Praca Magisterska - socjologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 21:07   #1
olusiaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar olusiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie- Katowice ;D
Wiadomości: 99
GG do olusiaaa1987

Praca Magisterska - socjologia


Witam serdecznie
Obecnie jestem na pierwszym roku socjologii II stopnia(studia uzupełniające magisterskie)o specjalizacji praca socjalna organizowanie społeczności lokalnej. Od kilku dni borykam się z problemem tematu do pracy magisterskiej. Planowałam pisać o readaptacji młodzieży osadzonej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla nieletnich w swoim mieście. Niestety promotorka stwierdziła że to nie będzie praca socjologiczna i że jak słyszy słowo"readaptacja" to ją coś bierze;]- pomimo iż chciałam przedstawić w swojej pracy miedzy innymi jak wygląda przygotowanie takich ludzi do życia po opuszczeniu zakładu poprawczego, jakie występują czynniki utrudniające społeczną readaptację w aspekcie zawodowej aktywizacji tych osób, jakie są cele, potrzeby po wyjściu na wolność oraz ewentualne działanie pracownika socjalnego względem takich osób. Koleżanka stwierdziła abym zmieniła słowo w temacie readaptacja na socjalizację wtórną takiej młodzieży;/. Chciałabym poznać wasze opinię na ten temat czy rzeczywiście praca nie będzie socjologiczna lecz pedagogiczna?
__________________
bo życie jest od tego aby bawić się na całego


Edytowane przez olusiaaa1987
Czas edycji: 2011-01-16 o 21:09
olusiaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.