Kto używał szamponu DERMENA? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 12:04   #1
Wictoria
Przyczajenie
 
Avatar Wictoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 18
Unhappy

Kto używał szamponu DERMENA?


Witam! Mam pytanie do wszystkich wizażanek,którym nieobcy jest szampon Dermena. Od dawna borykam się z wypadaniem włosów. Utraciłam ich już bardzo dużą ilość, co jest powodem mojej depresji Ostatnio sięgnęłam po szampon DERMENA. Myję nim włosy od trzech tygodni. Kilka dni temu stwierdziłam, że chyba mi pomaga, gdyż zauważyłam lekką poprawę. Jednak moja radość nie trwała zbyt długo. Od czterech dni włosy sypią się MASOWO! Jeszcze gorzej niż przed użyciem. Poprostu zwariowały!!! I teraz rodzi się nurtujące mnie pytanie: czy to normalna reakcja? Czy tak ma być? Czy to jest przejściowe i minie kończąc się pozytywnym skutkiem? A może powinnam odstawić Dermenę bo zwyczajnie mi nie służy? Ona jest moją ostatnią nadzieją na to ze wogóle będe miała jeszcze kiedyś włosy! Jak się teraz okaże że to też nic nie pomoże, to tylko chyba peruka mi zostanie, albo wczesniej się zastrzelę ;-(
__________________
Marzenia są jedynym rajem, z którego nikt nie może nas wypędzić...
Wictoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 16:06   #2
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

ja go używałam,ale na wzrost włosów...
nic nie dał,może za krótko.
a co do Twojego problemu,to może jeszcze poużywaj go,a jak nic się nie zmieni,to zmień na inny.
jest wiele takich specyfików,a może akurat ten Tobie nie służy.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 16:07   #3
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Może zajrzyj do tych wątków?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Dermena
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Dermena
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Dermena
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 01:34   #4
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

W moich planach bylo zakupienie Dermeny, ale pani z drogerii powiedziala ze nie maja ,chcialam kupic oprocz dermeny, seboradin niger, tez ponoc nie mieli, w mojej siatce na zakupy wyladowal Seboradin lotion do regeneracji wlosow, odzywka radical i pianka do modelowania jako produkty zastepcze...ale w przyplywie gotowki zamierzam zakupic ten kosmetyk na probe
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 08:06   #5
Wictoria
Przyczajenie
 
Avatar Wictoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 18
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Napisz mi później co zaobserwowałaś Też miałam Seboradin Lotion - zużyłam dwie butelkeczki...i nic Natomiast kiedyś uzywałam także odżywki Radical - pewne efekty były - nie jakieś imponujące, ale zawsze coś! Pozdrówki!!!
__________________
Marzenia są jedynym rajem, z którego nikt nie może nas wypędzić...
Wictoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 03:53   #6
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Talking Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Cytat:
Napisane przez Wictoria Pokaż wiadomość
Napisz mi później co zaobserwowałaś Też miałam Seboradin Lotion - zużyłam dwie butelkeczki...i nic Natomiast kiedyś uzywałam także odżywki Radical - pewne efekty były - nie jakieś imponujące, ale zawsze coś! Pozdrówki!!!
Zrobilam sobie nastepujaca kuracje do wlosow (narazie tylko jeden raz), szampon Fructis, ... Seboradin Lotion do regeneracji wlosow,modeling.. po splukaniu nalozylam troche delikatnej pianki (dodajacej objetosci) na wlochy, dodam tak na marinesie ze na butelce Seboradin Lotion pisze ze trzeba u wetrzec we wlosy mala ilosc tego plynu ale ja nalozylam na wlosy dosc spora dawke, po czym oplukalam dokladnie glowe, rezulaty w pierwszy dzien cudowne..wlosy sypkie, puszyste, pachnnace swiezoscia, w drugi dzien zaczal sie swiad na mojej glowie..trudny do wytrzymania i nie moglam sie doczekac ponownego mycia glowce. W miedzy czasie narodzilo sie pytanie czy to SEBORADIn LOTION jest winny za wystapienie lupiezu czy moze pianka SUNSILK. Przy nastepnym myciu zrezygnowalam na moment z uzycia Seboradinu i musnelam moje wlosy tylko szamponem, a przy szuszeniu nalozylam spora ilosc pianki, drugi dzien (dzisiaj) LUPIEZ sie nie pojawil, WROG wykryty Tylko znowu nekajace mnie pytanie moze to jest moj blad w uzyciu zbyt nadmiernej ilosci SEBORADINU albo zbyt slabe oplukanie wlosow..niewiem, zaryzykuje jeszcze raz..jesli ponownie pojawi sie lupiez z ciezkim sercem odstawie Seboradin...RADICAL odzywka bez splukiwania narazie jeszcze nie mam wyrobionej opinie na jej temat ale wkrotce ja zastosuje, GARNIER NERIL lotion do wcierania..., uzylam tylko raz, znow mnie glowa swedziala, byc moze trzeba czasu by skora glowy sie przyzwyczaila do tego specyfiku, znowu zaryzykuje...no kiedys kupie wkoncu to slawna DERMENE

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-06-04 o 03:59 Powód: dodatkowe informacje
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 17:56   #7
kasiaizyk
Raczkowanie
 
Avatar kasiaizyk
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 231
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

dziwne... ja mam już trzecie opakowanie Dermeny i u mnie nie było takiej reakcji. W połowie pierwszego włoski przestały tak strasznie wypadać. Dopiero jak odstawiłam ją na kilka miesięcy to zaczęły wychodzić garściami. Może faktycznie to nie jest szampon dla Ciebie

Edytowane przez kasiaizyk
Czas edycji: 2007-10-31 o 15:51
kasiaizyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 15:03   #8
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Mi też wypadały strasznie włosy. Myślę,że to po farbach. Przez dwa lata stosowałam dosłownie wszystko. Miałam piękne i gęste włosy. Teraz wyglądają okropnie.Musiałam je sporo obciąć,do ramion i nie wiem czy na tym się to skończy,bo są strasznie przeżedzone i prześwitują od brody,ale zaczynam już odbiegać od tematu,więc ja także stosowałam ten szampon. Po trzeciej buteleczce dałam spokój,bo nie pomagało. Włosy wypadały tak samo. Na mnie on wcale nie podziałał
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 00:31   #9
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Wypadające włosy........na tym wątku pisałyśmy o Dermenie.Ja stosowałam 3 mies.i nic!!!! Teraz jestem posiadaczką Garnier Neril i jest o wiele skuteczniejszy niż Dermena
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 09:42   #10
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Też właśnie używam dermeny, którą przepisał mi dermatolog.
Muszę przyznać, że po 4 tygodniach używania nie zauważyłam jakiejś rażącej poprawy, ale dalej wierzę, że coś z tego wyniknie.

ehh.. te włosy :|
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:12   #11
oseczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

mam pytanie ;D czy któraś z Was używała lotion seboradin i dermene razem?
oseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 13:43   #12
fanta999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

użyłam szamponu Dermena dopiero 2 raz i zauwazylam zdecydowana poprawe .mam dlugie grube i geste wlosy ktore od jakiegos czasu zaczely po prostu wypadac.zazywalam rozne preparaty witaminowe, skrzyp itp mysla c ze przyczyne wypadania wlosow lezy od wewnątrz organizmu,niestety nie zauwazylam po tym zadnej poprawy w akcie zdesperowania poszlam do apteki zeby ratowac moja czupryne.pani farmaceutka polecila mi wlasnie szampon dermeny.umylam wlosy 2 razy i stwierdzam poprawe niemalze natychmiatową dodatkowo zakupię odzywkę dermeny poniewaz szampon placze mi troche wlosy.zdecydowanie polecam szampon zamiast wydawac pieniądze na rozne specyfiki lepiej zainwestowac w cos dobrego.minusem szamponu jest to ze slabo sie pieni.uzywam prawie cala garsc zeby dobr\ze umyc wlosy.wedlug mnie szampon jest ok
fanta999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:45   #13
mariend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Ja stosowałąm Dermenę przez ponad 2 miesiące i nie zauważyłam większej ilości wypadających włosów, a wręcz przeciwnie zauważyłam, że zaczeły pojawiac się malutkie włoski na zakolach gdzie było ich naj mniej. Stosowałąm prócz tego szamponu co 3 dzień maskę na włosy Wax L'biotica do włosów słabych ze skłonnością do wypadania oraz skrzypowitę 2 kapsułki dziennie.
mariend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:05   #14
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Witam, ja stosowałam dermene ,ale nie zadziałała na mnie jakos rewelacyjnie, uważam,że lepszy jest seboradin niger- szampon i lotion. Dobrze by było gdybys dołaczyła jakis suplement diety np. Vitapil albo Silica, albo chociaz kubek pokrzywy dziennie,powodzenia
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:46   #15
Skota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Witam!! Właśnie zaczęłam drugą buteleczkę Dermeny. Włosy wypadały mi garściami, powodem między innymi były powody osobiste, a co za tym idzie - stres, nerwy, brak odpowiedniej diety. U mnie to było tak, że po kilku tygodniach zauważyłam lekką poprawę, ale potem znowu było tak samo jak sprzed Dermeny. Nie poddałam się, bo wiedziałam, że mi pomoże. Kiedyś tez mi pomógł ten szampon. Używam go już 4 miesiąc i efekty są rewelacyjne!! Już nie muszę wybierać z sitka w wannie kłębka włosów, gdzieś tam kilka się zawieruszy, ale to już mnie nie martwi Dziewczyny trzeba cierpliwości i wytrwałości!! A z problemem pienienia się szamponu też sobie poradziłam. Najpierw myję włosy zwykłym szamponem, którego dotychczas używałam, spłukuję i nakładam Dermenę (najpierw rozcieram małą ilość w dłoniach a potem wcieram w skórę). Pieni się super Masuję chwileczkę skórę głowy i zostawiam na momencik ( w tym czasie myję ząbki). Moje włosy wymagają mycia co drugi dzień i Dermenę też tak właśnie stosuję. Na początku ciężko było, bo troszkę więcej czasu trzeba poświęcić na mycie, ale teraz nie przeszkadza mi to. Głowa do góry!!!!
Skota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:48   #16
Nyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Ja uzywałam Dermeny 5 miesięcy, codziennie, czasem co 2 dni poniewaz stracilam bardzo duzo wlosow w wyniku agresywnej stylizacji i liczylam na odrost (wlosy po zaprzesatniu stylizacji mi nie wypadaly)
Nie zauwazylam absolutnie zadnych efektow, ale mimo to oceniam, ze jest to dobry kosmetyk. Po prostu na moje włosy nie działa NIC a próbowalam juz wielu specyfików.
Dermena jako jedyny z nich spowodowała uczucie przyjemnego mrowienia skóry głowy po urzyciu szmponu. Bylo tak przez kila tygodni, pózniej moje wlosy chyba przyzwyczaiły. Mysle, ze zadzialalaby, ale wydaje mi sie, ze moje mieszki wlosowe sa juz po prostu martwe, a na to nawet najcudowniejszy kosmetyk nie zadziala.

Odstawilam ja kilka tyg temu, nie zauwazylam zadnych zmian, chociaz slyszalam, ze niektorym po odstawieniu tego szamponu sypia sie wlosy.
Tak samo czytalam duzo opinii, ze po uzyciu tego szamponu sypia sie wlosy jeszcze gorzej niz wczesniej.
Tak wiec mysle, ze róznie dziala na rozne osoby
Generalnie szampon jest bardzo "kontrowersyjny": jedni go wychwalaja inni mowia, ze daje odwrotny efekt do zamierzonego.
Nyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:03   #17
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

używałam prawie 3 lata generalnie bardzo polecam, włosy przestały mi tak lecieć, zawsze wiadomo ileś tam ich wypadnie, ale nie w takich ilościach jak kiedyś. szampon generalnie uratował moje włosy. zawsze miałam koronę z malutkich włosów wokół twarzy, z czego byłam bardzo zadowolona. ale efekty było widać dopiero po jakimś czasie stosowanie, po kilku miesiącach. teraz jednak zauważam po umyciu, że mam zaczerwienioną skórę głowy, a szampon ten działa silnie oczyszczająco, więc przerwałam jego stosowanie na jakiś czas
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 12:53   #18
kamila_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Ja używam Dermeny plus taki zielony 7 saszetek po 7 ml i jestem bardzo zadowolona po pierwszym opakowaniu przestały mi wypadać włosy garściami i zniknął łupież. Po 2 opakowaniach było już widać pełno małych odrośniętych włosów. (jedną saszetkę zużywałam na dwa razy rozcieńczając wodą) Zrobiłam małą przerwę i myłam seboradinem po czym spowrotem wróciłam do dermeny plus. Ostatnio udało mi się zakupić go w butelce 200 ml na ☠☠☠☠☠☠☠. Jedyny mankament trzeba dokupić odżywkę bo troszkę wysusza końcówki no i bez niej kiepsko rozczesać po nim włosy. Poza tym jestem bardzo zadowolona bo z niebieskiej dermeny już nie tak bardzo.
kamila_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:50   #19
miyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 119
GG do miyya
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Dermena naprawdę działa!! Dwa lata temu włosy zaczęły wychodzić mi całymi garściami, ogólna panika podobnie jak u was Ściełam włosy do ramion i zaczęłam używać dermeny, po upływie pół roku widać było duużą poprawę. Postanowiła rozpocząć zapuszczanie włosów od nowa. Niestety pech chciał, że przestałaam używać tego szamponu. Trwało to około dwóch miesięcy. Jakaż była moja trwoga gdy włosy znów zaczęły sypać się jak igły po bożonarodzeniowej choince Teraz znów rozpoczęłam kurację dermena, mam szampon i odżywkę, planuje również zakup odżywki wax, bojee sie tylko tego, że znów przez swoją ignorancję będę musiała ściąć włosy Przestrzegam dziewczyny używające szamponu, jeśli wam pomógł nie odstawiajcie go bo wypadanie powróci ..
miyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 19:45   #20
wiktoria777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Hej
Ja kupiłam Dermene z polecenia mojej cioci, która już używa dość długo i jest bardzo zadowolona. Szampon zakupiłam w rossmannie za ok. 25zł. Stosuje od ponad miesiąca, ale włosy myję tak raz na tydzień. Mimo tego zauważyłam znaczną poprawę, mniej ich wypada nawet w czasie mycia, a także czesania,czy ogólnie w ciągu dnia. Ponad to zaczęła mi rosnąć masa nowych włosków. Sama jakoś nie zwróciłabym chyba na to uwagi, ale powiedziały mi to już trzy osoby. Generalnie jestem bardzo zadowolona i mam zamiar używać go dalej, a jeśli będzie taka potrzeba, to mogę go używać nawet cały czas Od momentu zakupu Dermeny nie stosuję już innego szamponu. Z tego co wiem jest jeszcze odżywka, ale ja nigdy nie stosowałam żadnych tego typu, a więc stosuję tylko szampon oraz zwykłą odżywkę w sprayu z gliss kur
__________________
Vicky
wiktoria777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:39   #21
Yuu_kunn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do Yuu_kunn Wyślij wiadomość przez MSN do Yuu_kunn
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

używałam dermeny ponad rok bo akurat się zdarzyło, że ciągle byla w mojej łazince - przypadek. na pocza=ątku wydawało misię, że włosy są przesuszone i wypadają garściami

ALE

dwa, trzy tygodnie temu zauważyłam, że są nie wiem czy wolno mi tu przeklinać - CHOLE..NIE lśniące i kompletnie nie wiedziałam o co chodzi dopiero mama przypomniała mi, że ciągle używałam dermeny, są o niebo dłuższe. dopiero zauważyłam, bo zwyczajnie odruchowo już jej używałam

i teraz tak, dodatkowo przez około 3-4 msc olejowalam wlosy ale się poddałam bo nie widzialam efektó ale to tez mogło mieć wpływ na dzisiejszystan moich włosow.

poza tym pamiętajmy, żeby co 3-4 mycia używać innego szamponu w trakcie kuracji bo jak skóra głowy tak i same włosy przyzwyczajają się do specyfików jakie na nie nakładamy.

moim zdaniem dermena jest jednym z tych szamponów, których efekt pojawia się po dłuzszym stosowaniu dlatego cierpliwość.. (nie należę do cierpliwych, zwyczajnie odruchowo jej jż używałam)

wybaczcie mi wykład, zwykle nie zostawiam komentarzy ale to może pomóc wszystkim którzy nie widzą efektow. podsumowujac: mozeciez nie widziec zmiany albo nawet pogorszenie co nie oznacza ze po dluuuugim stosowaniu nie bedzi efektu WOW ktory jak zauwazylam. oczywiscie wlosy wypadaja nadala le nie garsciami, a jak wiemy lekko ponad 100 wlosow tracimy dziennie i jezeli nie czeszczemy ich co godzine (CZEGO NIE POWINNYSMY ROBIC UPRZEDZAM) to w efekcie kiedy myjemy wlosy widzimy ich tone splywajacych w czasie mycia co moze byc zwodzace i powodowac zmarwienia kompletnie nieuzasadnione.

moje domysly byly dwukrotnie potwierdzone przez dermatologa ktory przyjrzal sie gestosci moich wlosow i skorze glowy i nie zauwazyl nic niepokojace takze CIERPLIWOSCI dziewczyny, zadziala, ale oczywiscie nie na kazdego i nie na kazdy rodzaj problemow z wlosami, kazda jest inna natomiast do efektow po raz setny podkresle trzeba duzo czasu i duzo cierpliwosci

nie dodaje zdjecia wlosow bo jestem troszke leniwa ale jesli bedzie taka potrzeba to dajcie znac, mam kilka zdjec bo naprawde bylam w szoku

dodatkowo stosuje odzywke regenerum raz na tydzien jak mi sie przypomni i okazyjnie oleje
Yuu_kunn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 09:24   #22
Drunia
Przyczajenie
 
Avatar Drunia
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Ja również bardzo polecam ten szampon Wraz z moim chłopakiem mieliśmy straszny problem z wypadaniem włosów. Moj chłopak stosował różne medyczne szampony, płyny do skóry głowy-żadnych efektów. Dopiero jak zaczął używać mojego szamponu to włosy rzeczywiście przestały mu wypadać.
Ja przez częste farbowanie i stres straciłam prawie połowę moich włosów, wychodziły mi dosłownie garściami Dermena zahamowała to niemal natychmiast. Po kilku myciach już oboje zauważyliśmy różnice. Na prawdę polecam ten szampon. Nie wiem tylko dlaczego niektóre z was piszą, że się słabo pieni. Ja nakładam małą ilość, ponieważ jest bardzo wydajny i mocno się pieni. Może trafiłam na jakąś lepszą partię
Drunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:45   #23
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Używałam go kiedyś, ale to było parę lat temu i nie wiem czy od tego czasu nie zmienili czasem składu. Ogólnie byłam zadowolona i miałam po nim mnóstwo baby hair. Na początku chyba faktycznie trochę więcej włosów wypadało, ale potem sie uspokoiło. Teraz moim nr 1 na wypadanie jest CeCe Med
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 17:38   #24
madlenek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Zdecydowanie mogę polecić ten szampon. Nie pomagało mi dosłownie nic. Wcierki, tabletki, szampony, wyniki w normie. Koleżanka poradziła mi, żeby wypróbowała Dermeny i to był strzał w dziesiątkę. Po pierwszej butelce włosy praktycznie przestały mi wypadać. Teraz używam go regularnie.
madlenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:07   #25
meggbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Hej , ja używałam efekty dla mnie bardzo dobre, zapraszam na poczytanie mojego postu o tej serii Dermena
http://panimargareta.blogspot.com/20...wypadanie.html

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

ja uwżywałam. Efekty jak dla mnie super! zaprasz do poczytanie u mnie wiecej http://panimargareta.blogspot.com/20...wypadanie.html
meggbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 14:02   #26
agata_m93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Zdecydowanie szampon Dermena jest jednym z najlepszych przy walce z wypadaniem włosów
agata_m93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 09:40   #27
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Kto używał szamponu DERMENA?

Ja również polecam szampon tej marki. Dobrze myje skórę głowy i faktycznie po jakimś czasie stosowanie włosy wydają się gęstsze. Jedyny problem jest taki, że efekt utrzymuje się tylko kiedy stosuje się szampon, potem zanika. Dlatego ja kiedy miałam problem z wypadaniem włosów używałam tego szamponu i jednocześnie wykonywałam zabiegi mezoterapii igłowej. Od tego czasu wszystko jest super
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 10:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.