NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 06:43   #2041
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

chyba ich pogięło z tą ceną
teraz to są już droższe od MM pofatygowałam się zrobić krótkie równanie i 1 ml MM wychodzi 4,54zł a nowych NN 5,83zł!
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 06:48   #2042
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Wychodzą również drożej niż indigo czy spn. A jakość z tych wszystkich firm wychodzi najsłabiej według mnie.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:29   #2043
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Biorac pod uwage, ze to tylko 6ml to chyba nawet gelish wychodzi taniej, bo bez zadnej promo 15ml jest za ~70zl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:33   #2044
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

coś idą w niedobrą stronę semilaca... przestaje mi się to podobać....
a niby urodziny obchodzą. Liczyłam na jakieś promo albo coś w ten deseń...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:57   #2045
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
coś idą w niedobrą stronę semilaca... przestaje mi się to podobać....
a niby urodziny obchodzą. Liczyłam na jakieś promo albo coś w ten deseń...
Na fb napisali, że robią cykliczne promocje, gdzie ja się pytam Na stronie to chyba żadnej promocji nie było, MM są rewelacyjne nie trafił mi się żaden felerny kolor, a mam ich ponad 30 i jedzie jeszcze 9 NN mam 8 czy 9 z czego dwa reklamowałam.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 08:32   #2046
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Według mnie to jest tak, że bardzo chcą być liderem
Wymyślili, że znajdą gwiazdkę która zwiększy ich sprzedaż, będzie rozgłos. Nawet jeśli jest to limitowana kolekcja to i tak w pewien sposób ich popularność znacznie wzrośnie. Standardowe ceny moim zdaniem raczej nigdy nie przekroczą 30zł (to też zależy od konkurencji)
A gwiazdka też musi coś zarobić. Przecież nie będzie za darmo (tak jak my tutaj) promować firmy

A co do promocji i tego co działo się na ostatnich targach
W Neonail tłumów nie było w ciągu kilku pierwszych godzin.
Promocja taka, że bierzesz 15 lakierów i płacisz za 10. Wszystko po 25zł (kolor, małe zwykłe bazy i topy) Oczywiście nowości nie liczyły się do tej promocji. Brak sprzętów typu frezarka skupili się głównie na hybrydach. Szkoda bo chciałam jd 500 obejrzeć.

Dla porównania :
W Mistero dość duże kolejki, -30% cały czas i jedna godzina -50%
Indigo 2+1 na hybrydy i dość spore kolejki
Chiodo - pustki, zero ludzi. Promocja 3+1
NC Nails miało dobrą miejscówkę na przeciwko Mistero. Promocja 2+1 i zainteresowanych nie brakowało.
Semilac długie kolejki ....... 5% rabatu

Edytowane przez misisia86
Czas edycji: 2016-05-09 o 08:47
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 08:38   #2047
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Inne firmy też mają gwiazdy, indigo ma Siwiec która wcześniej była twarzą Spn, jakoś cen nie podnieśli z tego powodu.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 08:40   #2048
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

bo Siwiec jeszcze nowej kolekcji nie wymyśliła ale tak na poważnie to firma ma co chciała- rozgłos. Patrzcie że od rana piszemy tylko w tym wątku
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:33   #2049
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
coś idą w niedobrą stronę semilaca... przestaje mi się to podobać....
a niby urodziny obchodzą. Liczyłam na jakieś promo albo coś w ten deseń...
Mysla chyba w druga strone... Tyle lat na rynku jestesmy to jestesmy tacy fajni i musimy sie cenic . Nikt nie lubi podwyżek cen i gdyby to bylo konsekwencja tego ze jakies polprodukty zdrozaly i drozeja wszystkie lakiery to ok. Ale ze jakas gwiazda (dla mnie wcale nie gwiazda) to promuje to mam placic drożej bez sensu. Na targach w krakowie bylo to samo... 10 hybryd plus 5 gratis... No juz lepiej by wyszli na tym 2 plus 1.
Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Według mnie to jest tak, że bardzo chcą być liderem
Wymyślili, że znajdą gwiazdkę która zwiększy ich sprzedaż, będzie rozgłos. Nawet jeśli jest to limitowana kolekcja to i tak w pewien sposób ich popularność znacznie wzrośnie. Standardowe ceny moim zdaniem raczej nigdy nie przekroczą 30zł (to też zależy od konkurencji)
A gwiazdka też musi coś zarobić. Przecież nie będzie za darmo (tak jak my tutaj) promować firmy

A co do promocji i tego co działo się na ostatnich targach
W Neonail tłumów nie było w ciągu kilku pierwszych godzin.
Promocja taka, że bierzesz 15 lakierów i płacisz za 10. Wszystko po 25zł (kolor, małe zwykłe bazy i topy) Oczywiście nowości nie liczyły się do tej promocji. Brak sprzętów typu frezarka skupili się głównie na hybrydach. Szkoda bo chciałam jd 500 obejrzeć.

Dla porównania :
W Mistero dość duże kolejki, -30% cały czas i jedna godzina -50%
Indigo 2+1 na hybrydy i dość spore kolejki
Chiodo - pustki, zero ludzi. Promocja 3+1
NC Nails miało dobrą miejscówkę na przeciwko Mistero. Promocja 2+1 i zainteresowanych nie brakowało.
Semilac długie kolejki ....... 5% rabatu
Dokladnie tak. Semilac ma Maslaczka i jakos nie podniesli cen chociaz te 5% to istne szalenstwo.... Najlepiej chyba wyszedl Indigo i Nc. Szkoda ze mnie tam nie bylo tak chcialam w koncu wyprobowac Indigo a sklepu jak nie bylo tak nie ma....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:00   #2050
emmemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ale dostajesz je w piknym pudeleczku

A tak serio to dla mnie trochę żenada. Jakaś celebrytka niby stworzyła te kolekcje (ta jasne......) I juz cena wyższa. Trochę to niefajne.
Byłam na targach i spotkaniu z Patricią Kazadi, opowiadała z sercem o tworzeniu tych kolorów, pokazywała filmik jak je sama miesza itp,więc akurat tutaj wierzę,że robiła to sama Nie spodziewałam się,że jest tak sympatyczną i miłą osobą
emmemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:07   #2051
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja nie wierzę że sama te kolory tworzyła, pewnie to zorganizowana akcja i dostała "scenariusz" i tyle. Zresztą gdyby nawet to co z tego? Jakościowo przez to nie są lepsze żeby cenę tak windowac, jak podwyżkę przy zmianie formuły w pełni rozumiem to tutaj nie. Klient ma płacić za ich reklamę?
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 11:16   #2052
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

tak, sama mieszała kijem w wielkim kotle

emmemi- dostałaś ostrzeżenie które prędko nie wygaśnie. Wyznajemy zasadę 1 nick = 1 forum. Nie piszemy z dwóch kont bo to wprowadza Użytkowniczki w błąd.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:58   #2053
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ojoj zrobil sie dym

Ja tez nie lubie podwyzek. Poki co robie sobie bana na zakupy lakierowe. Leci do mnie 10 cat eye z ali, w kufrze mam ze 100 lakierow...no nie zuzyje tego, chyba ze zaczne je pic

Indigo chyba jako jedna z niewielu marek, trzyma sie jednej ceny. Kiedys jak kupowalam u nich lakiery stacjonarnie, to dawali tez rabat z tej okazji. Nie wiem jak jest teraz.

Jak na marke komercyjna, dostepna dla kazdego amatora, NN ceni sie az nadto.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 15:17   #2054
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ale masz starą formułę? Bo jak patrzę na stronie NN, to totalnie inny kolor
Starą. Jest bardziej żółta niż wzornik na stronie
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:34   #2055
aniakostyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez emmemi Pokaż wiadomość
Byłam na targach i spotkaniu z Patricią Kazadi, opowiadała z sercem o tworzeniu tych kolorów, pokazywała filmik jak je sama miesza itp,więc akurat tutaj wierzę,że robiła to sama Nie spodziewałam się,że jest tak sympatyczną i miłą osobą
A ja tam sobie kupiłam całą kolekcję Kazadi i jestem szczęśliwa Nie wiem co i jak z tą kreacją, ale lakierki są extra

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę że sama te kolory tworzyła, pewnie to zorganizowana akcja i dostała "scenariusz" i tyle. Zresztą gdyby nawet to co z tego? Jakościowo przez to nie są lepsze żeby cenę tak windowac, jak podwyżkę przy zmianie formuły w pełni rozumiem to tutaj nie. Klient ma płacić za ich reklamę?
Jak kupiłam z kilku względów, po pierwsze nowe ładne kolorki, po drugie żadna firma nie wypuściła takiej kolekcji z gwiazdą a po trzecie takie kolorowe butelki ma tylko CND, ale za 70zł butelka, zatem 35zł a 70zł to przepaść. Mam w salonie CND i w niczym nie widzę różnicy co do neonail. Jak dla mnie cena do przyjęcia.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Inne firmy też mają gwiazdy, indigo ma Siwiec która wcześniej była twarzą Spn, jakoś cen nie podnieśli z tego powodu.
Siwiec a Kazadi to chyba dwie rożne kategorie.
aniakostyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:35   #2056
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Naprawdę nie wiem o jakie kategorie tobie chodzi, poważnie.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:37   #2057
aniakostyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
chyba ich pogięło z tą ceną
teraz to są już droższe od MM pofatygowałam się zrobić krótkie równanie i 1 ml MM wychodzi 4,54zł a nowych NN 5,83zł!
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
aniakostyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:40   #2058
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja juz neonail podziękowałam chyba na Indigo przeskocze, lepsza jakoś za, jak widać, mniejsze pieniądze tylko musze znaleźć jakieś zastępstwo dla EB
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:57   #2059
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A ja dopiero teraz sie zorientowałam, ze indigo ma 5ml za 29zl... Bylam pewna, ze maja tylko większe butelki po 50-60zl. Cóż, dobrze wiedzieć ze jest na co się przerzucić
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 18:24   #2060
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz sie zorientowałam, ze indigo ma 5ml za 29zl... Bylam pewna, ze maja tylko większe butelki po 50-60zl. Cóż, dobrze wiedzieć ze jest na co się przerzucić
Ale mi wychodzi ze to tylko 3 grosze różnicy między indigo 5 ml a tymi lakierami kazadi. Poza tym jest ich tylko 7, a reszta kolekcji wychodzi 4,65 .


Mam pytanie o EB, bo nie mogę tego znaleźć w watku z przedłuzeniami. Czy EB można też uzupełniać, czy trzeba ściągnąć i zakładać od nowa?

Edytowane przez luamalua
Czas edycji: 2016-05-09 o 18:25
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 18:31   #2061
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Nawet nie będę liczyc ile mam wadliwych/dziwnych lakierów NN. Albo nie kryją, albo zamiast pastelu dostałam neon... Jesli z indigo będzie mniej problemów to jestem w stanie troche doplacic.
29zl za indigo czy 28 za nn to dla mnie żadna różnica. Nie zuzylam jeszcze żadnego lakieru do konca, wiec 1 ml nie robi mi różnicy. Nie będę sprawdzac czy jedne mani będzie mnie kosztowalo 5 groszy więcej czy mniej.

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-05-09 o 18:36
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 19:20   #2062
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A moze byc tak ze te 5ml Indigo bedzie bardziej wydajne niz 7ml innego lakieru. Moze te które maja 7ml wymagaja nalozenia az 3 warstw a te 5ml moga wymagac dwóch a nawet jednej

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 19:59   #2063
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Nawet nie będę liczyc ile mam wadliwych/dziwnych lakierów NN. Albo nie kryją, albo zamiast pastelu dostałam neon... Jesli z indigo będzie mniej problemów to jestem w stanie troche doplacic.
29zl za indigo czy 28 za nn to dla mnie żadna różnica. Nie zuzylam jeszcze żadnego lakieru do konca, wiec 1 ml nie robi mi różnicy. Nie będę sprawdzac czy jedne mani będzie mnie kosztowalo 5 groszy więcej czy mniej.
Ja akurat mam odmienne zdanie na temat krycia. Perseusz to mistrzostwo świata. Druga warstwa to tylko pro forma. A z tymi neonami/pastelami to coś pomylili? pisałaś do nich?

Edytowane przez luamalua
Czas edycji: 2016-05-09 o 20:04
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:03   #2064
xmartusiax19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja na promocji kupiłam 30 lakierów NN i 6 Mistero milano, co do MM buteleczka 11 ml kosztowala 25 zl wiec nie duzo ale jakos lakieru mnie nie zadowala, biały i żółty musiałam nakladac ok 5 warstw i jeszcze byly przeswity, za to NN krycie białego lakieru idelane przy drugiej warstwie. Indigo ma zbyt gęstą konststencję, mistero milano za rzadki , NN wydaje sie byc dla mnie idealne , Semilac nadal bede uzywać mimo ze ma bąbelki powietrza ale jest bardzo dostepne i przesyłka juz przy 2 lakierach za darmo.
xmartusiax19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:05   #2065
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A moze byc tak ze te 5ml Indigo bedzie bardziej wydajne niz 7ml innego lakieru. Moze te które maja 7ml wymagaja nalozenia az 3 warstw a te 5ml moga wymagac dwóch a nawet jednej

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Otóż to. Mam 2 lakiery NN które po 4 warstwach nie wyglądają dobrze, mam też czerwonego mollona, który kryje idealnie po jednej warstwie. Mam niebieskiego chinola, który kryje po 5-6 warstwach, ale za to kosztował 15zł (kupiłam w sklepiku, przepłaciłam, zamawiając z ali zapłaciłabym pewnie 4zł).
Do tego NN od miesiąca nie potrafi wyprodukować koloru, którego potrzebuję - zjeździłam całą Warszawę, i tego głupiego Natural Beauty kupić nie mogę. Na Summer Mint czekałam ponad miesiąc, w końcu kupiłam Light Aquamarine, z którego nie jestem zadowolona. Dochodzi kwestia niekiedy wątpliwej jakości lakierów oraz loterii z reklamacjami. NeoNail jest od dłuższego czasu jakiś taki niestabilny.

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-05-09 o 20:10
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:27   #2066
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez luamalua Pokaż wiadomość
Ja akurat mam odmienne zdanie na temat krycia. Perseusz to mistrzostwo świata. Druga warstwa to tylko pro forma. A z tymi neonami/pastelami to coś pomylili? pisałaś do nich?
Już nie przesadzajmy, perseus to chyba jedyny lakier jaki im się udał. I to pewnie dlatego że jest brokatowy. Żaden inny lakier jaki mam od nich nie ma takiego krycia.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

A gęstość lakierów to rzecz względna, każdemu spasuje coś innego. Nawet jeżeli MM są rzadsze to lakier nie słynie na skórki, stoi w miejscu tak długo jak potrzebujesz. Ja robię 5 paznokci jednocześnie i wcale się nie spieszę z tym. Za to NN robię po jednym paznokciu i do lampy bo się kurczy i mam prześwit na wolnym brzegu i odrost.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:28   #2067
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ruszyło im się to mają problemy z zatowarowaniem Ja też czekam na Natural Beauty. Podobno wrócił na chwile i znów go nie ma ;/ A co do mniejszej ilości kolorów, coś pomieszali na stronie i podzielili to na kategorie.
Z kolekcji Patrycji - mi podobają się absulutnie wszystkie. Nie zdązyłam zamówić tego Poppy Hill który polecałyście i chyba skuszę się na ten Bonobo Love. Nazwa mnie rozbawiła <3
A co do cen, ktoś już o tym napisał na ich profilu. Zarzekli się że nie ruszą.
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:34   #2068
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Neonail z Czeladzi ogłosiło konkurs tydzień temu na fb i chyba o nim zapomnieli :-D także firma w pełni profesjonalna :-D
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:48   #2069
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Kicz, przed ostatnimi podwyzkami tez sie zarzekali ze nie podniosa cen a 2 miesiace pozniej podniesli

Jak to zapomnieli o konkursie?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:55   #2070
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ogłosili konkurs, po czym po kilku dniach adnotacje dodali że ich fb zostanie skasowany. Po czym cisza tam nastała a fb dalej jest. Wyniki miały być dzisiaj ale nic nie ma. Także nici z tego, tylko reklamę zrobili sobie bo każdy z biorących udział musiał oznaczyć w poście trzy osoby.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.