Polecam The Killers!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 20:19   #151
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Polecam The Killers!!!

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to jutro zawita do mnie kurier z przesyłką z merlina. Polska premiera miała być dopiero w piątek, a dziś dostałam e-mail, że zamówienie wysłane.
Zamówiłam Flamingo w wersji deluxe, bardzo liczę na te dodatkowe zdjęcia Brandona na pustyni.
Starałam się słuchać jak najmniej internetowych przecieków, jednak znalazłam na youtubie studyjną wersję 'Swallow it' i 'On the floor' na vinylu (samo mi się podłożyło, no ).
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:33   #152
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Polecam The Killers!!!

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
btw. Dlaczego polska wersja jest o tyle tańsza od zwykłej (zwykła chyba koło 50zł)? Czytałam gdzieś, że w polskich chyba nie ma książeczki dołączonej do płyty, tylko zwykła kartka z okładką. To prawda?
Już zamówiłaś,więc właściwie po fakcie,ale może kogoś będzie interesować pisałam kiedyś w takiej sprawie do Merlina właśnie i mi odpisali,że wersje różnią się właśnie tą wkładką-okładką jak dla mnie to jest chore,taka różnica w cenie przez takie głupstwo
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:08   #153
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Polecam The Killers!!!

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Już zamówiłaś,więc właściwie po fakcie,ale może kogoś będzie interesować pisałam kiedyś w takiej sprawie do Merlina właśnie i mi odpisali,że wersje różnią się właśnie tą wkładką-okładką jak dla mnie to jest chore,taka różnica w cenie przez takie głupstwo
Racja. Jakbym miała wybierać, to kupiłabym tą polską cenę. Lubię sobie poprzeglądać tą książeczkę podczas odsłuchiwania płyty, ale 20zł to ta przyjemność warta nie jest. Tak czy inaczej, zamówiłam deluxe (czyli + 4 dodatkowe piosenki), a tej wersji nie było w tej polskocenowej opcji.
Dostałam sms od firmy kurierskiej, że dziś będzie przesyłka. Cieszę się jak dziecko, a przecież taka porządna kobita ze mnie.

Też zamawiałaś Flamingo, czy raczej sceptycznie podchodzisz do tej solowej kariery pana B. ?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:16   #154
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Polecam The Killers!!!

Ja się na niektóre szarpnęłam, z Day&Age na przykład był straszny problem,żeby dostać nie-polską wersję.Ale się udało

prawdę mówiąc to przesłuchałam tylko kilka piosenek (na razie),ale wolę raczej brzmienie Killersów. Brandon solo jest dla mnie jakby taki za słodki,nie umiem tego inaczej określić
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:42   #155
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Polecam The Killers!!!

Przesłuchałam Flamingo, ahhhhhh.
Only the young, swallow it, Jacksonville - zdecydowanie moi faworyci.
Hard Enough, Jilted Lovers & broken hearts, Magdalena, Crossfire, I cane here to get over you - coś cudownego.
Playing with fire - spokojniejsze, ale głębokie.
Za to 'on the floor' jakoś mi nie podeszło, muszę się jeszcze z tym osłuchać.

Za to z wydaniem się coś nie postarali. Z zewnątrz papierowe, plastikowe tylko miejsce na płytę, w środku książeczka dosyć biedna, nie ma nawet tekstów piosenek (). No i jest 'kieszeń' z plakatem - którą początkowo przeoczyłam (). Plakat = kartka troszkę dłuższa niż A4 i po jednej stronie zdjęcie z okładki normalnej wersji, a po drugiej zdjęcie z tej sesji vegas z tancerkami (tylko, że bez tancerek i bez zarostu ).



Ale dlaczego u Brandona na laście, w podobnych wykonawcach jest Katy Perry to nie wiem.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:44   #156
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Polecam The Killers!!!

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość


Ale dlaczego u Brandona na laście, w podobnych wykonawcach jest Katy Perry to nie wiem.
Też mnie to zastanawia

ale już wiem nie ma jak FAQ
"Lista wykonawców uznanych za podobnych do danego wykonawcy (wyświetlana na jego stronie) jest tworzona za pomocą AudioScrobblera Last.fm, w oparciu o nawyki muzyczne naszych użytkowników. Jeżeli wielu użytkowników, którzy słuchają Wykonawcy X słucha także Wykonawców Y i Z, to Wykonawcy Y i Z zostają uznani za podobnych do Wykonawcy X."

Edytowane przez LyraPotter
Czas edycji: 2010-09-09 o 18:27
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:43   #157
panciocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Polecam The Killers!!!

kurcze też sobie przesłuchałam tych kawałków ... wszystkie mi sie podobają ale i tak wole chyba jak był z killersami... te piosenki sa takie spokojneeeeee. mocniejsze brzmienie było z chłopakami
panciocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.