egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 19:39   #3571
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dagaa81 Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja się wypowiem Tez pisalam teraz egzamin - szkola PROFESJA - teraz stwierdzam, że niższego poziomu być nie może...no ale do rzeczy - na egzaminie mozna było prosić o dodatkowe kartki, była woda. Ja pisałam ołowkiem na brudno - na kartce z wydrukowanym ich zadaniem (pytałam - mozna bylo), później tylko analiza brudnopisu i przepisanie na czysto. W sumie wyszlo mi 5 kartek. Nie wiem co można było jeszcze napisać, że niektórym wyszlo ponad 7?? Ogólnie egzamin do d....wszystko przez te wenektazje...

Dawali kartki, pisałam dużo - 12 stron wyszło. Nie oszczędzałam się i nie pisałam kratka pod kratką, bo nikt by mnie nie rozczytał
A ręka następnego dnia taaak bolała.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pati1488 Pokaż wiadomość

Musze Ci przyznac racje...przeczytalam caly podrecznik KOSMETYKI STOSOWANEJ i nie ma ani slowa o wenektazjach a bynajmniej nie pod taka nazwa;/...nie jestem zadnym narcyzem ale u mnei w grupie obstawiali ze akurat ja napewno zalicze bardzo sie przygotowywalam bylam sumienna ...na zajeciach bylam za kazdym razemuczylam sie sluchalam czytalam sama zreszta bardzo sie angazowalam w kosmetyke staralam sie uczestniczyc w roznych szkoleniach...i co?Jedno slowo zawalilo mi caly egzamin oczywiascie byc moze to i moja wina...widocznie mam za mala wiedze...jednak uwazam ze po to 2 lata uczeszczalam do tej szkoly ze skoro nawet w podrecznikach takich informacji nie ma to przynajmniej wykladowcy powiinni nam te informacje przekazac....a moze poprostu tak jak kolezanka mowi takie okreslenia padaja ale na studiach uczelniach medycznych?nie wiem..wiem ze zawalilam dalam peeling gruboziarnisty serum z kofeina a wczesniej aktywny masaz....po serum parafango to w folie zawinelam przykrylam folia aluminiowa i pod koc polarowy nastepnie zmycie i krem PORAZKA!!!Taki zabieg wykonywalam na praktykach myslalam ze wszystko bedzie ok i prosze
Moim zdaniem zdasz. Ewentualnie nie dadzą Ci punktów za peeling gruboziarnisty i aktywny masaż. Ale zaliczysz, bo reszta jest ok.


Panikujemy za mocno. W sierpniu mam nadzieję , że wszystkie napiszemy, ze zdałyśmy.

Edytowane przez PieknaMariola
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:41
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:25   #3572
lucyna maciejewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Czy będziecie się odwoływać do Dyrektorów szkoły o odszkodowanie?
Chyba mamy takie prawo!
Ja się NIC nie uczyłam o cellulicie, nadwadze, a tym bardziej o zabiegach wyszczuplających/antycellulitowych!
Do jakiej szkoły chodziłas w Poznaniu?
lucyna maciejewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:36   #3573
natusia1908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
ja nie potepiam przeciez napisalam ze szkoda mi lasek co nie dostaly kartek napisalam przeciez tak ?? mi chodzi tylko o jeden koment odnosnie tego jak dziewczyna sie zdziwila jak mozna na tyle napisac no sorka ale to mnie wkuzylo taki text bo napisala to z takim oburzeniem :| ja juz dupce te forum bo serio nie idzie tu nic powiedziec bo.. a szkoda gadac

Widzę że emocje jeszcze w nas bardzo są duże. Spokojnie nie ma co się unosić.
Zadzwoniłam do szkoły w sprawie tych kartek i pani dyrektor powiedziała mi że to komisja naciska na 7 kartek bo to jest nisprawiedliwe ,ze jeden egzaminator musi sprawdzić 14 stron a drugi 7 a dostają takie same wynagrodzenie. Tak więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
W szkole nasza sorka uczyła nas pisać projekty w taki sposób żeby się zmieścić na 7 stronach.
Szkoda że tak wyszło, ale wydaje mi się że jeśli na maturze wszyscy w całym kraju mają równe szanse to niewiem dlaczego na zawodowym tego nie ma.
Myślę że trzeba poczekać do 28 sierpnia, i jeśli rzeczywiście duży procent nas nie zda ( tak jak w zeszłym roku 47% ) to możemy się odwoływać.

PS. Marzencia88- miałam na myśli zabieg na twarz. I absolutnie nie chciałam tobie dogryźć tylko mnie ta ilość stron zdziwiła.
natusia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:54   #3574
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny nie chce sie klocic ale wenektazje sa w programie szkoly i napewno nie na uczelniach medycznych tylko.
Ja mialam na I semestrze na kosmetologii .
Opis teleangiektazji i wenektazji i teraz to pamietalam.Niestety wina szkoly ze Wy tego nie mialyscie..
I glupio z tymi kartkami ze niektore z Was nie dostaly.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 05:57   #3575
freykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja uważam, że egzamin praktyczny to nie jest moment na sprawdzanie naszej znajomości jakichś skomplikowanych pojęć, od tego był test. Normalnie jakby był egzamin praktyczny to by przyszła klientka i byśmy widziały co ma na nogach... zresztą podobno od przyszłego roku praktyczny ma się odbywać normalnie w gabinecie... takie pisanie projektu to jest dla mnie coś bardzo dziwnego... z praktyką nie ma nic wspólnego...
freykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:16   #3576
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Czy będziecie się odwoływać do Dyrektorów szkoły o odszkodowanie?
Chyba mamy takie prawo!
Ja się NIC nie uczyłam o cellulicie, nadwadze, a tym bardziej o zabiegach wyszczuplających/antycellulitowych!
ja napisałam pismo do dyrekcji mojej szkoły teb edukcja, mimo że wiem ze to nie ma sensu. chyba założe im sprawe cywilną o nieumożliwienie dokończenia pisania pracy. ale akurat ty możesz sądzić sie z szkoła z tego względu że to było obowiazkowe w programie nauczania i musieli to z wami przerobić
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:27   #3577
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez justyna19840 Pokaż wiadomość
ja napisałam pismo do dyrekcji mojej szkoły teb edukcja, mimo że wiem ze to nie ma sensu. chyba założe im sprawe cywilną o nieumożliwienie dokończenia pisania pracy. ale akurat ty możesz sądzić sie z szkoła z tego względu że to było obowiazkowe w programie nauczania i musieli to z wami przerobić
o, ja też chodziłam do Teb i nam dawali kartki, i wody nawet
dziwnie że ta sama szkoła a inna placówka ma inne "zasady"
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 11:13   #3578
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez natusia1908 Pokaż wiadomość
Widzę że emocje jeszcze w nas bardzo są duże. Spokojnie nie ma co się unosić.
Zadzwoniłam do szkoły w sprawie tych kartek i pani dyrektor powiedziała mi że to komisja naciska na 7 kartek bo to jest nisprawiedliwe ,ze jeden egzaminator musi sprawdzić 14 stron a drugi 7 a dostają takie same wynagrodzenie. Tak więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
W szkole nasza sorka uczyła nas pisać projekty w taki sposób żeby się zmieścić na 7 stronach.
Szkoda że tak wyszło, ale wydaje mi się że jeśli na maturze wszyscy w całym kraju mają równe szanse to niewiem dlaczego na zawodowym tego nie ma.
Myślę że trzeba poczekać do 28 sierpnia, i jeśli rzeczywiście duży procent nas nie zda ( tak jak w zeszłym roku 47% ) to możemy się odwoływać.

PS. Marzencia88- miałam na myśli zabieg na twarz. I absolutnie nie chciałam tobie dogryźć tylko mnie ta ilość stron zdziwiła.
Ok rozumie ale wiesz jak czytam wypowiedzi innych to tez np napisaly na 12 stron ja tylko mam 2 wiecej i mam nadzieje ze nie bedzie czegos takiego ze ktos napisal np duzo 12 stron i nie zaliczy bo ma byc 7 nam na uczelni np nikt slowa nie powiedzial ze mamy pisac tylko na 7 stronach bo wiecej nie mozemy nikt nic takiego nie mowil i dawaloi kartki i dlatego laski pisaly wiecej.. po prostu nie spodziewalam sie ze dadza taki temat ze potem kazda bedzie sie martwila co tam na pewno bo poinno byc bo te wenektazje u nas tez w ksiazce nie widzialam zeby pisalo tylko raz bylo takie pytanie w testach co sobie robilam i sama sprwdzilam w necie co to sa te wenektazje bo bym pewnie nie wiedziala..chociaz moze mialam na 1 roku a nie pamietam nie wiem... ech wszsytko to dziwne jakies dali zabieg z przeciwwskazaniem i do tego nie napisali dokladnie gdzie sa te wenektazje bo jakby to ujeli to by sie napisalo ze omijam te miejsca z wenektazjami np nie a tak to co mogly byc wszedzie na tych konczynach dolnych bo nie wiadomo o co im chodzilo =/=/ mam nadzieje ze sprawiedliwie to sprawdza obojetnie czy ktos bedzie mial 12 czy 7 stron tylko jak jest opisany zabieg bo u nas na probnym tez dziewczyny pisaly bardzo duzo na 10 stron 12 i nikt np nie mowil ze za duzo jest napisane tylko ze zdane wiec ja juz sama nie wiem co to bedzie w tym sierpniu

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-06-27 o 12:06
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 13:25   #3579
betka142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej Dziewczyny. Kontaktowałam się z CKE w sprawie pytania 1go i w poniedziałek maja rozpatrzyć ta sprawę. Także czekamy co będzie. A co do waszego tematu dot. ilości stron do napisania egzaminu, to dwa lata zdawałam egzamin na technika handlowca i w tym roku na technika usł.kosm. i w obu przypadkach dostawaliśmy tyle kartek ile chcieliśmy. Ten pierwszy egz. zdałam, więc... Tym razem napisałam 12 stron więc dobierałam 2 razy, a komisja była przygotowana i dawała kartki. A tym co powiedzieli, że nie wolno to uważam, że po prostu było im szkoda kasy na dodatkowe kartki i tyle.
betka142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:19   #3580
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez betka142 Pokaż wiadomość
A tym co powiedzieli, że nie wolno to uważam, że po prostu było im szkoda kasy na dodatkowe kartki i tyle.
Nie przesadzajmy. U nas po prostu usprawiedliwili to tym, że takie są przepisy, że arkusz obejmuje tyle kartek i tyle ma na wystarczyć.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:32   #3581
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy. U nas po prostu usprawiedliwili to tym, że takie są przepisy, że arkusz obejmuje tyle kartek i tyle ma na wystarczyć.
ja dzwoniłam do oke i powiedzieli że kartki sie należały. czy jest ktoś chętny na rozmowe w radiu w rybniku na temat egzaminu?? niedociągnięć
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 17:04   #3582
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Teraz juz nic nie poradzimy na te dodatkowe kartki, nawet odwoływanie sie nie ma sensu - takie jest moje zdanie, u mnie mozna było dobrac ale zmiesciłam sie w 7 stronach.Z jednej strony nie ma sie co dziwic bo komisje meczy sprawdzanie jednego projektu ktory powiedzmy ma 12 stron dlatego moze tez w niektorych szkołach nie chcieli dawac kartek.. nie wiem...ale to są tylko moje przemyślenia

A co do określenia słowa "wenektazji" to co sie dziwic ze sporo osob nie wiedziało co to jest...szkoła dzienna to nie zaoczna(takie jest moje zdanie) i niektore dziewczyny nie powinny miec pretensji do szkoły ze ich tego nie nauczyły bo w szkołach dziennych ( nie twierdze ze wszystkich) sorki moga sobie pogadac ile im sie tylko podoba i przekaża znacznie wiecej wiedzy a na zaocznych nawet całego programu nie przedstawia, dziewczyny musza same sie wziac do nauki i nadrobic luki poza zajeciami..
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:39   #3583
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej ,dziewczyny nie panikujcie z tymi wenektazjami bo myśmy dobrze napisały ten projekt ,przecież wyrażnie było napisane że przyszła na zabieg antycellulitowy ,więc zrobiłyśmy jej taki ,a poza tym weżcie pod uwagę ,że pisało NIELICZNE wenektazje więc babka mogła mieć 3 pajączki na krzyż ...

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

A czy ktoś w tym projekcie obliczał BMI ????????????????????????? ?????????
????
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:52   #3584
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja BMI nie obliczałam ale fakt można było obliczyc ale taka myśl w mojej głowie się pojawiła po wyjściu z sali :/
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:00   #3585
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No ja też miałam obliczać ,ale nie miałam kalkulatora ,więc mi się odechciało ,a podobno trzeba było zresztą po to podali wzrost i wagę
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:11   #3586
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Niekoniecznie musieli po to wzrost i wagę podawać, mogło im chodzić o założenia żeby się to tam znalazło ale ciort go wie co mogli mieć na mysli

Nie twierdzę że nie trzeba było obliczać ale tak sie zastanawiam gdzie miałabym to obliczenie zrobić..w założeniach??podczas wywiadu czy w diagnozie stanu skóry??

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2010-06-27 o 18:22
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:49   #3587
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie musieli po to wzrost i wagę podawać, mogło im chodzić o założenia żeby się to tam znalazło ale ciort go wie co mogli mieć na mysli

Nie twierdzę że nie trzeba było obliczać ale tak sie zastanawiam gdzie miałabym to obliczenie zrobić..w założeniach??podczas wywiadu czy w diagnozie stanu skóry??
wg mnie nie trzeba bylo pisac tego BMI bo w koncu podali wage i wzrost klientki w zalozeniach powinno byc ile wazy ile ma wzrostu i wszystko na temat jej skory to co bylo napisane w tresci zadania i od siebie tez mozna bylo napisac np nie ktore pisaly ze klientka ma nad wage albo nadmiar tkanki tluszczowej itp
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:17   #3588
anaana4283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Czesc dziewczyny!Jestem nowa i rownie zalamana egzaminem praktycznym,dalam koc tetmiczny i masaz z wszystkimi elementami a moge wiedziec co pisalyscie w suplementacji bo ja w tym celu odsylam klientke do lekarza.
anaana4283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:08   #3589
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja w suplementacji podałam,że warto aby zaopatrzyła się w witaminy i minerały wzbogacone wit C,poleciłam też picie czerwonej herbaty Pu-erh,oraz suplementy diety z l-karnityną,chromem,a także jakieś zioła.Już niewiedzialam zabardzo co pisac...bo byłam załamana tym projektem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 20:17   #3590
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Pytalam mojej pani od pracowni( kosmetolog z doswiadczeniem) jak mial wygladac klucz i dobre odp i powiedziala
-koc polarowy nie termiczny
-peeling drobnioziarnisty albo enzymatyczny(nie gruboziarnisty)
-nie uciskac tych miejsc na skorze (wenektazji)
Zabieg body wrap i parafango moze byc

i nie przejmowac sie tym co powyzej zle bo od razu nie skresla..odejma pare punktow i beda czytac dalej.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-06-27 o 20:35
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:32   #3591
Nitka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Z jednej strony nie ma sie co dziwic bo komisje meczy sprawdzanie jednego projektu ktory powiedzmy ma 12 stron dlatego moze tez w niektorych szkołach nie chcieli dawac kartek..
a nie lepiej przeczytac 12 czy nawet 14 stron pisanych co 2. linijka niz 7 linijka pod linijka ?
__________________
jestem absolutnie doskonała w swoich niedoskonałościach
Nitka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:36   #3592
anaana4283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
ja w suplementacji podałam,że warto aby zaopatrzyła się w witaminy i minerały wzbogacone wit C,poleciłam też picie czerwonej herbaty Pu-erh,oraz suplementy diety z l-karnityną,chromem,a także jakieś zioła.Już niewiedzialam zabardzo co pisac...bo byłam załamana tym projektem.
Chcialam napisac podobnie ale przypomnialo mi sie jak moj lekarz uczulal mnie na stosowanie sublementacji bez wczesniejszych badan.Zreszta klientke widzialam pierwszy raz na oczy,ciekawe co na to KLUCZ
anaana4283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:37   #3593
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Pytalam mojej pani od pracowni( kosmetolog z doswiadczeniem) jak mial wygladac klucz i dobre odp i powiedziala
-koc polarowy nie termiczny
-peeling drobnioziarnisty albo enzymatyczny(nie gruboziarnisty)
-nie uciskac tych miejsc na skorze (wenektazji)
Zabieg body wrap i parafango moze byc

i nie przejmowac sie tym co powyzej zle bo od razu nie skresla..odejma pare punktow i beda czytac dalej.
napisalam dokladnie tak jak powiedziala twoja pani dalam peeling enzymatyczny,koc polarowy bez uciskania wenektazjii i body wraping wiec wychodzi na to ze ok i dalam wszystkie te czynnosci co napisalas, mam nadzieje ze to co mowila twoja pani jest dobrze jestem dobrej mysli

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-06-29 o 14:42
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:46   #3594
Wiki80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Teraz juz nic nie poradzimy na te dodatkowe kartki, nawet odwoływanie sie nie ma sensu - takie jest moje zdanie, u mnie mozna było dobrac ale zmiesciłam sie w 7 stronach.Z jednej strony nie ma sie co dziwic bo komisje meczy sprawdzanie jednego projektu ktory powiedzmy ma 12 stron dlatego moze tez w niektorych szkołach nie chcieli dawac kartek.. nie wiem...ale to są tylko moje przemyślenia

A co do określenia słowa "wenektazji" to co sie dziwic ze sporo osob nie wiedziało co to jest...szkoła dzienna to nie zaoczna(takie jest moje zdanie) i niektore dziewczyny nie powinny miec pretensji do szkoły ze ich tego nie nauczyły bo w szkołach dziennych ( nie twierdze ze wszystkich) sorki moga sobie pogadac ile im sie tylko podoba i przekaża znacznie wiecej wiedzy a na zaocznych nawet całego programu nie przedstawia, dziewczyny musza same sie wziac do nauki i nadrobic luki poza zajeciami..
No to ja mam do Ciebie pytanie .Chodziłaś na dzienne czy zaoczne???????????Bo ja chodziłam na zaoczne i to co dziewczyny na dziennych przez 5 godzin dziennie,to my na zaocznych po 10 godzin siedziałyśmy w sobotę i w niedzielę ...Więc niech mi nikt nie pisze ze dziewczyny z zaocznych są beeeeeeeeeeee a z dziennych potrafią więcej...........Bo ja w kuwałam nocami żeby miec te wyniki co mam...i niczym się to nie różniło od dziennych............
Wiki80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:18   #3595
sansik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez pati1488 Pokaż wiadomość

Musze ci przyznac racje...przeczytalam caly podrecznik kosmetyki stosowanej i nie ma ani slowa o wenektazjach a bynajmniej nie pod taka nazwa;/...nie jestem zadnym narcyzem ale u mnei w grupie obstawiali ze akurat ja napewno zalicze bardzo sie przygotowywalam bylam sumienna ...na zajeciach bylam za kazdym razemuczylam sie sluchalam czytalam sama zreszta bardzo sie angazowalam w kosmetyke staralam sie uczestniczyc w roznych szkoleniach...i co?jedno slowo zawalilo mi caly egzamin oczywiascie byc moze to i moja wina...widocznie mam za mala wiedze...jednak uwazam ze po to 2 lata uczeszczalam do tej szkoly ze skoro nawet w podrecznikach takich informacji nie ma to przynajmniej wykladowcy powiinni nam te informacje przekazac....a moze poprostu tak jak kolezanka mowi takie okreslenia padaja ale na studiach uczelniach medycznych?nie wiem..wiem ze zawalilam dalam peeling gruboziarnisty serum z kofeina a wczesniej aktywny masaz....po serum parafango to w folie zawinelam przykrylam folia aluminiowa i pod koc polarowy nastepnie zmycie i krem porazka!!!taki zabieg wykonywalam na praktykach myslalam ze wszystko bedzie ok i prosze

niestety muszę was zmartwić to słowo jest w kosmetyce stosowanej !!!!
sansik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:30   #3596
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
o, ja też chodziłam do Teb i nam dawali kartki, i wody nawet
dziwnie że ta sama szkoła a inna placówka ma inne "zasady"
Ja też chodziłam do TEB'u i wode dawali, ale kartek nie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Teraz juz nic nie poradzimy na te dodatkowe kartki, nawet odwoływanie sie nie ma sensu - takie jest moje zdanie, u mnie mozna było dobrac ale zmiesciłam sie w 7 stronach.Z jednej strony nie ma sie co dziwic bo komisje meczy sprawdzanie jednego projektu ktory powiedzmy ma 12 stron dlatego moze tez w niektorych szkołach nie chcieli dawac kartek.. nie wiem...ale to są tylko moje przemyślenia

A co do określenia słowa "wenektazji" to co sie dziwic ze sporo osob nie wiedziało co to jest...szkoła dzienna to nie zaoczna(takie jest moje zdanie) i niektore dziewczyny nie powinny miec pretensji do szkoły ze ich tego nie nauczyły bo w szkołach dziennych ( nie twierdze ze wszystkich) sorki moga sobie pogadac ile im sie tylko podoba i przekaża znacznie wiecej wiedzy a na zaocznych nawet całego programu nie przedstawia, dziewczyny musza same sie wziac do nauki i nadrobic luki poza zajeciami..
Akurat u mnie było odwrotnie, dziewczyny z zaocznego trybu były bardziej "kumate" niż z dziennych, stwierdziłam to kiedy wyszłyśmy z egzaminu teoretycznego i dziewczyny z dziennych stojąc w grupce rozmawiały na temat testu Chyba nabardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednej z nich "Skąd ja mam wiedzieć kto może otworzyć coś na 20m2" Ale komentowały też część dotyczącą nas bezpośrednio i coś co mnie sie wydawało oczywiste dla nich takie nie było.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 08:02   #3597
karolinka_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Wiecie co dziewczyny a ja to sobie mysle tak ze naprawde jakbysmy np dali koc elektryczny jak ja to zrobiłam to od razu bysmy zaszkodziły klientce i automatycznie moze mnie skresla

Nie wiem ja jestem pewna ze nie zdałąm...
karolinka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:25   #3598
sansik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a ty Basiu żyjesz tam czy się już wakacjujesz??
sansik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:21   #3599
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Iwona200 Akurat u mnie było odwrotnie, dziewczyny z zaocznego trybu były bardziej "kumate" niż z dziennych, stwierdziłam to kiedy wyszłyśmy z egzaminu teoretycznego i dziewczyny z dziennych stojąc w grupce rozmawiały na temat testu Chyba nabardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednej z nich "Skąd ja mam wiedzieć kto może otworzyć coś na 20m2" Ale komentowały też część dotyczącą nas bezpośrednio i coś co mnie sie wydawało oczywiste dla nich takie nie było.[/QUOTE]

Dlatego w swoim poscie napisałam ze nie wszstkie szkoły dzinnne tak dobrze ucza.Chodziłam do jednej wiec nie wiem jak może byc w innnych.A poza tym myslisz ze u mnie w klasie tez nie ma dziewczyn co nic nie kumaja??W każdej sie takie znajdą.Ja sie na zajecia nie chodzi to własnie potem sa takie głupie pytania.Ale to juz jest ich sprawa, ja w to nie wnikam.


Dodam ze to jest moje osobiste zdanie na temat szkół, każdy wybierał taką jaką chciał

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Nitka88 Pokaż wiadomość
a nie lepiej przeczytac 12 czy nawet 14 stron pisanych co 2. linijka niz 7 linijka pod linijka ?
Oczywiście że lepiej i nikogo tu nie potepiam że ktoś tyle napisał ale i tak trzeba było się do komisji dostosowac, daja kartki to ok, nie daja to trudno, trzeba sobie radzić

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2010-06-28 o 10:16
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:36   #3600
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny nie ma co się wdawać w konflikty. Będzie co ma być, oczywiście mam nadzieje,że zdamy wszystkie !
Że nie podejdą do tego zbyt radykalnie i ewentualnie będą obcinak pkt a nie nie zaliczać.
Musimy być pozytywnie nastawione i cieszyc się wakacjami
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.