Certyfikaty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 19:18   #1
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise

Certyfikaty...


Zwariowałam jak to zobaczyłam...

http://www.allegro.pl/item691072309_...cie_wlosy.html

Za zaledwie 80 zł możemy być stylistkami z certyfikatem, ale to nic... Za 80 zł możemy być instruktorkami stylizacji paznokci...

Zaczynam się normalnie bać o moje kumpele, które robią paznokcie w salonach, może też mają takie certyfikaty???
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:25   #2
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Zwariowałam jak to zobaczyłam...

http://www.allegro.pl/item691072309_...cie_wlosy.html

Za zaledwie 80 zł możemy być stylistkami z certyfikatem, ale to nic... Za 80 zł możemy być instruktorkami stylizacji paznokci...

Zaczynam się normalnie bać o moje kumpele, które robią paznokcie w salonach, może też mają takie certyfikaty???
masakra
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:14   #3
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Certyfikaty...

Szok, a później powstają jakże profesjonalne centra szkoleniowe ze wspaniałymi instruktorkami, na których uczą takich oto cudownych stylizacji


* fotki pochodzą ze strony jednej z firm przeprowadzających szkolenia w moim mieście

I jeszcze cytat z ich strony, który mnie rozwalił:

"Nasza stylizantka posiada 6 certyfikatów a ka¿dy kto raz przyszed³
pozosta³ ju¿ naszym sta³ym klientem"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010081.jpg (72,1 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skosy.jpg (70,0 KB, 160 załadowań)
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:16   #4
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Certyfikaty...

Ehhh porażka...
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:25   #5
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Certyfikaty...

Ech
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:48   #6
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

No i czemu służy ten wątek?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:48   #7
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Certyfikaty...

chciałam się nie wypowiadać by się nie zdenerwować... ale muszę!

jasny gwint! czy Ci ludzie nie myślą??? wydawać certyfikat stylistki przez allegro to już przesada ale wydawanie certyfikatu instruktorki powinno być karane grzywną...

przecież każdy może ściągnąć z neta fajnie wykonane pazurki i sru na allegro i za kilka dni jest już po "kursie"...

Boże widzisz a nie grzmisz...
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 13:38   #8
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
No i czemu służy ten wątek?

Wlaśnie temu służy ten wątek... Żeby lekki szok przeżyć... Związany z tematyką paznokci chyba? Nieprawdaż?
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:50   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

A czy myślisz że te ceryfikaty to nowość?
Przewijał się ten temat już kilka razy na wizażu i co?
I zaczyna się wklejanie zdjęć i zrobi się drugi wątek o pseudo...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:38   #10
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Certyfikaty...

najbardziej mi szkoda tylko klientek które udadzą się do takich dziewczyn po kursach zakupionych na allegro ;/
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:44   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Certyfikaty...

A mi żal kursantek, które przejda szkolenie u takiej "instruktorki".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 01:50   #12
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Certyfikaty...

Pal licho gdyby to były certyfikaty dla stylistek, ale to są certyfikaty na INSTRUKTORA... :/ Ja teraz szukałam szkolenia i zdecydowałam sie na jedno, a gdyby to był ktoś z takim szkoleniem? Wole nie myśleć...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 06:59   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

Ale przecież prawda jest taka że każda dziewczyna robiąca pazury może zostać instruktorem, otworzy sobie firmę Piękne Paznokcie i mianuje się instruktorem Pięknych Paznokci.
A ta aukcja to idealny sposób zarobienia łatwej kasy bo KAŻDY może sobie taki dyplom wydrukować i go sprzedać.. Czyste oszustwo tylko chyba nie pociąga za sobą to żadnych konsekwencji prawnych niestety..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:25   #14
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Certyfikaty...

No właśnie, niestety... a niektóre bezmózgi korzystają z tego... tanio, łatwo i szybko... Lenie obrzydliwe... Brak słów...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:11   #15
jamarcianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Certyfikaty...

Witam Mam pytanie odnośnie tych certyfikatów i w ogóle szkoleń....Orientujecie się może jak wygląda od strony formalnej prowadzenie szkoleń w salonach kosmetycznych i wydawanie certyfikatów? Mam salon i od pewnego czasu zastanawiam się nad prowadzeniem szkoleń pazurkowych, ale chciałabym, żeby to były w końcu szkolenia z prawdziwego zdarzenia - takie, po których dziewczyny naprawdę będą potrafiły robić paznokcie, ale nie wiem, jak się za to zabrać. Wiecie może jakie wymogi trzeba spełnić, jakie dokumenty podpisać i z kim? Będę wdzięczna za wszelkie kompetentne odpowiedzi.
jamarcianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:58   #16
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Certyfikaty...

najlepiej wybrac porzadna, renomowana firmie i starac sie o uzyskanie instruktorstwa ,poprzez zdanie wewnetrznego egzaminu .--> Dowiadywac sie bezposrednio u przedstawicieli .

Edytowane przez AmazingStudio
Czas edycji: 2009-08-29 o 11:59
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:35   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

albo stać się instruktorem własnej firmy
to taki troche samozwańczy instruktor, ale nie ma nigdzie zapisane że jest to nielegalne.
Masz salon np. "Pazurek" i prowadzisz szkolenia kończące się certyfikatem firmy Pazurek i tyle.
Byle byś miała umiejętności, na prawdę UMIEJĘTNOŚCI. Bo znam wiele dziewczyn którym się "wydaje" że potrafią robić paznokcie i szkolą a to jest masakra jakaś.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:04   #18
jamarcianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Certyfikaty...

Dziękuję wam bardzo za te odpowiedzi. Tylko chciałabym wiedzieć, czy muszę na te szkolenia uzyskać gdzieś jakąś zgodę, wypełniać jakieś papierki, czy po prostu zaczynam prowadzić szkolenia i tyle??? A czy to nie jest tak, że naprawdę ważne są tylko certyfikaty i zaświadczenia na druku MEN-u. Jeśli znacie odpowiedź, to będę wdzięczna, bo szukałam i szukałam i nie wiem, gdzie są zapisane i czy w ogóle jakieś ustalenia prawne dotyczące tej sprawy.
jamarcianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:43   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

Nie, szkolenia nie muszą odbywać z ramienia MENu, a żeby się odbywały potrzebne jest wykształcenie pedagogiczne o ile się nie mylę.
Jeśli chcesz zostać instruktorem danej marki np. PB, SPN czy innych to przechodisz w siedzibach stosowne szkolenia, ale jeśli chcesz szkolić z własnej wolnej stopy to nie ma żadnych zakazów (a szkoda bo uważam że powinny być tak czy siak)
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 00:56   #20
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Certyfikaty...

o pedagogicznym pierwsze slysze.co do MEN u to tylko jesli kurs trwa wiecej niz 20 godz.
Samozwanczy instruktorzy i firmy typy "Pazurek" nie zawsze sa przyjmowane "w srodowisku".Certyfikaty wystawiane przez nich moga zostac nie uznane przez inne firmy -co blokuje kursantce np doszkolenia,wejscia na warsztaty itp.
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:26   #21
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty...

Właśnie nie jestem pewna co z tym wykształceniem pedagogicznym, Albertyna chyba kiedyś o tym pisała..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:37   #22
jamarcianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Certyfikaty...

No pewną podstawę pedagogiczną mam, ponieważ skończyłam trwający 2lata kurs pedagogiczny na UMK, ale specjalnego kursu na szkoleniowca nie mam. Też myślę o tym, żeby jednak dogadać się z jakąś firmą w sprawie szkoleń, ale nie mogę się zdecydować. Zastanawiam się też, czy nie powinna to być firma, której kosmetyki mogę kupić w moim mieście i która ma tam przedstawiciela, żeby jakoś te kontakty ułatwić. Co wy na to? Jaką firmę - jeśli chodzi o szkolenia - możecie polecić??
I strasznie wam dziękuję za te informacje!!!
jamarcianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:56   #23
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Zwariowałam jak to zobaczyłam...

http://www.allegro.pl/item691072309_...cie_wlosy.html

Za zaledwie 80 zł możemy być stylistkami z certyfikatem, ale to nic... Za 80 zł możemy być instruktorkami stylizacji paznokci...

Zaczynam się normalnie bać o moje kumpele, które robią paznokcie w salonach, może też mają takie certyfikaty???
Jak to widze to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
To tak jakby ktos skonczyl studia medyczne korespondencyjnie i probowal potem leczyc bez widzenia pacjenta najlepiej.

Mam nadzieje ze nigdy nie trafie w rece takiej osoby z takim certyfikatem.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:52   #24
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez Lilitka Pokaż wiadomość
Jak to widze to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
To tak jakby ktos skonczyl studia medyczne korespondencyjnie i probowal potem leczyc bez widzenia pacjenta najlepiej.

Mam nadzieje ze nigdy nie trafie w rece takiej osoby z takim certyfikatem.
bez widzenia pacjenta= bez widzenia klientki

to tak jak by taki allegrowy lekarz chcial wykonac operacje... o zgrozo
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:55   #25
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Certyfikaty...

Pf... A po co płacić 80 zł? Zaraz sobie sama taki wydrukuję.

Jak pracowałam jako hostessa i akurat moja agencja organizowała akcję w Makro, gdzie wymagają minimum sanitarnego, to szef poprzedniego dnia przysłał mi mailem to zaświadczenie z pieczątką. Wydrukowałam sobie, wpisałam swoje dane i następnego dnia bez problemu przeszłam przez ochronę. Nikt nie zauważył, ze ta pieczątka to dzieło mojej drukarki. Umiejętności się liczą, a nie tapeta na ścianie.

A te certyfikaty to widzę, że nawet z moim nazwiskiem, tylko rok urodzenia nie ten... Dobrze, że zabezpieczyli znakiem wodnym, bo już bym drukowała. hehe

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2009-09-15 o 12:57
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:35   #26
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez PinUp Pokaż wiadomość
bez widzenia pacjenta= bez widzenia klientki
Cytat:
Napisane przez PinUp Pokaż wiadomość

to tak jak by taki allegrowy lekarz chcial wykonac operacje... o zgrozo
a kysz byle nie na mnie

na takim certyfikacje powinno zdecydowanie byc napisane w jaki sposob ktos go uzyskal ; czy tradycyjnie czy korespondencyjnie i by bylo po klopocie, masa pseudostylistek by odpadla
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:43   #27
Nail Style
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Certyfikaty...

Witam wszystkie znudzone swoimi problemami "dziewczyny", które obecnie naruszają prawo w kilku paragrafach. Już tłumaczę dlaczego. Otóż okazuje się iż jestem właścicielem firmy, którą tu oczerniacie - zniesławiacie, oczernienie, czy obmawiacie- mowa tu o firmie NAIL STYLE - grozi do 1 roku pozbawienia wolnosci oraz karą grzywny do 5 000 zł na rzecz poszkodowanego- poszukajcie w przypisach Kodeksu karnego, czyli ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm).Pierwszym z omawianych tu karnoprawnych środków ochrony czci jest przepis art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii. Żadna z was nie zna się na prawie i nie odróżnia szkolenia korespondencyjnego od stacjonarnego, więc uwazam, że nie mamy o czym rozmawiać. Dorośniecie - i odezwijcie się. Moderatorowi mogę oczywiście przesłać odpowiednie dokumentu rejestracji firmy - regon oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej, oraz wpis do instytucji szkoleniowej - co stawia nas w swietle prawa - szkoła i placówką szkoleniową, potwierdzoną w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Nail Style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:20   #28
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez Nail Style Pokaż wiadomość
Witam wszystkie znudzone swoimi problemami "dziewczyny", które obecnie naruszają prawo w kilku paragrafach. Już tłumaczę dlaczego. Otóż okazuje się iż jestem właścicielem firmy, którą tu oczerniacie - zniesławiacie, oczernienie, czy obmawiacie- mowa tu o firmie NAIL STYLE - grozi do 1 roku pozbawienia wolnosci oraz karą grzywny do 5 000 zł na rzecz poszkodowanego- poszukajcie w przypisach Kodeksu karnego, czyli ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm).Pierwszym z omawianych tu karnoprawnych środków ochrony czci jest przepis art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Wniosek zostanie właścicie sporządzony jesli nie uzyskamy odpowiednich przeprosin, oraz usunięcie waszych nudnych i głupich opinii. Żadna z was nie zna się na prawie i nie odróżnia szkolenia korespondencyjnego od stacjonarnego, więc uwazam, że nie mamy o czym rozmawiać. Dorośniecie - i odezwijcie się. Moderatorowi mogę oczywiście przesłać odpowiednie dokumentu rejestracji firmy - regon oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej, oraz wpis do instytucji szkoleniowej - co stawia nas w swietle prawa - szkoła i placówką szkoleniową, potwierdzoną w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Szanowny Panie

Zapoznałem się z wątkiem i nie znajduję tutaj śladów oczerniania Pańskiej firmy, ale liczę na Pańską pomoc jako że powinienem zgodnie z prawem takie wpisy usunąć.

Założycielka wątku - proszę jej nie mylić z portalem - wyraziła swoje zdziwienie, że zawód stylistki paznokci można sobie certyfikować za kwotę 80 zł. Link do aukcji jest nieaktywny i nie można dojść jakiej firmy on dotyczy - Pańskiej, czy może jednej z dziesiątek innych.

Chwilowo więc poczekam na wykazanie, że ktoś tu naruszył Pańskie dobra - poza Panem, który ujawnił się być może nie w swojej sprawie.



---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Prawo znam na tyle dobrze, na ile muszę kontaktując się z moim działem prawnym. Dziękuję jednak za przedruk, obawiam się jednak, że pomylił Pan albo wątki albo paragrafy, bo przytoczone normy prawne nie mają tutaj zastosowania.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:28   #29
Nail Style
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Certyfikaty...

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim brakiem umiejętności czytania z kodeksu prawnego... To jest moja aukcja ponieważ po zalogowaniu się - własnym nickiem i hasłem z allegro ukazuje się moja aukcja na allegro. Jeszcze raz grzecznie proszę o stosowne rozpatrzenie wątku oczerniania mojej firmy oraz wyśmiewania się z niej. Jeśli nie bądą podjęte odpowiednie środki - czyli usunięcie tych bzdur wyśmiewajacych się z mojej firmy - zakończymy sprawę nieco inaczej.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

nie sadzę by kodeks był znany - ponieważ ktoś nie doczytał...

"kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”.

teraz prosze doczytac i odnieść się do całego forum dotyczącego certyfikatów.
Nail Style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:10   #30
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Certyfikaty...

Cytat:
Napisane przez Nail Style Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim brakiem umiejętności czytania z kodeksu prawnego... To jest moja aukcja ponieważ po zalogowaniu się - własnym nickiem i hasłem z allegro ukazuje się moja aukcja na allegro. Jeszcze raz grzecznie proszę o stosowne rozpatrzenie wątku oczerniania mojej firmy oraz wyśmiewania się z niej. Jeśli nie bądą podjęte odpowiednie środki - czyli usunięcie tych bzdur wyśmiewajacych się z mojej firmy - zakończymy sprawę nieco inaczej.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

nie sadzę by kodeks był znany - ponieważ ktoś nie doczytał...

"kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”.

teraz prosze doczytac i odnieść się do całego forum dotyczącego certyfikatów.
W takim razie proszę o wskazanie ww. pomówienia Pańskiej firmy w piśmie skierowanym do redakcji:

Edipresse Wizaż Sp. z o.o.
ul. Wiejska 19
00-480 Warszawa

Sprawą zajmie się moja kancelaria prawna.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.