Zapachy dla nastolatków - temat zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 16:06   #1
Icekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2

Zapachy dla nastolatków - temat zbiorczy


Witam Panie mam pewien problem otoz nie mam pojecia jaki zapach wybrac i co wam kobietom sie podoba. Zawsze gdy chce kupic nowe perfumy mam ten sam problem Nie znam sie na tym za bardzo i chce sie poradzic was .
Chcialbym sie dowiedziec jaki zapach bedzie najlepszy dla osiemnastolatka? w miare nieobciazajacy jego kieszeni POMOCY
Icekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 16:09   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Cytat:
Napisane przez Icekkk Pokaż wiadomość
Witam Panie mam pewien problem otoz nie mam pojecia jaki zapach wybrac i co wam kobietom sie podoba. Zawsze gdy chce kupic nowe perfumy mam ten sam problem Nie znam sie na tym za bardzo i chce sie poradzic was .
Chcialbym sie dowiedziec jaki zapach bedzie najlepszy dla osiemnastolatka? w miare nieobciazajacy jego kieszeni POMOCY
Odpowiem krótko: taki jaki TOBIE się podoba.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 16:46   #3
Icekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

superr dzieki za pomoc widze ze mozna na CIEBIE liczyc
Icekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:57   #4
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Może spróbujesz wybrać coś z oferty Adidas lub STR8 ?
Według mnie będą idealne dla młodego mężczyzny, no i spełniają podane przez Ciebie kryteria
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:57   #5
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Cytat:
Napisane przez Icekkk Pokaż wiadomość
Witam Panie mam pewien problem otoz nie mam pojecia jaki zapach wybrac i co wam kobietom sie podoba. Zawsze gdy chce kupic nowe perfumy mam ten sam problem Nie znam sie na tym za bardzo i chce sie poradzic was .
Chcialbym sie dowiedziec jaki zapach bedzie najlepszy dla osiemnastolatka? w miare nieobciazajacy jego kieszeni POMOCY
Witajna forum o perfumach
Zalecam przeczytanie:
-Tego
-Tego
-oraz Tego
Zycze przyjemnej lektury
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:00   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Cytat:
Napisane przez Icekkk Pokaż wiadomość
superr dzieki za pomoc widze ze mozna na CIEBIE liczyc
To chyba rozsądna pomoc - przetestować i zdecydować, co TOBIE się podoba. Poza tym jak ktoś mialby Ci doradzić, jesli nie napisałem nawet ani slowa o sobie? Sposób ubierania się, charakter, czy lubisz zapachy mocne czy nie...?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:18   #7
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Icekkk, ile kobiet, tyle upodobań, zresztą nie tylko zapachowych
Musisz pomyśleć jakie "klimaty" lubisz - świeżaki, drzewne, kadzidlane, słodkie... Nie ma jednej recepty na zapach idealny, który będzie podobał się wszystkim (w domyśle - kobietom)

Określ sie troszkę jako osoba, opisz swój gust zapachowy (czyt. jw.) - na pewno podpowiemy
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 10:46   #8
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

hugo boss szary - bardzo nastolatkowy, doskonały do tramwaju, nie przeszkadza, a intensywny .....
farenheit - na dyskoteki, co by dodać sobie trochę męskości i animuszu

to moja ironiczna wariacja na pytanie - dzisiaj jest chyba dzień denerwujących pytań i wątków
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:11   #9
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
doskonały do tramwaju
Dżizas


A tak na serio, nie bądźcie okrutni.
Mam nadzieję, że autor wątku się poprawi i sprecyzuje swój zapachowy gust. W przeciwnym razie naprawdę nic z tego nie wyniknie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:16   #10
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
doskonały do tramwaju


---
kesii jesteś mi winna czyszczenie monitoru .
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:18   #11
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

przetestuj:
- hugo boss
- bruno banani
- CK Escape
- Lacosty czerwone

może Ci się coś spodoba
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 12:41   #12
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

przepraszam... dzisiaj cały czas się na takie wątki natykam i rośnie we mnie szydera przez duże es-zet

no pewnie niech chłopak szuka, najlepiej zlecić zadanie jakiejś koleżance, nie znam dziewczyny, która by odmówiła takiej koleżeńskiej porady

jeszcze od siebie powiem, że męskie zapachy są w ogóle przecudowne.. najlepiej w połączeniu z jakimś ładnym PANEM...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 22:49   #13
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: A co dla nastolatka?? help me ^^

A ja wiem!

Kup perfumy Bruno Banani About Men Taki radosny, młodzieńczy, sexowny zapach. I do tego niedrogi
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:50   #14
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Zapachy dla nastolatków - temat zbiorczy

Witam,

przeszukuję to forum, czytam tematy, jednak brakuje mi właśnie takiego typowo zbiorczego tematu, gdzie można by poczytać i znaleźć konkretne perfumy pasujące zapachowo do młodych mężczyzn w wieku 16-19 lat. Owszem - temat był poruszany wielokrotnie, jest wiele tematów, jednak doszukanie się ich w ogromie poruszanych w dziale tematów to raczej zadanie dla archeologa

Ale wracając do sedna. Jak wiadomo jest spora gamma zapachów przeznaczona tylko dla osób starszych, posiadająca nuty nie pasujące młodym, aktywnym ludziom. Przykładem takiego zapachu może być chociażby dość znany YSL Opium - sam mam 18 lat oraz posiadam ten zapach w kolekcji, jednak używany jest, żeby nie skłamać, tylko na jakieś wyjątkowo oficjalne okazje, do garnituru.

W tym temacie chciałbym zebrać informacje, opinie dotyczące zapachów typowo młodzieńczych, pasujących do chłopaków ubierających się w sposób dyktowany modą, czy przynależnością do subkultur.

Mile widziane będą wpisy postronnych osób, opinie nt. które zapachy "przystoją" młodym, a które należy sobie odpuścić.

Ja, poza wspomnianym już Opium(i całej bazie podobnych zapachów pełnych orientalnych, ciezkich nut), nie wyobrażam sobie kogoś dopiero wkraczającego w męski świat w zapachu typu Jil Sander - Sander for Men, ale może się mylę?

Podobne wątpliwości mam do co Versace The Dreamer - zapach bardzo mi się podoba, jednak mam wrażenie, że nie jest dobrym pomysłem wybór go u 18-latka?


Ps. temat ten powstał też z myślą o tym, aby zgromadzić wszystko w jednym miejscu, co ułatwi 'pracę' moderatorom forum i pomoże użytkownikom
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:39   #15
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Versace The Dreamer jest zapachem tak zachwycająco pięknym, że sama nosiłam próbkę z upojeniem i marzyłam o dekancie (Marzę do dziś, bo nikogo jeszcze na ten zapach nie namówiłam ) w wieku 15 lat . Wiesz, poruszyłeś bardzo interesujący temat, który z pewnością może być przydatny dla wielu odwiedzających, ale... Tego...
Na tym forum piszą osoby, które mają podejście do zapachów inne, niż "użytkowe". Takie mam wrażenie. No i mam wrażenie, że to są ludzie, którzy opierają się o swoje własne emocje związane z zapachem, własne wizje, a nie o to, co mówi o perfumach producent, a już brońcie bogowie- "co wypada".

I może ja się mylę, ale mam przedziwne wrażenie, że tutaj będą podawane nie tylko zapachy dla nastolatków. Możliwe, że będą tutaj także podawane argumenty, które miałyby zasugerować Ci, iż sam tytuł wątku jest... dziwny. Bo spójrz- jest na taki temat zapotrzebowanie (Skoro się pojawił i pojawiał wcześniej), ale wydaje mi się, że sformułowanie: "Nastolatki powinny używać perfum świeżych, z nutami owocowymi, ozonowych, na wieczór odrobinę cięższych i słodszych, nie powinny przesadzać z ilością, bo nie mogą zaduszać towarzysza z ławki, a do dzisiejszej mody, pełnej dużych napisów, kolorowych pasków na kolorowych paskach i śmiesznych czapek nasują najlepiej: iks, igrek, zet" jest tak... Tak niezgodne z forumowymi nastrojami, jak tylko może być .

... bo łatwo w wątku poświęconym jakiejś nucie zapachowej napisać, gdzie ją wyczuwamy. W ten sposób pomagamy komuś w poszukiwaniach, których kierunek sam wyznacza, wyznacza, opierając się nie o jakieś normy społeczne czy oczekiwania otoczenia związane z zapachem, tylko o swoje preferencje. Ale co napisać o perfumach, które ktoś chce dobrać do wieku? Do koloru włosów?
Chyba tylko: "Ostatnią rzeczą, którą powinieneś się kierować w wyborze zapachu, jest opinia otoczenia, zarzucająca Ci wytarzanie się w trawie i przeżarcie przez korniki, marka zapachu (Ktoś tutaj jeszcze po Coconie dyskryminuje Yves Rocher ?), typ urody, do jakiego, według Pani z Sephory, pasuje dany zapach (Weź no koleżankę o blond włosach do perfumerii, oddaj ją w ręce konsultantek i załóż się, że nie dostanie od nich do powąchania innych zapachów, niż te z różowymi i niebieskimi flakonikami ), płeć, do której kieruje go producent i to, "czy nastolatkowi wypada nosić taki zapach". Używasz tego, co Ci się podoba, w ilości, która pozwala Ci czuć na sobie perfumy i być komplementowanym przez cały boży dzień :. Kropka.

Boję się, że wyszedł mi atak, za który zostanę zganiona , zatem pozwolę sobie podać kilka typów z życia, perfumy i krótka charakterystyka:
Smoczy kolega o czarnym gnieździe na głowie i tubalnym głosie, lat 19- Gucci pour Homme, Opium pour Homme, właśnie namówiłam go na piękne M7, bo chcę od kogoś trochę sępnąć .
TŻ, drobny, elegancki i leczący się z szatanistycznego image- w wieku 14 lat używał Allure Homme Sport i Baldessariniego . Teraz, mając lat 17, traktuje się Basalą, Idolem, Tumulte pour Homme i Attitude.
Przyszły informatyk, rozkochany w rdzawej czerwieni i koszulach, lat 19- obsesja na punkcie Pi Givenchy.
Koleżanka, lat 16, perfumoholiczka, dziewczyna trochę, tego, "goth"- jej kolekcja obejmuje Aliena, Amethyst Laligue, Mont Blanc klasyczne, Delices Cartiera, Bursztynek L'occitane i inne cuda na kijach...
Kolejna koleżanka, lat 19, rude włosy, lubi motywy kwiatowe i poezję śpiewaną- dzięki mnie i pewnemu pięknemu popołudniu ma swój tajemny zapachowy amulet- Pure Poison Diora, okazjonalnie staroczasowa wanilia z Yves Rocher, zachwyca się nową Panią Zemstą, płacze nad zogórkowaniem na skórze pięknego Aliena i właśnie jest w trakcie poszukiwań "ciężkiego orientu, ale nie złoto- czerwono- fuksjowego i pstrokatego, ale takiego ciepłego, pylistego i ciemnobrązowego, wpadającego w czerń" (Co oznacza, że zachwyci się próbką Attitude od TŻ i będzie zmuszona do pokonania kolejnej, związanej z perfumami, mentalnej granicy <szatański śmiech> ).
Inna koleżanka, delikatna, szczuplutka, urocza, w trakcie transformacji swojej garderoby w szarości z ciepłych brązów (Które okazują się dla niej "zbyt wyraziste"), taki typ, któremu by po wejściu do perfumerii wcisnęli Pure White Linen albo w ogóle, jedźmy po bandzie, Miracle Lancome... Lat 19. Cóż, powiedziała mi kiedyś, że szuka "zapachu różanego, takiego pudrowego i totalnie babcinego" i wciąż jesteśmy obydwie poświęcone tym poszukiwaniom, bo ani ja, ani Pani Konsultantka, ani asortyment niektórych perfumerii niszowych nie potrafi sprostać jej oczekiwaniom . Tak tylko rzucę, że po kilku wizytach w Przybytku Pań Konsultantek najładniejszymi, najbardziej do niej pasującymi, najprzyjemniejszymi zapachami, takimi "bliskimi", które chętnie mogłaby nosić, znalazła Black Cashmere Donny Karan i Gucci pour Homme .

Czy z tego zestawienia wynika, że stworzonymi zapachami dla nastolatek i nastolatków są Alien i Gucci pour Homme ?
Z tego, co wiem o kulturze popularnej, to na topach list dla nastolatek powinny się znajdować: Light Blue i krewniak I love love, Miracle Lancome, zapachy Britney Spears, Cool Water, w przypadku mężczyzn może Be Delicious, Amor Cacharel i jakaś mityczna "Zielona Lakosta". Jak jestem nastolatką, obracam się w towarzystwie nastolatek i nastolatków, jak byłam w przeróżnych środowiskach i we wszystkich trzech liceach, o "stu typach młodzieży", nos miałam na baczność, wwąchując się w każdą napotkaną osobę, tak jeszcze w życiu nie poczułam żadnego z wyżej wymienionych. Od czasu do czasu przed nosem przeszło mi Opium męskie, klasyczne Poison czy Słonik...
__________________
Have ruled out artificially intelligent virus... unless it's very intelligent, and toying with me!
Paura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:40   #16
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

No właśnie, ja mam się dobrze czuć w zapachu... ale co, gdy zapach bardzo mi się podoba(dajmy tutaj właśnie przykład Opium, które jest cudne), jednak sam jestem świadom, iż taki zapach w połączeniu z ubiorem nastolatka(powiedzmy polo, do tego jakieś jeansy węższe za kolana oraz na nogach superstary adidasa czy nike courty) będzie się gryzł? Nie widzę możliwości, aby 18-19 letni chłopak używał Opium na codzień, no chyba, że jego standardowym strojem jest koszula.

Owszem - zdarzają się wyjątki - wtedy zapach staje się punktem rozpoznawczym danej osoby, jednak ja wychodzę z założenia, że perfumy mają mi się podobać, a jednocześnie nie drażnić ludzi wokół, co może być trudne do zrealizowania.



Osobiście nie lubię strasznie świeżych czy cukierkowych zapachów(subiektywnie: odrzuca mnie Givenchy Pi, jednak Lolite Lempicką Au Masculin lubię), natomiast takie typowe średniaki ni to świeże ni vetievery wydają mi się nijakie.

Tak, istnieją zapachy intrygujące, łączące wiele różnych składników, co daje powalający efekt - jednak aby je znaleźć trzeba przekopać się przez setki zwykłych

Dlatego właśnie pomyślałem o tym wątku - gdzie opisywalibyśmy zapachy uważane PRZEZ NAS za nadające sie do noszenia przez nastolatków, oczywiście z zasadanieniem
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:03   #17
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Ja mam 19 lat i według mnie to, iż młodzież ma nosic zapachy lekkie, cytrusowe i swieże jest pewnego rodzaju stereotypem. Na rynku istnieją owszem zapachy bardzo klasyczne, orientalne, które w rzeczywistosci nadają się tylko do noszenia w towarzystwie garnituru, ale wśród tego gatunku wód (typ orientalny) są wersje, które dają się "przypiąc" do każdego rodzaju stroju i jednoczesnie są klasykami. Zapach powinien odzwierciedlac nasze upodobania, cieszyc nasze zmysły, ukazywac naszą osobowośc- ja często jesienią używam Joop Homme!~do szkoły, pomimo tego, iż nie zawsze "stosuję" go do koszuli(a sam zapach jest uwazany raczej za klasyk). Tak jak w świecie mody ciągle łączone są nowe style, tak i my twórzmy nowe kombinacje: zapach+ strój+osobowośc
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:54   #18
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Paura ... - świetnie napisane


Cytat:
Napisane przez tomisco Pokaż wiadomość

Dlatego właśnie pomyślałem o tym wątku - gdzie opisywalibyśmy zapachy uważane PRZEZ NAS za nadające sie do noszenia przez nastolatków, oczywiście z zasadanieniem
To WY sobie wpisujcie
Na tym forum raczej nikt nie zaszufladkuje Ci żadnego zapachu. I to jeszcze z uzasadnieniem

Wiesz co mnie się kojarzy z nastolatkami? Bunt i "inność"
Chęć wyróżnienia się z tłumu. Nie uleganie stereotypom.

Cytat:
Napisane przez miki188 Pokaż wiadomość
Tak jak w świecie mody ciągle łączone są nowe style, tak i my twórzmy nowe kombinacje: zapach+ strój+osobowośc
I pod tym zdaniem się podpisuję
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:58   #19
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Pamiętam, iż w okresie nastoletnim maniakalnie używałem ciężkich orientów - w niczym to nie przeszkadzało i z tego, co pamiętam otoczenie nerwowo nie reagowało.

Moje typy ze szkoły średniej (jejku kiedy to było ) to Obssesion CK, Blue Jeans Versace, Le male Gaultier, Jungle pour homme Kenzo i Joop homme.
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 19:42   #20
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość

Moje typy ze szkoły średniej (jejku kiedy to było ) to Obssesion CK, Blue Jeans Versace, Le male Gaultier, Jungle pour homme Kenzo i Joop homme.
ehh czemu moi koledzy w liceum tak nie pachnieli....
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:46   #21
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ehh czemu moi koledzy w liceum tak nie pachnieli....
Prawda?


Moi koledzy jak jeden mąż uzywali Old Spice.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:47   #22
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Ale nie wydaje wam się, że pomiędzy Obssesion, Blue Jeans a np. Opium jest duża różnica?
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:50   #23
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Prawda?


Moi koledzy jak jeden mąż uzywali Old Spice.
moi czegoś blizej niezidentyfikowanego ale wszystko na jedno kopyto...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:53   #24
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Cytat:
Napisane przez tomisco Pokaż wiadomość
Ale nie wydaje wam się, że pomiędzy Obssesion, Blue Jeans a np. Opium jest duża różnica?

Obsession i Opium są w podobnym klimacie. BJ to już inna bajka Testy, testy i jeszcze raz testy. I to nie na nadgarstku a globalnie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:10   #25
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

dla mnie Opium jest dużo bardziej orientalne, jednak obydwa są ciężkie i tajemnicze

I dlatego takie zapachy imho do noszenia przez nastolatków nadawać się będą tylko na wyjatkowe okazje, wieczory, a nie do szkoły czy na imprezę


Swoją drogą - co sądzicie o Escadzie Sentiment? Miałem okazję testować raz, nawet mi się spodobała, kupiłbym ją, lecz się waham - ma ktoś z nią jakieś powiązania?
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 23:30   #26
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Escada Sentiment ? Rok temu bardzo mi się podobał, ale już mi przeszło. Chociaż teraz jak dla mnie ani na codzienne użytkowanie, ani na imprezę/wieczór. Więc taki nijaki

Natomiast wypowiem się na temat: mam 17 lat, jestem zakochany w Kenzo pour homme i od niedawna nareszcie go mam. Czuje się z nim świetnie, używam go na codzień i nie zamierzam szufladkować zapachów ze względu na wiek czy coś tam jeszcze.

Teraz jeszcze mam problem co kupić na jesień/zimę. Roma Uomo, B*Men albo dość dziwacznie, bo Joop! Jump..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:09   #27
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Kenzo jest zapachem ciekawym, moim zdaniem idealnym do noszenia na niezobowiązujące okazje, ot takim neutralnym

Odnośnie wyboru na jesień - w moim wypadku odpada od razu wszystko od Muglera, nie lubię takiego przepychu zapachowego. Z Joopa przetestuj Nightflight'a, obecnie mój numer 1 na uniwersalne okazje. Romy Uomo nie niuchałem nigdy, głównie dlatego, że ciężko o testery w perfumeriach...

Od siebie dodałbym jeszcze Cerruti Si - co prawda nie należy do zapachów ciężkich, jednak lepsza pora dla niego to jesień właśnie, jednak też mam wątpliwości czy wypada stosować gona codzień imho
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:20   #28
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Mój TŻ co prawda nie jest już nastolatkiem Ale to czego używał (i używa nadal, bo perfumom jest wierny tak jak i dziewczynie ) to:

Escada Sentiment Pour Homme - uwielbiam ją na Nim wąchać !!!!!
Hugo Boss Dark Blue
Hugo Boss Bottled (szary)


usilnie namawiam go też na L'eau Par Kenzo, ale póki co się opiera.

To raczej bezpieczne, świeżo-cytrusowe zapachy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:29   #29
Miloszzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

Ja dwa lata temu używałem Davidoff - Cool water game, rok temu Giorgio Armani - Acqua di Gio, a teraz, majac 16 lat uzywam Jil Sander - Sander for man Obecny jest najlepszy wg mnie i nie mam zamiaru jużgo zmieniac. Znalazłem idealny zapach dla siebie a wg mnie to jest najważniejsze.

pozdrawiam
Miloszzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:06   #30
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Zapachy dla nastalatków - temat zbiorczy?

tomisco to prawda, Kenzo sprawuje się tu idealnie Jeszcze n/t Muglera, na codzień osobiście nie odważyłbym się kupić A*men, no chyba że na trzaskające, zimowe mrozy. Natomiast 1-2 aplikacje B*men bardzo fajnie rozwija się na skórze, nie jest jakiś narzucający się (chociaż zależy od skóry delikwenta).

Był pomysł, żeby zaopatrzyć się w Paco Rabanne Black XS, ale odpadł przez nachalną pralinę
Roma Uomo podchodzi pod Givenchy Pi, tyle że jest mniej ciasteczkowata, taka stonowana wanilia
Nightflight? Gdzie dorwałeś tester? U mnie nie ma zarówno w Sephorze jak i Douglasie.

noseknosek, L'eau Par Kenzo dobry wybór !
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.