Filtry UV a makijaż - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 13:31   #871
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Filtry UV a makijaż

A czy dozwolony jest, pani Contax, taki manewr :

mieszam w zaglebieniu dloni albinosa z odrobina podkladu (kanebo, bez miki o ile mi wiadomo, zreszta przy avenkach to nie ma znaczenia) i taka miksture nakladam ostatnio na twarz. Czy robie cos zlego?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 14:56   #872
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez jowisia
A czy dozwolony jest, pani Contax, taki manewr :

mieszam w zaglebieniu dloni albinosa z odrobina podkladu (kanebo, bez miki o ile mi wiadomo, zreszta przy avenkach to nie ma znaczenia) i taka miksture nakladam ostatnio na twarz. Czy robie cos zlego?
Pani Jowisiu skoro rzeczona avenka nie zawiera filtra Parsol 1789 to została wyeliminowana przyczyna niekorzystnego oddziaływania (destabilizacji) pomiedzy owym filtrem a składnikami fluidu, czyli zawartymi barwnikami (minerałami), dwutlenkiem tytanu - czyli wg mnie - czy je razem mieszasz, czy nakładasz jeden na drugi nie ma większej różnicy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:12   #873
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Jak się oficjalnie zrobiło - Pani Contax, Pani Jowisia
Ale słusznie mówi Pani Contax - co za różnica, tylko czy to nie rozcieńczy filtra, że tak powiem?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:19   #874
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Filtry UV a makijaż

Właśnie też tak się zastanawiałam. W końcu po nałożeniu filtra trzeba odczekać jakiś czas zanim nałoży się podkład
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:21   #875
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Filtry UV a makijaż

Szacowna Modko, pewnie i rozcieńczy, ale wtedy Pani Jowisia pewnie zamiast 2ml nałoży w sumie 3ml, dobrze myślę?



EDIT: tylko 1ml podkłądu to chyba dużo, nie? Ze mnie średnia pudernica jest, na filtrach się ostatnio koncentruję
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:36   #876
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Jak się oficjalnie zrobiło - Pani Contax, Pani Jowisia
Ale słusznie mówi Pani Contax - co za różnica, tylko czy to nie rozcieńczy filtra, że tak powiem?
A co - przy niedzieli pełna kultura
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:38   #877
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez basiao84
Szacowna Modko, pewnie i rozcieńczy, ale wtedy Pani Jowisia pewnie zamiast 2ml nałoży w sumie 3ml, dobrze myślę?



EDIT: tylko 1ml podkłądu to chyba dużo, nie? Ze mnie średnia pudernica jest, na filtrach się ostatnio koncentruję
Tak dla wyjaśnienia fluidu dodaje się ociupinkę dla koloru, w większej ilości stworzymy na paszczy koncertową tapetę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 22:06   #878
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ziemia egipska v. filtry.

Cytat:
Napisane przez green_tea
Ziemia egipska:

Składniki:
skrobia kukurydziana, wosk, palmitynian izopropylowy, krzem, magnez, glin, dimethicone, metoksycynamonian, olej jojoby, witamina E, talk, nylon, 100 % jedwabiu, imidazolidinylowa pochodna mocznika, masło karitowe, fosfolipidy, metyloparabeny, odwodniony octan sodowy, EDTA, kwas skrobiowy, BHA, mika, kwas hialuronowy, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza, olej mineralny.

Gdy odwracam z drugiej strony mamy angielskie ingredients, a tam w pierwszej kolejności: talc i mica.
dziwne
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 03:16   #879
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ziemia egipska v. filtry.

Mam to samo na ziemi słonecznej Lavertu - 2 różne składy. Obowiązuje oczywiście skład podany przez producenta, nie ten podany przez dystrybutora.
A swoją drogą to czy ten dystrybutor nie wie, że pozycja danego składnika na liście jest bardzo istotna?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:19   #880
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ziemia egipska v. filtry.

Używam ziemii Lavertu na filtry, ale nie są to avenki, bo te mi nie podchodzą. Kładę na filtr, obecnie LRP DP, zagruntowany Hauschką jedwabną, i tyle. Po pierwsze, Basia na BU pisała, że jeśli filtr z parsolem odizolujesz warstwą skrobi, w moim wypadku to puder Hauschka oparty na skrobi, to jeszcze ujdzie w tłoku. Wiele razy na tę wypowiedź powoływałą się też Noor. Po drugie, chyba większość brązerów i rózy i innych upiększaczy ma w składzie jakieś "niedozwolone" składniki, ale i tak każda je kładzie, bo chce dobrze wyglądać. Chyba należy w każdym wypadku wybierać mniejsze zło, ale też nie tracić z oczu celu: wszystko to robimy dla siebie, zeby wyglądać dobrze i dobrze się czuć.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 19:08   #881
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Ziemia egipska v. filtry.

No właśnie;-)


Zaopatrzyłam się w Avene 50+.
Pod to Antirougers (też Avene) i Hydraphase LRP pod oczy. Później oczywiście filtr. Na to skrobia. A na koniec ziemia egipska.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 13:14   #882
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hej,
pomóżcie, doświadczone filtromaniaczki.

Ładuję od poniedziałku na twarz przykazane ilosci filtra (Avene mleczko 50+), czekam, ale to tałatajstwo nie chce się dokładnie wchłonąć. To znaczy zdradliwie udaje, że wszystko ok, pudruję twarz, filtr "wiaże" puder, na początku nie wygląda to źle, prócz tego, że nałożenie różu w sposób nieplackowaty graniczy z cudem. Ale po krótkim czasie (godzina? dwie? a skóra nigdy mi się nie przetłuszczała, zawsze była suchutka) robi mi się na twarzy cudowne ciasto z kruszonką.
Pomaga starcie chusteczką i ponowne przypudrowanie, ale to trochę bez sensu, bo ścieram sobie ochronę.
Podkładów używać teraz nie chcę, ile można ton nosić na twarzy w upały.

Jakie macie pomysły na uniknięcie szybkiego "sciastowiania" pudru?

Coś mi się kołacze po głowie, że gdzieś czytałam, że filtr lepiej się wchłania na twarz pokrytą kremem z silikonem... A może można by zastosować NA filtr bazę pod makijaż, żeby aplikacja pudru była łatwiejsza i jakoś to wyglądało?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9767 W opisie tego produktu piszą o "mikrosiateczce przestrzennych silikonów" , bardzo mnie to rozbawiło. Ale abstrahując od barwnych opisów, może by to choć trochę pomogło?

Zastanawiam się jeszcze nad tą bazą:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10506, miałam kiedyś próbkę, ładnie zrównywała skórę...

No ale patrząc na recenzje, zniechecam się... Ta baza ma niezłe:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4933

Ale najważniejsza jest odpowiedź na pytanie, czy stosowanie baz w ogóle może dać jakiś pożytek.
Się rozpisałam. Mam nadzieję, że komuś sie zechce przeczytać.
Już nie mam siły łazić z tym ciastem na twarzy.

Pozdrawiam.
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 15:03   #883
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

midori, obawiam się, że zamiast kombinowac z bazami, silikonami itp. lepiej dobrać sobie inny filtr. Filtry Avene na wielu osobach tworzą "ciasto z kruszonką" , bo są bardzo gęste, treściwe i lepkie. Ja miałam istną makijażową tragedię po każdym filtrze Avene - ale po części jest to wina mojej z natury tłustej skóry. A w te bazy to nie bardzo wierzę - nie matują za bardzo nawet nałożone pod zwykły krem, co dopiero mówić o filtrze.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 17:22   #884
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato
midori, obawiam się, że zamiast kombinowac z bazami, silikonami itp. lepiej dobrać sobie inny filtr. Filtry Avene na wielu osobach tworzą "ciasto z kruszonką" , bo są bardzo gęste, treściwe i lepkie. Ja miałam istną makijażową tragedię po każdym filtrze Avene - ale po części jest to wina mojej z natury tłustej skóry.
Wolałabym uniknąć zmieniania filtra, z Avenką zdążyłyśmy się polubić.

Na razie szukam innych rozwiązań. Ale dziękuję za radę, jak nic nie poskutkuje, to będę szukać dalej... Gdyby jeszcze był dostęp do próbek...

Cytat:
Napisane przez Erato
A w te bazy to nie bardzo wierzę - nie matują za bardzo nawet nałożone pod zwykły krem, co dopiero mówić o filtrze.
Nie chodzi mi tu nawet o mat (to mi załatwi puder, zresztą totalnego, płaskiego matu też nie lubię ), tylko o to, że Avenka w ilości 1,8 ml nie chce się jednolicie wchłonąć i bardzo szybko "wypija" puder, który gromadzi się we wszystkich zakamarkach skóry, porach itp, tworząc mazy, fuj. Miałam nadzieję, że baza "wygładzi" tę powierzchnię i będzie oddzielała filtr od pudru, żeby ten puder tak szybko nie wsiąkał w filtr i się trzymał. Dobrze myślę?

Dziś odcisnęłam w chusteczkę warstewkę, która się nie wchłonęła i "odstawała" od skóry (po 20 minutach od aplikacji), przypudrowałam i było w porządku, żadnego ciasta.
Pytanie, czy zostało choć trochę ochrony?

A Wy odciskacie niewchłonięte resztki filterka w chusteczkę przed makijażem?
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 17:54   #885
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja nie odciskam, bo nie po to męczę się ok. kwadransa z wklepywaniem smalcu i nie po to znoszę docinki Siostry, że na filtrowym tłuszczu wypiekam placki ziemniaczane albo kukurydziane, żeby zmniejszać później ochronę. Przed panierowaniem rozcieram tylko smugi.

Zgadzam się z Erato, że nie warto zawracać sobie głowy silikonowymi bazami, które, nie daj Boże, jeszcze zapchają pory skóry.
Skóra przyjmuje więcej kremu, jeśli nie potraktuje się jej tonikiem.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 18:05   #886
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

midori teoretycznie filtr powinien być ostatnią nałożoną warstwą, jak chesz silikony to pod filtr. A może zmień puder na skrobię. Ze swojego doświadczenia wiem, że zwykłe pudry sypkie nie poradzą sobie z filtrami, a w szczególności z Avene, bezlitośnie wyłażą na wierzch. Poza tym po co mordować się z filtrami okrutnie, a później osłabiać ich ochronę Gra nie warta świeczki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 18:08   #887
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mentha
Zgadzam się z Erato, że nie warto zawracać sobie głowy silikonowymi bazami, które, nie daj Boże, jeszcze zapchają pory skóry.
Skóra przyjmuje więcej kremu, jeśli nie potraktuje się jej tonikiem.
też mam takie wrażenie, że tonik robi jakąś dziwną błonkę na twarzy - filtr najlepiej wchłania się u mnie w podsuszoną przez noc kwasami skórę i rano tylko umytą żelem (ewentualnie Active C lub AA Young)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 18:13   #888
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax
A może zmień puder na skrobię. Ze swojego doświadczenia wiem, że zwykłe pudry sypkie nie poradzą sobie z filtrami, a w szczególności z Avene, bezlitośnie wyłażą na wierzch.
Skrobii próbowałam, wyglądałam, jakbym się sumiennie wytarzała w mące (albo w cukrze pudrze, jak kto woli). Może kupiłam jakąś złą, spróbuję jeszcze raz, co mi szkodzi.

Cytat:
Napisane przez Contax
Poza tym po co mordować się z filtrami okrutnie, a później osłabiać ich ochronę Gra nie warta świeczki.
A ja myślałam, że na Avene można nakładać, co się chce i się nie osłabia działania. Dlatego tak kombinuję z bazami, ale skoro mówicie, że nie warto, to pewnie odpuszczę.
Jeszcze mi napiszcie, czy patent z odciskaniem niewchłoniętych resztek jest godny przemyślenia, czy nie warto aż tak osłabiać ochrony, i już nie bedę męczyć.

Cytat:
Napisane przez mentha
Przed panierowaniem rozcieram tylko smugi.

Ja najwyraźniej produkuję więcej oleju, bo roztarcie nie wystarcza.
Fajny podpis, uwielbiam Borgesa.
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 18:36   #889
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

a czy można na filtr kłaść miejscowo Dermacol,tzn.pod oczy i na wypryski???
Chodzi mi głownie o avene 50+tonująca i LRP A-L??
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 19:05   #890
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez midori
Skrobii próbowałam, wyglądałam, jakbym się sumiennie wytarzała w mące (albo w cukrze pudrze, jak kto woli). Może kupiłam jakąś złą, spróbuję jeszcze raz, co mi szkodzi.
A ja myślałam, że na Avene można nakładać, co się chce i się nie osłabia działania. Dlatego tak kombinuję z bazami, ale skoro mówicie, że nie warto, to pewnie odpuszczę.
Jeszcze mi napiszcie, czy patent z odciskaniem niewchłoniętych resztek jest godny przemyślenia, czy nie warto aż tak osłabiać ochrony, i już nie bedę męczyć.
A jakiej skrobi próbowałaś? ziemniaczana jest najgorsza, lepsza kukurydziana albo DRY Flo - modyfikowana skrobia kukurydziana. Avenki mają to do siebie, że "biorą" dużo skrobi.
Niby można kłaść wszystko na Avenki, bo nie mają filtra Parasol, który jest bardzo niestabilny. Odciskać też się w zasadzie nie powinno, bo zmniejsza się ochronę.
A jak lubisz Avenki to może spróbuj z którymś sprayem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:07   #891
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Na Avene można kłaść wszystko, bo nie zawierają Parsolu
Ja matuję pudrem Stay Matte Rimmel i daje radę. Blask wyłazi dopiero po 2-3 godzinach.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:10   #892
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

midori możesz jeszcze spróbować zmieszać puder sypki ze skrobią, dla lepszego matowienia twarzy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:34   #893
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax, używałam (a właściwie użyłam raz) skrobii ziemniaczanej. I absolutnie nie mogłam pojąć, jakim sposobem tak wiele osób się tym mazia i nie krzyczy.
Mówisz, że kukurydziana lepsza? To zakupię jutro, spróbuję. Mam w domu mąkę kukurydzianą, ale to chyba nie to samo. Dry Flo to ta, którą można kupić na mazidłach? Jest dostępna w "normalnych" sklepach, czy tylko w necie?

Pomysł z mieszaniem z pudrem sypkim też chyba dobry.
Przemyślę też ew. zakup sprayu, przypuszczam, że mleczko będzie mniej problematyczne jesienią/ zimą.
Jakoś sobie poradzę, poczytam jeszcze trochę ten wątek, bo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, dziękuję za pomoc.
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:49   #894
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

midori

dry flo jest tylko u limarii

http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=27

przy okazji kup sobie jeszcze miarkę 2,5 ml

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Zamówienie jest realizowane b. szybciutko.
Skrobię kukurydzianą można kupić w sklepach ze zdrową żywnością.
Ja z kolei matowię się jedwabnym pudrem do ciała Dr. Hauschki (kolor ma biały, ale nie pobiela i nie wysusza jak kukurydzianka).

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8975
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:06   #895
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja rowniez polecam Dry Flo. Obsypuje sie nia po aplikacji Avene
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:29   #896
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja rowniez polecam Dry Flo. Obsypuje sie nia po aplikacji Avene
Nie pobiela tak ? - dry flo?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:44   #897
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow
Nie pobiela tak ? - dry flo?
Wg mnie minimalnie, ale pobiela.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:53   #898
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

To zalezy ile sie go naklada, ja i tak nakladam na niego puder, wiec nie mam twarzy jak corka mlynarza
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 21:14   #899
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
To zalezy ile sie go naklada, ja i tak nakladam na niego puder, wiec nie mam twarzy jak corka mlynarza
Po dłuższym zastanowieniu się stwierdzam, że nawet jeśli pobiela, to wolę mieć twarz jak córka młynarza niż jak córka piekarza (jak dotychczas).
midori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 21:26   #900
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez midori
A Wy odciskacie niewchłonięte resztki filterka w chusteczkę przed makijażem?
Odciskacie Nie mam takiego samozaparcia jak mentha i mimo wszystko wciąż szukam jakiegoś kompromisu pomiędzy ochroną a normalnym wyglądem A patent z mieszaniem pudru ze skrobią jest bardzo dobry - ja mieszam dry flo z Translucidem L'Oreala, dzięki skrobii lepiej matuje, a kolor pudru niweluje "młynarza" Tylko że cholera nie wiem gdzie wcisnęłam paczkę z dry flo Po prostu zgubiłam woreczek mąki I póki jej nie znajdę, mieszam z ziemniakiem.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.