Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 20:57   #4771
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953245]Ten swiety Graal to sie chyba dermatolog estetyczny nazywa w moim przypadku .







Ponoc Mademoiselle.[/QUOTE]


Dzisiaj swatchowalam mademoiselle i to nie jest ona o.O mademoiselle jest ciemniejsza i rudawa.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:02   #4772
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj swatchowalam mademoiselle i to nie jest ona o.O mademoiselle jest ciemniejsza i rudawa.
O Fotoszopie mie zapominaj. Te zdjecia sa tak przerabiane, ze ciezko kolory odrozniac czasami. To tylko zdjecie promocyjne. Tak czy siak na zdjeciu jest Mademoiselle. Nie jestes pierwsza osoba, ktora o to pyta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:09   #4773
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953395]Ja juz sie przyzwyczailam. Ludzie nie maja za grosz kultury i sie zachowuja, jakby wczoraj kartki do sklepow zniesli .

A wlasnie, pamietasz jak pytalas mnie o ten top, ktorym mam w komplecie z szara olowkowa spodnica? Kupilas go wtedy?[/QUOTE]


Ja też niby to wiem i powinnam być przyzwyczajona, ale zawsze mną to jakoś wstrząsa sama bardzo uważnie wszystko mierzę, żeby nie ubrudzić, zaciągnąć, w ogóle, żeby nie upadło w przymierzalni czy na wieszaku, zresztą o swoje ciuchy też tak samo dbam, a ludzie, sorki, jak bydło dziś byłam w Manufakturze w Łodzi i to, co zobaczyłam w Zarze, te tłumy, przewalanie szmat, bo one na kupie tak wyglądają, jak leżą, jedna na drugiej zawsze mnie to nastraja filozoficznie jakby darmo dawali złote góry takie branie

Tak, kupiłam lubię takie topy jeszcze mam z Zary na oku dwie bluzki, bez napinki na nie, dziś je obmacałam w sklepie, jak spadną jeszcze to kupię
A co?? masz jakieś topy inne takie na co dzień, na oku?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:17   #4774
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja też niby to wiem i powinnam być przyzwyczajona, ale zawsze mną to jakoś wstrząsa sama bardzo uważnie wszystko mierzę, żeby nie ubrudzić, zaciągnąć, w ogóle, żeby nie upadło w przymierzalni czy na wieszaku, zresztą o swoje ciuchy też tak samo dbam, a ludzie, sorki, jak bydło dziś byłam w Manufakturze w Łodzi i to, co zobaczyłam w Zarze, te tłumy, przewalanie szmat, bo one na kupie tak wyglądają, jak leżą, jedna na drugiej zawsze mnie to nastraja filozoficznie jakby darmo dawali złote góry takie branie

Tak, kupiłam lubię takie topy jeszcze mam z Zary na oku dwie bluzki, bez napinki na nie, dziś je obmacałam w sklepie, jak spadną jeszcze to kupię
A co?? masz jakieś topy inne takie na co dzień, na oku?
Nic juz nie ma ciekawego . Ja ten szary komplet uwielbiam. To byl dobry zakup. Teraz jakas faze na komplety przechodze zreszta .

http://www.massimodutti.com/pl/pl/bo...oryNav=1060516 - urocze
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:35   #4775
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kupowałam we Wroclawiu, skład mnie przekonal, a dzialanie...jest moc w prywatnym rankingu 2 miejsce. Pierwsze sum:37 azjatyckie cudo, kupuję w próbkach, tu masz wiecej http://asianskincareblog.blogspot.co...eye-cream.html
O, u mnie SUM nie zrobił kompletnie nic
Ale mnie w ogóle krótka przygoda z azjatyckimi kosmetykami przekonała, że to nie dla mnie (a uzywałam nawet takich dziwactw jak Uguisu ).

Jak popatrzyłam na Twoja lokalizację to w pierwszym momencie pomyślałam, że to trochę hardcore podawać swój adres w necie , dopiero potem zajarzyłam, że to adres Carrie

Użyłam dzisiaj Tinta Rose Ashes i miałyście rację - fajniejszy niż Flannel. W połączeniu z Seno wygląda naprawdę zacnie

No i James - mam awizo na Nudestixa
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:37   #4776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj Tinta Rose Ashes i miałyście rację - fajniejszy niż Flannel. W połączeniu z Seno wygląda naprawdę zacnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:40   #4777
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No i James - mam awizo na Nudestixa

Super. Potestuj i daj znac czy Ci pasi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 22:06   #4778
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Nie znosze TKmaxxa omijam z daleka. Nie mam pojecia jak ludzie potrafia coś tam znaleźć
W zarze zaczęlam kupowac dopiero jak otwarli u nas sklep online.
To co sie dzialo kiedys w SSC do dziś mnie zdumiewa. Ubrania lezaly w stosach, wymieszane -buty, czapki, spodnie itp. Ludzie po tym deptali stojąc w ogromnych kolejkach Do dzis nie wiem czy to klienci zary aż tak niewychowani czy też pracownicy olewali zagadnienie bo w żadnym innym sklepie takiego burdelu nie widzialam. Nie wiem jak jest teraz, bo nie bywam w centrach handlowych w czasie wyprzedaży.

Do tego smashboxa robilam dwa podejścia, ale on niestety nie dla mnie. Mimo ze lubię lekkie podklady to ten jest zbyt lekki - nie kryje u mnie prawie wcale.

Mimo ze nia mialam zamiaru niczego kupowac , to przez Was kupilam szminke Cliniqua i paintpota z Maca - uzywam jako bazy.
I kliknelam jednak w seporze drugie opakowanie Givenchy Balm i korektor shiseido - obecne mają sie ku koncowi.
Tez oglaszam ban zakupowy co najmniej na pierwszy kwartal 2016
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:07   #4779
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu czyli wolisz go niż EL???

Kurcze no ja jeszcze nie doszłam po próbkę mimo iż czyniłam w tzw. międzyczasie zakupy w D. i S. <wstydnis> ale na razie mam z EL, MAC i Shiseido podkłady to na razie chyba mi starczy
Ale już mi się po Twoim wpisie lampka zapaliła




Olu mam dwa odcienie: jeden na dłoni wyglądający na zimny choć opis w necie, że ciepły jest i tak też na twarzy wygląda. Latem go używam. Drugi odcień zimny. Wkleję Ci, które mam:

- pretty pink ( to ten ciepły):

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...010007707.html

- a ten zimny, peony:

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...010007707.html


chyba najlepsze są opisy i zdjęcia tutaj na ich stronce:

http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...ek/Blush/Blush

dziękuję Olu




Ja używam Shiseido w słoiczku, lubię na noc ciężkie kremy i on mi się dobrze sprawuje i zawsze go mam teraz zamiennie z La Prairie od mamy jego też lubię, ale myślę, że nie wart, mimo wszystko, swojej ceny. Mam 39 lat i nie mam zmarszczek wokół oczu ani cieni. I te kremy spełniają moje wymagania.








Dziękuję Kochana!

Oczywiście zakupy mam już w domu, bo ja poczyniłam zakupy (poza Mango i H&M) stacjonarnie. Miałam do wyboru trzy L-ki, wybrałam największą, no różnica 1,5 cm ale zawsze coś
w czym pomóc?

Spódniczki niestety nie widziałam

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



coś mi się znowu nie zalinkowało w kolejności

Małgosiu ja już za stara jestem jak mi coś służy to ja się zwyczajnie cieszę mało, co mi humor psuje, więc w moim wypadku pisz śmiało
Nie zastanawiałam się nad tym, ale dochodzę do wniosku, że chyba MJ bardziej mi odpowiada, a wnoszę po tym, że aktualnie po EL DW w ogóle nie sięgam . Myślę, że z EL się przeproszę, jak jeszcze bardziej wyblaknę , bo wtedy MJ będą już dla mnie ciut za ciemne, a zamiast kupować czwarty odcień MJ pozużywam podkładowe zapasy .

Ładne masz odcienie różów BB . Sama chyba będę w nie celować. Wprawdzie zdjęcia poglądowe w D. są całkiem niemiarodajne, ale już te z ostatniego linka (linku ) co nieco pozwalają ocenić .

Jam też staruszka, dokładnie w tym samym wieku co Ty
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to spróbuję suchym jajem

zaraz oblukam allegro
Daj znać, jak Ci poszło z jajkiem BB

Patrzyłam na All i jest aukcja tego sprzedawcy, u którego ja kupowałam, ale jednak cena jest nieco wyższa, niż pamiętałam, bo to prawie 130 zl, ale bez kosztów przesyłki
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:09   #4780
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Nie znosze TKmaxxa omijam z daleka. Nie mam pojecia jak ludzie potrafia coś tam znaleźć
W zarze zaczęlam kupowac dopiero jak otwarli u nas sklep online.
To co sie dzialo kiedys w SSC do dziś mnie zdumiewa. Ubrania lezaly w stosach, wymieszane -buty, czapki, spodnie itp. Ludzie po tym deptali stojąc w ogromnych kolejkach Do dzis nie wiem czy to klienci zary aż tak niewychowani czy też pracownicy olewali zagadnienie bo w żadnym innym sklepie takiego burdelu nie widzialam. Nie wiem jak jest teraz, bo nie bywam w centrach handlowych w czasie wyprzedaży.

Do tego smashboxa robilam dwa podejścia, ale on niestety nie dla mnie. Mimo ze lubię lekkie podklady to ten jest zbyt lekki - nie kryje u mnie prawie wcale.

Mimo ze nia mialam zamiaru niczego kupowac , to przez Was kupilam szminke Cliniqua i paintpota z Maca - uzywam jako bazy.
I kliknelam jednak w seporze drugie opakowanie Givenchy Balm i korektor shiseido - obecne mają sie ku koncowi.
Tez oglaszam ban zakupowy co najmniej na pierwszy kwartal 2016
A jajem BB Smashboxa probowalas nakladac?

Podlinkuj, prosze, Balm Givenchy.

edit: dobra, teraz zalapalam, ze o podklad chodzi. Myslalam, ze jakis balsam do ust .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-12-30 o 22:10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:13   #4781
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jamsiku Teint Couture Balm . Skrótem pojechałam, przepraszam .
Obecnie wszystkie podklady nakladam jajkiem
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 22:17   #4782
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku Teint Couture Balm . Skrótem pojechałam, przepraszam .
Obecnie wszystkie podklady nakladam jajkiem
Ja Givenchy Balm musialam odstawic, bo mnie podsuszal. Armaniusz najukochanszy tez wysusza. Wszystko mi podkresla skorki albo wlazi w pory. U mnie tylko Smasbox daje rade. Kryje slabo, choc wale mnostwo go na twarz. Pincet warstw jakos ratuje nieco sytuacje.

Kupilabym chetnie cos nowego, ale zadnych nowosci nie ma. Ponoc nawet nic w najblizszym czasie ciekawego sie nie szykuje, a szkoda.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:36   #4783
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Wlasnie - też chętnie bym coś innego wypróbowala.
Zastanawiam sie nad nad Kanebo https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000031556.html
Miałyscie ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:42   #4784
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O, u mnie SUM nie zrobił kompletnie nic
Ale mnie w ogóle krótka przygoda z azjatyckimi kosmetykami przekonała, że to nie dla mnie (a uzywałam nawet takich dziwactw jak Uguisu ).

Jak popatrzyłam na Twoja lokalizację to w pierwszym momencie pomyślałam, że to trochę hardcore podawać swój adres w necie , dopiero potem zajarzyłam, że to adres Carrie
Mi z zachwytu azjatyckimi zostało kilka kosmetyków-wlaśnie krem pod oczy, serum OST z 21% witaminą C, róże poduszkowe i lotiony. Nauczyłam się masażu twarzy i robię sama systematycznie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że to działa, https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q Reszta nie za bardzo.
A co do Carrie-cóż czasami czuję się jak Carrie w Tuszynie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:24   #4785
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953686]Nic juz nie ma ciekawego . Ja ten szary komplet uwielbiam. To byl dobry zakup. Teraz jakas faze na komplety przechodze zreszta .

http://www.massimodutti.com/pl/pl/bo...oryNav=1060516 - urocze[/QUOTE]

Też lubię tę szarą bluzkę/top

o, słodka ta koszulka


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie zastanawiałam się nad tym, ale dochodzę do wniosku, że chyba MJ bardziej mi odpowiada, a wnoszę po tym, że aktualnie po EL DW w ogóle nie sięgam . Myślę, że z EL się przeproszę, jak jeszcze bardziej wyblaknę , bo wtedy MJ będą już dla mnie ciut za ciemne, a zamiast kupować czwarty odcień MJ pozużywam podkładowe zapasy .

Ładne masz odcienie różów BB . Sama chyba będę w nie celować. Wprawdzie zdjęcia poglądowe w D. są całkiem niemiarodajne, ale już te z ostatniego linka (linku ) co nieco pozwalają ocenić .
To może jednak wezmę próbkę, jak znowu nie zapomnę ale w sumie po co mi czwarty podkład? może chociaż jak zużyję jeden to pójdę po próbkę

Zdjęcia na stronce D. są dziwne za to nie bardzo polecam maziać dłoni tym różem, przynajmniej u mnie musiał być to polik. Przy pierwszym dałam się nabrać na chłodny odcień na dłoni, a na twarzy wyszło ciepło, ale już za drugim razem poszłam do drogerii bez różu ze spisanymi dwoma odcieniami i na jednym poliku pani mnie pomalowała jednym, na drugim drugim kolorem i podjęłam decyzję
Nic się nie zmieniają przez cały dzień, nie ścierają, nie bledną, mega wydajne, dobrze napigmentowane, mała ilość wystarczy. Jestem z nich szalenie zadowolona. Lubię MACa, ale te lubię bardziej


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jam też staruszka, dokładnie w tym samym wieku co Ty
Ale Olu gdzie ja jestem staruszka, jak ja młodziutka jestem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:38   #4786
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja używam Shiseido w słoiczku, lubię na noc ciężkie kremy i on mi się dobrze sprawuje i zawsze go mam teraz zamiennie z La Prairie od mamy jego też lubię, ale myślę, że nie wart, mimo wszystko, swojej ceny. Mam 39 lat i nie mam zmarszczek wokół oczu ani cieni. I te kremy spełniają moje wymagania.
Dzięki , a który to dokładnie?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Tez mam 39 lat i cienie i wory polecam krem z kofeiną firmy fridge, jest bardzo dobry, Polska firma , kosmetyki do lodówki , ważne tylko 2,5 miesiąca warto.
Dziękuję o tej marce słyszałam wiele razy. A czy ten krem jest w miarę gęsty, odżywczy? Czy lepszy tylko na dzień?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bardzo chętnie - nie spieszy mi się
To dam znać niebawem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 00:00   #4787
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jeśli chodzi o fridge , jest idealny, nieuczulający i robi co trzeba , oczy pi nocy nawet najgorszej robi cuda

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Krem odżywczy, gèsty, ale bardzo ładnie wchodzący w skórę, od razu czuć napięcie i otworzenie oka

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

I jeszcze jedna porada , jeśli ktoś ma problem z opuchnięciami to ARNIKA zrobi wszystko, szukajcie takich kosmetyków, ja mam z tym ogromny problem
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 00:35   #4788
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki , a który to dokładnie?
Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...am.html&next=1
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 01:09   #4789
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o fridge , jest idealny, nieuczulający i robi co trzeba , oczy pi nocy nawet najgorszej robi cuda

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Krem odżywczy, gèsty, ale bardzo ładnie wchodzący w skórę, od razu czuć napięcie i otworzenie oka

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

I jeszcze jedna porada , jeśli ktoś ma problem z opuchnięciami to ARNIKA zrobi wszystko, szukajcie takich kosmetyków, ja mam z tym ogromny problem
Dzięki wielkie Może się na niego skuszę, o prawda latanie do lodówki to dla mnie lekka strata czasu, ale czego nie robi się dla pięknych oczu

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję zapisuję sobie go w notatkach i czekam na jakieś kolejne zniżki. Muszę go jeszcze jakoś sprawdzić składowo.

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Przypominam sobie, że temat temu kremu pod oczy Shiseido co jakiś czas powraca.
Czy któraś z Was kupowała go w tej perfumerii? KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 07:10   #4790
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

dziękuje dziewczyny za rady odnosnie kremu pod oczy, na początek wypróbuje polecany przez Soso krem firmy Norel , pamietam ze kiedys uzywałam ich kosmetykow i bardzo mi pasowały.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 07:20   #4791
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Milko dla mnie ten Shiseido pod oczy to taki sobie przeciętniak. Nie żeby był zły ale nie robi nic specjalnego. Cena zdecydowanie nie adekwatna do działania. Przy czym ja mam bardzo wymagającą skóre pod oczami - cieniutką i suchą. Bardzo łatwo ją obciążyć i zbyt treściwe kremy wcale nie robią mi dobrze No coż, taka uroda
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 07:30   #4792
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


To może jednak wezmę próbkę, jak znowu nie zapomnę ale w sumie po co mi czwarty podkład? może chociaż jak zużyję jeden to pójdę po próbkę
Dla mnie tak do 5 podkładów jest jeszcze ok., choć sama mam chyba trochę więcej , ale to głównie ze względu na to, że w miarę zmieniających się pór roku potrzebuję różnych odcieni .

Tak więc spokojnie bierz chociaż próbasa

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zdjęcia na stronce D. są dziwne za to nie bardzo polecam maziać dłoni tym różem, przynajmniej u mnie musiał być to polik. Przy pierwszym dałam się nabrać na chłodny odcień na dłoni, a na twarzy wyszło ciepło, ale już za drugim razem poszłam do drogerii bez różu ze spisanymi dwoma odcieniami i na jednym poliku pani mnie pomalowała jednym, na drugim drugim kolorem i podjęłam decyzję
Nic się nie zmieniają przez cały dzień, nie ścierają, nie bledną, mega wydajne, dobrze napigmentowane, mała ilość wystarczy. Jestem z nich szalenie zadowolona. Lubię MACa, ale te lubię bardziej
Tak zrobię, bo już sama wielokrotnie się przekonałam, że produkty trzeba testować w miejscach docelowych, bo inaczej można się przejechać

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale Olu gdzie ja jestem staruszka, jak ja młodziutka jestem
Obie jesteśmy młódki ... duchem
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 07:32   #4793
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O, u mnie SUM nie zrobił kompletnie nic
Ale mnie w ogóle krótka przygoda z azjatyckimi kosmetykami przekonała, że to nie dla mnie (a uzywałam nawet takich dziwactw jak Uguisu ).

Jak popatrzyłam na Twoja lokalizację to w pierwszym momencie pomyślałam, że to trochę hardcore podawać swój adres w necie , dopiero potem zajarzyłam, że to adres Carrie

Użyłam dzisiaj Tinta Rose Ashes i miałyście rację - fajniejszy niż Flannel. W połączeniu z Seno wygląda naprawdę zacnie



No i James - mam awizo na Nudestixa
Rose Ashes, podobnie jak Flannel świetnie wyglądają położone na czarny cień, albo na takim ciemnym grafitowym.
Wczoraj kliknęłam odcień #17 - taki trochę podobny do #12 Gold Ashes. Zerknij sobie na swatche w necie, może Ci się spodobać
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 07:58   #4794
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Daj znać, jak Ci poszło z jajkiem BB

Patrzyłam na All i jest aukcja tego sprzedawcy, u którego ja kupowałam, ale jednak cena jest nieco wyższa, niż pamiętałam, bo to prawie 130 zl, ale bez kosztów przesyłki
dam znać
widziałam właśnie, że drożej niż mówiłaś

a jaka jest pojemność za 109zł w sklepie bo widziałam, że na niektórych aukcjach jest 15 ml a na innych 29 ml

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Wlasnie - też chętnie bym coś innego wypróbowala.
Zastanawiam sie nad nad Kanebo https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000031556.html
Miałyscie ?
ja swego czasu zużyłam chyba ze 2 op - super był myślę przez Ciebie nad nim teraz

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki , a który to dokładnie?


Dziękuję o tej marce słyszałam wiele razy. A czy ten krem jest w miarę gęsty, odżywczy? Czy lepszy tylko na dzień?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------


To dam znać niebawem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:04   #4795
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


ja swego czasu zużyłam chyba ze 2 op - super był myślę przez Ciebie nad nim teraz
a ja go własnie kliknełam - znacznie szybciej myślę jak są promocje
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:08   #4796
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
a ja go własnie kliknełam - znacznie szybciej myślę jak są promocje
aaa, ciekawe czy stacjonarnie też jest ta promocja

a jakieś kody na dodatkowe prezenty używałaś? ale się rozbestwiłam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-12-31 o 08:10
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:13   #4797
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dam znać
widziałam właśnie, że drożej niż mówiłaś

a jaka jest pojemność za 109zł w sklepie bo widziałam, że na niektórych aukcjach jest 15 ml a na innych 29 ml
Myślę, że to cena za 15 ml.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:15   #4798
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że to cena za 15 ml.
to może nawet lepiej na początek
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:26   #4799
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Kody : niespodzianka, christmas, gold15 , kredka


Tą gratisową biżuterią obdarowuję nastolatkę w rodzinie - jej sie te błyskotki podobają
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-12-31 o 10:13
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:28   #4800
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny orientujecie się czy zniżka na pomadki MAC wchodzi również stacjonarnie w Douglasach w Warszawie?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.