Metamorfoza całkowita! Pomocy.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 17:33   #1
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis

Metamorfoza całkowita! Pomocy....


Mam 16 lat i chcę całkowicie się zmienić- od fryzury przez makijaż po styl ubierania się.
Dodam zdjęcia i ankietę
1. Jak się opalasz - ooojj ciężko.. zwykle skóra po opalaniu jest czerwona, a potem, gdy czerwień znika to skóra lecioteńko, prawie niewidocznie złotawa. Jak się uprę i siedzę cały dzień na słońcu to najpierw czerwona jak rak, ale potem mam taką złotawo-brązowawą, ale ciężko do tego dojść..

2. Kolor oczu - takie jakby orzechowe, albo ciemne piwne, z ciemniejszą obwódką. Brwi mam grube, zrastające sie na środku.. Próbowałam sama regulować, bo w mieścinie gdzie mieszkam nie ma kosmetyczki ani nic takiego ale nie za bardzo mi wychodziło, a nie chciałam spaprać Rzęsy mam długie, ale cienkie i dosyć jasne..

3. Piegi - mam w lecie, jasnobrązowe, słabo widoczne, trzeba się dobrze przyjrzeć

4. Cera - hmm... Nie jestem pewna, ale chyba raczej mam jasną cerę, przetłuszczająca się, ale z trądzikiem nie mam większych problemów- raczej z błyszczeniem się skóry i ciągłym rumieńcem na policzkach- buraczoczerwonym )

5. Naturalny kolor włosów - naturalny średni brąz, ze złotawymi przebłyskami, a aktualnie mam farbowane na kolor palonej kawy. Najczęściej czeszę się w kucyk, rozpuszczam włosy albo raczej prostuję i dopiero rozpuszczam. Nie mam loków, kiedyś miałam proste włosy, ale teraz są zniszczone i napuszone bez prostownicy. Raczej cienkie, dość trudne do ułożenia- zaczynaja się zwijać po pewnym czasie w bliżej nieokreślone streczące "rogi"- ponieważ falami tego nie nazwę. Próbowałam kiedyś je ściąć na boba, pazia albo coś, ale efekt marny- napuszyły się tworząc coś w rodzaju "kasku" jak w tych reklamach farby do włosów;P Nie mam rano zcasu na ich długie układanie...

6. Kolor ust - jasny, różowy podchodzący pod koral chyba

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- Lubię czerń, wyglądam w niej poważniej, ale niektórzy twierdzą, że bardziej pasuje mi biel i ogólnie jasne, pastelowe kolory. Czasem ubieram też coś czerwonego. Raczej nie ma koloru, którego bym unikała- może róż, ale to dlatego że kojarzy mi się z lalkami i małymi dziewczynkami, które chcą być księżniczkami ;P

Znaki szczególne- noszę okulary. Brak możliwości zmieny oprawek ze względów finansowych xD
Niekóre zdjęcia są zwyczajnie brzydkie ale nie mam innych:/ a te najlepiej pokazują moje włosy i twarz...
Proszę o pomoc jakieś sugestie i uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CRIM0527.jpg (31,5 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CRIM0525.jpg (26,7 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ugly.jpg (17,5 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uglyy.jpg (31,9 KB, 284 załadowań)
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:49   #2
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

jestes bardzo plastyczna wiec pewnie duzo pomocy tu znajdziesz

pierwsza rada, abrdzo wazna - usmiechaj sie!!!!

druga- brwi. do kosmetyczki sie kwalifikuja :P

masz fajne wlosy, ale musze pomyslec co by Ci pasowalo :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:17   #3
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

hmmmm...... a może tak delikatna grzywka na bok i włosy pocieniowane???? ekspertem co do makijażu to aj nie jestem ale moim zdaniem pasowałby ci jakiś delikatny tzn górna powieka lekko zaznaczona kredką i tusz; od czasu do czasu może jakiś cień na powiekę np. zielony, beżowy albo perłowy

Tyle ode mnie mam nadzieję że trochę pomogłam
__________________
"Nie zmarnuj życia..."
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:23   #4
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

symulacja ladnych brwi
oprocz tego kreska na oku delikatnie usta i policzki. co Ty na to? te brwi bardzo duzo zmeniaja bym powiedziala. tylko wg mnie powinnas miec luk zaznaczony mocno. no i nie masz za gestych chyba wiec jakas kredka do brwi by sie przydala zeby je uzupelnic
co do fryzury... masz podobne wlosy jak jedna dziewczyna ktorej profil odwiedzalam kiedys (btw znalazlam ja na myspace FOBa wsrod fanow ) moze cos takiego? jak Ci sie podoba to powiedz, sprobuje Ci instrukcje narysowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uglyy.jpg (33,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1437105602_l.jpg (49,4 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1437120268_l.jpg (49,1 KB, 92 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:08   #5
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
symulacja ladnych brwi
oprocz tego kreska na oku delikatnie usta i policzki. co Ty na to? te brwi bardzo duzo zmeniaja bym powiedziala. tylko wg mnie powinnas miec luk zaznaczony mocno. no i nie masz za gestych chyba wiec jakas kredka do brwi by sie przydala zeby je uzupelnic
co do fryzury... masz podobne wlosy jak jedna dziewczyna ktorej profil odwiedzalam kiedys (btw znalazlam ja na myspace FOBa wsrod fanow ) moze cos takiego? jak Ci sie podoba to powiedz, sprobuje Ci instrukcje narysowac
Taak.. te brwi całkowicie zmieniają twarz i jej wyraz^^ zostaje problemik jak do czegoś takiego dojść niewprawną ręką heheh.
Fryzura też mi się podoba, ale nie jestem pewna czy będzie mi pasować taka długa grzywka.. Kiedyś zapuszczałam, ale nie wyglądałam zbyt ładnie, może dlatego, że nie miałam na nią pomysłu Ale mogę próbować, z włosami można prawie wszystko
Iii muszę się kiedyś uśmiechnąć do zdjęcia
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:12   #6
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Cytat:
Napisane przez madzia9018 Pokaż wiadomość
hmmmm...... a może tak delikatna grzywka na bok i włosy pocieniowane???? ekspertem co do makijażu to aj nie jestem ale moim zdaniem pasowałby ci jakiś delikatny tzn górna powieka lekko zaznaczona kredką i tusz; od czasu do czasu może jakiś cień na powiekę np. zielony, beżowy albo perłowy

Tyle ode mnie mam nadzieję że trochę pomogłam
Oczywiście, dziękuję za rady, będę próbować aż coś ze mnie wyjdzie
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:47   #7
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

no mi sie wlasnie wydaje ze taka na bok dluzsza bylaby ok bo ta teraz jest taka malo gesta i sie faluje, to juz lepiej miec dluzsza bo taka sie moze falowac
mozesz np. teraz ja sciac na bok a potem zapuscic i zobaczyc jak bedzie - sciac potem jest latwo

z reszta wlosow to by sie przydalo troche objetosci w koronie. jakas pianka albo cos, suszenie glowy do gory nogami no i cos na ladny skret albo dyfuzor. no i jakis spray nablyszczajacy to beda zywiej wygladac. ja mam taki z got2be, przezroczysta buteleczka z rozowa etykietka i zakretka, jest bardzo fajny!
zazdroszcza takich wlosow :P dokladnie takie bym chciala miec :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 14:32   #8
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Zapuszczę i zobaczymy
A ja bym wolała mieć takie prościteńkie... Ale niestety moje już na prostownicę prawie nie reagują, muszę się nieźle namęczyć żeby jakoś to było
Jak coś z nimi zrobię (i będę mieć w pobliżu jakiś aparat^^) to wrzucę zdjęcie.


A jakieś kolory jakie by mogły mi pasować? Bo w sumie to nawet nie wiem jaki mam typ urody- ciepły czy zimny- czy jak kto woli- jaką 'porą roku' jestem.. Koleżanki mówią różnie, a wszelkie testy różnie wychodzą :P Macie jakieś sugestie?
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:45   #9
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

z tym to nie pomoge bo sama sie nie umiem okreslic :P
kolory to trzeba na czuja
bierzesz rozne rzeczy w roznych odcieniach duuuuuzo, ciuchy, okladki, papiery, opakowania, cokolwiek! przykladasz do twarzy i segregujesz na te co pasuja i te co nie pasuja do Ciebie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:00   #10
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

witaj
masz sporo do zrobienia ale efekt na pewno sie oplaci, zauwazylam ze masz bardzo ladna cere bez wypryskow, to na prawde ogromny plus, wystarczy lekki fluid matujacy, twarz ci sie troszke rozowi wiec jesli nie masz wprawy w uzywaniu rozu dobrym wyjsciem bedzie puder brazujacy w kulkach, brewki ewidentnie do kosmetyczki, jak juz bedziesz miala odpowiedni ksztalt mozesz je sama utrzymywac w ryzach, koszt niewielki za to efekty sa ogromne
jesli chodzi o wlosy zauwazylam ze klapieja ci przy sorze glowy i maja malo objetosci i kolor jest taki szaro-bury, troszke za ciemny
potrzebna ci fryzurka nadajaca objetosci
zaraz cos poszukam
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:04   #11
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

na tym watku masz ogromny wybor
to moje typy:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1178033373
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1178035786
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1178036265
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1178045546
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 09:23   #12
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Witaj
przede wszystkim trzeba zmienić dwie rzeczy brwi i grzywkę która najwidoczniej żyje własnym życiem (nie martw sie też miałam taki problem
a więc popros może jakąś koleżanke ktora depiluje sobie brwi lub kogos z rodziny o wydepilowanie i doprowadzenie do takiego kształtu jak koleżanka zrobiła symulacje. poxniej bedzie Ci łatwo utrzymac taki kształt, tylko absolutnie musisz je wydepilować albo może w jakimś zakładzie fryzjerskim, mysle ze kosz ze przekracza 10 zł.
włoski... musisz używac intensywnych odżywek żeby wloski nabrały blasku, ja osobiście polecam nafte kosmetyczną (ok 4zł) najlepiej ta z dodatkiej olejku rycynowego, zapytaj w aptece, nakładac dwa razy w tygodniu na 30 minut później umyj dwa razy włosy, możesz jeszcze zastosowac odżywke normalną, albo w sprayu, ja używam takije firmy marion z jedwabiem za 6 zł i jestem zadowolona
jeśli decydujesz się na grzywkę to musisz ją prostowac, bo w takim stanie wygląda kiepsko i sprawia wrazenie jakbyś była zaniedbana, ja tez mam falowane włosy, i jak mialam naście lat nie używałam prostownicy i mialam coś podobnego na głowie do Ciebie, dlatego wypowiadam się w Twoim wątku bo wiem jakie to było dla mnie irytujące jeśli nie reagują na prostownice to ją zapuść, spinaj nad czołem. ja robie sobie takie niby trójkąt nad grzywka skręcam włoski przesówam troszke do przodu żeby była mała kopka i spinam dwoma wsówkami.
możesz używać pianki i pogłębić te fale. jesli nie da sie z nimi wygrac trzeba je polubic
a teraz moja ulubona część makijaż mocniej podkresliłabym oko, nałóż beżowy cień lub lekko brązowy i narysuj czarną kreskę troszkę przedłużoną w zewnętrzym kąciku. może być grubsza, bo niosisz okulary a one pomniejszają oko.
na twarz nałoż podkład matujący, fajny jest soraya sceniczny make up wersja albo długotrwale kryjący albo długotrwale matujący (ok 17 zł)
na policzki fajnie byłoby nałozyc bronzer żeby wysmuklić twarz. duzym pędzlem nabierz puder brązujący prasowany, strzepnij nadmiar z pędzla, zrób z ust dziubek i kolistyki ruchami nakładaj na policzki na usta bezbarwny błyszczyk i bedzie ok
chyba udzieliłam wyczerpującej odpowiedzi pozdrawiam!
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:21   #13
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Dzięki za podpowiedzi, z kolorami się pobawię

Fryzury mi się podobają, zwłaszcza 1 i 3 ale 3cia mi się nie utrzyma bo włosy mam za mało podatne na prostowanie Ale jeszcze posprawdzam- w końcu jakb co to włosy odrosną

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
Witaj
przede wszystkim trzeba zmienić dwie rzeczy brwi i grzywkę która najwidoczniej żyje własnym życiem (nie martw sie też miałam taki problem
a więc popros może jakąś koleżanke ktora depiluje sobie brwi lub kogos z rodziny o wydepilowanie i doprowadzenie do takiego kształtu jak koleżanka zrobiła symulacje. poxniej bedzie Ci łatwo utrzymac taki kształt, tylko absolutnie musisz je wydepilować albo może w jakimś zakładzie fryzjerskim, mysle ze kosz ze przekracza 10 zł.
włoski... musisz używac intensywnych odżywek żeby wloski nabrały blasku, ja osobiście polecam nafte kosmetyczną (ok 4zł) najlepiej ta z dodatkiej olejku rycynowego, zapytaj w aptece, nakładac dwa razy w tygodniu na 30 minut później umyj dwa razy włosy, możesz jeszcze zastosowac odżywke normalną, albo w sprayu, ja używam takije firmy marion z jedwabiem za 6 zł i jestem zadowolona
jeśli decydujesz się na grzywkę to musisz ją prostowac, bo w takim stanie wygląda kiepsko i sprawia wrazenie jakbyś była zaniedbana, ja tez mam falowane włosy, i jak mialam naście lat nie używałam prostownicy i mialam coś podobnego na głowie do Ciebie, dlatego wypowiadam się w Twoim wątku bo wiem jakie to było dla mnie irytujące jeśli nie reagują na prostownice to ją zapuść, spinaj nad czołem. ja robie sobie takie niby trójkąt nad grzywka skręcam włoski przesówam troszke do przodu żeby była mała kopka i spinam dwoma wsówkami.
możesz używać pianki i pogłębić te fale. jesli nie da sie z nimi wygrac trzeba je polubic
a teraz moja ulubona część makijaż mocniej podkresliłabym oko, nałóż beżowy cień lub lekko brązowy i narysuj czarną kreskę troszkę przedłużoną w zewnętrzym kąciku. może być grubsza, bo niosisz okulary a one pomniejszają oko.
na twarz nałoż podkład matujący, fajny jest soraya sceniczny make up wersja albo długotrwale kryjący albo długotrwale matujący (ok 17 zł)
na policzki fajnie byłoby nałozyc bronzer żeby wysmuklić twarz. duzym pędzlem nabierz puder brązujący prasowany, strzepnij nadmiar z pędzla, zrób z ust dziubek i kolistyki ruchami nakładaj na policzki na usta bezbarwny błyszczyk i bedzie ok
chyba udzieliłam wyczerpującej odpowiedzi pozdrawiam!
Grzywka żyje własnym życiem, a moje ma daleko w poważaniu:P Nieraz się da wyprostować a nieraz spinam, ale wtedy mam troszkę za mało włosów przy skroniach i nie za ładnie to wygląda:/
Z rodziny razczej nikt sobie nie depiluje ale moja koleżanka chyba tak musze się dowiedzieć czy i kiedy znajdzie dla mnie czas hehe
Z włosami jak wyżej- muszę coś zrobić;D Chyba jednak już do końca je pokręcę- będzie mniej roboty niż z takim prostowaniem chyba że efekt mnie nie zadowoli x]
Makijaż... Dzięki za rady na pewno wypróbuję
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:17   #14
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Uwagi tak na szybko:

- grzywka do wymiany bądź całkowitej likwidacji,
- włosy są za długie, przytłaczają Twoją twarz, moim zdaniem należy je skrócić i pocieniować aby nadać lekkości,
- dodałabym jakieś pasemka,
- brwi do kosmetyczki i nie ma zmiłuj,
- inne oprawki, nie takie błyszczące i nie ten kształt, sprawiają wrażenie że masz opadające oczy i jesteś smutna,
- tusz, błyszczyk i coś do wyrównania kolorytu,
- z cieni to widziałabym Cię w brązach, fioletach i zieleniach,
- może strój bardziej kobiecy? Daj zdjęcie figurki

i co najważniejsze Uśmiechnij się!
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:18   #15
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Moim zdaniem jesteś ciepłym typem - sprawdź jakie kolorki odpowiadają wiośnie i jesieni, powinny być dla Ciebie odpowiednie.
A pasemka w jakimś ciepłym odcieniu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:03   #16
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

i jak zaszly juz u ciebie jakies zmiany?
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:34   #17
Kika_Gadzis
Raczkowanie
 
Avatar Kika_Gadzis
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Kika_Gadzis
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Wybaczcie, że nic nie pisałam, powodów sporo... M.in. rozwalony komputer;( No ale wracam z fotką po częściowej zmianie^^ Może jeszcze nie do końca, bo bardzo stopniowo to robię, ale chyba są postępy;P No nie wiem..? I dziękuję za wszystkie rady- bardzo mi się przydały)
Jeszcze zostały mi okulary do wymiany- już niedługo^^ i szczegóły^^ No i zmieniłam styl ubierania ale nie mam czym zrobić zdjęć... Na razie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie004.jpg (67,4 KB, 140 załadowań)
__________________
"I want to be better than I am...!!!"


Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:48   #18
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Ja ... Hmm.. Nie bijcie tylko! Ja poleciłabym Ci wycieniowanie włosków, i.. prostownicę Niszczy włosy, nawet bardzo - dlatego też przydały by się odżywki termoochronne. Dalej - brwi do regulacji! Zainwestuj w linię kosmetyków matujących. Np. Garnier. Delikatny, brązowy/beżowy makijaż. Transparentny błyszczyk do ust, tusz do rzęs, i puder (wspominałaś o cerze skłonnej do błyszczenia). Brąz na powiekę. Oczywiscie puder rozświetlający. Nada cerze blasku (nie połysku)
Pozdrawiam!
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:49   #19
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Cytat:
Napisane przez Kika_Gadzis Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nic nie pisałam, powodów sporo... M.in. rozwalony komputer;( No ale wracam z fotką po częściowej zmianie^^ Może jeszcze nie do końca, bo bardzo stopniowo to robię, ale chyba są postępy;P No nie wiem..? I dziękuję za wszystkie rady- bardzo mi się przydały)
Jeszcze zostały mi okulary do wymiany- już niedługo^^ i szczegóły^^ No i zmieniłam styl ubierania ale nie mam czym zrobić zdjęć... Na razie
bardzo ladnie te okulary nie takie zle.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 16:04   #20
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

Moim zdaniem super zmiana gratuluję!
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:13   #21
majlenka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza całkowita! Pomocy....

pomysl nad jasnymi pasemkami w kolorze jasnego ciepłego brązu

mogłabys przedłuzyć grzywke ;-)

wycieniować i wyprostowac włosy ;-))

i zacznij sie ubierac w dziewczęce ubranka ;-)
w ładnych zywych wiosennych kolorkach
majlenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.