KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 07:19   #331
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać numery cieni? Jesteś z nich zadowolona? Jak wygląda ich jakość w stosunku do cieni Inglota?
Numerki podałam już pod zdjęciami. Z Inglota mam tylko jeden cień Sprint Superstar 95-to taka cytrynka z delikatnymi drobinkami i wypada "blado" (dosłownie) w porównaniu z Kobo 103 Sunny Day. Podkład z Kobo mam kryjący Ideal Cover Make Up 403 Sand Beige (17,99) i też jestem zadowolona. Błyszczyk do ust Pearl'n'mineral 106 Pink Glace (17,99) i cudny jest. Mam zamiar kupić jeszcze tusz do rzęs, ale zanim się namyśliłam to mi wykupili ten tusz co chciałam hihi.

Edytowane przez wpa
Czas edycji: 2010-10-13 o 08:30
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:52   #332
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Byłam wczoraj w Magnolii we Wrocławiu i niestety szafa stoi jeszcze pusta
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 09:10   #333
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

W Astrze również pusta
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:01   #334
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dzisiaj nadal szafy we Wrocławiu puste.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:20   #335
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Jak pisałam wcześniej kupiłam sobie puder sypki,matujący-muszę przyznać rewelacji nie ma,choć nie jest źle,ale u mnie długotrwale nie działa.Nakłada się łatwo,ma dość ładny zapach,ale mam wrażenie,że musiałabym kupić jeszcze ichny podkład matujący,żeby był efekt.Mam również tusz spektakularne zagęszczenie rzęs.Z tą spektakularnością byłabym ostrożna,chyba,że ktoś nakłada 4-5 warstw,ale tusz się trzyma,rzęsy ładnie wyglądają nawet po dwóch warstwach.No i błyszczyk.Uwielbiam nakładać na usta coś,co pachnie,a kobo mmm sam zapach zachęca do używania.Mam 115 forest fruits.W słońcu ładnie się mieni,daje ustom blask,no i co najważniejsze nadaje kolor.Nie przepadam za szminkami więc kupuję błyszczyki,niestety żaden do tej pory mnie nie zadowolił,a kobo spełnił warunek.

W tuszach najfajniesze ejst to, że nie kslejają rzęs... a im więcej nałożysz warstw tym wyraźniejszy i bardzije spektakularny efekt :P Ja z tuszu jetsem bardz zadowolona
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 15:34   #336
ania15029412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

fajny jest podkład matt make-up

Edytowane przez ania15029412
Czas edycji: 2010-10-14 o 18:50
ania15029412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 17:42   #337
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez ania15029412 Pokaż wiadomość
Witam
Byłam wczoraj w naturze i kupiłam podkład 101 Ivory Matt make-up. Mam cerę mieszaną z strefą T tłustą i z przebarwieniami po pryszczach. Ten podkład jest niesamowity!
1. Nie spływa po jakimś czasie tylko trzyma sie cały dzień.
2. Matuje suuuuper Pierwszy raz w zyciu nie musiałam poprawiac makijazu.
3. Kryje może nie najlepiej ale troche korektoru i nic nie widać, gdzie przy innych podkładach nadal było mi widać przebawienia( a mam je duże i ciemne).
4. Wogole go nie widac i swietnie stapia sie z moja blada cera.
Polecam kazdym dziewczynom, ktore maja cere mieszana z tłusta strefa T i przebarwienia oraz pryszcze
Może jestem przewrażliwiona, ale osoba z 1 postem, dopiero co się zarejestrowała, wchodzi na wątek o nowych kosmetykach i pieje zachwyty nad podkładem. Wczoraj go kupiłaś i już wystawiasz opinię?? Zanim zaczniesz komuś polecać to może poużywaj go przynajmniej tydzień w różnych warunkach.

Jak dla mnie wygląda to jak marketing szeptany.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-10-13 o 17:43
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 18:47   #338
ania15029412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

jestes nie tylko przewrazliwiona.. ja po prostu napisalam co mysle o tym podkladzie a co inni o tym pomysla to ich problem.. chyba mam prawo wyrazic swoja opinie.. ale ok jak wypróbuje dluzej to napisze co i jak..

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

i jeszcze jedno, inne dziewczyny tez pisaly recenzje produktow majac je jeden dzien.. wiec nie czepiaj sie mnie..
ania15029412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:55   #339
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez ania15029412 Pokaż wiadomość
jestes nie tylko przewrazliwiona.. ja po prostu napisalam co mysle o tym podkladzie a co inni o tym pomysla to ich problem.. chyba mam prawo wyrazic swoja opinie.. ale ok jak wypróbuje dluzej to napisze co i jak..

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

i jeszcze jedno, inne dziewczyny tez pisaly recenzje produktow majac je jeden dzien.. wiec nie czepiaj sie mnie..
Nowa firma powstaje i nagle kilka osób z jednym postem pisze superlatywy - więc nie dziw się naszej opinii, bo ja się z Lemirką zgadzam
Niestety, marketing szeptany jest coraz popularniejszy i czasem trudno się przekonać, czy ktoś piszę prawdę , szczególnie na dużych forach :P

Posiedzisz dłużej to sama zobaczysz
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:02   #340
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Popieram dziewczyny. Ja w ogóle nie zwracam uwagi na takie posty, zawsze czekam na opinie znanych mi wizażanek bądź takich "z dłuższym stażem". Myślę też, że to nie jest czepianie się, bo co innego jak ktoś od razu zaznacza, że dopiero dostał produkt i że wydaje się na razie (!), że spełnia oczekiwania, a co innego jak ktoś pisze same superlatywy.

Wracając do wątku, mam dość czekania na Kobo, jutro jadę wydać pieniądze na Essence.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:46   #341
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Aniu - nie czepiam się tylko stwierdzam fakt.

ja sama nie wzięłabym pod uwagę Twojej opinii.
A co do wystawiania recenzji - poczytaj jakie są zasady choćby na KWC.
Stety niestety, ale żeby ocenić kosmetyk rzetelnie to nie wystarczy użyć go raz.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Popieram dziewczyny. Ja w ogóle nie zwracam uwagi na takie posty, zawsze czekam na opinie znanych mi wizażanek bądź takich "z dłuższym stażem". Myślę też, że to nie jest czepianie się, bo co innego jak ktoś od razu zaznacza, że dopiero dostał produkt i że wydaje się na razie (!), że spełnia oczekiwania, a co innego jak ktoś pisze same superlatywy.

Wracając do wątku, mam dość czekania na Kobo, jutro jadę wydać pieniądze na Essence.
Ja tą pustą szafę to widziałam już w zeszłym tygodniu

a dziś byłam w Rossmanie w Arkadach i powiększyli kolorówkę - teraz mają ogromne szafy burżuja, rimela i astora, szkoda ze nie essence :p bo jak mam jechać do Magnolii to mi sie nie chce
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 22:12   #342
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może jestem przewrażliwiona, ale osoba z 1 postem, dopiero co się zarejestrowała, wchodzi na wątek o nowych kosmetykach i pieje zachwyty nad podkładem. Wczoraj go kupiłaś i już wystawiasz opinię?? Zanim zaczniesz komuś polecać to może poużywaj go przynajmniej tydzień w różnych warunkach.

Jak dla mnie wygląda to jak marketing szeptany.
Też zwróciłam na to uwagę, odnoszę wrażenie, że kosmetyki Kobo są na siłę "lansowane", co nie ukrywam wyjątkowo mnie zraża do tej marki Te "podejrzane" ochy i achy nad Kobo Wizażanek, które pojawiają się na wątku z dorobkiem 2 czy 3 postów i "pieją zachwyty" - przynajmniej dla mnie to dość podejrzane i wygląda to tak, jakby te osoby specjalnie się rejestrowały na Wizaż, żeby robić tym kosmetykom reklamę. Tak to wygląda :/ Przez to bardzo krytycznie odnoszę się do tych kosmetyków, czego pewnie bym nie robiła bez tej pseudo reklamy. No cóż efekt wyszedł kompletnie odwrotny od zamierzonego. Poza tym, przecież wypowiadały się tu pracownice Natury, więc naprawdę nie trudno domyśleć się, że ktoś tu próbuje robić nieudolnie kampanię reklamową :/ To aż kłuje w oczy!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-10-13 o 22:13
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 22:23   #343
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Aniu - nie czepiam się tylko stwierdzam fakt.

ja sama nie wzięłabym pod uwagę Twojej opinii.
A co do wystawiania recenzji - poczytaj jakie są zasady choćby na KWC.
Stety niestety, ale żeby ocenić kosmetyk rzetelnie to nie wystarczy użyć go raz.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Ja tą pustą szafę to widziałam już w zeszłym tygodniu

a dziś byłam w Rossmanie w Arkadach i powiększyli kolorówkę - teraz mają ogromne szafy burżuja, rimela i astora, szkoda ze nie essence :p bo jak mam jechać do Magnolii to mi sie nie chce

Ja w Arkadach rzadko niestety bywam, a mają tam fajnego Inglota, bo z promocjami (czytałam na wątku wypowiedź jakiejś wizażanki). W Magnolii nie widziałam nigdy promocji, chyba że tam nawet o promocje trzeba się pytać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 23:00   #344
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dziś zajrzałam do natury bo chciałam poszukać takiego błyszczyka jak ten przezroczysty Kobo i były nowe kolory . Poprzednim razem widziałam w pudełeczkach tylko te przezroczyste . Miałam nadzieję znaleźć czerwony w słoiczku ale były tylko jakieś perłowo rudawe rdzawe kolory . Nic nie kupiłam . Jestem zadowolona z przezroczystego błyszczyka
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 23:08   #345
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja w Arkadach rzadko niestety bywam, a mają tam fajnego Inglota, bo z promocjami (czytałam na wątku wypowiedź jakiejś wizażanki). W Magnolii nie widziałam nigdy promocji, chyba że tam nawet o promocje trzeba się pytać.
Ja będę jutro w Arkadach - coś sprawdzić ?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 07:19   #346
ania15029412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

wiem, że wszystkie myslicie ze to marketing ale dopisalam ze mam go dopiero jeden dzien.. specjalnie sie zarejestrowalam zeby dodac recenzje co ja o nim mysle, ale oczywiscie kazdy mysli co chce. Jest duzo opinii pozytywnych bo te produkty moim zdaniem sa naprawde dobre.. nawet powiedziala mi to Pani w naturze bo sama ma ten podklad co ja juz dluzszy czas..
ania15029412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 07:33   #347
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Moim zdaniem ciężko porównywać KOBO do inglota Co prawda cienie z tego pierwszego testowałam tylko na dłoni (ach, te dylematy, tyle kolorów i wogóle ), ale są o wiele lepiej napigmentowane, trwalsze, lepiej się mieszają... Dla mnie jedyny plus inglota to duży wybór kolorów, poza tym widzę same minusy
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 07:50   #348
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

kobo ma śliczny beżowo-szary cień, z tych matów pojedynczych. Siedzę w minerałach od ponad dwóch lat i nie znalazłam takiego, a wymarzył mi się dawno temu (a może kupiłam za mało próbek cieni)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:16   #349
Ela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 16
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hmm takiego ataku bym się nie spodziewała,ale każdy ma prawo myśleć i pisać co chce.Jak napisałam w pierwszym swoim poście jestem tu również nowa i zarejestrowałam się,żeby móc z innymi "wariatkami"(o przepraszam za wariatki) podobnymi do mnie wymieniać zdanie.Z tego co pamiętam nowa ania15029412 jasno i wyraźnie na końcu napisała,że ma ten podkład dopiero jeden dzień i sama jeszcze nie wie co i jak,więc myślę,że ten atak był zupełnie niepotrzebny.Zresztą sama zarejestrowałam się na to forum,żeby wyrazić zdanie o kosmetykach kobo będąc świerzynką.Widzę,że jesteście zamkniętym gronem,mimo wszystko pozdrawiam
Ela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 09:40   #350
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Hmm takiego ataku bym się nie spodziewała,ale każdy ma prawo myśleć i pisać co chce.Jak napisałam w pierwszym swoim poście jestem tu również nowa i zarejestrowałam się,żeby móc z innymi "wariatkami"(o przepraszam za wariatki) podobnymi do mnie wymieniać zdanie.Z tego co pamiętam nowa ania15029412 jasno i wyraźnie na końcu napisała,że ma ten podkład dopiero jeden dzień i sama jeszcze nie wie co i jak,więc myślę,że ten atak był zupełnie niepotrzebny.Zresztą sama zarejestrowałam się na to forum,żeby wyrazić zdanie o kosmetykach kobo będąc świerzynką.Widzę,że jesteście zamkniętym gronem,mimo wszystko pozdrawiam

taaa...jestesmy kółkiem wzajemnej adoracji ;]

Nie wiem,czy stwierdzenie, że się ufa osobom które bardzo chwalą nową marę i mają bardzo krótki staż to atak.

Skoro poczułaś się urażona to mi przykro, ale jak wspominałam - posiedzisz dłużej na forum to tez Cie toi zacznie irytować.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 10:09   #351
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

witam dziewczyny, czy ktoras z was moze widziala juz te kosmetyki w krakowie? widzialam, ze na dniach mialy sie pojawic, ale ja bylam jakies 3 dni temu w gkazimierz i nie widzialam nawet miejsca, gdzie ta szafa mialaby stanac. Zastanawiam sie, czy w gkazimierz beda te kosmetyki... a narobilyscie mi smaka na bezbarwny blyszczyk
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:05   #352
Lux_Aeterna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

We Wrocławiu dalej nic :/ Patrzyłam w Naturze w Feniksie, tam nie ma szafy. Na Gaju, w Ferio jest szafa, ale ciągle pusta. Rozmawiałam z panią z Natury i mówiła, że dostawy mają we wtorki i w czwartki, więc istnieje szansa, że może jutro coś wyłożą. Pójdę jutro zobaczyć i dam znać. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś z Was mogła napisać, jak sytuacja w Magnolii..(okropnie się napaliłam na te kosmetyki, muszę się powstrzymywać, żeby nie wydać kasy w Inglocie, tylko grzecznie czekać).
__________________
.Iuris prudentia est divinarum atque humanarum rerum notitia, iusti atque iniusti scientia.

Wszystko będzie dobrze, ale jeszcze nie dziś!
Lux_Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:20   #353
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez bo_inne_nicki_byly_zajete Pokaż wiadomość
witam dziewczyny, czy ktoras z was moze widziala juz te kosmetyki w krakowie? widzialam, ze na dniach mialy sie pojawic, ale ja bylam jakies 3 dni temu w gkazimierz i nie widzialam nawet miejsca, gdzie ta szafa mialaby stanac. Zastanawiam sie, czy w gkazimierz beda te kosmetyki... a narobilyscie mi smaka na bezbarwny blyszczyk
Wystarczy cofnąć się parę stron do tyłu:

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Solvay Parku w Krakowie i rozmawiałam z bardzo kompetentną panią w Naturze. Zdradziła mi, że mają już nową szafę KOBO i teraz tylko czekają na dostawę tych kosmetyków (ma to nastąpić do końca października) i z początkiem listopada rusza sprzedaż w Krakowie

http://vexgirl.blogspot.com/2010/10/...macja-dla.html
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:01   #354
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja będę jutro w Arkadach - coś sprawdzić ?
Skoro nalegasz, to zobacz proszę czy rozświetlacze w płynie w takich opakowaniach z pompką są nadal przecenione.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kobo ma śliczny beżowo-szary cień, z tych matów pojedynczych. Siedzę w minerałach od ponad dwóch lat i nie znalazłam takiego, a wymarzył mi się dawno temu (a może kupiłam za mało próbek cieni)
A jaki ma numer ten cień, bo z opisu brzmi ciekawie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:21   #355
morningcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

cześć, ja mam cienie matowe - niestety, nie są dobrze zmielone i trafiają się grudki, trochę żenada jak na profesjonalne kosmetyki. W metalicznych raczej nie powinno być tego problemu, bo to inna konsystencja. Za to kolory ładne i naprawdę trafiają się cudeńka. Ktoś pytał o żółty - ładnie napigmentowany, ale jeśli chce się osiągnąć wyrazisty efekt, to raczej z bazą.

Polecam ten żółty kompakt (??) - nawet zamiast jasnego podkładu, najpierw nałożony wydaje się białawy, ale za moment dostosowuje się do koloru twarzy. Kupiłam je w Warszawie chyba z miesiąc temu tuż po wstawieniu pierwszej szafy Bardzo ciekawe kolory, dużo łagodnych klasycznych odcieni i dużo awangardowych, które można jednak ładnie oswoić.
morningcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:25   #356
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez morningcoffee Pokaż wiadomość
cześć, ja mam cienie matowe - niestety, nie są dobrze zmielone i trafiają się grudki, trochę żenada jak na profesjonalne kosmetyki. W metalicznych raczej nie powinno być tego problemu, bo to inna konsystencja. Za to kolory ładne i naprawdę trafiają się cudeńka. Ktoś pytał o żółty - ładnie napigmentowany, ale jeśli chce się osiągnąć wyrazisty efekt, to raczej z bazą.

Polecam ten żółty kompakt (??) - nawet zamiast jasnego podkładu, najpierw nałożony wydaje się białawy, ale za moment dostosowuje się do koloru twarzy. Kupiłam je w Warszawie chyba z miesiąc temu tuż po wstawieniu pierwszej szafy Bardzo ciekawe kolory, dużo łagodnych klasycznych odcieni i dużo awangardowych, które można jednak ładnie oswoić.
mówisz o tym żółtym podkładzie, który ma opis że nadaje się do makijażu fotograficznego i codziennego? Ma dość tłustą konsystencję, nie robi maski? Jak z trwałością? Masz go na twarzy po powrocie wieczorem do domu? Macałam ostatnio tester, trochę mnie przestraszył, nawet nie samym kolorem co wlaśnie konsystencją.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:07   #357
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ciężko porównywać KOBO do inglota Co prawda cienie z tego pierwszego testowałam tylko na dłoni (ach, te dylematy, tyle kolorów i wogóle ), ale są o wiele lepiej napigmentowane, trwalsze, lepiej się mieszają... Dla mnie jedyny plus inglota to duży wybór kolorów, poza tym widzę same minusy

Masło maślane.
Testowałaś cienie Kobo tylko na dłoni i na tej podstawie stwierdzasz,że są o wiele bardziej trwałe niż Inglot.Ciekawa umiejętność,naprawdę zazdroszczę.Gdybym miała taki talent jak Ty,to zaoszczędziłabym mnóstwo kasy...wystarczy pochodzić po drogeriach,pomazać paluchami po cieniach i stwierdzić ich trwałość.


Dziewczyny,uważajcie,bo ja mam również podejrzenia co do marketingu szeptanego.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kobo ma śliczny beżowo-szary cień, z tych matów pojedynczych. Siedzę w minerałach od ponad dwóch lat i nie znalazłam takiego, a wymarzył mi się dawno temu (a może kupiłam za mało próbek cieni)
Kupiłaś ten cień?Masz jakies zdjęcia,swatche?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Skoro nalegasz, to zobacz proszę czy rozświetlacze w płynie w takich opakowaniach z pompką są nadal przecenione.
Co to za rozświetlacz w płynie?

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-10-14 o 17:08
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:35   #358
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

marry, czy Ty mnie śledzisz? Teraz na Inglota napadamy razem. Chodzi mi o rozświetlacze w szklanych buteleczkach z pompką, są nawet różne kolory, mnie zainteresowała brzoskwinia i kolor biały.Obok rozświetlaczy znajdują się też róże w płynie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:47   #359
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Hmm takiego ataku bym się nie spodziewała,ale każdy ma prawo myśleć i pisać co chce.Jak napisałam w pierwszym swoim poście jestem tu również nowa i zarejestrowałam się,żeby móc z innymi "wariatkami"(o przepraszam za wariatki) podobnymi do mnie wymieniać zdanie.Z tego co pamiętam nowa ania15029412 jasno i wyraźnie na końcu napisała,że ma ten podkład dopiero jeden dzień i sama jeszcze nie wie co i jak,więc myślę,że ten atak był zupełnie niepotrzebny.Zresztą sama zarejestrowałam się na to forum,żeby wyrazić zdanie o kosmetykach kobo będąc świerzynką.Widzę,że jesteście zamkniętym gronem,mimo wszystko pozdrawiam
Normalnie atak jak na Pearl Harbor

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Skoro nalegasz, to zobacz proszę czy rozświetlacze w płynie w takich opakowaniach z pompką są nadal przecenione.
oki doki wieczorkiem dam znać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:32   #360
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nowa firma powstaje i nagle kilka osób z jednym postem pisze superlatywy - więc nie dziw się naszej opinii, bo ja się z Lemirką zgadzam
Niestety, marketing szeptany jest coraz popularniejszy i czasem trudno się przekonać, czy ktoś piszę prawdę , szczególnie na dużych forach :P

Posiedzisz dłużej to sama zobaczysz
Zgadzam się śledzę ten wątek od dłuższego czasu i mnie to wkurza, boję się kupić cokolwiek z tej firmy bo ciężko teraz odróżnić rzetelną ocenę od reklamy. A bardzo mi się podobają błyszczyki, więc mam nadzieję, że zaczną pojawiać się recenzje zaufanych osób

A tak na marginesie, mogliby przynajmniej do pisania na forach wybierać osoby, które nie mają problemów z językiem polskim - wkurza mnie to strasznie :P no i firma coraz mniej profesjonalnie wygląda... takie zboczenie... zawodowe, można powiedzieć
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.