Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 18:35   #751
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Jest na tej stronie ma nick na literkę "G", pewnie znajdziesz. Różnica jest znaczna.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:41   #752
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Jest na tej stronie ma nick na literkę "G", pewnie znajdziesz. Różnica jest znaczna.
Czyżbyś myślała o Gwedhan?
Nie wiem czy takie dociekania są na miejscu, ale uważam, że Gwed jest śliczna także bez makijażu. W ogóle nie wiem po co masmeli zaczęła tą dyskusję. To głupie IMHO.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:45   #753
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czyżbyś myślała o Gwedhan?
Nie wiem czy takie dociekania są na miejscu, ale uważam, że Gwed jest śliczna także bez makijażu. W ogóle nie wiem po co masmeli zaczęła tą dyskusję. To głupie IMHO.
pewnie ze glupie mnie to nawet rozbawilo taka "aura tajemnicy" . ja bez mejkapu uroda nie grzesze wiec po mnie takie dociekania splywaja
a poco zaczela? niewiem,ale niewarto sie przejmowac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:55   #754
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czyżbyś myślała o Gwedhan?
Nie wiem czy takie dociekania są na miejscu, ale uważam, że Gwed jest śliczna także bez makijażu. W ogóle nie wiem po co masmeli zaczęła tą dyskusję. To głupie IMHO.
Nie twierdzę, że jest brzydka... nawet tak nie pomyślałam... bo jest ładną kobietą.
Ale jak oglądałam zdjęcie bez i z makijażem, to byłam pod wrażeniem tego, jak dobry fluid potrafi zamaskować niedoskonałości cery. Do tego pięknie pomalowała oczy.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:07   #755
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że jest brzydka... nawet tak nie pomyślałam... bo jest ładną kobietą.
Ale jak oglądałam zdjęcie bez i z makijażem, to byłam pod wrażeniem tego, jak dobry fluid potrafi zamaskować niedoskonałości cery. Do tego pięknie pomalowała oczy.
Ja rozumiem, i też jestem zdania, że pięknie podkreśla swoją urodę
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:11   #756
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

To się cieszę... bo myślałam, że będą jakieś zgrzyty
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:14   #757
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
To się cieszę... bo myślałam, że będą jakieś zgrzyty
Przecież nie Ty zaczęłaś tą dyskusję, jak coś to będę się zgrzytać z masmeli
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 19:46   #758
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czyżbyś myślała o Gwedhan?
Nie wiem czy takie dociekania są na miejscu, ale uważam, że Gwed jest śliczna także bez makijażu. W ogóle nie wiem po co masmeli zaczęła tą dyskusję. To głupie IMHO.
zgadzam sie w stu procentach dziecinada
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:31   #759
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

pewna osoba,chyba bylaby zadowolona,gdyby nasze piękne wizażanki po zrobieniu makijazu wyglądały gorzej niz bez
przeciez po to robi sie makijaz,zeby podkreslic atuty swojej urody,a jesli ktos robi to bardzo umiejetnie i wyglada przed pięknie,a pozniej to juz bogini,to co w tym zlego?
swoja droga,czytając jej wypowiedz,to pomyslalam ze zazdrosc robi swoje,ale co ja wiem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:50   #760
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

W sumie to nie żadne odkrycie, że w makijażu wygląda się gorzej - bo tak jest, nie czarujmy się. Tylko, że niemal każdy wygląda troszkę inaczej bez niego, ale to jest fajne. Z resztą to normalne... Spójrzmy też na fotki sławnych osób, całkiem często pojawiają się newsy na stronach plotkarskich, że kogoś tam przyłapano bez makijażu. Od razu większość osób krzyczy, że jaka ona jest brzydka. A mi zawsze chce się napisać ' a która wygląda super bez makijażu?!'. Teraz jeżeli ocenia się piękno kobiece to robi się to wtedy, gdy jma go na twarzy, który podkreśla co dobre. Każdy gada na innego bez makijażu to źle, a sam się nie spojrzy na siebie - zapewne też nie wygląda tak świetnie bez niego I prawda jest taka, że jak ktoś chodzi ciągle bez makijażu to wygląda ok, a umaluje się tylko na największe okazje to wtedy robi fenomen na przyjęciu...jeśli ktoś się zawsze maluje i to dośc mocno,a potem się zdarzy, że pokaże się bez makijażu to różnica jest powalająca w okrutnie negatywnym znaczeniu i zostanie obsmarowany przez innych po całej linii - wówczas widac, jak wygląda 'naprawdę' dziewczyna, której urody zazdroszczono.
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:33   #761
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Szczerze powiedziawszy kiedy przeczytałam ten komentarz, który wzbudził tu lekki szum zrobiło mi się... przykro?
Dla mnie na przykład pokazanie się bez makijażu ( chociaż wydawac się to może błahe ) było pewnego rodzaju przełamaniem się, szczególnie, że jak pisałam dodając zdjęcia raczej nie pokazuję się bez mazideł na twarzy.
Żadna z nas, dodając tu swoje zdjęcia 'przed i po' nie twierdzi, że jest chodzącym ideałem i boginią.
To forum o makijażu, także o tym jak wiele można nim podkreślic i zatuszowac, dlatego uważam, że tamta uwaga była szalenie nie na miejscu.
Byc może nie dla mnie jednej dodanie tu swojego zdjęcia wiązało się z okazaniem pewnej odwagi i dystansu do siebie.
Szkoda, że tej która sama nie dodała tu swojego 'przed i po' zabrakło dystansu...


Ps. ShishiaQ pięknaś bez makijażu!

Ps2. cieszę się Dziewczyny, że nie wystarszyłyście się mojej mordki 'przed'
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.

Edytowane przez 7minutesinheaven
Czas edycji: 2009-07-23 o 14:35
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 17:40   #762
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez 7minutesinheaven Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy kiedy przeczytałam ten komentarz, który wzbudził tu lekki szum zrobiło mi się... przykro?
Dla mnie na przykład pokazanie się bez makijażu ( chociaż wydawac się to może błahe ) było pewnego rodzaju przełamaniem się, szczególnie, że jak pisałam dodając zdjęcia raczej nie pokazuję się bez mazideł na twarzy.
Żadna z nas, dodając tu swoje zdjęcia 'przed i po' nie twierdzi, że jest chodzącym ideałem i boginią.
To forum o makijażu, także o tym jak wiele można nim podkreślic i zatuszowac
, dlatego uważam, że tamta uwaga była szalenie nie na miejscu.
Byc może nie dla mnie jednej dodanie tu swojego zdjęcia wiązało się z okazaniem pewnej odwagi i dystansu do siebie.
Szkoda, że tej która sama nie dodała tu swojego 'przed i po' zabrakło dystansu...


Ps. ShishiaQ pięknaś bez makijażu!

Ps2. cieszę się Dziewczyny, że nie wystarszyłyście się mojej mordki 'przed'
po to jest to forum zeby pokazac jak wiele mozna zdzialac makijazem.dla mnie nie jest dziwne,ze zdjecia "przed" i "po" wygladaja inaczej.po to zamieszczacie tutaj swoje makijaze,by inne mogly sie uczyc,przynajmniej ja tak to widze.
w ogole nie rozumiem po co dana osoba napisala ową uwage,moze zazdrosci?moze zeby podkreslic jak bardzo makijaz upieksza (i tak piekne juz kobiety)?
moze chciala sie dowartosciowac,nie wiem.
do Twoich makijazy,Gwedhan,Candy Killer i do wielu innych,do Waszej urody,umiejętnosci i tak wzdychamy i wzdychac bedziemy

nie bylo sie czego przestraszyc Moja Droga,slicznas bez makijazu
nie ma sie co przejmowac osoba,ktora,napisawszy jakze "głęboki" komentarz teraz patrzy na nasze reakcje i boi sie wypowiedziec.szkoda ze nie ma dystansu do siebie i nie pokaze nam jak wyglada przed i po,chetnie bym zobaczyla,jednak watpie,aby potrafila upiększyc sie makijazem tak jak Wy i aby inne mogly odplacic jej kometarzem " jak to makijaz zmienia ludzi,nie poznalabym Cie na ulicy,na zdjeciach z makijazem piekna,bez straszydlo"
pozdrawiam Cie Paulino
p.s. mam znajoma,bardzo podobna do Ciebie,piegi,ciemne wlosy,jasna cera,jednak ma 15 lat i nie potrafi jeszcze o siebie zadbac.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:47   #763
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

7minutesinheaven i Czarna Orchidea to było do mnie..? Bo coś tu wzmianka jest, że ktoś się boi wypowiedzieć, więc pytam otwarcie
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..


Edytowane przez Rozzz
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:49
Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:59   #764
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Rozzz miałam na myśli masmeli. Twoja wypowiedź to w zasadzie to o czym z Orchideą pisałyśmy więc w żadnym wypadku ( przynajmniej ja, acz sądzę, że i Orchidea ) nie biłyśmy do Ciebie.
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.

Edytowane przez 7minutesinheaven
Czas edycji: 2009-07-24 o 00:14
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:11   #765
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

No tak, napisałaś coś o komentarzu który wzbudził tu lekki szum, a na mój komentarz nikt nie robił przecież szumu... To Ty jesteś na avie, prawda? Wygląda tak trochę jak z sesji
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:21   #766
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Bo Twój komentarz to sama prawda.
Stety albo niestety przemysl kosmetyczny jest teraz tak rozwinięty, że kobiety świetnie sobie radzą z poprawianiem natury. Czasem sobie myślę, że dawniej było im znacznie ciężej, w takim średniowieczu dajmy na to, gdzie królowały cieżkie pudry i dość prymitywne kosmetyki, nie radzące sobie ze wszystkimi mankamentami, a przecież dążenie i chęć bycia pięknym tkwi w ludziach od wieków...
Cieszmy się, że w obecnych czasach da się ulepszyć samopoczucie pudełeczkiem o pojemności 30 ml i kilkoma gramami kolorowych proszków...

Ps. tak, to ja jestem na avie, dodawalam kiedyś makijaż na potrzeby którego cynkęłam i to avatarowe foto.
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:18   #767
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

7minutesinheaven jesteś piękna, wręcz idealna, zarówno przed makijażem jak i po makijażu. Faceci pewnie biją się o Ciebie oddaj mi chociaż połowę Swojej urody
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:56   #768
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

7minutesinheaven jakie Ty masz swietne pieguuusy to zazdroszcze
bardzo ladnie wygladasz bez makijazu ale w nim to cuuuudnie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:19   #769
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

nikadomi - dziękuję za te miłe słowa, aczkolwiek moim zdaniem urodę mam przeciętną i nie jest to żadna próba kokieterii - po prostu chodzą po tej ziemi prawdziwe cuda i jednak daleko mi do nich...
zresztą czasem sobie myślę, że to nie tyle uroda, a pewnosc siebie odgrywa kluczową rolę, ja nad moją muuuszę jeszcze popracowac...

Ps. bierz co chcesz z tej mojej ( wątpliwej ) urody i niech Ci służy.


Candy - w imieniu swoim i piegusów dziekuję.
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 08:08   #770
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
7minutesinheaven i Czarna Orchidea to było do mnie..? Bo coś tu wzmianka jest, że ktoś się boi wypowiedzieć, więc pytam otwarcie
alez oczywiscie ze nie o Tobie!
pierwsza wypowiedz masmeli troche mnie zadziwila i jakby poddenerwowala.
z jej drugiej wypowiedzi dotyczącej sevenminutesinheaven wyniklo,ze jesli podkreslasz swoja urode to jestes fajna,ale jesli "nakladasz tapete" to jestes be.
dla mnie nie jest "tapeta" umiejętnie zrobiony,piekny makijaz.
ale chyba juz czas zakonczyc ta bezsensowną dyskusję.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:20   #771
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

7minues właśnie pytam o tego ava, ponieważ wyglądasz jeszcze inaczej nim, aniżeli na fotkach, które dałaś - nawet tych w makijażu Może dlatego, że na avie masz zupełnie inny typ makijaży, bo na tamtych fotkach to taka jakby czerwień przeważała, a tutaj tak bardziej stonowano, nie wiem gdzie śliczniej...

Absolutnie nie widziałam żadnej tapety, tylko śliczny makijaż.
No cóż, tapeta..tak otwarcie posłużę się koleżanką:
ma trądzik, w dodatku z lekkimi 'suchymi' strupkami' i nakłada na to podkład, fluidy, na wierzch na pewno grubą warstwę pudru, ponieważ nie świeci się, każdy ją lubi, ale po cichu gadają, że można ten tynk szpachelką zdrapywać, oko podkreślono mocno eyelinerem, a do tego cień do powiek i tona błyszczyku, który widać, że aż się klei i ścieka... Niby całość ładnie wygląda tak ogólnie, ale jak się stanie obok niej to po prostu widać i tak wszystko - wiem, że bez sensu to, ale to właśnie dla jest tapeta.

Czarna Orchodea, Ty jesteś na avie? Bo taki ciekawy...
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:39   #772
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez 7minutesinheaven Pokaż wiadomość

zresztą czasem sobie myślę, że to nie tyle uroda, a pewnosc siebie odgrywa kluczową rolę, ja nad moją muuuszę jeszcze popracowac...

Amen
Świete slowa, kiedys w to nie wierzylam ale dzieki eksowi i zerwaniu nie mialam wyjscia i sie tego nauczylam, w srodku jestem zakompleksiona jak dawniej ale gdy slysze komplement to nie chowam sie, nie "puszczam farby" tylko dziekuje za komplementI mimo, ze w srodku jestem dalej zakompleksiona to potrafie pokazac innym ze znam swoja wartosc, a faceci i inne osoby naparwde widza jezeli ktos jest pewny siebie(a nie zadufany) i pewne niedoskonalosci nie maja absolutnie znaczenia, bo oni tego nie widza po prostu gdy my sami tego nie zauwazamy
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:34   #773
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Zamiast oblegac ten watek,machnęły byście se mejkapy jak ta lala i na MM pokazaly
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 17:59   #774
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
7minues właśnie pytam o tego ava, ponieważ wyglądasz jeszcze inaczej nim, aniżeli na fotkach, które dałaś - nawet tych w makijażu Może dlatego, że na avie masz zupełnie inny typ makijaży, bo na tamtych fotkach to taka jakby czerwień przeważała, a tutaj tak bardziej stonowano, nie wiem gdzie śliczniej...

Absolutnie nie widziałam żadnej tapety, tylko śliczny makijaż.
No cóż, tapeta..tak otwarcie posłużę się koleżanką:
ma trądzik, w dodatku z lekkimi 'suchymi' strupkami' i nakłada na to podkład, fluidy, na wierzch na pewno grubą warstwę pudru, ponieważ nie świeci się, każdy ją lubi, ale po cichu gadają, że można ten tynk szpachelką zdrapywać, oko podkreślono mocno eyelinerem, a do tego cień do powiek i tona błyszczyku, który widać, że aż się klei i ścieka... Niby całość ładnie wygląda tak ogólnie, ale jak się stanie obok niej to po prostu widać i tak wszystko - wiem, że bez sensu to, ale to właśnie dla jest tapeta.


Czarna Orchodea, Ty jesteś na avie? Bo taki ciekawy...
i to dla mnie jest tapeta,a nie to co wypisywala pewna osoba
w avie, tak,ja niestety
w albumie mam wiecej zdjec,niektore sluzyly mi za avy
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 23:24   #775
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Czarna Orchidea tak właśnie myślałam, że to Ty... Często osoby mają w avie swoje fotki, ale w albumie nie mają ich, z resztą rzadko lukam komuś na profil, ale skoro zareklamowałaś swoje albumy to luknęłam i muszę powiedzieć, że śliczna z Ciebie dziewczyna, po avie już można stwierdzić, fajny typ urody, ta powaga... (i myślę, że dobrym avem byłoby ostatnie zdjęcie z Twojego albumu)
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:17   #776
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Czarna Orchidea tak właśnie myślałam, że to Ty... Często osoby mają w avie swoje fotki, ale w albumie nie mają ich, z resztą rzadko lukam komuś na profil, ale skoro zareklamowałaś swoje albumy to luknęłam i muszę powiedzieć, że śliczna z Ciebie dziewczyna, po avie już można stwierdzić, fajny typ urody, ta powaga... (i myślę, że dobrym avem byłoby ostatnie zdjęcie z Twojego albumu)
hm...dziekuje za komplement,jednak ja uwazam inaczej a typ urody mam taki..hm..pospolity moim zdaniem.
powaga,bo ja nie lubie i nie umiem sztucznie szczerzyc sie do zdjec,poprostu nie potrafie.jak widze moje kolezanki przy robieniu zdjec i ten usmiech na sile to mi sie smiac z nich chce
a moze zmienie na ten av,czesto mi sie nudza.
badz co badz dziekuje za komplement
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 12:20   #777
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

7minutesinheaven jesteś po prostu zjawiskowa
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:57   #778
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Czarna Orchidea, ale ślicznie się 'szczerzysz' na zdjęciach - i nie musisz bardziej jak Twoje koleżanki, bo to zbędne Mi także się avy nudzą i lubię sobie poeksperymentować czasem
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:59   #779
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Czarna Orchidea, ale ślicznie się 'szczerzysz' na zdjęciach - i nie musisz bardziej jak Twoje koleżanki, bo to zbędne Mi także się avy nudzą i lubię sobie poeksperymentować czasem
hm,dziekuje
jednak czesto slysze ze ja "wiecznie powazna"
no byc moze,nie kazdy zasluguje na moj smiileee
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:14   #780
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Bo na avie właśnie wyglądasz poważnie, ale w albumie już nie
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.