Świadomie Piękna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta

Notka

Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta Wizażanki testujące produkt Shiseido Ultimune opisują co oznacza dla nich bycie świadomą kobietą. Poznaj ich opinię i przyłącz się do dyskusji!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-31, 13:57   #1
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31

Świadomie Piękna


Pojawił się u mnie niespodziewanie Shiseido Ultimune. Był delikatny niczym mgiełka. Jego konsystencja była delikatna i o przyjemnym zapachu.
Musnął mojej twarzy, spodobało mi się... jutro jeszcze raz chcę się w nim zatopić.
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 09:37   #2
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Świadomie Piękna

Wczoraj też popieścił moja twarz... aż nabrała blasku. Przez cały dzień nie mogłam się doczekać żeby znów móc mieć go na twarzy. Zapach jest delikatny, miły dla mojego nosa. Jest bardzo delikatny, jak mgiełka. Opada na moją skórę i zaczynam czuć się wyjątkowa.
Nie straszne mi już wiatr i słońce jadąc na motocyklu. A cały prawie dzień wczoraj na nim spędziłam. Wieczorem nie miałam wysuszonej skóry ani przebarwień. Shiseido Ultimune dodaje mi pewności siebie.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Dziś wcześnie rano nałożyłam na siebie to cudo. Uśmiechnęłam się do lusterka . Już widać różnicę w stosowaniu. Moja twarz nie jest już czerwona, nawet mogłam dziś nałożyć odrobinę różu na policzki. Bo tak to zawsze wyglądam jakbym się czegoś wstydziła , wiecznie czerwone policzki hehe.
Dziś będę się uczyła robić idealna kreskę do makijażu pin up.
Jestem świadoma, że mój wybór był jednym z najlepszych.
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 10:17   #3
Malwinka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Świadomie Piękna

Zastanawiam się czy kupić. Cena jest niebagatelna jak dla mnie. Jednak przydałoby mi sie takie cudo. Kusi, zwłaszcza, że może się sprawdzić do stosowania przed serum, ale w tej chwili w sieci znalazłam jedynie pozytywne opinie od osób które stosowały go bardzo krótko, więc czekam na kolejne.
---------------------
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-25 o 11:44 Powód: reklama
Malwinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 11:17:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.