Pomoc w stylizacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 19:21   #1
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693

Pomoc w stylizacji


Całkiem niedawno odkryłam, ze moje włosy jesli ich sie nie rozczesze po umyciu ładnie sie kreca.. nie sa to moze olsniewajace loki, ale całkiem przyzwoite fale...
w zwiazku z tym mam pytanie co najlepiej nadaje sie do stylizacji i podtrzymywania takiej fryzury? bo wiadomo ze jak myje je wieczorem ( ale ide spac dopiero jak wyschna) to rano troszke traca juz ze swojej urody a do wieczora jest coraz gorzej..
co wiec mi polecicie? pianka, jakis zel? a moze lakier? jakies konkretne produkty... i czy raczej na mokre czy na suche włosy nakładac?

Dodam ze nie susze włosow szuszarka, nakładam odzywke.. wiec sa dosc zdrowe, długosc narazie do ramion ( ale zapuszczam cierpliwie), ale troszke sie przetłuszczaja

Dzieki za wszelkie sugestie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:23   #2
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Pomoc w stylizacji

tez mam takie cuś z moimi włoskami, tylko ze nawet ide spac z mokrymi :P, spróbuj nałozyc pianke jeszcze na mokre, bo ja jak nakladałam na suche włosy to ten "efekt fal" niestety znikał
pozdrawiam
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.