Leczenie blizn-Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-10, 15:24   #1
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137

Leczenie blizn-Wrocław


Chciałabym zapytać czy ktoś z Was zna dobrego lekarza, który zajmuje się leczeniem blizn pooperacyjnych (ja miałam już 10 operacji kręgosłupa). Najważniejsze, żeby lekarz był sprawdzony i dobry. Chodzi mi głównie o medycynę estetyczną (trochę boję się kolejnych operacji i dlatego chirurg plastyczny to ostateczność)
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:46   #2
domis86st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Leczenie blizn-Wrocław

Cytat:
Napisane przez puenta7 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy ktoś z Was zna dobrego lekarza, który zajmuje się leczeniem blizn pooperacyjnych (ja miałam już 10 operacji kręgosłupa). Najważniejsze, żeby lekarz był sprawdzony i dobry. Chodzi mi głównie o medycynę estetyczną (trochę boję się kolejnych operacji i dlatego chirurg plastyczny to ostateczność)
To tez zależy, gdzie szukasz... w warszawie mogę Ci polecić z tymże trzeba pamiętać, że jeden zabieg nie da efektu trzeba przynajmniej zrobić 3 i wtedy będzie efekt nie można zrobić od razu po operacji trzeba odczekać pewnie z miesiąc .... xxx ale generalnie polecam moja koleżanka robiła sobie bliznę pod wargą i rzeczywiście jak zrobiła 6 zabiegów to efekt był super, bo prawie nic nie widać, chociaż wiadomo,że super całkowicie nie da się usunąć....

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:05 Powód: reklama
domis86st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 19:23   #3
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Leczenie blizn-Wrocław

A czy ktoś ma doświadczenie w pozbywaniu się (tzn zmniejszaniu, bo nie wierzę aż tak bardzo w magię kremów) blizn pooperacyjnych świeżutkich? 2,5 tyg. temu miałam operacje na przepukline udowa, wiec blizna jest swieza i niestety - wypukla.

Bliznacil, contractubex, cepan - otym slyszalam. Czy moze cos lepszego polecicie? Slyszalam tez o plastrach Sutricon. Nie wiem co lepsze na blizny pooperacyjne.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-07-23 o 19:38
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 20:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.