Nasze blogi - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 14:31   #3331
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29800285]Dobrze wiedzieć To co, tylko naturalny jogurt ?[/QUOTE]
Jogurt generalnie to same węgle, a na diecie ważna jest duża ilość białka. Lepszy od jogurtu jest serek wiejski

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ja lubię te light do picia, mają mniej cukru niż normalne, bo są słodzone słodzikami dlatego z nimi nie przesadzam, jestem przeciwna słodzikom, a owoce też mają dużo cukru, ogólnie nie są polecane na kolacje .
No i naturalny polubiłam
Owszem, owoce mają sporo cukru, ale to zależy jakie. Np truskawki nie mają ich prawie wcale, a za to są świetnym źródłem wit C
Wieczorem faktycznie nie należy jeść owoców. Najlepiej jeść je tak do godz 16. I najlepsze są te cytrusowe Ponadto grejpfrut wspomaga odchudzanie, więc można go wcinać codziennie
Ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Jeśli chodzi o odżywianie, to odpowiem na każde pytanie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:53   #3332
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przecież do naturalnego można sobie sypnąć owocami i mamy jogurt owowcowy. Mnie w ogóle jogurty bokiem wychodzą.

Moją notkę znów blogspot olewa.
Dokładnie tak Mnie to nawet bardziej smakuje niż taki owocowy kupny
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:33   #3333
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Woooow, a rodzina mojego M. się ze mnie nabija, że jestem przeźroczysta jak stoję bokiem, a ważę max, 54kg do 169cm wzrostu.... A budowę mam normalną, nie sama skóra i kości. Taki masz metabolizm?

Tak, ale też pozostaje kwestia tego, że ja nie jem szybko, bo nie umiem, od razu mnie blokuje. A im wolniej się je, tym lepszy metabolizm się ma, błędne koło


---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

A, dostałam foty z eventu, postaram się dzisiaj dodać notkę
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:36   #3334
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

Tak, ale też pozostaje kwestia tego, że ja nie jem szybko, bo nie umiem, od razu mnie blokuje. A im wolniej się je, tym lepszy metabolizm się ma, błędne koło
Ja mam szybki, ale też bardzo długo mielę w buzi jedzenie hehe i nie opycham się jak niektórzy, a później szok, bo przecież była zawsze chuda, ale to tak jest jak średnio 2-3 razy McDonald's i inne łakocie do oporu... Znam takie osoby, później pretensje do całego świata a nie do siebie. To tak a propos odchudzania, albo myślą, że jak wypiją jakąś herbatkę na odchudzanie a będą siedzieć na tyłku bez ruchu i diety to kg same znikną, ostatnio słyszałam rozmowę takich "inteligentek"

O kurcze, ale macie dziwne propozycje... luzie to jednak są jacys dziwni, no wstyd....
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:44   #3335
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu
Dobrze, że ja nie dostaję takich próśb :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:51   #3336
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

W ogóle ja to mam nie miłą sytuację... 26 sierpnia wygrałam rozdanie, po 4 września nagroda miała zostać wysłana po 3 tygodniach spytałam co jest, to wielkie oburzenie, że nie dość, że dostaje coś za darmo to jeszcze się niecierpliwie, a ta osoba ma też swoje życie i, że jak nie chce mi się czekać to mogę nic nie dostać! Eeeee... ok,ja też mam swoje zycie, inni także, ale notki dodawane codziennie, zakupki, itp. a ile to wysłać... do dziś nie dostałam nagrody, z tego co wiem dziewczyna z kolejnego rozdania też nie, trochę to nie fajne, bo rozdania robi co chwila, chyba dla picu i reklamowania bloga... Czekam jeszcze tydzień i ujawnię kto to, bo to przesada, albo się robi rozdanie i się dotrzymuje "transakcji" albo się nie robi jak się nie ma czasu nawet wysłać i tyle, ja pazerna nie jestem, ale to nie fajne zachowanie, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam na blogach.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-05 o 15:54
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:55   #3337
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jogurt generalnie to same węgle, a na diecie ważna jest duża ilość białka. Lepszy od jogurtu jest serek wiejski
uwielbiam jogurty, uwielbiam serki wiejskie..
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 15:56   #3338
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

też nigdy nie słyszałam o czymś takim, co za ludzie...
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:17   #3339
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
W ogóle ja to mam nie miłą sytuację... 26 sierpnia wygrałam rozdanie, po 4 września nagroda miała zostać wysłana po 3 tygodniach spytałam co jest, to wielkie oburzenie, że nie dość, że dostaje coś za darmo to jeszcze się niecierpliwie, a ta osoba ma też swoje życie i, że jak nie chce mi się czekać to mogę nic nie dostać! Eeeee... ok,ja też mam swoje zycie, inni także, ale notki dodawane codziennie, zakupki, itp. a ile to wysłać... do dziś nie dostałam nagrody, z tego co wiem dziewczyna z kolejnego rozdania też nie, trochę to nie fajne, bo rozdania robi co chwila, chyba dla picu i reklamowania bloga... Czekam jeszcze tydzień i ujawnię kto to, bo to przesada, albo się robi rozdanie i się dotrzymuje "transakcji" albo się nie robi jak się nie ma czasu nawet wysłać i tyle, ja pazerna nie jestem, ale to nie fajne zachowanie, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam na blogach.
co za ludzie
mnie w ogóle śmieszą niektóre rozdania.
"z okazji, że blog ma 5 notek, do wygrania pięć próbek kosmetyków z gazet, żeby wygrać musisz dodać notkę, baner, twoj blog niech najlepiej będzie odnośnikiem do mojego" i inne cuda, węże. niektóre oczywiście bardzo doceniam, jak są robione pod odwiedzających, a nie pod pseudo reklamę, jak nagrody mają związek z tematyką bloga (Sabbath ostatnio zrobiła piękną nagrodę w postaci flakonu niszowych perfum na rozdaniu, jako, że jej blog to poniekąd guru perfumiarskie).

Wyszła niefajna sytuacja i jak najbardziej bym to ujawniła, bo robienie bloga tylko po to, by nabijać sobie obserwatorów (którzy i tak na tego bloga nie wchodzą, bo po co jak, na nim same rozdania i dziewczyna, która nie ma nic do powiedzenia) jest co najmniej głupie
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:26   #3340
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

heh ale przygoda
i z tym blenderem i z tymi wygranymi, ktore niedoszly.
Ale juz pare razy slyszalam, ze ktos cos wygral i niedostal....
nie fajnie....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:33   #3341
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jogurt generalnie to same węgle, a na diecie ważna jest duża ilość białka. Lepszy od jogurtu jest serek wiejski
Ja tak wcale nie uważam. Serek wiejski to tak trochę ściema, rozmawiałam z chemikami, białka w nim tyle co kot napłakał
Więcej białka jest w twarogu.
Choć rzeczywiście lepszy on niż batonik w przerwie


Przy okazji podzielę się z Wami refleksją. Ja uwielbiam warzywa, mogę np. wcinać surową cukinię czy paprykę i wszystko by było fajnie, gdyby nie społeczeństwo. Ponieważ dużo podróżowałam pociągiem to zabierałam paprykę w kawałkach czy serek wiejski i wcinałam i przy okazji robiłam za kosmitę, ludzie nie mogą uwierzyć że można zamiast pączka czy batonika pochrupać cukinię.

Także jak zauważycie dziewczynę która wcina w pociągu paprykę to z dużym prawdopodobieństwem ja
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 16:41   #3342
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
wiesz, do mnie napisała dziewczyna z pytaniem czy mam coś na wymianę - odpisałam, że aktualnie nie, po czym napisała "może biżuterię? cokolwiek" i dodała jeszcze, że poszukuje blendera i odda za niego wiele. zrozumiałam, że chodzi o beauty blender i odpisałam, że takowego na wymianę nie posiadam (nawet własnego nie mam), na co ona mi pisze, że jej chodzi o blender kuchenny... gdzie logika? piszę jej, że naprawdę nie mam żadnego blendera na wymianę i niech sobie kupi, można dostać takie już za 30zł. kolejny mail od niej: bo ona na wsi mieszka i do miasta ma daleko, więc nie kupi, a musi małemu dziecku zupki miksować...
a czy to mój problem? są aukcje internetowe jeśli wyjście z domu do sklepu to taki problem. no ręce opadają po prostu
dobre ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
chyba nie ma takiego programu ale blogger ma opcję postów automatycznych - piszesz posta w okienku edycji normalnie, później gdzieś z boku ustawiasz sobie dzień i godzinę, o której ma się dodać i klikasz "publikuj" (nie "zapisz", bo wtedy będzie kopia robocza tylko) i post doda się sam ustawionego dnia i o ustawionej godzinie wypróbowałam - działa

sama ostatnio korzystam tylko z tej opcji, bo nie mam zbytnio czasu pisać postów w tygodniu, więc przygotowuję kilka w weekend i dodają się automatycznie w ciągu tygodnia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ale przygoda
i z tym blenderem i z tymi wygranymi, ktore niedoszly.
Ale juz pare razy slyszalam, ze ktos cos wygral i niedostal....
nie fajnie....
ja miałam taką sytuację... jakiś miesiąc temu wygrałam rozdanie na mało popularnym blogu (15 obserwatorów), wysłałam adres i od tego czasu cisza. upomniałam się raz, ale mój mail został zignorowany, więc więcej dopraszać się nie będę
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:46   #3343
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Nie wiem, czy blogroll się odświeża, ale dodałam notkę z eventu
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:46   #3344
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ja tak wcale nie uważam. Serek wiejski to tak trochę ściema, rozmawiałam z chemikami, białka w nim tyle co kot napłakał
Więcej białka jest w twarogu.
Choć rzeczywiście lepszy on niż batonik w przerwie


Przy okazji podzielę się z Wami refleksją. Ja uwielbiam warzywa, mogę np. wcinać surową cukinię czy paprykę i wszystko by było fajnie, gdyby nie społeczeństwo. Ponieważ dużo podróżowałam pociągiem to zabierałam paprykę w kawałkach czy serek wiejski i wcinałam i przy okazji robiłam za kosmitę, ludzie nie mogą uwierzyć że można zamiast pączka czy batonika pochrupać cukinię.

Także jak zauważycie dziewczynę która wcina w pociągu paprykę to z dużym prawdopodobieństwem ja
Wiem, że twaróg lepszy, ale wieśniak jest bardziej poręczny Wrzucisz do torebki pudełko z serkiem, łyżeczkę i drugie śniadanie gotowe, gorzej z tym twarogiem
Warzywka owszem pyszne - ale poza sezonem drogie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:56   #3345
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

ale wasze historie są niesamowite...:/ co za ludzie

ciriness ja też jem na drugie sniadanie papryke, marchewki itp i ludzie sie patrza ale nie złośliwie tylko z zaskoczeniem. I własciwie to lubie to a Koleżanki mi mówią ze mi zazdroszczą że tak zdrowo jem bo im sie nie chcebo batonika łatwiej kupić.
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:58   #3346
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Ja codziennie o 10:00 jem jogurt naturalny z płatkami czekoladowymi, też się ze mnie dziewczyny śmiały, a teraz same jedzą i mówią, że mają 2-3kg mniej na wadze po miesiącu, dwóch
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:04   #3347
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Vilandre, a mój mail odnośnie rozdania do Ciebie dotarł? bo nie dostałam odpowiedzi
bo jak nie doszedł to melduję, że dorwały mnie chore zatoki a na najbliższej poczcie nie było kopert bąbelkowych ale jutro wysyłam
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:05   #3348
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ciriness ja też jem na drugie sniadanie papryke, marchewki itp i ludzie sie patrza ale nie złośliwie tylko z zaskoczeniem. I własciwie to lubie to a Koleżanki mi mówią ze mi zazdroszczą że tak zdrowo jem bo im sie nie chcebo batonika łatwiej kupić.
No popatrz, fajnie nie być samej To fakt, ludzie patrzą się z zaciekawieniem, tak jak na reklamie gdzie babeczka zjada w restauracji seler naciowy


Właśnie piję soczek pomarańczowo-jabłkowy świeżo wyciśnięty i już lubię swojego nowego pomocnika kuchennego
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:10   #3349
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ja tak wcale nie uważam. Serek wiejski to tak trochę ściema, rozmawiałam z chemikami, białka w nim tyle co kot napłakał
Więcej białka jest w twarogu.
Choć rzeczywiście lepszy on niż batonik w przerwie


Przy okazji podzielę się z Wami refleksją. Ja uwielbiam warzywa, mogę np. wcinać surową cukinię czy paprykę i wszystko by było fajnie, gdyby nie społeczeństwo. Ponieważ dużo podróżowałam pociągiem to zabierałam paprykę w kawałkach czy serek wiejski i wcinałam i przy okazji robiłam za kosmitę, ludzie nie mogą uwierzyć że można zamiast pączka czy batonika pochrupać cukinię.

Także jak zauważycie dziewczynę która wcina w pociągu paprykę to z dużym prawdopodobieństwem ja
Albo ja Ja już się przyzwyczaiłam do dziwnych spojrzeń, jem sałatki, serki wiejskie czy warzywa w autobusach, tramwajach i pociągach

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wiem, że twaróg lepszy, ale wieśniak jest bardziej poręczny Wrzucisz do torebki pudełko z serkiem, łyżeczkę i drugie śniadanie gotowe, gorzej z tym twarogiem
Warzywka owszem pyszne - ale poza sezonem drogie
Serki wiejskie naprawdę nie są złe, mają dużo białka, na pewno nie tyle co twaróg, ale około 15-20/100g Mnie osobiście się przejadły chwilowo bo wcinam je od miesiąca codziennie Także będzie przerwa Prawdopodobnie przerzucę się na naturalne serki homogenizowane
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 17:11   #3350
yolcia1
Rozeznanie
 
Avatar yolcia1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 716
Dot.: Nasze blogi

Blender mnie zmiażdżył.
no z tym rozdaniem niefajnie ;/ Ja też się spóźniałam raz chyba z miesiąc z wysyłką, ale na prawdę nie miałam czasu ;/. To jeszcze do kleopatre miało wtedy iść pamiętam. Biedulka się przezemnie naczekała ;/
yolcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:29   #3351
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

ja się na razie spóźniam z wysłaniem 3 dni i to nie ze swojej winy a i tak mi głupio
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:31   #3352
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Nasze blogi

kurcze, jesień idzie, ciemnieje szybko za oknem po powrocie z pracy macie swoje sprawdzone metody na fotki w tym trudniejszym okresie?
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:35   #3353
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Nasze blogi

TylkoKasia - ja to chyba jestem tak antypatyczna, że nikt do mnie nie pisze płaczliwych maili

Ale spoko, na żywo mam naturalnego bitchface, to w necie może też hahaha
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:40   #3354
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

U mnie zdarzają komentarze- wejdź do mnie, kliknij mi w reklamę...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:43   #3355
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Vilandre, a mój mail odnośnie rozdania do Ciebie dotarł? bo nie dostałam odpowiedzi
bo jak nie doszedł to melduję, że dorwały mnie chore zatoki a na najbliższej poczcie nie było kopert bąbelkowych ale jutro wysyłam
tak, tak, dotarł miałam wczoraj odpisać, ale zasnęłam przy laptopie na łóżku (10 godzin szkolenia + 1,5 godz. na uczelni zrobiło swoje), a dziś już o nim zapomniałam.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja się na razie spóźniam z wysłaniem 3 dni i to nie ze swojej winy a i tak mi głupio
nie ma powodu, żeby Ci było głupio 3 dni to żadna zwłoka
moje rozdanie kończy się jutro i prawdopodobnie będę mogła wysłać nagrody dopiero 1,5 tyg. po jego zakończeniu, więc jakie ja powinnam mieć poczucie winy
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:46   #3356
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
co za ludzie
mnie w ogóle śmieszą niektóre rozdania.
"z okazji, że blog ma 5 notek, do wygrania pięć próbek kosmetyków z gazet, żeby wygrać musisz dodać notkę, baner, twoj blog niech najlepiej będzie odnośnikiem do mojego" i inne cuda, węże. niektóre oczywiście bardzo doceniam, jak są robione pod odwiedzających, a nie pod pseudo reklamę, jak nagrody mają związek z tematyką bloga (Sabbath ostatnio zrobiła piękną nagrodę w postaci flakonu niszowych perfum na rozdaniu, jako, że jej blog to poniekąd guru perfumiarskie).

Wyszła niefajna sytuacja i jak najbardziej bym to ujawniła, bo robienie bloga tylko po to, by nabijać sobie obserwatorów (którzy i tak na tego bloga nie wchodzą, bo po co jak, na nim same rozdania i dziewczyna, która nie ma nic do powiedzenia) jest co najmniej głupie
Masz racje, czasem to już jest przegięcie... ja zrobiłam jedno, mam w planach drugie jak przebije mi 150 obserwatorów, nie dlatego, że chodzi mi o nabijanie, tylko, że to trochę czasu będzie, a wtedy może będę miała coś w nagrodę do rozdania (głównie chodzi mi o moich stałych obserwatorów i ich nagradzam dodatkowym losem), ale takie blogui, gdzie są ciagle rozdania, nie ważne jak świetne to przesada... mija się z celem. A ta sama dziewczyna, ma dość popularnego bloga, no, ale jak się robi ciągle rozdania i to np. typu "wylosuję osobę jak liczba moich obserwatorów dosięgnie liczby X, reklamujcie, szybkość rozdania zależy od was" ...

Wiecie ja rozumiem jak jest z czasem, sama na jego nadmiar nie narzekam, a czasem na poczcie takie kolejki... ale biorę i te czynniki pod uwagę, zanim coś zrobię, albo tak planuję czas, żeby mieć chwilkę, skoro się już zobowiązałam, mnie uderzyło to, że to już strasznie duzo czasu minęło od 26.08., a jak się upomniałam to wielki bulwers.... Jakby mi łaskę robiła, a ja tego nie potrzebuję. Nie wysle to nie, napiszę tylko jak ma się sprawa, bo nie jestem póki co jedyna, ale staram sie być wyrozumiała i jeszcze czekam... ale chyba się naprawdę nie doczekam.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-05 o 17:50
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:50   #3357
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

A ja nie robiłam na razie rozdania i nie przewiduję- nie widzę okazji na razie.
Nikogo nie zmuszę do wejścia na bloga i obserwowania- jak ktoś chce to proszę, bardzo mi miło, ale nie mam ciśnienia.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:52   #3358
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja zrobiłam z racji wyszperania kosmetyków, szkoda, żeby się zmarnowały, a nie były używane. jedynie do testów. A tak na razie nie planuję za szybko... zanim się samoistnie uzbiera 150 obserwatorów, jeszcze po rozdaniu pewnie kilka zniknie zobaczymy czy będzie jakaś okazja, jak już to jakieś mini albo jak jakaś firma sobie zażyczy.

Nie lubie komentarzy typu "obserwujemy,?" ale i też do nich należą takie - ok, jest komentarz, wszystko w porządku, ktoś pisze, że mnie obserwuje, też w porządku, miło mi, ale tekst "możesz sie zrewanżować jesli chcesz" itp. już psuje całokształt ;p

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-05 o 17:55
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:55   #3359
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Blogger znowu szwankuje;/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:00   #3360
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A ja nie robiłam na razie rozdania i nie przewiduję- nie widzę okazji na razie.
Nikogo nie zmuszę do wejścia na bloga i obserwowania- jak ktoś chce to proszę, bardzo mi miło, ale nie mam ciśnienia.
dla mnie rozdanie to dobra okazja do oddania kosmetyków, których nie potrzebuję lub mam nadmiar i nie zdążę ich użyć. często dostaję jakieś kosmetyki od mamy, do tego różne gratisy w sklepach, czasem się zagalopuję i kupię za dużo rzeczy na zapas.
w moim obecnym rozdaniu kupiłam tylko roll-on The Body Shop. resztę dostałam i nie potrzebowałam
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.