Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 17:36   #2011
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jaki słodziak
http://www.galilu.pl/wybierz-marke/e...aby-soap-110gr
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 17:51   #2012
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jest już w Rossie silikonowa myjka do twarzy, 4,99zł
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:10   #2013
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jest już w Rossie silikonowa myjka do twarzy, 4,99zł
Ja niedawno czytałam o nowych eko detergentach w Rossmannie, ale jeszcze ich nie widziałam na żywo, więc nie wiem, jak ze składami.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:09   #2014
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cześć dziewczyny, co używałyście na wypadanie włosów po ciąży? Jakieś suplementy? U mnie już lecą niemiłosiernie, a dopiero trzy tygodnie po porodzie.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2016-01-09 o 21:10
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 10:28   #2015
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nic nie uzywalam, samo przechodzi, jak czupryna sie przezedzie do tego co bylo przed ciaza.
Dodam jeszcze, co zaraz pewnie ktos na mnie naskoczy. W ciazy normalnie jadlam, jedyne braki to z czasem zelazo i magnez przyjmowalam, zadnych innych witamin( na poczatku oczywiscie kw. foliowy i to wszystko). Jadlam za siebie, a nie za dwoch. Wlosy mi nie wypadaly, mialam ich dwa razy tyle co normalnie, ale ich struktura nadal byla cienka i delikatna, czyli standard ksiazkowy. Po ciazy jeszcze dokanczalam Floradix i nadal jadalam normalnie unikalam tylko kapusty, bo dziecko mialo kolki. Wlosy zaczely mi leciec ok 4 m-ca po, czyli znow standard ksiazkowy i jak wrocily do tej gestosci z przed ciazy, to sie wypadanie unormowalo.
Jesli ktos ma jakies braki w organizmie i dlatego wlosy lecia, to pewnie tak jak u mnie nie bedzie i trzeba bedzie sie dopomoc, ale karmiac piersia, to raczej odpada branie suplementow na wlosy. Zreszta ja tego nie polecam. Zdrowa i urozmaicona dieta powinna zalatwic sprawe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 11:35   #2016
1234kama
Raczkowanie
 
Avatar 1234kama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co używałyście na wypadanie włosów po ciąży? Jakieś suplementy? U mnie już lecą niemiłosiernie, a dopiero trzy tygodnie po porodzie.
U mnie też zaczęły lecieć tak wcześnie i niestety okazało się ze to anemia. Warto zrobić chociaż morfologię. Oprócz żelaza które zapisał mi lekarz wspomagałam się piciem soku z buraka. Na włosy stosowałam eclipte w formie masek ale to dopiero jak się unormowały trochę wyniki. Po niej pojawiło się dużo baby hair.
1234kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 14:21   #2017
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
U mnie też zaczęły lecieć tak wcześnie i niestety okazało się ze to anemia. Warto zrobić chociaż morfologię. Oprócz żelaza które zapisał mi lekarz wspomagałam się piciem soku z buraka. Na włosy stosowałam eclipte w formie masek ale to dopiero jak się unormowały trochę wyniki. Po niej pojawiło się dużo baby hair.
Przy braku zelaza polecam pic Floradix, jest lepiej przyswajalny od tabletek i zadziej ma sie po nim skutki uboczne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 14:49   #2018
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Rozczarowałam się balsamami do ciała:
http://www.hagel-shop.de/dr-scheller...-kosmetik.html
był w tk maxx za 6 zł
i
http://www.lepetitolivier.fr/gammes/...&ingredient=54
z ecocert za 18 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:14   #2019
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

a czemu sie rozczarowalas? co ci w nich nie pasowalo? Pewnie masz szchawa skore, a one do normalnej lepsze?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:22   #2020
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a czemu sie rozczarowalas? co ci w nich nie pasowalo? Pewnie masz szchawa skore, a one do normalnej lepsze?
nie są dla suchej skóry. Lubię bardziej tłuste balsamy.

Polowałam też na balsam Neom, ale tak wodnisty, że nie kupiłam, choć cenę miał ok, bo 27 zł.
http://www.neomorganics.com/real-lux...nd-lotion.html

Za to krem do rąk Estelle & Thild jest boski
http://www.beautybay.com/bathandbody...ld/handlotion/

Mydełko z EkoMydlarnia z kozim mlekiem też bardzo przyjemne. Na pewno kupię inne wersje.
http://ekomydlarnia.pl/mydla-natural...kleopatra.html
i czeskie Carun też miłe jest dla ciała, ale pachnie olejowo, więc kto lubi mocno pachnące mydła może ni być zadowolony z zapachu.
http://carun.pl/dermokosmetyki-z-kon...pne-mydlo.html

W moim tk maxx jest nowa linia Sukin Super Greens.
np. ten kremik w cenie 34,99 zł za 125 ml
http://sukinorganics.com/collections...al-moisturiser

Czy ktoś miał coś od Emma Noël?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-01-10 o 15:34
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:25   #2021
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cześć dziewczęta
Chciałam się Was zapytać (użyłam tzw. lupki - przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi) o dwie rzeczy:
1. czy wiecie może jak jest z kosmetykami ze sklepu Stara Mydlarnia? - czy one są faktycznie naturalne?
Szukam fajnego olejku z róży rdzawej, niestety ten firmy Alepia jest niedostępny i zastanawiam się czy ten byłby ok KLIK
2. i drugie powiązane już z pierwszym - czy możecie polecić olejek z róży rdzawej jakiejś konkretnej firmy, czy w zasadzie nie ma to znaczenia czy to będzie z BU czy z innego podobnego sklepu?

Po dwóch latach chcę po woli powrócić do pielęgnacji naturalnej, kiedyś olejki stosowane na noc zamiast kremu bardzo mojej cerze służyły. Niestety w okresie ciąży i po niej kosmetyki nat. zaczęły mnie uczulać, więc je odstawiłam. Teraz moja cera po woli wraca do stanu sprzed 2 lat (tylko zmarszczek przybyło ).
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 15:43   #2022
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Chciałam się Was zapytać (użyłam tzw. lupki - przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi) o dwie rzeczy:
1. czy wiecie może jak jest z kosmetykami ze sklepu Stara Mydlarnia? - czy one są faktycznie naturalne?
Szukam fajnego olejku z róży rdzawej, niestety ten firmy Alepia jest niedostępny i zastanawiam się czy ten byłby ok KLIK
2. i drugie powiązane już z pierwszym - czy możecie polecić olejek z róży rdzawej jakiejś konkretnej firmy, czy w zasadzie nie ma to znaczenia czy to będzie z BU czy z innego podobnego sklepu?
Stara Mydlarnia ma malutko kosmetyków w 100% naturalnych. Trzeba po prostu przeglądać składy, a na ich stronie ich nie podają. Trzeba je obadać na żywo w sklepie. Niektóre wersja ich serum są ok,, ale np. vitamin C argan oil&vita C, E już ma dodatek Acetate & Lecithin & Paraffinum Liquidum.
Nie umiem ci powiedzieć, jak jest z tym różanym, bo dawno go nie miałam w ręce.

Olej z róży rdzawej jest bardzo przyjemny i sama go lubię. Jednak to zależy, jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:19   #2023
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Chciałam się Was zapytać (użyłam tzw. lupki - przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi) o dwie rzeczy:
1. czy wiecie może jak jest z kosmetykami ze sklepu Stara Mydlarnia? - czy one są faktycznie naturalne?
Szukam fajnego olejku z róży rdzawej, niestety ten firmy Alepia jest niedostępny i zastanawiam się czy ten byłby ok KLIK
2. i drugie powiązane już z pierwszym - czy możecie polecić olejek z róży rdzawej jakiejś konkretnej firmy, czy w zasadzie nie ma to znaczenia czy to będzie z BU czy z innego podobnego sklepu?

Po dwóch latach chcę po woli powrócić do pielęgnacji naturalnej, kiedyś olejki stosowane na noc zamiast kremu bardzo mojej cerze służyły. Niestety w okresie ciąży i po niej kosmetyki nat. zaczęły mnie uczulać, więc je odstawiłam. Teraz moja cera po woli wraca do stanu sprzed 2 lat (tylko zmarszczek przybyło ).
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi
hej
stara mydlarnia głownie udaje naturalną
ja mam bardzo dobre zdanie o olejach z BU, mazideł i ecospa - są wysokiej jakości, od siebie polecam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 18:17   #2024
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Stara Mydlarnia ma malutko kosmetyków w 100% naturalnych. Trzeba po prostu przeglądać składy, a na ich stronie ich nie podają. Trzeba je obadać na żywo w sklepie. Niektóre wersja ich serum są ok,, ale np. vitamin C argan oil&vita C, E już ma dodatek Acetate & Lecithin & Paraffinum Liquidum.
Nie umiem ci powiedzieć, jak jest z tym różanym, bo dawno go nie miałam w ręce.

Olej z róży rdzawej jest bardzo przyjemny i sama go lubię. Jednak to zależy, jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć?
Kwota może być do 100 zł na olej z róży rdzawej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
stara mydlarnia głownie udaje naturalną
ja mam bardzo dobre zdanie o olejach z BU, mazideł i ecospa - są wysokiej jakości, od siebie polecam
Dzięki dziewczyny To w takim razie odpuszczę sobie tę Starą Mydlarnię. Chciałam kupić w Ecospa, bo tam mam już w koszyku kilka produktów, ale akurat nie mają oleju z róży
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:36   #2025
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kwota może być do 100 zł na olej z róży rdzawej


Dzięki dziewczyny To w takim razie odpuszczę sobie tę Starą Mydlarnię. Chciałam kupić w Ecospa, bo tam mam już w koszyku kilka produktów, ale akurat nie mają oleju z róży
Nie wiem, ile teraz kosztuje olej z róży Pai, ale bardzo polecam- już trzecią flaszkę otworzyłam, ale chyba jednak trochę droższy; niemniej polecam, bo warto (ja kupowałam na ecco-verde, bo w Pl chyba już niedostępny i tam czasami jest akcja -10% lub więcej, więc warto zaglądać lub zamówić newsletter).
Edit https://www.ecco-verde.pl/pai-skinca...z-dzikiej-rozy
Teraz dodają wyciąg z liści rozmarynu- wcześniej chyba nie było, ale ja mam już tą nową wersję i nie widzę różnicy, więc widocznie jest go niewiele.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-10 o 20:48
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 20:49   #2026
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54082580]Nie wiem, ile teraz kosztuje olej z róży Pai, ale bardzo polecam- już trzecią flaszkę otworzyłam, ale chyba jednak trochę droższy, niemniej polecam, bo warto (ja kupowałam na ecco-verde, bo w Pl chyba już niedostępny i tam czasami jest akcja -10% lub więcej, więc warto zaglądać lub zamówić newsletter).
Edit https://www.ecco-verde.pl/pai-skinca...z-dzikiej-rozy
Teraz dodają wyciąg z liści rozmarynu- wcześniej chyba nie było, ale ja mam już tą nową wersję i nie widzę różnicy, więc widocznie jest go niewiele.[/QUOTE]

Ale fajny kosmetyk! Leci na moją wish list Ciekawe czy możną nim ciapać się także pod oczami? Napiszesz Sus jak go używałaś?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 21:01   #2027
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ale fajny kosmetyk! Leci na moją wish list Ciekawe czy możną nim ciapać się także pod oczami? Napiszesz Sus jak go używałaś?
Można spokojnie ; ja używam z hialuronem lub kremem, ale można też chyba na wilgotną skórę, jak każdy olej- ten jest jednak wyjątkowy, bo chociaż metodę ekstrakcji CO2 stosuje już wiele firm, to nie spotkałam oleju z dzikiej róży, który zawierałby oprócz ekstraktu z nasion także wyciąg z owoców.
Ja go stosuję w okresach, kiedy nie używam retinolu, czyli wiosną i latem, jako jego lżejszą, naturalną wersję
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:04   #2028
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54083000]Można spokojnie ; ja używam z hialuronem lub kremem, ale można też chyba na wilgotną skórę, jak każdy olej- ten jest jednak wyjątkowy, bo chociaż metodę ekstrakcji CO2 stosuje już wiele firm, to nie spotkałam oleju z dzikiej róży, który zawierałby oprócz ekstraktu z nasion także wyciąg z owoców.
Ja go stosuję w okresach, kiedy nie używam retinolu, czyli wiosną i latem, jako jego lżejszą, naturalną wersję [/QUOTE]

To wiadomo już na co będę polować wiosną. Jak już raczy nadejść Dziękuję
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 00:46   #2029
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54082580]Nie wiem, ile teraz kosztuje olej z róży Pai, ale bardzo polecam- już trzecią flaszkę otworzyłam, ale chyba jednak trochę droższy; niemniej polecam, bo warto (ja kupowałam na ecco-verde, bo w Pl chyba już niedostępny i tam czasami jest akcja -10% lub więcej, więc warto zaglądać lub zamówić newsletter).
Edit https://www.ecco-verde.pl/pai-skinca...z-dzikiej-rozy
Teraz dodają wyciąg z liści rozmarynu- wcześniej chyba nie było, ale ja mam już tą nową wersję i nie widzę różnicy, więc widocznie jest go niewiele.[/QUOTE]
O, dziękuję bardzo Tego oleju zupełnie nie znałam. Myślę, że cena będzie dla mnie do przełknięcia, starczy na długo
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 07:23   #2030
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54083000]Można spokojnie ; ja używam z hialuronem lub kremem, ale można też chyba na wilgotną skórę, jak każdy olej- ten jest jednak wyjątkowy, bo chociaż metodę ekstrakcji CO2 stosuje już wiele firm, to nie spotkałam oleju z dzikiej róży, który zawierałby oprócz ekstraktu z nasion także wyciąg z owoców.
Ja go stosuję w okresach, kiedy nie używam retinolu, czyli wiosną i latem, jako jego lżejszą, naturalną wersję [/QUOTE]
matko...
Ty to potrafisz nakręcić człowiek na kosmetyk, którego wcale nie potrzebuje.... Mam oleje, różne, dużo, ale i tak na ten mam chcicę
Musze się opanować, wpisze na listę, może to mi na razie wystarczy....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:43   #2031
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Chciałam się Was zapytać (użyłam tzw. lupki - przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi) o dwie rzeczy:
1. czy wiecie może jak jest z kosmetykami ze sklepu Stara Mydlarnia? - czy one są faktycznie naturalne?
Szukam fajnego olejku z róży rdzawej, niestety ten firmy Alepia jest niedostępny i zastanawiam się czy ten byłby ok KLIK
2. i drugie powiązane już z pierwszym - czy możecie polecić olejek z róży rdzawej jakiejś konkretnej firmy, czy w zasadzie nie ma to znaczenia czy to będzie z BU czy z innego podobnego sklepu?

Po dwóch latach chcę po woli powrócić do pielęgnacji naturalnej, kiedyś olejki stosowane na noc zamiast kremu bardzo mojej cerze służyły. Niestety w okresie ciąży i po niej kosmetyki nat. zaczęły mnie uczulać, więc je odstawiłam. Teraz moja cera po woli wraca do stanu sprzed 2 lat (tylko zmarszczek przybyło ).
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi
Ani Stara Mydlarnia, ani Mydlarnia u Franciszka nie sprzedają tylko kosmetyków naturalnych. Większość jest nawet bardzo nienaturalna. Ze Starej Mydlarni nic nie kupuję, a z mydlarni u Franciszka tylko mydło Aleppo - akurat to mydło mają bardzo dobrej jakości.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 11:03   #2032
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Monika, 1234kama, dzięki za odzew
To u mnie też może to być przez anemię, właśnie skończyłam Floradix i teraz piję Spa tone http://www.hollandandbarrett.ie/page...d=3062&bid=565. Też wolę te płynne suplementy z żelazem od tabletek (nie ma zaparć i są lepiej przyswajalne).
1234kama, a mogłabyś podlinkować swoją ecliptę?

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:06
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 11:19   #2033
1234kama
Raczkowanie
 
Avatar 1234kama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Monika, 1234kama, dzięki za odzew
To u mnie też może to być przez anemię, właśnie skończyłam Floradix i teraz piję Spa tone http://www.hollandandbarrett.ie/page...d=3062&bid=565. Też wolę te płynne suplementy z żelazem od tabletek (nie ma zaparć i są lepiej przyswajalne).
1234kama, a mogłabyś podlinkować swoją ecliptę?
Kupowałam głównie na mazidłach http://mazidla.com/kategorie-poprodu...product_id=758 i na allegro od pole henny
1234kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 13:32   #2034
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
Kupowałam głównie na mazidłach http://mazidla.com/kategorie-poprodu...product_id=758 i na allegro od pole henny
dziękuję


Na naturisimo jest -40% na Acorelle, ja się skuszę na deo opóźniające odrost włosów.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 13:55   #2035
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ani Stara Mydlarnia, ani Mydlarnia u Franciszka nie sprzedają tylko kosmetyków naturalnych. Większość jest nawet bardzo nienaturalna. Ze Starej Mydlarni nic nie kupuję, a z mydlarni u Franciszka tylko mydło Aleppo - akurat to mydło mają bardzo dobrej jakości.
Dzięki za informację
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 14:49   #2036
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
matko...
Ty to potrafisz nakręcić człowiek na kosmetyk, którego wcale nie potrzebuje.... Mam oleje, różne, dużo, ale i tak na ten mam chcicę
Musze się opanować, wpisze na listę, może to mi na razie wystarczy....

Jak ja Cię rozumiem...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 15:00   #2037
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54083000]Można spokojnie ; ja używam z hialuronem lub kremem, ale można też chyba na wilgotną skórę, jak każdy olej- ten jest jednak wyjątkowy, bo chociaż metodę ekstrakcji CO2 stosuje już wiele firm, to nie spotkałam oleju z dzikiej róży, który zawierałby oprócz ekstraktu z nasion także wyciąg z owoców.
Ja go stosuję w okresach, kiedy nie używam retinolu, czyli wiosną i latem, jako jego lżejszą, naturalną wersję [/QUOTE]

a masz porownanie do innego oleju rozanego?
ja na ten Pai czaje sie chyba z rok albo i 1,5-rej OK cena 27 euro piechota nie chodzi, ale wiem ze tylko na noc( bo na dzien rozny nie powinno sie uzywac) i gora 2-4krople mi oleju wystarczaja( innych bo tego nie znam), to te 30ml na dlugo starcza, ale moze jednak lepiej bedzie jak kupie sobie zwykly olej w sklepie dla mieszaczy
Masz moze porownanie, czy konsystencja taka sama, czy moze gesciejszy i ciezszy?

ja oleje uzywam albo z serum z HA albo nakladam na wilgotna cere, wiec wchlananie lepsze niz na sucho. jedynie z olejami rafinowymi mam zawsze problemy, bo u mnie nawet na wilgotno, nie daja takich efektow i tak sie dobrze nie wchlaniaja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 17:41   #2038
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

dziewczyny coś na trądzik w ciąży
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:29   #2039
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
To wiadomo już na co będę polować wiosną. Jak już raczy nadejść Dziękuję
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O, dziękuję bardzo Tego oleju zupełnie nie znałam. Myślę, że cena będzie dla mnie do przełknięcia, starczy na długo
Mam nadzieję, że się Wam spodoba
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
matko...
Ty to potrafisz nakręcić człowiek na kosmetyk, którego wcale nie potrzebuje.... Mam oleje, różne, dużo, ale i tak na ten mam chcicę
Musze się opanować, wpisze na listę, może to mi na razie wystarczy....
Ten olej trzeba mieć OPRÓCZ innych olejów, bo on jest do zadań specjalnych
Mam jeszcze parę takich smaczków, np. naturalna maskara wodoodporna http://pl.iherb.com/Mineral-Fusion-W...oz-17-ml/64117
Primer- serum zwężające pory http://pl.iherb.com/Body-Verde-Pore-...oz-15-ml/66034
Witaminki na twarz http://pl.iherb.com/Morningstar-Mine...oz-59-ml/65278
Ale to wszystko dopiero dobrze się zapowiada, a jak dostanę w swoje łapki i trochę poużywam, to się okaże, czy warto było to wszystko "wlec przez ocean"

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a masz porownanie do innego oleju rozanego?
ja na ten Pai czaje sie chyba z rok albo i 1,5-rej OK cena 27 euro piechota nie chodzi, ale wiem ze tylko na noc( bo na dzien rozny nie powinno sie uzywac) i gora 2-4krople mi oleju wystarczaja( innych bo tego nie znam), to te 30ml na dlugo starcza, ale moze jednak lepiej bedzie jak kupie sobie zwykly olej w sklepie dla mieszaczy
Masz moze porownanie, czy konsystencja taka sama, czy moze gesciejszy i ciezszy?

ja oleje uzywam albo z serum z HA albo nakladam na wilgotna cere, wiec wchlananie lepsze niz na sucho. jedynie z olejami rafinowymi mam zawsze problemy, bo u mnie nawet na wilgotno, nie daja takich efektow i tak sie dobrze nie wchlaniaja.
Wydaje się być lżejszy, ale mój pierwszy olej z róży miałam jakieś trzy flaszki temu (Argile Provence , więc nie bardzo sięgam pamięcią), bo ostatnio tylko ten od Pai kupuję, jak mi się skończy- ten dodatek wyciągu z rozmarynu działa przeciwzmarszczkowo i podkręca takież działanie oleju z róży, więc razem "mają moc"

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:32
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 08:53   #2040
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54096259]Mam nadzieję, że się Wam spodoba

Ten olej trzeba mieć OPRÓCZ innych olejów, bo on jest do zadań specjalnych
Mam jeszcze parę takich smaczków, np. naturalna maskara wodoodporna http://pl.iherb.com/Mineral-Fusion-W...oz-17-ml/64117
Primer- serum zwężające pory http://pl.iherb.com/Body-Verde-Pore-...oz-15-ml/66034
Witaminki na twarz http://pl.iherb.com/Morningstar-Mine...oz-59-ml/65278
Ale to wszystko dopiero dobrze się zapowiada, a jak dostanę w swoje łapki i trochę poużywam, to się okaże, czy warto było to wszystko "wlec przez ocean"


Wydaje się być lżejszy, ale mój pierwszy olej z róży miałam jakieś trzy flaszki temu (Argile Provence , więc nie bardzo sięgam pamięcią), bo ostatnio tylko ten od Pai kupuję, jak mi się skończy- ten dodatek wyciągu z rozmarynu działa przeciwzmarszczkowo i podkręca takież działanie oleju z róży, więc razem "mają moc" [/QUOTE]

widzę, że zaatakowałaś mnie od strony iherbu, mojego słabego punktu
będę czekac na Twoje wrazenia staram sie ograniczać zakupy do czasu zużycia trochę z tego, co mam.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.