kremy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 14:12   #1
pszczułka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37

kremy


Czy ma sens stosowanie dwóch kremów na noc naprzemiennie (Jedną noc jeden krem drugą noc drugi krem i tak caly czas)? Jeden z kremów jest delikatnie złuszczający
pszczułka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 23:01   #2
fredzia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
kremy

chcialabym kupic bardzo dobry krem do twarzy mam cere mieszana cena kremu nie gra roli uzywalam do tej pory wielu kremow po wiekszosci z nich wystapilo uczulenie, tylko jedyny krem firmy clinique repairwear intensive night cream byl dla mnie idealny, ale wycofano go ze sprzedazy, mam 30 lat i wazne jest dla mnie aby dobrac dobry krem czy repairwear lift z clinique bylby dla mnie odpowiedni? slyszalam tez , ze kremy firmy ROC sa dobre, prosze o pomoc
fredzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 00:13   #3
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: kremy

no witaj ja używam Primordiale Skin recharge fluid Lancome i dla mnie jest super ale fluid krem moze byc za ciezki dla skory mieszanej.popros o probke w sklepie aaa i jeszcze jedno skora wcale nie musi byc uczulona moze to byc tzw "skóra panikara" ktora po prostu nie cierpi zmian i nowosci i tak wlasnie na nie reaguje.moja mama ma taka po 4 dniach jej sie przyzwyczaja do kremu
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 06:54   #4
Trueba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 6
Dot.: kremy

Clinique repairwear lift jest super (jest wersja do mieszanej), choć nie wiem czy nie jesteś zbyt młoda, to "ciężka artyleria przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca" i weź próbki- może uczulić- to bardzo silnie działający preparat. ROC jest b. dobry, spróbuj tez La Roche Possay np. Redermic. Biotherm Rides Repair b. dobry i przyjemny w użyciu też silnie przeciwzmarszczkowy (może zbyt silnie?)
Trueba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:38   #5
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: kremy

Dziewczyny ja tez szukam dobrego kremu nawilzajacego mam cere mieszana w kierunku tłustej i zdarzają sie często "niespodzianki" na buzi.Mam problematyczna cerę,bardzo wrażliwa,rozszerzone pory no i 30 latek na karku.Ostatnio kupiłam krem nawilżający AVENE HYDRANCE OPTIMALE LEGRE,ale w ogóle sie niesprawdził.Pod makijaż używam DERMEDIC NORMATIV MATUJĄCY i przyznam,ze nie jest zly,ale nie jest nawilzajacy.Cieżko cokolwiek dobrac dla takiej cery w tym wieku,bo na kremy dla nastolatek nie mogę sobie pozwolic.
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.