Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 16:15   #2521
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dzieki za rady
Wyprobouje tego z BU i tego z platkami owsianymi
Płatki owsiane są bardzo fajnym pilingiem, który na dodatek koi skórę, ale już dawno ich nie robiłam, bo użytkowanie tego wynalazku doprowadzało mnie do szału. Owsianka w całej chałupie

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-10 o 16:17
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:39   #2522
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Można dołączyć do wątku? Dziś przyszły do mnie zamówione testery. Jestem raczej żółtawa więc na początek wybrałam dwa odcienie z gamy golden: fairest i fair. Jestem bardzo mile zaskoczona tym, że do zamówienia dodano jeszcze jeden tester i to z tej samej gamy- kolorek golden light (nad którym poważnie się zastanawiałam). To moje drugie podejście do minerałów, jakieś trzy lata temu próbowałam z EDM ale nie umiałam tego nakładać i szybko odpuściłam . Drogeryjne podkłady od lat robiły mi wielką krzywdę, cera jest mocno zanieczyszczona. Nałożyłam podkład (AM) na twarz i początkowo się zniechęciłam i miałam nerwy bo nie widziałam żadnego efektu. Zmyłam, ponownie spróbowałam, kilka razy i w końcu chyba trochę się już nauczyłam nakładać. Obym szybko się wprawiła.
Gama golden nie jest tak żółta jak myślałam, pasuje do mnie, ale do ideału odrobinę brakuje (mam jakiś nietypowy odcień skóry :P). Na pewno kolor jest o niebo lepszy od innych kolorów drogeryjnych podkładów, których używałam, jest lepiej dopasowany. Na twarzy mam obecnie kolor golden fairest, golden light użyłam jako bronzera. Myślałam, że fairest będzie bardzo jasny ale o dziwo nie jest. Fajnie kryje (mam formułę kryjącą) i co najważniejsze wygląda naturalnie, wreszcie nie mam maski na twarzy . Nie czuję nic na twarzy, jakbym nic nie nakładała. Zobaczymy, jak będzie dalej się spisywał. Mam w planach dokupić jeszcze kilka produktów, jakiś róż (tylko nie wiem za bardzo jaki odcień do golden), coś rozświetlającego i korektor.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej firmy, cieszę się, że tu trafiłam bo to głównie dzięki temu wątkowi postanowiłam zmienić swoje życie .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 18:54   #2523
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

też polecam płatki owsiane! trochę z nimi ceregieli ale jako jedyne bardzo ładnie podziałały na moją skórę
teraz przerzuciłam się na mycie zmajstrowaną glinką
i dodatkowo robię własne toniki na bazie zielonej herbaty i jestem w ogóle zachwycona
w końcu coś dobrego zaczęło się dziać na mojej buźce
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:15   #2524
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły do mnie parę dni temu moje testery z AM. Zakupiłam próbki zgodnie z Waszymi radami i to był strzal w 10. Golden fairest idealnie się wtapia w moja skore. Nie widać bym miała coś na twarzy a mam fajnie jednolity odcien, moje przebarwienia sa zakryte. Zakochałam sie w minerałach
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:56   #2525
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie parę dni temu moje testery z AM. Zakupiłam próbki zgodnie z Waszymi radami i to był strzal w 10. Golden fairest idealnie się wtapia w moja skore. Nie widać bym miała coś na twarzy a mam fajnie jednolity odcien, moje przebarwienia sa zakryte. Zakochałam sie w minerałach
no i u mnie formuła matująca naprawdę długo się trzyma
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:09   #2526
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny.
W tamtym roku używałam podkładu annabelle bodajże w odcieniu golden fair i pozniej kiedy byłam bardziej opalona golden light.
Musiałam przestać bo w śroku lata byłam już hmmm...MOCNO opalona.
Zamawiałam wtedy próbkę golden medium i... przyszła do mnie ziemia;p Odcien po prostu szaro zielony;p
Chcę zacząć używać znowu minerałków jednak w tym momencie jestem znowu troszkę opalona (samoopalacz ,kilka razy solarium) No i nie mam pojęcia co zamówić.
Czy wziąc golden light , potem golden medium i ten odcień zmieszać z jakimś beige albo neutral?
Uparłam się na goldeny bo są przepiękne i moją różowawą buzię trochę "ogarniają" ponieważ reszta cciała jest w odcieniu żółtawym..
Baardzo proszę o pomoc!
W tym momencie używam Revlon colorstay 180 sand (+ odrobinka bronzera żeby wyrównać kolor z szyją bo twarzy nigdy nie mam opalonej)

Proszę o pomoc,gdyż nie stać mnie na zmawianie 20 próbek i kombinowanie z nimi.
Może ktoś szuka czegoś podobnego do mnie.
Agun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 20:21   #2527
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
W tamtym roku używałam podkładu annabelle bodajże w odcieniu golden fair i pozniej kiedy byłam bardziej opalona golden light.
Musiałam przestać bo w śroku lata byłam już hmmm...MOCNO opalona.
Zamawiałam wtedy próbkę golden medium i... przyszła do mnie ziemia;p Odcien po prostu szaro zielony;p
Chcę zacząć używać znowu minerałków jednak w tym momencie jestem znowu troszkę opalona (samoopalacz ,kilka razy solarium) No i nie mam pojęcia co zamówić.
Czy wziąc golden light , potem golden medium i ten odcień zmieszać z jakimś beige albo neutral?
Uparłam się na goldeny bo są przepiękne i moją różowawą buzię trochę "ogarniają" ponieważ reszta cciała jest w odcieniu żółtawym..
Baardzo proszę o pomoc!
W tym momencie używam Revlon colorstay 180 sand (+ odrobinka bronzera żeby wyrównać kolor z szyją bo twarzy nigdy nie mam opalonej)

Proszę o pomoc,gdyż nie stać mnie na zmawianie 20 próbek i kombinowanie z nimi.
Może ktoś szuka czegoś podobnego do mnie.
Agun rozumiem że Twój problem jest taki, że ciemniejszy odcień goldena nie jest dostatecznie żółty tylko ziemisty. Polecam Ci kupno 'color blend yellow' z kolorówki, który w przeciwieństwie do 'tlenków matowych' i żółcieni żelazowej, może być zmieszany w torebce strunowej więc nie musisz kupywać moździerza
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Yellow/455
doda Ci nieco złota do podkładu.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 05:25   #2528
Navy88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Agun rozumiem że Twój problem jest taki, że ciemniejszy odcień goldena nie jest dostatecznie żółty tylko ziemisty. Polecam Ci kupno 'color blend yellow' z kolorówki, który w przeciwieństwie do 'tlenków matowych' i żółcieni żelazowej, może być zmieszany w torebce strunowej więc nie musisz kupywać moździerza
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Yellow/455
doda Ci nieco złota do podkładu.
O,jaki super patent,mnie tez sie przyda! Dzięki
Mam pytanie do doświadczonych-ostatnio po raz pierwszy w życiu zamówiłam próbki Annabelle(moja pierwsza stycznosc z mineralami) i jestem w głębokim szoku,że jednak istnieje podkład ślicznie stapiający się z moja skórą,o naturalnym efekcie, dla mnie po prostu magia!

Jest jeden problem-zamawiałam próbki podkładów matujących i tylko jeden kryjący(niedopadowany odcieniem,więc nie korzystałam z niego zbyt wiele,nie wiem czy wszystkie kryjące zachowują się tak samo...?) , który co prawda spełniał swoje zadanie ale po nałozeniu na filtr po kilku godzinach zaczynał się "zbijac". Bez filtra nie było takiego problemu.

W wersji matującej podkłady trzymają się pięknie nawet na filtrze.

Do rzeczy-moje pytanie brzmi- czy są duże różnice- w trwałości i KOLORZE pomiędzy GOLDEN FAIR (wersja matująca) i GOLDEN FAIR(kryjąca).Wiem,że odcień opisany jest jako ten sam,ale.....może byc różnie dlatego pytam

Pytanie drugie- korektor medium - porażka, sama zieleń na buzi, wersja jaśniejsza-jak czysta biel- czy polecacie jakiś korektor pasujący do odcienie GOLDEN FAIR?(niekoniecznie Annabelle)?
Navy88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 05:34   #2529
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Agun rozumiem że Twój problem jest taki, że ciemniejszy odcień goldena nie jest dostatecznie żółty tylko ziemisty. Polecam Ci kupno 'color blend yellow' z kolorówki, który w przeciwieństwie do 'tlenków matowych' i żółcieni żelazowej, może być zmieszany w torebce strunowej więc nie musisz kupywać moździerza
http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Yellow/455
doda Ci nieco złota do podkładu.
kupywać hahaha You made me day caly dzien bede zdziwiona powtarzac to dziwactwo jak piosenka krazaca po glowie haha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 09:09   #2530
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Navy w kolorze różnicy nie widziałam. Z tym że wersja kryjąca daje zupełnie inny efekt. Po prostu mocno kryje i podkladnprezentuje się inaczej. Jest bardziej widoczny na twarzy. U mnie nie był trwały.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 14:08   #2531
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
kupywać hahaha You made me day caly dzien bede zdziwiona powtarzac to dziwactwo jak piosenka krazaca po glowie haha
Błąd można było zasygnalizować w delikatny sposób, Ty zrobiłaś to w sposób niemiły i wredny. Mam nadzieję że się to nie powtórzy, inaczej następnym razem polecą punkty.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2014-04-12 o 14:09
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 16:17   #2532
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Używałam i nie przypominam sobie niczego, co by go wyróżniało także w duecie z AM, więc dla mojej cery musiał być średni.
Dziękuję za odpowiedź, a tak w ogóle jak dobrze kojarze to Chimay używasz dry-flo i mikrosfer? Moja mama dzisiaj dla siebie zakupiła puder ryżowy z Pierre Rene, skorzystam z okazji i jutro go u siebie wypróbuje :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:43   #2533
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Navy88 Pokaż wiadomość
O,jaki super patent,mnie tez sie przyda! Dzięki
Mam pytanie do doświadczonych-ostatnio po raz pierwszy w życiu zamówiłam próbki Annabelle(moja pierwsza stycznosc z mineralami) i jestem w głębokim szoku,że jednak istnieje podkład ślicznie stapiający się z moja skórą,o naturalnym efekcie, dla mnie po prostu magia!

Jest jeden problem-zamawiałam próbki podkładów matujących i tylko jeden kryjący(niedopadowany odcieniem,więc nie korzystałam z niego zbyt wiele,nie wiem czy wszystkie kryjące zachowują się tak samo...?) , który co prawda spełniał swoje zadanie ale po nałozeniu na filtr po kilku godzinach zaczynał się "zbijac". Bez filtra nie było takiego problemu.

W wersji matującej podkłady trzymają się pięknie nawet na filtrze.

Do rzeczy-moje pytanie brzmi- czy są duże różnice- w trwałości i KOLORZE pomiędzy GOLDEN FAIR (wersja matująca) i GOLDEN FAIR(kryjąca).Wiem,że odcień opisany jest jako ten sam,ale.....może byc różnie dlatego pytam

Pytanie drugie- korektor medium - porażka, sama zieleń na buzi, wersja jaśniejsza-jak czysta biel- czy polecacie jakiś korektor pasujący do odcienie GOLDEN FAIR?(niekoniecznie Annabelle)?
testowałam na natural i kolor był ten sam. jeśli chodzi o formułę, to kryjący bdb krył i niestety czasami ciężko go było stopić. ogólnie, był widoczny
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:49   #2534
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, a tak w ogóle jak dobrze kojarze to Chimay używasz dry-flo i mikrosfer? Moja mama dzisiaj dla siebie zakupiła puder ryżowy z Pierre Rene, skorzystam z okazji i jutro go u siebie wypróbuje :P
Dobrze Mikrosfer dodaję trochę do Dry-Flo, a solo kładę je pędzelkiem na bruzdy wokół ust, żeby mi w nie podkład nie właził.

Ryżowy mam jako składnik słynnego pudru jedwabnego Dr Hauschki (jest tam też jedwab i krzemionka), ale używam go rzadko, bo jest dość ciężki, przynajmniej w porównaniu z Dry-Flo i matuje średnio.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 04:52   #2535
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Błąd można było zasygnalizować w delikatny sposób, Ty zrobiłaś to w sposób niemiły i wredny. Mam nadzieję że się to nie powtórzy, inaczej następnym razem polecą punkty.

no chyba zart. Dziewczyna mogla napisac, ze to literowka.

Przepraszam, ze to forum lansowania sie literackiego....

Kazdy popelnia bledy, ten mnie rozsmieszyl

....dajesz bana
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2014-04-13 o 04:57
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:01   #2536
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Błąd można było zasygnalizować w delikatny sposób, Ty zrobiłaś to w sposób niemiły i wredny. Mam nadzieję że się to nie powtórzy, inaczej następnym razem polecą punkty.
No bez przesady


Ja pomalowalam sie dzisiaj ktoryms z odcieni golden (chyba fair) i .. sciemnial mi na twarzy juz po godzince Chyba rozejrze sie za Natural
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:47   #2537
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
No bez przesady
Bo ja wiem czy bez przesady, mi by się zrobiło przykro gdyby ktoś mi zwrócił uwagę na błąd w taki sposób
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 13:09   #2538
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy bez przesady, mi by się zrobiło przykro gdyby ktoś mi zwrócił uwagę na błąd w taki sposób
no mi także zrobiłoby się bardzo przykro. W szczególności, że to nie było zwrócenie uwagi na błąd a wyśmianie.

żeby nie było w całości offtopowo...
Ach, koleżanka zamówiła sobie honey i ojejku, jakie to marchewkowe!
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 14:41   #2539
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ok przepraszam na przyszlosc bede rozwazniej komentowala, albo swoje odczucia mowila w domu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 15:49   #2540
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

witam, chcialabym dołączyć a nawet bardziej prosic o rade, od jednej forumowiczki dostalam probki z annabelle i bardzo przypadly mi do gustu (seria kryjąca) jednak zaden odcien nie pasował do mojej cery. Niestety nie pamiętam jakie dostalam odcienie

ogolnie jestem dosyc blada, dlatego najpierw zaczęłam od najjasniejszego koloru, ale to byla jakas porażka. Kolor owszem byl wystarczająco jasny, ale tak rozowy, ze wyglądałam jak swinka pigi. A dwa kolejne byly juz za ciemne.

Wydaje mi się, ze moja cera jest bardziej żółta, niż różowa, zazwyczaj kupuję podklady jasne beżowe, takie neutralne.

Ktory kolor moglybyscie mi polecic? I jaki by pasował pozniej do bardziej opalonej skory?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2014-04-13 o 15:51
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 15:58   #2541
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Golden Fairest
a na lato Golden Fair?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 16:08   #2542
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Golden Fairest
a na lato Golden Fair?
dzieki juz patrze na stronce jak to wygląda...

znalazłam u siebie probke beige light i z tego co pamiętam, był za ciemny i chyba zbyt pomaranczowy.
rozowy to byl chyba natural fairest albo natural fair

edit: skorzystalam z opini na tym blogu
http://ewalucja.blogspot.com/2013/11...fair-oraz.html
golden fairest wydaje się najblizszy idealu, ale chyba wolałabym coś mniej żółtego, bardziej naturalnego, chociaz na ostatnich dwóch zdjęciach wygląda naprawdę dobrze.
Jakies propozycje?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2014-04-13 o 16:20
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:12   #2543
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze Romantic jest podobny nieco do macowskiego well-dressed. chodzi mi o kolor (nie liczcie połysku well dressed, tylko sam w sobie kolor!)

Tez mam takie wrażenie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:21   #2544
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
dzieki juz patrze na stronce jak to wygląda...

znalazłam u siebie probke beige light i z tego co pamiętam, był za ciemny i chyba zbyt pomaranczowy.
rozowy to byl chyba natural fairest albo natural fair

edit: skorzystalam z opini na tym blogu
http://ewalucja.blogspot.com/2013/11...fair-oraz.html
golden fairest wydaje się najblizszy idealu, ale chyba wolałabym coś mniej żółtego, bardziej naturalnego, chociaz na ostatnich dwóch zdjęciach wygląda naprawdę dobrze.
Jakies propozycje?
One na buzi wyglądają bardzo naturalnie i nie tak żółto. Przynajmniej ja u siebie tak widzę.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 17:36   #2545
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Tez mam takie wrażenie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
wyposażyłam się w maca, później zrobię zdjecia
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum

Edytowane przez bonjourdisko
Czas edycji: 2014-04-13 o 18:36
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:29   #2546
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
no chyba zart. Dziewczyna mogla napisac, ze to literowka.

Przepraszam, ze to forum lansowania sie literackiego....

Kazdy popelnia bledy, ten mnie rozsmieszyl

....dajesz bana
No chyba żart. Dziewczyna mogła napisać, że to literówka.*
..etc.

Polskich znaków się używa, moja panno.
Naprawdę, żeby wyśmiać taki detal a potem jeszcze być obrażoną.. Dziękuję osobom, które stanęły w mojej obronie
Ta literówka nie była częścią mojej wypowiedzi, a mi się wydaje że rozmawiamy o minerałach, a nie o takiej drobnostce.
A oto cytat z internetów:
"Do wszystkich mądrali… wykupywać jest formą poprawną, a i samo kupywać pojawia się w starych słownikach języka polskiego, więc poprawną formą na pewno było! A co z nią się stało, to spytajcie tego co mówi przyszłem… A jeszcze dokładniej rzecz ujmując, istniały dwie formy: kupować i kupywać, jak np. być i bywać."
Ta forma wydaje się być kwestią sporną i dużo osobom może się mylić.
Cieszę się, że mogłam 'zrobić twój dzień'.

Koniec tematu.

Navy88 mając te pigmenty można zrobić czary z dowolnym odcieniem, który nam nie pasuje. Mi z AM żadna tonacja nie podpasowała
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 19:48   #2547
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
One na buzi wyglądają bardzo naturalnie i nie tak żółto. Przynajmniej ja u siebie tak widzę.
zamowilam oba odcienie, jasniejszy wyprobuje w czwartek i zdam relację, a ciemniejszy pod koniec czerwca, jak będę bardziej opalona. Dorzucilam jeszcze róż nude jesli cera się poprawi, przejde na matujące, mam nadzieje, ze kolory będą odpowiednio takie same dzieki za pomoc
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:11   #2548
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
No chyba żart. Dziewczyna mogła napisać, że to literówka.*
..etc.

Polskich znaków się używa, moja panno.
Naprawdę, żeby wyśmiać taki detal a potem jeszcze być obrażoną.. Dziękuję osobom, które stanęły w mojej obronie
Ta literówka nie była częścią mojej wypowiedzi, a mi się wydaje że rozmawiamy o minerałach, a nie o takiej drobnostce.
A oto cytat z internetów:
"Do wszystkich mądrali… wykupywać jest formą poprawną, a i samo kupywać pojawia się w starych słownikach języka polskiego, więc poprawną formą na pewno było! A co z nią się stało, to spytajcie tego co mówi przyszłem… A jeszcze dokładniej rzecz ujmując, istniały dwie formy: kupować i kupywać, jak np. być i bywać."
Ta forma wydaje się być kwestią sporną i dużo osobom może się mylić.
Cieszę się, że mogłam 'zrobić twój dzień'.

Koniec tematu.

Navy88 mając te pigmenty można zrobić czary z dowolnym odcieniem, który nam nie pasuje. Mi z AM żadna tonacja nie podpasowała
kupywac.... masz racje koniec tematu. poza tym siedzimy na jednym forum, nie warto sie klocic. chcialam zaznaczyc troche za mocno, napisalam juz ze nikomu nigdy nic tak chamsko nie wytkne, ale zaslanianie sie innymi uzytniczkami jest slabe

sztama?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:20   #2549
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny,
pewnie to pytanie padło juz wiele razy, ale tak szybko tu piszecie, ze 85 stron ciezko przewertowac
Czy odcien natural fairest wpada w roz czy jest raczej neutralny? Potrzebuję jasnego podkladu o tonacji neutralnej (broń boze rozowej). W jakiej formule wyglada najladniej? Skłaniam się ku matowej.
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 20:21   #2550
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

tworazka Nikim się nie zasłaniam, nikogo nie prosiłam o pisanie w moim imieniu a jednak takie wsparcie nadeszło i zwyczajnie za nie dziękuję. Nie nie mam racji, nie jest to poprawna forma, jednak troszkę przesadziłaś z reakcją
'Sztama' czy nie.. koniec tematu, bo spamujemy.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.