uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 10:56   #31
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Arisa nie przesadzaj. Gdyby człowiek w taki sposób klasyfikował ludzi to by nie było przyjazni. Twoj post akurat mi sie do niczego nie przydał. Lepiej wogole nie pisac swoich "porad" jak masz oceniac i obrazac innych. Ja oczekuje na tym forum wiadomosci na ten temat a nie jakies bezsensownej gadki.
Po pierwsze to na świecie nie ma samych głupców (ale wystarczająco, by ten świat wyglądał w ten, a nie inny sposób), więc mogą być i przyjaźnie. Po drugie zaproponowałam ci, żebyś zabrała ja go jakiegoś sprawdzonego ginekologa. O co ci chodzi, co?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:41   #32
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

Nawet w poradni rodzinnej gdzie ppolecają kalendarzyk powtarzają, że nie jest do końca skuteczny i że stosując go powinno się właściwie tylko przez kilka dni stosunek uprawiać czyli już po dniach najbardziej płodnych z dużym marginesem doliczonym na wszelki wypadek, a stosunku przerywanego to już nawet skrajnie katolickie poglądy nie uznają za metode czy sposób na nie zajście w ciąże bo nie ma praktyczne wogóle skuteczności.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:16   #33
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

z ty 2 na raz to taki żart był
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 23:22   #34
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

Cytat:
Napisane przez ekrystal Pokaż wiadomość
Nawet w poradni rodzinnej gdzie ppolecają kalendarzyk powtarzają, że nie jest do końca skuteczny i że stosując go powinno się właściwie tylko przez kilka dni stosunek uprawiać czyli już po dniach najbardziej płodnych z dużym marginesem doliczonym na wszelki wypadek, a stosunku przerywanego to już nawet skrajnie katolickie poglądy nie uznają za metode czy sposób na nie zajście w ciąże bo nie ma praktyczne wogóle skuteczności.
kilka dni w miesiącu? a gdzie tu spontaniczność? nie znoszę planować seksu. jak mi TŻ mówi "a może byśmy tak jutro...?" to ja już wiem, że jutro ochoty mieć nie będę

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
z ty 2 na raz to taki żart był
ufff
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:36   #35
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

gumek facet nie lubi ciekawe czy lubi pieluszki

tak mi do głowy przyszło
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:33   #36
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

no sory paranoja, ona chyba dopiero sie przekona jak zajdzie w ciąże i wtedy przyzna ci racje. ja mam 26 lat i zabezpieczam sie zawsze niedość ze mam spiralke, do tego używam gumki i jeszcze jak mam dni płodne to stosunek przerywany, i to jeszcze niemam pewności ze coś jednak bedzie nietak i oczekuje co miesiąc okresu jak zbawienia,,.............a tu luzik bluzik, no ale to jej życie, no a lekarza to tylko pogratulować no i wysłać na ponowną edukacje
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:55   #37
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

Cytat:
Napisane przez suzyyy Pokaż wiadomość
ja znam dziewczyne która ma niecałe 16 lat i kocha sie z chłopakiem kompletnie bez zadnego zabezpieczenia. Nieraz z nia gadałam o tym(to dość dobra kumpela) co bedzie jesli wpadna, a ona na to z usmiechem ze trudno sie mowi, a jej chłopak nie lubi prezerwatywy... załamałam sie jak to usłyszałam... Moze to jakas specyficzna mentalnosc, jej siostra zaszla w wieku 15 lat w ciąże. Wydaje mi sie ze twoja kolezanka zmysla z tym ginekologiem... watpie ze jakis by jej tak powiedzial. I watpie ze mozesz jakos na nia wpłynac ale mozesz spróbować zaprowadzic ja do gina a najlepiej zaproponowac zeby poszła tam z chłopakiem
ta mentalność nazywa się głupota. I przez takie osoby w Polsce bieda rodzi biedę. I jakie ma z takich Polaków wyrosnąć społeczeństwo? W pełni świadome?? Nie sądzę. Miejmy nadzieję, że Bóg nie pozwoli im się rozmnażać.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

aaa i jeszcze jedno. Stosunek przerywany nie jest antykoncepcją!!! Daj to do przeczytania swojej koleżance. Pozdrawiam
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 00:26   #38
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
dwie na raz?
Tak,jedna na dole ,a druga na górze.W obydwu głowach brak mózgu.Obydwie mogą zaszkodzic...
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:54   #39
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: uswiadmienie koleżanki. prosze o wpisy.

chyba nie nauczysz jej niczego.
poznałam na I roku studiów dziewczynę, która robiła dokładnie to samo! już kiedyś raz zaszła w ciążę - usunęła farmakologicznie, ale to jej niczego nie nauczyło!!! w połowie roku akademickiego znowu zaszła w ciążę, znowu usunęła - i dopiero wtedy poszła do ginekologa po tabletki.

głupota jest NIEULECZALNA.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.