Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 17:52   #1
Kitusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3

Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany


Jestem posiadaczką ciemnych włosów (ciemny brąz) i chciałabym uzyskać kolor jaśniejszy. Kilka razy próbowałam uzyskać taki efekt frabą, ale zawsze wychodzi kolor jeszcze ciemniejszy lub jakiś rudawy. Ostatnio wpadła mi w rekę farba Loreal Recital Preference - Jasny Kasztan. Ciekawa jestem czy po tej farbie uda mi sie uzyskać efekt jaśniejszych włosów. Czy ktoś już używał? Który z odcieni najlepiej wybrać ? Zastanawiam się nad popielatym brązem bo wygląda na najjaśniejszy.. proszę o pomoc
Kitusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:18   #2
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

jasny kasztan nie rozjaśni Ci ciemnobrązowych włosów, taki kolor możesz uzyskać tylko po uprzednim użyciu rozjaśniacza.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:48   #3
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

ja rowniez mam ciemnobrazowe wlosy i chcialabym je rozjazsnic, nie mowcie, ze sie nie da, bo mnostwo dziewczyn ma wlasnie takie wlosy, wiec jakos sie da. Chcialabym miec jasno-brazowe, lub taki karmelowy braz. 2 lata rozjasnialam (pasemka) ale juz 2-krotnie pofarbowalam wlosy na braz. Ostatni raz w styczniu, sa przeblyski blondu i to mnie tak irytuje, a nasada ciemniejsza. najbardziej chcialabym takie jesienne kolorki troszke brazu, troszke zlota, jak liscie.. Ja to mam pomysly:| ;p
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:53   #4
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Poprzedniczka ma racje. Tylko rozjaśniacz tu pomoże. Ale ja bym dała wszystko za naturalne ciemno brązowe włoski ^^. To jest prawdziwy skarb mieć takie! (:
__________________
'po co łapać króliczka,
skoro tak przyjemnie się go goni?..'

od dziś mówcie do mnie Kristen.

06.07.2009r.

kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:39   #5
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Poprzedniczka ma racje. Tylko rozjaśniacz tu pomoże. Ale ja bym dała wszystko za naturalne ciemno brązowe włoski ^^. To jest prawdziwy skarb mieć takie! (:
chyba, że one nie pasują do typu urody, wtedy to nie jest takie fajne.
A rozjaśniacz to największe gó.. jakie może istnieć, pali i niszczy włosy. Jakim cudem w takim razie, laski mające brązowe włosy mogą mieć np. karmelowe i jasno-brązowe pasemka? bądź ładny jednolity kolor jasnego złotego brązu? Fryzjerki cudotwórczyniami są??
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:02   #6
Kitusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

No właśnie nie chciałabym za bardzo używać rozjaśniacza, bo boje się że jeszcze bardziej zniszczę włosy (prostuje ), dlatego szukam czegoś łagodniejszego. Mój naturalny kolor chyba mi pasuje tylko mi się już znudził.. A ten Loreal ma już w sobie chyba jakiś rozjaśniacz. Na opakowaniu jest napisana taka informacja " "L'Oreal Paris w oparciu o Technologię Jasnych Kasztanów stworzył wyjątkowe kolory: Ultrarozjaśniające, wyłącznie dla włosów ciemnych". Chodzi mi dokładnie o taki jak na zdjęciu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 216x230.jpg (10,4 KB, 261 załadowań)

Edytowane przez Kitusek
Czas edycji: 2009-06-09 o 17:18 Powód: dodanie zdjęcia
Kitusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:55   #7
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Nie licz na cud... Uzyłam tej farby-jasny kasztan.Kolor na modelce przepiekny o takim marzyłam. niestety nic to nie dalo:/ wygladalam potwornie bo gdzies mi załapało gdzies nie... Byłam w ciapki.
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 18:00   #8
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

a wiecie może czy wyjdzie mi z głębokiego kasztanu farbowanie na brąz?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 23:29   #9
TheBlackYear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Cytat:
Napisane przez Kitusek Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczką ciemnych włosów (ciemny brąz) i chciałabym uzyskać kolor jaśniejszy. Kilka razy próbowałam uzyskać taki efekt frabą, ale zawsze wychodzi kolor jeszcze ciemniejszy lub jakiś rudawy. Ostatnio wpadła mi w rekę farba Loreal Recital Preference - Jasny Kasztan. Ciekawa jestem czy po tej farbie uda mi sie uzyskać efekt jaśniejszych włosów. Czy ktoś już używał? Który z odcieni najlepiej wybrać ? Zastanawiam się nad popielatym brązem bo wygląda na najjaśniejszy.. proszę o pomoc
Szczerze mówiąc nie polecam Ci Loreal.
Dwa razy nią farbowałam i jestem nie zadowolona.
Kolor przy kazdym myciu strasznie schodzi!
A do tego rownież chciałam rozjaśnic [chyba własnie tym jasnym kasztanem] i zadnej zmiany tylko rude odrosty.
Na rozjaśnianie to najlepiej do fryzjera,ale to łaczy sie z duzymi kosztami.niestety.;/
TheBlackYear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:15   #10
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Cytat:
Napisane przez Kitusek Pokaż wiadomość
No właśnie nie chciałabym za bardzo używać rozjaśniacza, bo boje się że jeszcze bardziej zniszczę włosy (prostuje ), dlatego szukam czegoś łagodniejszego. Mój naturalny kolor chyba mi pasuje tylko mi się już znudził.. A ten Loreal ma już w sobie chyba jakiś rozjaśniacz. Na opakowaniu jest napisana taka informacja " "L'Oreal Paris w oparciu o Technologię Jasnych Kasztanów stworzył wyjątkowe kolory: Ultrarozjaśniające, wyłącznie dla włosów ciemnych". Chodzi mi dokładnie o taki jak na zdjęciu..
Mialam ten 1szy z lewej i strasznie mocno rozjansil mi wlosy: naturalny mam ciemny szatyn a mialam jasno-rudy blond. Takze bez zadnego rozjasniacza da sie uzyskac jasny kolor, choc fakt faktem, ze nie o taki odcien mi chodzilo.
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:22   #11
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Odkopię temat;]
Odradzam rozjaśnianie włosów przed użyciem tych farb, bo one SĄ rozjaśniające.
Na opakowaniu jest jednak napisane, że ta farba jest niewskazana do włosów mocno rozjaśnianych i farbowanych na czarno.
Ja używałam tej(w załączniku).Mój naturalny kolor to taki średni brąz i ta farba go rozjaśniła.Wyszedł zdecydowanie jaśniejszy, niż na opakowaniu, taki złocisty, do tego piękny i bardzo naturalny.Kolor w ogóle się nie spłukał, a włosy są lśniące, prawie niezniszczone (bardzo dbam o włosy i może to być też zasługa odżywek itd.).Mam już odrosty do połowy głowy i wyraźnie widać, że te farbowane włosy są jaśniejsze, mimo to wyglądają naturalnie i to duży plus.Dlatego teraz się waham czy znów nie zafarbować tą farbą, bo to najlepsza farba jakiej używałam.

dopisek:Właśnie kupiłam kolejną(druga w załączniku), trochę się boję, żeby odrosty nie były o wiele jaśniejsze od reszty.Farbuję za parę dni, napiszę co wyszło;]

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-05-12 o 19:40
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 19:31   #12
Katie5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Używałam farby o której mowa w wątku, miałam brązowy beż, a swoje wlosy ciemne, i wyszedł faktycznie jaśniejszy o jakieś 1,2 tony, jestem bardzo zadowolona i myśle, że zaś zafunduje sobie jakiś kolorek z tej serii. Mało tego włosy są bardzo fajne, lekkie po tej farbie, w dodatku łatwo sie nakłada, jest aplikator i dostajesz odżywkę która bardzo pomaga i jest do 6-krotnego użytku. POLECAM
Katie5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:35   #13
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

no właśnie czy ta farba rozjasni w tym samym stopniu odrosty co farbowane włosy
napiszcie jak Wam wyszło
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:11   #14
Katie5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Co bym uzyskała gdybym nałozyła blond farbe, no moje średnio brązowe farbowane włosy?
Katie5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 08:28   #15
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Na pewno nie rozjaśni twoich ciemnobrązowych włosów.Bez dekoloryzacji nawet tej farby nie kładz na włosy bo zmarnujesz tylko czas i pieniądze.Ja farbowałam bursztynowym kasztanem pare dni temu (tak,uparłam się,że wyjdzie mi taki kolor jaki ma modelka na pudełku i co?wyrzucone 32zł-kupowałam w Rossmannie).Mam włosy średni brąz gdzie nie gdzie-szczegónie z wierzchu pozostałosci ciemnobrązowej farby.MIaąłm z pół cm swoich naturalnych odrostów-taki mysli kolor i ta farba załapała tylko odrosty nic po z atym.
Rób koleżanko dekoloryzację i po niej kładz jasniejszy braz
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:14   #16
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
no właśnie czy ta farba rozjasni w tym samym stopniu odrosty co farbowane włosy
napiszcie jak Wam wyszło
Już jestem 3 tyg. po farbowaniu. Tym razem Naturalny Kasztan. Wyszło super i zafarbowało równomiernie włosy na całej długości. Włącznie z odrostami do połowy głowy.
To zdecydowanie moje ulubione farby!
Dla mnie dodatkowe rozjaśnianie przed użyciem tych farb (jeśli ktoś ma naturalny średni brąz jak ja) to tylko niepotrzebne niszczenie włosów. Mi ta farba rozjaśnia włosy.
Trzeba jednak pamiętać, że każdy ma inne włosy. Niektóre w ogóle nie podatne na farbowanie, inne tak...

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-06-07 o 13:17
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:58   #17
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal Recital Preference- Jasne Kasztany

właśnie siedze z tą farbą (naturalny kasztan) kładziona na platyne, chce jasny brąz mieć, ale nie wiedziałęm co wybrać bo toscane za jasny, ten jasny braz złocisty znowu jest złocisty a ja chce chłodny, naturalny, boje sie co wyjdzie, bo rozjasniający odcień i kłade na platynie ale trudno, pokaze potem co wyszło.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.