy nadaje się pod oczy?
ja nie Agatka , ale się dorzucę. Korektorem to on dla mnie nie jest Ładny, delikatny rozświetlacz w pędzelku. Pod oczy nadaje się tylko dla osób, które nie mają problemu z zasinieniem.

pełna nazwa: Corrective Illuminator/Korektor Rozświetający
ma małą pojemność: tylko 2,5ml
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:50   #632
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Agatko, a możesz dokładnie podać nazwę tego korektora i powiedzieć czy nadaje się pod oczy?
Masz możliwość zrobienia fotki?

P.S. Czy ktoś wie dlaczego Inglot ma tak tragiczną stronę www :conf used:
którego Elmirciu w domu nie mam, jednak w piątek mogę wrzucić oba, ale wieczorem

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
a u nas tego jeszcze nie ma
właśnie TEROZBIEŻNOŚCI - do nas dotarły z opóźnieniem - choć nowe podkłady, rozświetlacze i róże w pompce były już jakiś czas temu - a to cała ta nowa seria ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo

Edytowane przez AgattkaM
Czas edycji: 2008-11-19 o 20:53
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:54   #633
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

a ja złożyłam aplikację do inglota :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 21:31   #634
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ja nie Agatka , ale się dorzucę. Korektorem to on dla mnie nie jest Ładny, delikatny rozświetlacz w pędzelku. Pod oczy nadaje się tylko dla osób, które nie mają problemu z zasinieniem.

pełna nazwa: Corrective Illuminator/Korektor Rozświetający
ma małą pojemność: tylko 2,5ml
Piękne dzięki Arrachnee Teraz już wiem, że to nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
którego Elmirciu w domu nie mam, jednak w piątek mogę wrzucić oba, ale wieczorem
Kochana jesteś Agatko, ale po tym co napisała Arrachnee to już wiem, że to nie dla mnie więc nie musisz się trudzić , ale dziękuję za chęci
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 21:38   #635
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Inglot

AgattkaM, witam inglotową koleżankę po fachu .
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:12   #636
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

A są tu może jakieś Wizażanki, które pracują we Wrocławiu a Arkadach bądź w Magnolii?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:22   #637
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Inglot

Akurat we Wrocławiu nie, ale o co chodzi może będę mogła pomóc?
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 22:40   #638
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Akurat we Wrocławiu nie, ale o co chodzi może będę mogła pomóc?
Ja tam często bywam i miałam nadzieję, że poznam jakąś Wizażankę zawsze to przyjemniej pogadać i zrobić zakupy u kogoś kogo się "zna"
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:44   #639
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Inglot

Rozumiem, zapewniam Cię, że tam pracują bardzo miłe wizażanki ;-)

Edytowane przez ariam4
Czas edycji: 2008-11-20 o 21:38
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:49   #640
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
AgattkaM, witam inglotową koleżankę po fachu .
witam cieszę się, że jest nas tu coraz więcej

Lemirka, a może ten drugi w tubie Ci podpasuje? bo on naprawdę fajny jest, lepiej kryjący niż ten z pędzelkiem i do tego tez rozświetlający, ja np. mam takie sińce, że jak siniaki wyglądają i sobie ładnie z nimi radzi
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:58   #641
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Rozumiem, zapewniam Cię, że tam pracują bardzo miłe wizażanki ;-) a jakbyś chciała pogadać ze mną, to musiałabyś pofatygować się do Legnicy, w końcu to blisko, także zapraszam
Niby nie a jednak

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
witam cieszę się, że jest nas tu coraz więcej

Lemirka, a może ten drugi w tubie Ci podpasuje? bo on naprawdę fajny jest, lepiej kryjący niż ten z pędzelkiem i do tego tez rozświetlający, ja np. mam takie sińce, że jak siniaki wyglądają i sobie ładnie z nimi radzi
Znaczy się ten z numerkami? Mi Pani odradzała twierdząc, że jest za gęsty. Za każdym razem poleca mi ten w pędzelku. Ja natomiast nie mam przekonania do tych pędzelkowych, rozświetlać może rozświetlają ale cieni nie ukryją. Ponad to powiedziała mi, że ja nie mam cieni. A mam - tutaj to widać kilk. Mam wrażenie, że usilnie próbuje mnie do pędzelka przekonać (chyba droższy jest ). Mam burżuja w pędzelku i też sobie nie radzi dlatego szukam czegoś lepszego.

to ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...r-w-tubce.html ???

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2008-11-19 o 23:03 Powód: dopisek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 23:04   #642
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Inglot

Lemirka, na codzień wykonuję makijaże używając tego "pędzelka" i uważam, że jest świetny. Przydaje się nawet paniom na tzw. zmarszczki, kurze łapki itp. Pięknie odbija światło, zmarszczki stają się mniej widoczne, co do krycia-jest bardzo dobre. Oczywiście trzeba bardzo dobrze dobrać kolor-to pierwsza sprawa, źle dobierając kolor uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego-wyjdzie właśnie zasinienie. Druga sprawa, to sposób aplikacji, moja rada-nie należy sobie go żałować To jest produkt lekki, wklepujemy oczywiście palcami, no i pod oczami już zero podkładu, sam korektor jest wystarczający.

Edytowane przez ariam4
Czas edycji: 2008-11-19 o 23:06
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:02   #643
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A są tu może jakieś Wizażanki, które pracują we Wrocławiu a Arkadach bądź w Magnolii?
ja na zmiane w arkadach i magnoli pracuje
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Niby nie a jednak



Znaczy się ten z numerkami? Mi Pani odradzała twierdząc, że jest za gęsty. Za każdym razem poleca mi ten w pędzelku. Ja natomiast nie mam przekonania do tych pędzelkowych, rozświetlać może rozświetlają ale cieni nie ukryją. Ponad to powiedziała mi, że ja nie mam cieni. A mam - tutaj to widać kilk. Mam wrażenie, że usilnie próbuje mnie do pędzelka przekonać (chyba droższy jest ). Mam burżuja w pędzelku i też sobie nie radzi dlatego szukam czegoś lepszego.

to ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...r-w-tubce.html ???
ma delikatne cienie pod oczkami rzeczywiście
ten korektor z linku jest raczej zaciężki po oczka.
Teraz weszła nowa linia podkładów rozow i korektorów
korektory sa w podobnych tubkach i są super nawilżajace i ładnie kryją i mają na celu przy regularnym stosowaniu rozświetlić skóre pod oczkami czyli cienie powinny się zmniejszyc kosztuje 28 zł
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:38   #644
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Korektor w pędzelku, owszem ładnie rozświetla, rozjaśnia. Niestety przy sińcach najpierw należy je zamaskować, a dopiero potem można myśleć o rozświetlaniu.
Jak na pędzelek [których z zasady nie lubię - choć przyznaję nie testowałam wychwalanego YSL] jest bardzo przyzwoity. Nada się dla osób, które nie mają sińców.
ariam4 zmarszczki i kurze łapki potrzebują wymagają zupełnie innego sposobu maskowania. Samo rozświetlenie sińców wygląda koszmarnie. To tak jakbyś chciała ukryć wielki nos posypując go brokatem
Lemirko zazdroszczę Ci Twoich cieni [bo sińce to to nie są] Masz szczęście, że są jednolite i nie są fioletowe takie dużo łatwiej zamaskować. Czy sam podkład nie wystarcza?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:39
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:57   #645
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Inglot

arrachnee z tym ze podkładu nienakłada sie pod oczy
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:04   #646
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
ja na zmiane w arkadach i magnoli pracuje


ma delikatne cienie pod oczkami rzeczywiście
ten korektor z linku jest raczej zaciężki po oczka.
Teraz weszła nowa linia podkładów rozow i korektorów
korektory sa w podobnych tubkach i są super nawilżajace i ładnie kryją i mają na celu przy regularnym stosowaniu rozświetlić skóre pod oczkami czyli cienie powinny się zmniejszyc kosztuje 28 zł
Możesz powiedzieć o jaki konkretnie chodzi bo już się pogubiłam

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Lemirko zazdroszczę Ci Twoich cieni [bo sińce to to nie są] Masz szczęście, że są jednolite i nie są fioletowe takie dużo łatwiej zamaskować. Czy sam podkład nie wystarcza?
Pierwszy raz mi ktoś zazdrości Powiem Ci szczerze, że oprócz tych cieni przez skórę przebijają mi się żyły
Podkładu w ogóle nie używam raczej bazę, korektor i puder. Myślałam o zakupieniu podkładu Deborah Color Copy, myślisz, że można nim miziać przy oczach?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:08   #647
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

niqska i tak, i nie Jeśli używasz lekkiego, nawilżającego podkładu i nie masz sińców, możesz spokojnie nałożyć go na całą twarz, także pod oczy.
Zresztą są dwie "szkoły" nakładania korektora. Jedna radzi nakładać pod podkład, druga na niego - bo z częścią problemów poradzi sobie sam podkład.

Lemirko
Zależy od wersji. Ten matujący jest bardzo pudrowy i na pewno się nie nadaję. Z tym do suchej możesz spróbować - choć dla mnie nie jest to lekki podkład.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2008-11-20 o 11:11 Powód: dopisek
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:35   #648
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Inglot

Lemirka, też mam takie zaczerwienienia wokół oczu, może Cię to pocieszy A o skórę wokół oczu dbam, więc nie jest to przesuszenie- tylko taka uroda, mam to od zawsze

Co do korektora/ rozświetlacza w pędzelku Inglota- ja go lubię i stosuję na podkład pod oczy. Zasinień nie maskuje całkowicie, ale wydaje mi się, że w jakiś sposób odwraca od nich uwagę. Po prostu skóra wygląda ładniej U mnie to nawet super kryjący korektor nie pomoże- bo co z tego, że wyrówna się koloryt, jak kształt podkówki- takie wgłębienie- zostaje Musiałabym sobie chyba tłuszcz wstrzyknąć pod oczy

Wczoraj dokupiłam jeszcze jedną paletkę i eyeliner w żelu- i muszę się pożegnać z zakupami kolorówki na dłuższy czas Wymowne spojrzenie pana męża zrobiło swoje.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 14:24   #649
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć o jaki konkretnie chodzi bo już się pogubiłam



Pierwszy raz mi ktoś zazdrości Powiem Ci szczerze, że oprócz tych cieni przez skórę przebijają mi się żyły
Podkładu w ogóle nie używam raczej bazę, korektor i puder. Myślałam o zakupieniu podkładu Deborah Color Copy, myślisz, że można nim miziać przy oczach?
Lemirko, weszły NOWE TUBOWE korektory. kosztują 28zł to nie te z numerkami. te nowe mają nr LW1 MW1 itp .. baaardzo fajne jutro Ci cyknę zdjęcie i może zgłoszę te korektory do KWC. to zobaczysz
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 17:55   #650
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Musze przyznać, że eyeliner w żelu trzyma się wyśmienicie do teraz a oczy malowałam o 6:40 rano Bomba. Tylko szkoda, że od otwarcia jest świeży przez 9 misiecy... kiedy ja go zużyję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_6866.jpg (45,6 KB, 81 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:26   #651
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

Lemirko
Zależy od wersji. Ten matujący jest bardzo pudrowy i na pewno się nie nadaję. Z tym do suchej możesz spróbować - choć dla mnie nie jest to lekki podkład.
Myślałam o tym do suchej skóry - bo ja nie mam co matować. Mówisz, że lekki a ja myślałam, że na zimę się nada Laik jestem w tych sprawach. Nie umiem sobie dobrać podkładu. Mam ciepły odcień skóry, ale z płytko położonymi naczynkami, do tego przebijają sobie żyły (co czasem wygląda jak siniak) i robią mi się straszne rumieńce. Na to wszystko nakłada się sucha skóra. Do tej pory nie używałam prawie niczego (fascynacja wizażem zaczęła się jakieś pół roku temu i głównie oczami :P), zimą nawet kremu nie stosowałam, ale doszłam do wniosku że już pora na mnie. No i teraz co ja mam kupić

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Lemirka, też mam takie zaczerwienienia wokół oczu, może Cię to pocieszy A o skórę wokół oczu dbam, więc nie jest to przesuszenie- tylko taka uroda, mam to od zawsze

Co do korektora/ rozświetlacza w pędzelku Inglota- ja go lubię i stosuję na podkład pod oczy. Zasinień nie maskuje całkowicie, ale wydaje mi się, że w jakiś sposób odwraca od nich uwagę. Po prostu skóra wygląda ładniej U mnie to nawet super kryjący korektor nie pomoże- bo co z tego, że wyrówna się koloryt, jak kształt podkówki- takie wgłębienie- zostaje Musiałabym sobie chyba tłuszcz wstrzyknąć pod oczy

Wczoraj dokupiłam jeszcze jedną paletkę i eyeliner w żelu- i muszę się pożegnać z zakupami kolorówki na dłuższy czas Wymowne spojrzenie pana męża zrobiło swoje.
No właśnie u mnie to też taka uroda, ale skoro są korektory to trzeba z tym walczyć

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Lemirko, weszły NOWE TUBOWE korektory. kosztują 28zł to nie te z numerkami. te nowe mają nr LW1 MW1 itp .. baaardzo fajne jutro Ci cyknę zdjęcie i może zgłoszę te korektory do KWC. to zobaczysz

Kochana Ty moja - będę Ci bardzo wdzięczna.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:43   #652
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Lemirko
Zależy od wersji. Ten matujący jest bardzo pudrowy i na pewno się nie nadaję. Z tym do suchej możesz spróbować - choć dla mnie nie jest to lekki podkład.


Nada się Bardzo lubię ten podkład i szczerze go polecam.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:55   #653
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Lemirka my Ci pomożemy ja ze swojej strony, na obecną i nadchodzącą porę, do Twojej suchej buzi polecam ten krem -> http://www.snobka.pl/artykul/2410/kr...ochrona_lirene

rewelacyjny za autopsji wiem

do suchej skóry potrzebujesz nawilżaczy. może ten krem na teraz Ci wystarczy, do tego korektor i puder [ja teraz tak robie, żeby skóry na twarzy nie przeciążać ..] i będzie dobrze .. tak myślę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:57   #654
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość


Nada się Bardzo lubię ten podkład i szczerze go polecam.
No widzisz, nie dość , że się nie zna to ślepa

Więc jednak znalazłam co chciałam

Dzięki za informacje
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:59   #655
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Lemirka my Ci pomożemy ja ze swojej strony, na obecną i nadchodzącą porę, do Twojej suchej buzi polecam ten krem -> http://www.snobka.pl/artykul/2410/kr...ochrona_lirene

rewelacyjny za autopsji wiem

do suchej skóry potrzebujesz nawilżaczy. może ten krem na teraz Ci wystarczy, do tego korektor i puder [ja teraz tak robie, żeby skóry na twarzy nie przeciążać ..] i będzie dobrze .. tak myślę
No właśnie szukałam w sklepach takich zimowych wersji kremów, ale jeszcze nie widziałam, jak dorwę to na 100% kupię bo mam już dość suchych placków na policzkach I wyjdzie taniej niż podkład i na dodatek z filtrem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:12   #656
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Inglot

Migdał: mam do Ciebie wielką prośbę Piękny jest ten granatowy sypki cień, mogłabyś zrobić fotkę, jak wygląda roztarty na skórze? I ta sypka zieleń obok? Podasz numerki? Bardzo proszę
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:28   #657
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
korektor jest w pędzelku żeby go wydobyć, trzeba klikając końcówką jak w długopisie kryje średnio ale baardzo fajnie rozjaśnia. kosztuje 37zł

jednak [u nas to nowość w innych miastach już nie te rozbieżności ..] jest taki fajny korektor w tubie [nie te stare z nr typu 34 itp. tylko nr np. LW1 itp ] jest fajnie kryjący i fajnie rozjaśniający, ma drobinki błyszczące pod pewnym kątem i kosztuje 28zł bardziej się opłaca, jest większy i fajniejszy

z cremów mam 92 i 96 a moje usta po nich są takie
Bardzo dziękuję za pomoc Przy najbliższej wizycie w Inglocie przyjrzę się bliżej tym korektorom
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:30   #658
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Musze przyznać, że eyeliner w żelu trzyma się wyśmienicie do teraz a oczy malowałam o 6:40 rano Bomba. Tylko szkoda, że od otwarcia jest świeży przez 9 misiecy... kiedy ja go zużyję
a jakie są jeszcze kolory jeśli można spytać ?
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:34   #659
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a jakie są jeszcze kolory jeśli można spytać ?
Kolorów jest duuuuużo Przeróżnych - do wyboru do koloru
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:45   #660
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

kolory sa boskie, ale ja wolalabym miec mniejszy, albo w formie jakis wkladow ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.