Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-12, 13:58   #2911
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Martusia tez się wybierasz tam?
Weź mnie ze sobą!
I pamiętaj ze strasznie trzepia na lotnisku. Bardziej tam niż u nas
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:12   #2912
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Martusia tez się wybierasz tam?
Weź mnie ze sobą!
I pamiętaj ze strasznie trzepia na lotnisku. Bardziej tam niż u nas
Nie, trochę niżej
Zapraszam
O kurde
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:15   #2913
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wróciłam z pazura, podrapałam Alechandra po jajku i już wysłał mi tego Decadence dużego bo dostałam maila
Ładne lusterka
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:23   #2914
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, galaretka malinkowa zarąbiste połączenie lepsze niż z wisienkową

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Kto by tam liczył napalaj się
Wczoraj zamiast cukru dodałam troszkę syropu z agawy - mniam!
zrobie je dzis, kupie tez galaretke malinowa i do tego moze jakas polewe czekoladowa. Gdy byly ptasie mleczka z wedla malinowe- zalapalam sie na jedna paczke. A jakie one byly pyszne Pianki Korinkowe dlugo tezeja? Cala noc czy starczy 2-3 godziny?
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wróciłam z pazura, podrapałam Alechandra po jajku i już wysłał mi tego Decadence dużego bo dostałam maila
no to Alechandro natrzepal Ci ladnie od tego drapania. Misiaczek slodziaczek
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:26   #2915
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

baletniczko, myślę, ze 2-3h spokojnie wystarczą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:30   #2916
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:42   #2917
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wróciłam z pazura, podrapałam Alechandra po jajku i już wysłał mi tego Decadence dużego bo dostałam maila
Boskie są nie dziwię się, że Alejandro wysyła Ci wszystko , co mu tylko powiesz

Za pół h mną zamiar wbić do S, ale relacja dopiero po weekendzie , bo będę z TZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-12, 14:47   #2918
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Pianki takie robię od lat. Tylko ja rozpuszczam galaretkę w jednej szklance wody, a mleczka dodaję ok 1,5 szklanki. Przepis był pod puszkę z mleczkiem, kiedyś nie było kartoników, więc stąd te 1,5 szklI zawsze z mleczkiem z gostynia. Często robię w pucharkach z warstwą galaretki.
Zjadłabym takie coś http://www.mojewypieki.com/przepis/truskawkowiec ale nie znoszę żelatyny, a próby z agarem mi nie wyszły

Jak chcecie coś na szybko to polecam kisiel: http://www.mojewypieki.com/przepis/kisiel-jagodowy
Robiłam z różnymi owocami.

Oktawia, Oliwia pasztet z cukinii bardzo smaczny. Pomieszałam trochę przepisy i wyszło super! Dziękuję dziewczyny
A ja zmykam robić placek ze śliwkami
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:50   #2919
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, galaretka malinkowa zarąbiste połączenie lepsze niż z wisienkową

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Kto by tam liczył napalaj się
Wczoraj zamiast cukru dodałam troszkę syropu z agawy - mniam!
Mnie w ogóle nie przyszedł do głowy pomysł z dosładzaniem, nie stosuję cukru i zamienników i chyba zrobię piankę bez Takiego mi smaka narobiłaś

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


samo zdrowie -
pij mleko będziesz wielki więc jest zdrowe - a tu jeszcze niesłodzone
owocki - bardzo zdrowe
żelatyna i galaretka -zdrowa na kości


PIANKA SAMOZDROWIE

No to chyba nie mam wyjścia, muszę zrobić

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Heh dajesz po dolarze do trzech jak Ci się podoba i komu się podoba. Panu sprzatajacemu tez co dzień zostaw będzie wam robił cuda z ręczników. Oni maja świetna pamięć, za każdego dolara czy euro będą bardzo wdzięczni. Ten hotel co ja byłam jest dla Egipcjan bardzo drogi wiec nie ma ich tam dużo. W innych hotelach teraz jest więcej tubylców. Nie są groźni ino nie bardzo umieją się zachować
Jedzenie boskie. Koszerne. Dla mnie tam jest raj. W dzień jest koło 40-45 sstopni nie odczuwa się tego tak, jak w krajach o dużej wilgotności.
Po dolcu to mogę dawać A jak panują tam takie temperatury to dla mnie istny raj
Ale! Nie mam ważnego paszportu!! Ile się teraz czeka na wyrobienie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:53   #2920
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wróciłam z pazura, podrapałam Alechandra po jajku i już wysłał mi tego Decadence dużego bo dostałam maila
Bardzo ładne kolorki, choć niezmiennie skóra mi cierpnie na widok takich szponów Też bym Ci perfumy wysłała, bo jak nie to ...jeden ruch przy tętnicy i po mnie


---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie przyszedł do głowy pomysł z dosładzaniem, nie stosuję cukru i zamienników i chyba zrobię piankę bez Takiego mi smaka narobiłaś

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



No to chyba nie mam wyjścia, muszę zrobić

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------



Po dolcu to mogę dawać A jak panują tam takie temperatury to dla mnie istny raj
Ale! Nie mam ważnego paszportu!! Ile się teraz czeka na wyrobienie?
Napisz pismo, to będzie szybciej. Normalnie to ok 3 tyg chyba. Ja raz miałam po 1,5 tyg, bo służbowo musiałam do Francji lecieć. Napisałam pismo, szef zadzwonił i było na czas. A ja myślałam, że uda mi się nie jechać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:53   #2921
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

boszz co za dzień dobrze że już koniec masakra musiałam pół godziny dłużej w pracy zostać przez niekompetencję innych wreszcie weekend i mogę wypić winko za zdrowie Aniyam i pozostałych wątkowiczek
Never fajowe pazury
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-12, 14:57   #2922
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pianki takie robię od lat. Tylko ja rozpuszczam galaretkę w jednej szklance wody, a mleczka dodaję ok 1,5 szklanki. Przepis był pod puszkę z mleczkiem, kiedyś nie było kartoników, więc stąd te 1,5 szklI zawsze z mleczkiem z gostynia. Często robię w pucharkach z warstwą galaretki.
Zjadłabym takie coś http://www.mojewypieki.com/przepis/truskawkowiec ale nie znoszę żelatyny, a próby z agarem mi nie wyszły

Jak chcecie coś na szybko to polecam kisiel: http://www.mojewypieki.com/przepis/kisiel-jagodowy
Robiłam z różnymi owocami.

Oktawia, Oliwia pasztet z cukinii bardzo smaczny. Pomieszałam trochę przepisy i wyszło super! Dziękuję dziewczyny
A ja zmykam robić placek ze śliwkami
O Bożu jak bym zjadła tego truskawkowca
Cieszę się, że pasztet się udał

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolorki, choć niezmiennie skóra mi cierpnie na widok takich szponów Też bym Ci perfumy wysłała, bo jak nie to ...jeden ruch przy tętnicy i po mnie


---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------


Napisz pismo, to będzie szybciej. Normalnie to ok 3 tyg chyba. Ja raz miałam po 1,5 tyg, bo służbowo musiałam do Francji lecieć. Napisałam pismo, szef zadzwonił i było na czas. A ja myślałam, że uda mi się nie jechać
O żesz, ja doczytałam, że do miesiąca a chcę jechać za 2 tyg Dobra, to najpierw po weekendzie wniosek złożę! I napisze to pismo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:57   #2923
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64096061]Treść usunięta[/QUOTE]
Ooo, wyjda na pewno piekne
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:59   #2924
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja nie patrzę na pazurki Never, bo zazdraszczam długości, ja moje musiałam ściąć
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 14:59   #2925
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
baletniczko, myślę, ze 2-3h spokojnie wystarczą
Dziekuje to bede sie dzis jeszcze nimi w nocy zajadac :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:04   #2926
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ładne lusterka


---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
zrobie je dzis, kupie tez galaretke malinowa i do tego moze jakas polewe czekoladowa. Gdy byly ptasie mleczka z wedla malinowe- zalapalam sie na jedna paczke. A jakie one byly pyszne Pianki Korinkowe dlugo tezeja? Cala noc czy starczy 2-3 godziny?

no to Alechandro natrzepal Ci ladnie od tego drapania. Misiaczek slodziaczek
Oj natrzepał

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Boskie są nie dziwię się, że Alejandro wysyła Ci wszystko , co mu tylko powiesz

Za pół h mną zamiar wbić do S, ale relacja dopiero po weekendzie , bo będę z TZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czekam na relacje
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:04   #2927
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O Bożu jak bym zjadła tego truskawkowca
Cieszę się, że pasztet się udał

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



O żesz, ja doczytałam, że do miesiąca a chcę jechać za 2 tyg Dobra, to najpierw po weekendzie wniosek złożę! I napisze to pismo
Zapytaj w urzędzie jak najlepiej uzasadnić. Powiedz, że masz wykupioną wycieczkę, że to podróż poślubna. Tam też ludzie siedzą i zazwyczaj mają ludzkie odruchy. Chociaż pewnie co województwo to swoje procedury mają. Ja pisałam prośbę "o przyśpieszenie wydania paszportu". Ew. zostaje Ci Grecja na dowód osobisty
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:05   #2928
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolorki, choć niezmiennie skóra mi cierpnie na widok takich szponów Też bym Ci perfumy wysłała, bo jak nie to ...jeden ruch przy tętnicy i po mnie


---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------


Napisz pismo, to będzie szybciej. Normalnie to ok 3 tyg chyba. Ja raz miałam po 1,5 tyg, bo służbowo musiałam do Francji lecieć. Napisałam pismo, szef zadzwonił i było na czas. A ja myślałam, że uda mi się nie jechać

Komu jak komu ale Tobie bym krzywdy nie zrobiła

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
boszz co za dzień dobrze że już koniec masakra musiałam pół godziny dłużej w pracy zostać przez niekompetencję innych wreszcie weekend i mogę wypić winko za zdrowie Aniyam i pozostałych wątkowiczek
Never fajowe pazury
dzięks

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja nie patrzę na pazurki Never, bo zazdraszczam długości, ja moje musiałam ściąć
No ja nie tylko anakondy lubie długie jak widac
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:07   #2929
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Komu jak komu ale Tobie bym krzywdy nie zrobiła

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



dzięks

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



No ja nie tylko anakondy lubie długie jak widac
DziękujęBardzo mi miło
To mogę spać spokojnie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-12, 15:13   #2930
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Komu jak komu ale Tobie bym krzywdy nie zrobiła

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



dzięks

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



No ja nie tylko anakondy lubie długie jak widac


---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zapytaj w urzędzie jak najlepiej uzasadnić. Powiedz, że masz wykupioną wycieczkę, że to podróż poślubna. Tam też ludzie siedzą i zazwyczaj mają ludzkie odruchy. Chociaż pewnie co województwo to swoje procedury mają. Ja pisałam prośbę "o przyśpieszenie wydania paszportu". Ew. zostaje Ci Grecja na dowód osobisty
No właśnie najpierw wybiorę się do urzędu i dowiem się, co uda mi się załatwić. A jak nie, to znalazłam dzisiaj Wyspy Kanaryjskie, naprawdę jeszcze tylko wśród wycieczek międzygalaktycznych dzisiaj nie szukałam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:17   #2931
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Rany jak to dobrze, że już koniec tej roboty. Wyrobiłam się dosłownie rzutem na taśmę. Ale jestem zmęczona, ale wizja zaczynającego się urlopu dodaje mi sił i uśmiech z ust nie schodzi. Podśpiewuję sobie wakacyjny start przebój marząc o plaży i pasku. Już za chwileczkę, już za momencik będę pić driny pod palemką.
Zapewne przez najbliższe 2 albo nawet 3 tygodnie będę mieć ograniczony dostęp do Was i będę tęsknić. Tylko proszę Was nie doprowadźcie S i D do bankructwa w tym czasie i zostawcie trochę giftów dla mnie. Rany jakie wyznania. to chyba z przepracowania.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:19   #2932
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pianki takie robię od lat. Tylko ja rozpuszczam galaretkę w jednej szklance wody, a mleczka dodaję ok 1,5 szklanki. Przepis był pod puszkę z mleczkiem, kiedyś nie było kartoników, więc stąd te 1,5 szklI zawsze z mleczkiem z gostynia. Często robię w pucharkach z warstwą galaretki.
Zjadłabym takie coś http://www.mojewypieki.com/przepis/truskawkowiec ale nie znoszę żelatyny, a próby z agarem mi nie wyszły

Jak chcecie coś na szybko to polecam kisiel: http://www.mojewypieki.com/przepis/kisiel-jagodowy
Robiłam z różnymi owocami.

Oktawia, Oliwia pasztet z cukinii bardzo smaczny. Pomieszałam trochę przepisy i wyszło super! Dziękuję dziewczyny
A ja zmykam robić placek ze śliwkami



Wszystkie urządzające swoje mieszkania albo zmieniające wystrój: w Home&You druga (tańsza) rzecz jest za 10 zł, dotyczy całości asortymentu. Ja po pracy będę biegła po narzuty i koce, od dawna chciałam takie do nowego mieszkania
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:25   #2933
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny gratuluję zakupów i oczywiście perfum natrzepanych przez Alechandra Trzymam kciuki żeby dla wszystkich starczyło
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jestem tylko na sekundę, rozłożyło mnie, gluty sięgają mi do kolan, zatoki zapchane, gardło zieje ogniem Zaprawiłam się przedwczoraj na rolkach i testowałam znajomego BMW cabrioleta i mnie przewiało Na domiar wszystkiego Tż wziął też sobie dziś wolne i zamiast spokojnie się kurować to wiadomo jak to z chłopem w domu

Nie wiem co tu się dzieje, więc profilaktycznie gratuluję denek, zakupów a tym co trzeba życzę powodzenia
aniyam kuruj się i szybko wracaj do zdrowia
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wróciłam z pazura, podrapałam Alechandra po jajku i już wysłał mi tego Decadence dużego bo dostałam maila
Drapieżne, seksowne
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:27   #2934
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Rany jak to dobrze, że już koniec tej roboty. Wyrobiłam się dosłownie rzutem na taśmę. Ale jestem zmęczona, ale wizja zaczynającego się urlopu dodaje mi sił i uśmiech z ust nie schodzi. Podśpiewuję sobie wakacyjny start przebój marząc o plaży i pasku. Już za chwileczkę, już za momencik będę pić driny pod palemką.
Zapewne przez najbliższe 2 albo nawet 3 tygodnie będę mieć ograniczony dostęp do Was i będę tęsknić. Tylko proszę Was nie doprowadźcie S i D do bankructwa w tym czasie i zostawcie trochę giftów dla mnie. Rany jakie wyznania. to chyba z przepracowania.
Gdzie jedziesz, gdzie?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Co to się w Kenii dzieje, że MSZ odradza wypad tam?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:28   #2935
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:38   #2936
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Gdzie jedziesz, gdzie?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Co to się w Kenii dzieje, że MSZ odradza wypad tam?
Nic sie nie dzieje mozna jechac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:42   #2937
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość



Wszystkie urządzające swoje mieszkania albo zmieniające wystrój: w Home&You druga (tańsza) rzecz jest za 10 zł, dotyczy całości asortymentu. Ja po pracy będę biegła po narzuty i koce, od dawna chciałam takie do nowego mieszkania
Dziekuje. Moze tez znajde cos dla siebie.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:43   #2938
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Witam piątkowo smaka mam na pianki a do najbliższego sklepu mam jakieś 10km, pewnie i tak nie mają mleka skondensowanego ale zrobię w domku
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:47   #2939
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic sie nie dzieje mozna jechac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fantastyczny plan a interesowaliscie sie szczepionkami i lekami antymalarycznymi? Jaki masz stosunek do tego?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:48   #2940
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Alejandro chyba niepiśmienny, bo od wczoraj mi na maila nie odpisał Odpisali wam coś z BOKu S w sprawie perfum?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.