Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 16:01   #91
karina87@interia.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

hej, wiecie może gdzie we wrocławiu można kupić indyjską chustę, taką z dzwoniącymi pieniążkami do tańca brzucha ?
karina87@interia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 14:28   #92
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

ja moge jedynie podac adresy sklepow indyjskich, ale czy tam akurat takie sa to nie wiem
pl.jana pawla pod przejsciem podziemnym.
rog ulicy igielnej i wieziennej.
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 08:49   #93
Donuś
Zadomowienie
 
Avatar Donuś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 068
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

A moze ktos poleci sklepy i ciuszki w Bydgoszczy ??
Donuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:09   #94
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez karina87@interia.pl Pokaż wiadomość
hej, wiecie może gdzie we wrocławiu można kupić indyjską chustę, taką z dzwoniącymi pieniążkami do tańca brzucha ?
Na ulicy Więziennej jest sklep indyjski-możesz sprawdzić (widziałam co prawda dawno temu,ale może...?)
i jeszcze jeden jest w przejściu na Jana PawłaII

a ta lista lumpków we Wrocławiu chyba nieaktualna, bo chyba 3 z ich już są przeniesione, albo ich nie ma ???
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 10:23   #95
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

zioła poszukaj jeszcze wątku o samych lumpkach we wrocławiu bo jest taki i tam laseczki podawały inne adresy
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 10:27   #96
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
zioła poszukaj jeszcze wątku o samych lumpkach we wrocławiu bo jest taki i tam laseczki podawały inne adresy
ok, dziękuję poszperam na pewno
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 08:54   #97
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Na ulicy Więziennej jest sklep indyjski-możesz sprawdzić (widziałam co prawda dawno temu,ale może...?)
i jeszcze jeden jest w przejściu na Jana PawłaII

a ta lista lumpków we Wrocławiu chyba nieaktualna, bo chyba 3 z ich już są przeniesione, albo ich nie ma ???
dwa posty nad Toba podalam adresy, tych samych sklepow
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 17:59   #98
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

a jakieś ciekawe adresy w Szczecinie?
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 10:49   #99
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
a jakieś ciekawe adresy w Szczecinie?
podpinam sie bo ja kompletnie nie orjetuje sie w Szczecinie co do sklepow i na zakupy chodzie tylko do galxy i carrefoura na turzynie i wlasnie zaraz sie tam wybieram
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 13:37   #100
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Dziewczynki, doszukała się któraś z Was prawidłowych adresów second handów z Wrocka?
Bardzo chciałabym sie wybrać, ale nie wiem, gdzie są przystępne ceny i duży, ciekawy wybór?!

Pozdrawiam
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 09:29   #101
guerrilla
Raczkowanie
 
Avatar guerrilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 99
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Katowice kto da więcej???
napewno są jeszce jakies ciekawe second handy w Kato wiem ze ostatnio zaczela dobrze prosperowac na śląsku cieć ciucholandów Anita sa to małe sklepiki i bardzo czesto mają dostawy co 2 dzień z tego co sie orientowałam, wiec codziennie jest szansa coś upolować- kupiłam tam 2 ciuszki - topiki new look i atmosphere
Czy ktoś jeszcze coś poleci ?
guerrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 14:30   #102
iwulaa
Rozeznanie
 
Avatar iwulaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 977
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

hehe a wadowice :P
iwulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 08:50   #103
dorkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 41
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Te wszystkie lumpeksy, ktore wymienilas znam i musze stwierdzic, ze niestety sa bardzo drogie czasami za ceny jakie tam wystepuja mozna sie ubrac w nowe ciuchy na wyprzedazach... moze ktos zna jakies fajne lumpeksy w Gdyni, niekoniecznie w centrum, najlepiej takie osiedlowe ale duze i z cenami jakie przystaly na rzeczy uzywane?
Dołączam się do prośby o namiary na niedrogie lumpeksy z fajnymi ciuchami w GDYNI, choć musze przyznać , że w tym na Władysława IV jak się dobrze poszpera to również naprawdę niedrogie markowe i bardzo fajne ciuszki można znależć. Często tam zaglądam.
Z góry dziękuję!
dorkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 16:44   #104
orange_girl
Raczkowanie
 
Avatar orange_girl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 33
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Lumpki i sklepy z odzieżą vintage:
FATAŁASZEK, Białystok, ul. Zwycięstwa 8B
ELKA, Białystok, ul. Stołeczna 25
ANKA, Białystok, ul. św.Rocha 27
TANIA ODZIEŻ, Kraków, ul. Długa 50
TANIA ODZIEŻ, Kraków, ul. Starowiślna 14
TANIA ODZIEŻ, Kraków, ul. Rakowicka 12
BAZAR NA RYNKU W KRAKOWSKIM KAZIMIERZU - stoiska ze sztuczną biżuterią
BLACK & WHITE, Poznań, przy pl. Bernardyńskim (w piwnicy)
ODZIEŻ UŻYWANA. Krzyż Wielkopolski, pl. Zwycięstwa 1
GARDEROBA U HANI, Warszawa, ul. Francuska, przy Rondzie Waszyngtona
BAZAR OLIMPIA, Warszawa, róg al. Prymasa Tysiąclecia i Górczewskiej
LAGUNA, Warszawa, ul. KEN 97 (w okolicy KEN jest dużo ciucholandów, szczególnie w okolicznych blokach)
VINTAGE,Warszawa, ul. Francuska 17
PERPETUUM MOBILE, Warszawa, ul. Bałuckiego, róg Dąbrowskiego
CHEMIA, Warszawa, ul. Nowogrodzka, róg Brackiej
ODZIEŻ UŻYWANA Z USA, Warszawa, ul. Brazyliańska 16a
WZORCOWNIA, Warszawa, ul. Chmielna 27/31
LUMPEKS, Lublin, róg ul. Fabrycznej i Łęczyńskiej
OPTIMA, Płock, ul. Norbertańska 7
DYSKONT ODZIEŻOWY, Puławy, ul. Grota Roweckiego 2 (w Stokrotce)
EURO CIUSZEK, Rumia, ul. Wybickiego 6
(adresy znalezione w HOT M&S)
__________________
BRAK OPISU
orange_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:00   #105
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

a ja bylam kilku ciucholandach w innych miastach ale jakos nic mi w oko nie padło
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:51   #106
Attene
Raczkowanie
 
Avatar Attene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 179
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

A ma ktoś jakieś ciekawe adresy ciucholandów w Bytomiu. Chodzi mi o te na wagę, wycena też może być. Prosze o dokłądne opisy ulicy i koło czego się znajdują
__________________

Attene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:42   #107
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

co do second handow w szczecinie to sa fajne na slonecznym na rydla i wojska polskiego
Jesli ktos jeszcze zna jakies to niech podzieli sie adresami
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 20:26   #108
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Nikt nic nie wie o Tarnowie? Ostatnio jak bywam na burku to czasem wpadam do tych obok panoramy, ale rzadko kiedy mam czas i mi się chce, zawsze trafiam na przyjęcie towaru i nigdy nie mam czasu żeby zaczekać. Zrządzenie losu?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:40   #109
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

oj cos malo osob tutaj zaglada
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 17:06   #110
Dominiqelle
Raczkowanie
 
Avatar Dominiqelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

.

Edytowane przez Dominiqelle
Czas edycji: 2018-03-24 o 10:01
Dominiqelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:40   #111
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez annadiana Pokaż wiadomość
LUBLIN SECONDHANDY:

* Lumpex
ul.Czeremchowa 10 w prześwicie
* Odzież Skandynawska na wage
ul. Jasna (od strony biedronki nie wiem czy to jasna czy jaka)
* Inne na Jasnej
* Ciuchland
ul. Samotna
* Milion ciuchów
ul.Krakowskie przedmieście

nie wiem co jeszcez
Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Polacasz któryś z nich?

Ja powiem szczerze w lubelskich ciuchlandach nie mogłam się dotychczas odnaleźć. Same szmaty, jeśli już jakieś firmówki, to strasznie znoszone, zmechacone albo brudne. Zauważyłam jednak, że od jakiegoś czasu zaczynają pojawiać się w Lublinie "bardziej ekskluzywne" ciuchlandy. W tych to baprawdę można coś znaleźć. Niestety ceny są dużo wyższe niż w takich typowych ciuchlandach, ale ciuszki są firmowe, czyste i niezniszczone (na przykład 15-25 zł za bluzeczkę). Z tego typu ciuchlandów polecam:
1. "Markę" na ul. Wojciechowskiej,
2. dwa ciuchlandy obok siebie chyba na ul. Jana Sawy (pasaż sklepów w takim nowym zielonkawym bloku za Media Markt) - nie mylić z ciuchlandem obok Biedronki w tym samym bloku.
Znalazłam w nich już fajne ciuszki, które wcale nie wyglądają na użwane i są firmowe. Tak więc polecam!

Ze znanych mi ciuchlanów tych normalnych:
1. na Al. Warszawskiej naprzeciwko Kościoła pw. Wieczerzy Pańskiej (niestety nic tam jeszcze nie znalazłam),
2. na Al. Racławickich obok wypożyczalni video Magic (raz kupiłam tam koszulę dla męża),
3. podobo jest jeszcze jakiś duży ciuchland na Al. Kraśnickiej na samym końcu, tam gdzie jest pętla trolejbusowa, ale nigdy tam nie byłam, więc nie wiem, czy warto się tam wybrać.
4. gdzieś jeszcze jest chyba na Mełgiewskiej, ale nie mam pojęcia gdzie.

Lubelanki! Dopiszecie coś?
Cytat:
Napisane przez annadiana Pokaż wiadomość
1. ten na al. warszawskich to ten na samotnej
3. no Logo ja na krasnicikiej nie bylam ale na czechowie jest drugi taki i fajne sa rzeczy

napisalam tylko te ktore polecam ja kupuje same firmowki w lumpach
gł. New Look, Atmopsphere, LOOK, ...

lista ciucholandow, ktore wymieniane były z watku o lumpeksach:

Ametystowa 2(Czuby- Widok) naprzeciwko stokrotkiBernadyńska Bernadyńskiej. Idąc w stronę Zamojskiej jest po prawej stronie, mniej więcej w połowie Bernadyńskiej.ul.Bukowa 17Bursztynowej w bloku naprzeciwko Stokrotkina Diamentowej w takim małym domku W tym samym budyku jest również gabinet kosmetyczny, fryzjer i solarium. Dojazd 1,6,17,33,40,37,50. Trzeba wysiąść na przystanku za LKJ, jadąc w kierunku Zalewu. Zwykle wiszą tam same worki, ale widocznie trafiłam na dobry dzień. przy skrzyżowaniu ulic: Głebokiej i NadbystrzyckiejGospodarcza 31GórnaJasnejJasnej 7na początku Jutrzenki, na wysokości mniej więcej parkingu strzeżonego.Kawaleryjska pod "Malibu"na Czechowie, na Koncertowej ( pod takim prześwitem).ul. Kościuszki 10 w tym samym lokalu co usługi krawieckie. wchodzi się po schodkach w dółKrakowskie przedmiescie 41 w bramie naprzeciwko sfinksakrakowskie przedmiescie 60 w bramie kolo sfinksa Krakowskie naprzeciwko sądu. krakowskimKrasnickich koncowy 151Kruczkowskiego 14LeonardaLubartowskiej 10Lubartowskiej (róg Cyruliczej)Lwowskiej 12 Łęczyńska przy przystanku autobusow 9, 45...wchodzisz za przystankiem na podworzena Mickiewicza w stronę Wyzwolenia, tuż za skrzyżowaniem z Kunickiego, stojąc plecami do Kunickiego, to po lewej stronieNadbystrzycka 11 /gliniana rog na przeciwko Chaty Swojska Strawa Nadbystrzycka w stronę Narutowicza schodzi się po schodkachNadbystrzyca 25,dawny Atomic (naprzeciwko PL) Narutowicza Troche dalej za "Tanim" idąc w stronę GC.Narutowicza idąc Narutowicza w dół mijasz Jacqueline, Cymbelline chyba też, schodzi się po schodkach, po tej stronie co Cymbelline, tylko niżej, zaraz koło delikatesów Maryjest praktycznie naprzeciwko Ryłkona. Jak idzie się od Cymbeline w kierunku hotelu Victoria to tam jest jakaś budowa, to Chantal jest przed samą budową, po schodkach w dółNarutowicza (naprzeciwko banku ING)Narutowicza/Okopowa zaraz za Felbergiem po schodkach w dół tam gdzie Musicus.Narutowicza (następna brama za tanim cióchem)Narutowicza, a dokładnie koło knajpki 3 księżyce.Nartuwicza 14Narutowicza (kilkadziesiąt metrów za słynącą z długaśnych kolejek apteką w stronę Hempla)Obywatelska-łączy Jaczewskiego z Unickąkoło Obi i TescoPielgrzyma 1 boczna Nadbystrzyckiej. 1 przystanek za polibuda w strone zalewu. Sklep przy przystankuPocztowa 2 pawilon nr 3Podwale 7a (w budynku starej piekarni).Probostwie 5. ( boczna Lubartowskiej, idąc od Bramy Krakowskiej to po lewej stronie, trzeba minąć Tysiąclecia i mniej więcej naprzeciwko hali Bazaru jest mała uliczka pod górę. Trzeba przejść jakieś 50 m i po prawej stronie jest nowy blok i w nim lumpeks.Racławicka 33 lokal 11U po schodkach w dół na Racławickich (prawie przy rondzie łączącym Racławickie z Kraśnickimiróżana 6 po schodkach w dol w tym samym budynku co Kredytbank ( Jana Sawy 4) zaraz za Komfortem a obok jest przychodnia dentystyczna. Najlepiej wysiąść przystanek za Leclerkiem przy Media Markt (jadąc od strony Boh. Monte Cassino) albo jeden przystanek przed (od strony Nadbystrzyckiej, Prusa). niedaleko jest salon fryzjerski ImaginerJana Sawy 5/6B Jana Sawy 6/01 za multimediaSowińskiego 4 skrzyzowanie z racławickimi za karczma słupska Staszica kolo redakcji Dziennika WschodniegoStaszica 5 (od deptaka za skrzyzowaniem z ulica Zielona, po prawej stronmie, we wnece, naprzeciwko Cafe GrottarossaSzmaragdowa 24 naprzeciwko kościołaŚwietoduskaTysiaclecia przy przystanku PKS a dokladnie za stanowiskiem 17 czy 18Wallenroda Najprościej dojść od przejścia przy Hollybucie i Media Markt, idzie się prosto w osiedle LSM, po lewej mija się szkołę, ciągle prosto prosto i wychodzi się na tą ulicę i Ubieralnię.Weteranow 11 (w podziemiach przychodni) Sklep mieści się w przychodni położonej tuż przy skrzyżowaniu Weteranów z Sowińskiegona Wieniawskiej za biedronkawierzbowej to jest na majdanku wysiada sie kolo tego sklepu jubilat i za kosciolem jest ten ciuchland Wileńska (targ)Koło aptekiWojciechowska 5Ana Wolskiej na piętrze nad BiedronkąWrońskaZana 41Wysiądź przy Jubilacie na Bronowicach. Za nim jest pawilon. Na tyłach pawilonu jest na parterze mały sklepik - i to jest to!Żelazowej woliSzewska 3 ( boczna świętoduskiej)Sportowa na lewo od Kauflanda - Pełna SzafaTi.Ou. na Szmaragdowej
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:48   #112
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

dziekujemy bardzo i prosimy inne wizazanki o wklejanie adresow
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:47   #113
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:15   #114
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
lista ciucholandow, ktore wymieniane były z watku o lumpeksach:

Ametystowa 2(Czuby- Widok) naprzeciwko stokrotkiBernadyńska Bernadyńskiej. Idąc w stronę Zamojskiej jest po prawej stronie, mniej więcej w połowie Bernadyńskiej.ul.Bukowa 17Bursztynowej w bloku naprzeciwko Stokrotkina Diamentowej w takim małym domku W tym samym budyku jest również gabinet kosmetyczny, fryzjer i solarium. Dojazd 1,6,17,33,40,37,50. Trzeba wysiąść na przystanku za LKJ, jadąc w kierunku Zalewu. Zwykle wiszą tam same worki, ale widocznie trafiłam na dobry dzień. przy skrzyżowaniu ulic: Głebokiej i NadbystrzyckiejGospodarcza 31GórnaJasnejJasnej 7na początku Jutrzenki, na wysokości mniej więcej parkingu strzeżonego.Kawaleryjska pod "Malibu"na Czechowie, na Koncertowej ( pod takim prześwitem).ul. Kościuszki 10 w tym samym lokalu co usługi krawieckie. wchodzi się po schodkach w dółKrakowskie przedmiescie 41 w bramie naprzeciwko sfinksakrakowskie przedmiescie 60 w bramie kolo sfinksa Krakowskie naprzeciwko sądu. krakowskimKrasnickich koncowy 151Kruczkowskiego 14LeonardaLubartowskiej 10Lubartowskiej (róg Cyruliczej)Lwowskiej 12 Łęczyńska przy przystanku autobusow 9, 45...wchodzisz za przystankiem na podworzena Mickiewicza w stronę Wyzwolenia, tuż za skrzyżowaniem z Kunickiego, stojąc plecami do Kunickiego, to po lewej stronieNadbystrzycka 11 /gliniana rog na przeciwko Chaty Swojska Strawa Nadbystrzycka w stronę Narutowicza schodzi się po schodkachNadbystrzyca 25,dawny Atomic (naprzeciwko PL) Narutowicza Troche dalej za "Tanim" idąc w stronę GC.Narutowicza idąc Narutowicza w dół mijasz Jacqueline, Cymbelline chyba też, schodzi się po schodkach, po tej stronie co Cymbelline, tylko niżej, zaraz koło delikatesów Maryjest praktycznie naprzeciwko Ryłkona. Jak idzie się od Cymbeline w kierunku hotelu Victoria to tam jest jakaś budowa, to Chantal jest przed samą budową, po schodkach w dółNarutowicza (naprzeciwko banku ING)Narutowicza/Okopowa zaraz za Felbergiem po schodkach w dół tam gdzie Musicus.Narutowicza (następna brama za tanim cióchem)Narutowicza, a dokładnie koło knajpki 3 księżyce.Nartuwicza 14Narutowicza (kilkadziesiąt metrów za słynącą z długaśnych kolejek apteką w stronę Hempla)Obywatelska-łączy Jaczewskiego z Unickąkoło Obi i TescoPielgrzyma 1 boczna Nadbystrzyckiej. 1 przystanek za polibuda w strone zalewu. Sklep przy przystankuPocztowa 2 pawilon nr 3Podwale 7a (w budynku starej piekarni).Probostwie 5. ( boczna Lubartowskiej, idąc od Bramy Krakowskiej to po lewej stronie, trzeba minąć Tysiąclecia i mniej więcej naprzeciwko hali Bazaru jest mała uliczka pod górę. Trzeba przejść jakieś 50 m i po prawej stronie jest nowy blok i w nim lumpeks.Racławicka 33 lokal 11U po schodkach w dół na Racławickich (prawie przy rondzie łączącym Racławickie z Kraśnickimiróżana 6 po schodkach w dol w tym samym budynku co Kredytbank ( Jana Sawy 4) zaraz za Komfortem a obok jest przychodnia dentystyczna. Najlepiej wysiąść przystanek za Leclerkiem przy Media Markt (jadąc od strony Boh. Monte Cassino) albo jeden przystanek przed (od strony Nadbystrzyckiej, Prusa). niedaleko jest salon fryzjerski ImaginerJana Sawy 5/6B Jana Sawy 6/01 za multimediaSowińskiego 4 skrzyzowanie z racławickimi za karczma słupska Staszica kolo redakcji Dziennika WschodniegoStaszica 5 (od deptaka za skrzyzowaniem z ulica Zielona, po prawej stronmie, we wnece, naprzeciwko Cafe GrottarossaSzmaragdowa 24 naprzeciwko kościołaŚwietoduskaTysiaclecia przy przystanku PKS a dokladnie za stanowiskiem 17 czy 18Wallenroda Najprościej dojść od przejścia przy Hollybucie i Media Markt, idzie się prosto w osiedle LSM, po lewej mija się szkołę, ciągle prosto prosto i wychodzi się na tą ulicę i Ubieralnię.Weteranow 11 (w podziemiach przychodni) Sklep mieści się w przychodni położonej tuż przy skrzyżowaniu Weteranów z Sowińskiegona Wieniawskiej za biedronkawierzbowej to jest na majdanku wysiada sie kolo tego sklepu jubilat i za kosciolem jest ten ciuchland Wileńska (targ)Koło aptekiWojciechowska 5Ana Wolskiej na piętrze nad BiedronkąWrońskaZana 41Wysiądź przy Jubilacie na Bronowicach. Za nim jest pawilon. Na tyłach pawilonu jest na parterze mały sklepik - i to jest to!Żelazowej woliSzewska 3 ( boczna świętoduskiej)Sportowa na lewo od Kauflanda - Pełna SzafaTi.Ou. na Szmaragdowej
trochę to mało czytelne, bo nie wiem gdzie się zaczyna już kolejny adres
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:29   #115
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

adresy w szczecinie

Na Prawobrzezu Szczecina w Heliosie I za Tesco kolo antykow
Wojska Polskiego vis a vis dawnego kina kosmos

ul.monte cossino 4 - z zółtymi roletami
ul. Łubinowa 68 (blisko przystanku Łubinowa) - sklep K. & G[/URL]


Podjuchach na ul. Granitowejtuż przy aptece na rogu, w byłym sklepie
motoryzacyjnym


pl. Żołnierza Polskiego - Były sklep Blend


ul. Włościańska (Pomorzany)
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:13   #116
plafik
Raczkowanie
 
Avatar plafik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 44
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

a wiecie w których ciucholandach w krakowie znajdę jakieś dodatki, tj buty, torebki, paski? w tych mnie znanych raczej nie prowadzą takich rzeczy;/
__________________
plafik
plafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:27   #117
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

dziewczyny z lublina ? orientujecie się czy jutro dostawa jest na wolskiej ? albo jeśli możecie polecić jakiś ciuchland , w którym jutro jest dostawa i o której jest on otwierany ? bardzo by mi się to przydało bo chciałabym odwidzić jakiś nowy a nie mam pomysłu gdzie się wybrać ...
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:34   #118
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

W Krakowie polecam nowoodkryty przeze mnie sklepik z ciuchami używanymi i końcówkami serii znanych marek - wszystko wycenione, na wieszaczkach, pachnące ul. Joselewicza (przecznica Starowiślnej) chyba nr 3, tak po schodkach w dół się schodzi. Wczoraj kupiłam tam cudowną satynową sukienkę z Top Shopu, za 20 zł Torebki też są.
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:53   #119
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Lumpeksy w SIEDLCACH:
* ul. Sienkiewicza 11
* ul. Armii Krajowej 13
* ul. Floriańska 21a

Wiem że to niewiele, ale więcej nie znam. Jakby któraś mogła to niech wkleja adresy siedleckie, bo nie znalazłam zbyt wielu w wątku.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 23:53   #120
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Tu kupują Wizażanki - lista Sklepów i Ciuchlandów

Pytanie do dziewczyn z Poznania!

Cz wie któraś z was gdzie został przeniesiony lumpeks NNC, który miescil sie dotychczas na ul. druzbackiej? Slyszalam ze jest teraz na ul. Przemyslowej jednak nie moge go znalezc. Bede wdzieczna za pomoc
manulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 13:01:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.