Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz.X - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 18:49   #3961
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

PIANKA pokaż się
SZKRABKOWA my szliśmy na żywioł, tzn stwierdzalismy, ze się nie zabezpieczamy i jak będzie to będzie kciuki!
MISZKA nie ma Boba na arosie? Szkoda. Ta angielska z kartami kolezanka bezpośrednio z uk zamawia. Zapytam skad dokladnie ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

MISZKA brawo dla Maksia! To się chlopak rozkrecil) a z przedszkolem to faktycznie moze byc kwestia języka. Nie rozumie wszystkiego i czuje się niepewnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 21:32   #3962
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
PIANKA pokaż się
SZKRABKOWA my szliśmy na żywioł, tzn stwierdzalismy, ze się nie zabezpieczamy i jak będzie to będzie kciuki!
MISZKA nie ma Boba na arosie? Szkoda. Ta angielska z kartami kolezanka bezpośrednio z uk zamawia. Zapytam skad dokladnie ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

MISZKA brawo dla Maksia! To się chlopak rozkrecil) a z przedszkolem to faktycznie moze byc kwestia języka. Nie rozumie wszystkiego i czuje się niepewnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, ja myślałam że kupiona w Pl.
Szukalam o niej na blogu i nie znalazłam.
Czekam w takim razie na info.
A z dzieckiem było u nas podobnie. Stwierdzilusmy że już może być i udało się za pierwszym razem.

Ostatnio nawet mój mąż stwierdził, że musimy bardzo uważać bo nasze chłopaki to strzały za pierwszym podejściem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 07:59   #3963
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

MISZKA a Maks oglada bajki po angielsku w tv? Moja szwagierka, ta ktora mieszka w DE, stosowala bajki na poczatku do osluchania sie z jezykiem, poniewaz w domu mowili tylko po polsku. Maly sluchal i na poczatku nie mowil, ale z jego zachowania mozna bylo wywnioskowac, ze rozumie, a w bajkach raczej prostych zwrotow uzywaja.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 15:39   #3964
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

To byłoby dobre i też tak chcielismy ale problem w tym, że Maks nie chce oglądać nic innego niż bajki o koparce czyli Bob B. Próbuje włączac inne ale On woli siedzieć przy mnie i sie nudzic.
A tym bardziej po angielsku nie wchodzą w grę.
Uczymy się trochę angielskiego, prostych zwrotow i powiem szczerze, że szybko łapie . Np już nie mówi mleko tylko milk, albo że chce pi a nie siku.
Może jak zacznie chodzić do przedszkola to zainteresuje się bajkami angielskimi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 15:41   #3965
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Miszka Maksiu sie przyzwyczai. Poczatki zazwyczaj sa trudne, Peter mimo, ze smialy, zaprawiony w boju przez zlobek i przede wszystkim ze swoimi kolegami idzie od wrzesnia a i tak beda placzki
Musimy to przezyc )
Ale wielkie brawa dla Maksia
Dorosleja...


Moje dziecko mnie przeraza.
Siedzi w piaskownicy, bawi sie z dziecmi i robi "kawe".
Pani mowi do niego, ze chyba pija kakao a nie kawe, a ten 100%powagi : "Przeciez to jest piaskowa kawa. Jest na niby, tego sie nie pije. Nie wiesz?" Heh...

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 19:07   #3966
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
To byłoby dobre i też tak chcielismy ale problem w tym, że Maks nie chce oglądać nic innego niż bajki o koparce czyli Bob B. Próbuje włączac inne ale On woli siedzieć przy mnie i sie nudzic.
A tym bardziej po angielsku nie wchodzą w grę.
Uczymy się trochę angielskiego, prostych zwrotow i powiem szczerze, że szybko łapie . Np już nie mówi mleko tylko milk, albo że chce pi a nie siku.
Może jak zacznie chodzić do przedszkola to zainteresuje się bajkami angielskimi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A może gdyby leciały po prostu w tle? Przecież Bob B. też jest pewnie w wersji angielskiej?

Mojemu Igorowi wsjo rawno po jakiemu bajka leci po "rusku", angielsku, hiszpańsku chyba ma to po mnie.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 20:34   #3967
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Miszka może zacznijcie od Dory, tam są tylko angielskie wyrażenia? Artek chętnie je powtarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 21:02   #3968
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;64621046]Miszka może zacznijcie od Dory, tam są tylko angielskie wyrażenia? Artek chętnie je powtarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A na jakim kanale i kiedy ta Dora leci?

Wiem, że jak koleżanki dziewczyny szły do szkoły i nie znały angielskiego to pani właśnie proponowala aby oglądaly ta Dore.


Szkrabkowa, mój Maksiul jest naprawdę oryginalny i on nie zainteresuje się byle jaka bajka. Kilka razy tak próbowalam, że zostawialam (wbrew sobie) grający tv a on i tak wolal siedzuec przy mnie.
A poza tym w tym domu mało czasu (wlasciwue tylko wieczorem) spędzamy w pokoju z tv. Może gdyby pudło stało w kuchni lub sypialni to byłby bardziej zainteresowany bo tam i ja jestem.
Wiem, że to wygląda tak, że ze wszystkim mamy pod gore ale taki naprawdę jest..

Dzięki za rady naprawdę doceniam i jak macie jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam


Margosia, pewnie się przyzwyczai ale łez wyleje mnóstwo. Panie powiedziaky, że one się nie poddadzą
I jak rozmawialam tutaj z ludzikami i wspominalam, że Maksiulo tak ciężko przeżywa to przedszkole to okazuje się, że tutejsze dzieci też płaczą i niektóre nawet 2 tyg.plakaly zanim się przyzwyczaily. I przecież znają język.
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 21:04   #3969
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

My oglądamy na Nick jr, o różnych porach to leci, nie napiszę dokładnie, bo my też nie mamy stałego rozkładu bajek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 21:05   #3970
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Margosia, tekst o kawie niezly. Pewnie pani miała niezła minę😁

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 22:32   #3971
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
A na jakim kanale i kiedy ta Dora leci?

Wiem, że jak koleżanki dziewczyny szły do szkoły i nie znały angielskiego to pani właśnie proponowala aby oglądaly ta Dore.


Szkrabkowa, mój Maksiul jest naprawdę oryginalny i on nie zainteresuje się byle jaka bajka. Kilka razy tak próbowalam, że zostawialam (wbrew sobie) grający tv a on i tak wolal siedzuec przy mnie.
A poza tym w tym domu mało czasu (wlasciwue tylko wieczorem) spędzamy w pokoju z tv. Może gdyby pudło stało w kuchni lub sypialni to byłby bardziej zainteresowany bo tam i ja jestem.
Wiem, że to wygląda tak, że ze wszystkim mamy pod gore ale taki naprawdę jest..

Dzięki za rady naprawdę doceniam i jak macie jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam


Margosia, pewnie się przyzwyczai ale łez wyleje mnóstwo. Panie powiedziaky, że one się nie poddadzą
I jak rozmawialam tutaj z ludzikami i wspominalam, że Maksiulo tak ciężko przeżywa to przedszkole to okazuje się, że tutejsze dzieci też płaczą i niektóre nawet 2 tyg.plakaly zanim się przyzwyczaily. I przecież znają język.
Miszka w pl dzieci tez placza i tez znaja jezyk To jest naturalne

I uwierz mi, ze niektore placza dluzej niz dwa tygodnie
A rano przy rozstaniu to nawet codziennie )

My zaraz ruszamy w droge
Jutro impreza-60 rocznica slubu Dziadkow, a w nd bedziemy sie juz pluskac w morzu

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 03:46   #3972
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Dora też jest na tvp abc u nas tylko ten kanał
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 12:22   #3973
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

MISZKA Igor w tv mało kiedy ogląda bajki, czasem dostaje telefon i na youtubie coś tam ogląda. Lubi też piosenki typu "mummy finger, mummy finger where are you... here I am, here I am, how do you do". Potrafi ją zaśpiewać całą.
Dora to też dobry pomył, dużo wtrąceń po angielsku.
Każde dziecko jest inne ale czasem można coś wdrożyć, co do tej pory wydawało się niezbyt ok
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 17:58   #3974
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Hej Dziewczyny. Wrocilismy do domku przyznam, ze ostatnio nie sledzilam co u Was :-\ Musze sie ogarnac.
Droga minela dobrze. Jeden postoj wlasciwie, takze super. Milena wiekszzosc drogi przespala. Fajnie bylo, choc meczaco z tyloma dzieci. Ale przynjammniej towarzystwo na codzien mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 20:46   #3975
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Miszka w pl dzieci tez placza i tez znaja jezyk To jest naturalne

I uwierz mi, ze niektore placza dluzej niz dwa tygodnie
A rano przy rozstaniu to nawet codziennie )

My zaraz ruszamy w droge
Jutro impreza-60 rocznica slubu Dziadkow, a w nd bedziemy sie juz pluskac w morzu

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Wiem, wiem, że płaczą.
Moze nie zabrzmiało ale chodziło o to, że ogólnie u mnie ludzie dziwią się, że Maksiul płacze.
Ale jak pogafasz trochę z ludzikami to okazuje się, że ten zostawial splakane dziecko, drugi siedzial ileś dni z dzieckiem itd.

Pobytu nad morzem zazdroszczę pozytywnie bawcie się dobrze!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
MISZKA Igor w tv mało kiedy ogląda bajki, czasem dostaje telefon i na youtubie coś tam ogląda. Lubi też piosenki typu "mummy finger, mummy finger where are you... here I am, here I am, how do you do". Potrafi ją zaśpiewać całą.
Dora to też dobry pomył, dużo wtrąceń po angielsku.
Każde dziecko jest inne ale czasem można coś wdrożyć, co do tej pory wydawało się niezbyt ok
A skąd Ty bierzesz te piosenki? Pi prostu szukasz np."piosenek po angielsku"
Widzisz, o tym nie pomyślałam żeby na telefonie czy w komputerze poszukać i mu puszczac, nawet w tle.

Szkrabkowa, Ty mnie rozumiesz więc się uzewnętrznie: Maks zrobił dzisiaj Sam! 2 kupsztale. Bez namawiania, bez próśb i groźb. Fakt że w majty ale to nieważne! A wczoraj tak walczyliśmy i namawialismy bo wciąż szły kleksy i wciąż mylismy pupę. Dostał nagrodę (za Twoją rada dostaje namacalne czyly jajo niespodzianke) i pochwały.😉


Dzoan witaj z powrotem i nie znikaj bo smutno bez Ciebie! .
Opowiadaj jak było...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 01:08   #3976
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że płaczą.
Moze nie zabrzmiało ale chodziło o to, że ogólnie u mnie ludzie dziwią się, że Maksiul płacze.
Ale jak pogafasz trochę z ludzikami to okazuje się, że ten zostawial splakane dziecko, drugi siedzial ileś dni z dzieckiem itd.

Pobytu nad morzem zazdroszczę pozytywnie bawcie się dobrze!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


A skąd Ty bierzesz te piosenki? Pi prostu szukasz np."piosenek po angielsku"
Widzisz, o tym nie pomyślałam żeby na telefonie czy w komputerze poszukać i mu puszczac, nawet w tle.

Szkrabkowa, Ty mnie rozumiesz więc się uzewnętrznie: Maks zrobił dzisiaj Sam! 2 kupsztale. Bez namawiania, bez próśb i groźb. Fakt że w majty ale to nieważne! A wczoraj tak walczyliśmy i namawialismy bo wciąż szły kleksy i wciąż mylismy pupę. Dostał nagrodę (za Twoją rada dostaje namacalne czyly jajo niespodzianke) i pochwały.😉


Dzoan witaj z powrotem i nie znikaj bo smutno bez Ciebie! .
Opowiadaj jak było...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
MISZKA ciesze sie z kupsztala Maksia! Nawet nie wiesz jaj, bo wiem ile to nerwow i stresow kosztyje. Daj znac czy zrobil kolejna.
, nie wazne ze w majty.
Co do piosenek to pelno skladanek takich angielskich, krotkich piosenek jest. Poszukaj finger family a potem youtube Cie juz sm poprowadzi do wheels on the bus go round and round itd.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 07:05   #3977
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Miszka :-* teraz dopiero doceniam jak to fajnie bylo z rana do kogo sie odezwac :-P I to do kogoa kto jest w podobnej sytuacji, tzn. maz w pracy, ja sama pomiedzy dziecmi a obowiazkami. Bylo do kogo pomarudzic I sie wesprzec w danej chwili :-P dodatkowo miec.domek z ogrodkiem.super sprawa, znowu by wyjsc trzeba sie naszykowac. Tam po.prostu wywalalam Olka za drzwi, Milene jak zasnela wywozilam przed okna tarasowe.. moglam.bezz makijazu pelnego.latac :-D
Dopiero w osstatnim tygodniu 3 razy pojechalismy do Wawy.. a tak to ni b y w Wawie, ale jak na wiosce, bo zupellnie na oboczu juzz przy znakach zabralismy dzieci do zoo, w naszym przypadku niewypal :-P pochodzilismy w Lazienkach, przy Palacu Kultury I Nauki, bylismy.na malych zalupach w Zlotych Tarasach, ogladalismy plac fontann, okolice Zamku Krolewskiego. Dla nas w sumie stale.trasy, dla dzieci frajda wieksza, sama jazda kolejka do centrum czy metrem raz tez bylismy ogladac startujace samoloty pasazerskie przy lotnisku Fajne.wyjazdy choc z wozkami momentami ciezko,.bo.stolica nie zadbala o podjazdy I czasami nawet przy.nowych czesciach metra trzeba bylo.wozki schodami znosic !! Z braku wind. Dobrze, ze panowie warszawiaacy uprzejmi I pomocni.hehe moze.duze miasto wydawac.sie malo atrakcyjne na wakacje, ale w.sumie tyle.miejsc do.ogladania nam.zostalo, jakis.muzeow, ze czzemu by nie. dzieciom kazda wiedza.kieedys sie przyda ogolnie tyle sie tam dzieje co chwila, ze atrakcji by nie braklo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Milenka.coraz madrzejsza I silniejsza.. duzo nawija wczoraj jakk wrocilismy pierwszy raz podpelzla, rzucila sie hak.foczka, pupa do gory I sie przesunela ogolnie silna, podnosi sie pomalu do.siedzenia, wszystko.chciialaby widziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 10:22   #3978
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Miszka :-* teraz dopiero doceniam jak to fajnie bylo z rana do kogo sie odezwac :-P I to do kogoa kto jest w podobnej sytuacji, tzn. maz w pracy, ja sama pomiedzy dziecmi a obowiazkami. Bylo do kogo pomarudzic I sie wesprzec w danej chwili :-P dodatkowo miec.domek z ogrodkiem.super sprawa, znowu by wyjsc trzeba sie naszykowac. Tam po.prostu wywalalam Olka za drzwi, Milene jak zasnela wywozilam przed okna tarasowe.. moglam.bezz makijazu pelnego.latac :-D
Dopiero w osstatnim tygodniu 3 razy pojechalismy do Wawy.. a tak to ni b y w Wawie, ale jak na wiosce, bo zupellnie na oboczu juzz przy znakach zabralismy dzieci do zoo, w naszym przypadku niewypal :-P pochodzilismy w Lazienkach, przy Palacu Kultury I Nauki, bylismy.na malych zalupach w Zlotych Tarasach, ogladalismy plac fontann, okolice Zamku Krolewskiego. Dla nas w sumie stale.trasy, dla dzieci frajda wieksza, sama jazda kolejka do centrum czy metrem raz tez bylismy ogladac startujace samoloty pasazerskie przy lotnisku Fajne.wyjazdy choc z wozkami momentami ciezko,.bo.stolica nie zadbala o podjazdy I czasami nawet przy.nowych czesciach metra trzeba bylo.wozki schodami znosic !! Z braku wind. Dobrze, ze panowie warszawiaacy uprzejmi I pomocni.hehe moze.duze miasto wydawac.sie malo atrakcyjne na wakacje, ale w.sumie tyle.miejsc do.ogladania nam.zostalo, jakis.muzeow, ze czzemu by nie. dzieciom kazda wiedza.kieedys sie przyda ogolnie tyle sie tam dzieje co chwila, ze atrakcji by nie braklo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Milenka.coraz madrzejsza I silniejsza.. duzo nawija wczoraj jakk wrocilismy pierwszy raz podpelzla, rzucila sie hak.foczka, pupa do gory I sie przesunela ogolnie silna, podnosi sie pomalu do.siedzenia, wszystko.chciialaby widziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, to ba pewno jest fajne muec do kogo buzię otworzyć.
Jednym słowem skorzystalas trochę i dzieciaki też.
Duże miasto ma swoje wady i zalety. Tak jak mówisz, dużo sue dzieje więc z dzieckiem jest co robić.
Brawa dla Milenki. Jestem w szoku, że to już. Tzn. Że już próbuje pelzac. Czas leci zdecydowanie za szybko....

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
MISZKA ciesze sie z kupsztala Maksia! Nawet nie wiesz jaj, bo wiem ile to nerwow i stresow kosztyje. Daj znac czy zrobil kolejna.
, nie wazne ze w majty.
Co do piosenek to pelno skladanek takich angielskich, krotkich piosenek jest. Poszukaj finger family a potem youtube Cie juz sm poprowadzi do wheels on the bus go round and round itd.

Pewnie, że nieważne że kolejne majty trzeba było wywalić. Już kupujemy najtańsze zestawy bo dużo ich wywalamy. Najważniejsze, że zrobił i bez płaczu.
Dzisiaj na razie cisza ale chyba nie dam dziś tej laktulozy bo ma strasznie czerwona pupę. Niech tyłek odpocznie
Wiem, że na yt są. Myślałam, że może masz jakieś gotowe zestawy bo ta piosenka o paluszkach mi się spodobała.Kiedyś puszczalam mu o autobusie itp. I normalnie zapomniałam o tym... dzięki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 11:00   #3979
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Tego samego chyba sluchalismy teraz. Family finger..kojarze slowa I od razu mam piosenke w glowie :-D jeszcze piosenke pszczolka Maja.. ale inna wersja, nie orginalna.. Olek nauczyl sie tanczyc.do niej hahaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Na youtubie wpisz sobie np. Kids tv.. jest tam bao panda.. sa z nia piosenki po angielsku, uczy literek I cyferek.. chlopaki nasze powtarzali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 13:49   #3980
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Dzięki Dzoana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 06:45   #3981
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Buuu Milena w nocy katarku.dostala. na razie suchy jakis. Na brzuch sie odwracala, bo chyba tak sie lepiej oddychalo. Olek wczoraj duzo.kichal, ale jeszcze nic.nie widac.
W dniu w ktorym wyjezdzalismy do domu moj bratanek dostal.kataru, a bratanica miala od kilku dni, ale u niej tez mogl byc od zebow. Albo sie towarzystwo.pozarazalo albo klima w aucie I przeciagi wychodza ehh.. a mialam Milene szczepic w srode.. pierwszy raz od szpitalnej dawki. I sie przeciagnie znow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 08:17   #3982
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Dzoan ja też mam katar I @, leje się ze mnie ze wszystkich stron..

I chyba też od klimy, bo kurde od czego w takie upalne lato? Dramat jakiś. Jeszcze Artek mi się budził 100 razy w nocy, chciał spać na mnie, mnie wszystko boli, krzyczał coś o jakimś sklepie, o jakimś aucie. Mieliśmy intensywny weekend, muszę odpocząć.

Zdrówka dla dzieciaków!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 10:06   #3983
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Perse zdrowka! Latem to przeciagi I klima tak zalatwiaja :-(
Olek tez taak potrafi przezywac intensywne dni, atrakcje itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 12:52   #3984
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Miszka Maksiu sie przyzwyczai. Poczatki zazwyczaj sa trudne, Peter mimo, ze smialy, zaprawiony w boju przez zlobek i przede wszystkim ze swoimi kolegami idzie od wrzesnia a i tak beda placzki
Musimy to przezyc )
Ale wielkie brawa dla Maksia
Dorosleja...


Moje dziecko mnie przeraza.
Siedzi w piaskownicy, bawi sie z dziecmi i robi "kawe".
Pani mowi do niego, ze chyba pija kakao a nie kawe, a ten 100%powagi : "Przeciez to jest piaskowa kawa. Jest na niby, tego sie nie pije. Nie wiesz?" Heh...

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
tekst o kawie niezły haha też się zastanawiam jak u nas z przedszkolem będzie czy czy mimo żłobka będzie płakała. Zostawiasz Petera na cały dzień?
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Miszka w pl dzieci tez placza i tez znaja jezyk To jest naturalne

I uwierz mi, ze niektore placza dluzej niz dwa tygodnie
A rano przy rozstaniu to nawet codziennie )

My zaraz ruszamy w droge
Jutro impreza-60 rocznica slubu Dziadkow, a w nd bedziemy sie juz pluskac w morzu

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
udanych wakacji, pogodę fajną trafiliście
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Wrocilismy do domku przyznam, ze ostatnio nie sledzilam co u Was :-\ Musze sie ogarnac.
Droga minela dobrze. Jeden postoj wlasciwie, takze super. Milena wiekszzosc drogi przespala. Fajnie bylo, choc meczaco z tyloma dzieci. Ale przynjammniej towarzystwo na codzien mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że już jesteś z powrotem z nami
Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że płaczą.
Moze nie zabrzmiało ale chodziło o to, że ogólnie u mnie ludzie dziwią się, że Maksiul płacze.
Ale jak pogafasz trochę z ludzikami to okazuje się, że ten zostawial splakane dziecko, drugi siedzial ileś dni z dzieckiem itd.

Pobytu nad morzem zazdroszczę pozytywnie bawcie się dobrze!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


A skąd Ty bierzesz te piosenki? Pi prostu szukasz np."piosenek po angielsku"
Widzisz, o tym nie pomyślałam żeby na telefonie czy w komputerze poszukać i mu puszczac, nawet w tle.

Szkrabkowa, Ty mnie rozumiesz więc się uzewnętrznie: Maks zrobił dzisiaj Sam! 2 kupsztale. Bez namawiania, bez próśb i groźb. Fakt że w majty ale to nieważne! A wczoraj tak walczyliśmy i namawialismy bo wciąż szły kleksy i wciąż mylismy pupę. Dostał nagrodę (za Twoją rada dostaje namacalne czyly jajo niespodzianke) i pochwały.😉


Dzoan witaj z powrotem i nie znikaj bo smutno bez Ciebie! .
Opowiadaj jak było...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
brawo za kupki
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Miszka :-* teraz dopiero doceniam jak to fajnie bylo z rana do kogo sie odezwac :-P I to do kogoa kto jest w podobnej sytuacji, tzn. maz w pracy, ja sama pomiedzy dziecmi a obowiazkami. Bylo do kogo pomarudzic I sie wesprzec w danej chwili :-P dodatkowo miec.domek z ogrodkiem.super sprawa, znowu by wyjsc trzeba sie naszykowac. Tam po.prostu wywalalam Olka za drzwi, Milene jak zasnela wywozilam przed okna tarasowe.. moglam.bezz makijazu pelnego.latac :-D
Dopiero w osstatnim tygodniu 3 razy pojechalismy do Wawy.. a tak to ni b y w Wawie, ale jak na wiosce, bo zupellnie na oboczu juzz przy znakach zabralismy dzieci do zoo, w naszym przypadku niewypal :-P pochodzilismy w Lazienkach, przy Palacu Kultury I Nauki, bylismy.na malych zalupach w Zlotych Tarasach, ogladalismy plac fontann, okolice Zamku Krolewskiego. Dla nas w sumie stale.trasy, dla dzieci frajda wieksza, sama jazda kolejka do centrum czy metrem raz tez bylismy ogladac startujace samoloty pasazerskie przy lotnisku Fajne.wyjazdy choc z wozkami momentami ciezko,.bo.stolica nie zadbala o podjazdy I czasami nawet przy.nowych czesciach metra trzeba bylo.wozki schodami znosic !! Z braku wind. Dobrze, ze panowie warszawiaacy uprzejmi I pomocni.hehe moze.duze miasto wydawac.sie malo atrakcyjne na wakacje, ale w.sumie tyle.miejsc do.ogladania nam.zostalo, jakis.muzeow, ze czzemu by nie. dzieciom kazda wiedza.kieedys sie przyda ogolnie tyle sie tam dzieje co chwila, ze atrakcji by nie braklo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Milenka.coraz madrzejsza I silniejsza.. duzo nawija wczoraj jakk wrocilismy pierwszy raz podpelzla, rzucila sie hak.foczka, pupa do gory I sie przesunela ogolnie silna, podnosi sie pomalu do.siedzenia, wszystko.chciialaby widziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajnie, że miałaś towarzystwo, trochę pozwiedzaliście. Super domek mieć na prawdę. Brawo dla Milenki, ale z niej już duża dziewuszka
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Buuu Milena w nocy katarku.dostala. na razie suchy jakis. Na brzuch sie odwracala, bo chyba tak sie lepiej oddychalo. Olek wczoraj duzo.kichal, ale jeszcze nic.nie widac.
W dniu w ktorym wyjezdzalismy do domu moj bratanek dostal.kataru, a bratanica miala od kilku dni, ale u niej tez mogl byc od zebow. Albo sie towarzystwo.pozarazalo albo klima w aucie I przeciagi wychodza ehh.. a mialam Milene szczepic w srode.. pierwszy raz od szpitalnej dawki. I sie przeciagnie znow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdrówka dla Milenki
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;64683976]Dzoan ja też mam katar I @, leje się ze mnie ze wszystkich stron..

I chyba też od klimy, bo kurde od czego w takie upalne lato? Dramat jakiś. Jeszcze Artek mi się budził 100 razy w nocy, chciał spać na mnie, mnie wszystko boli, krzyczał coś o jakimś sklepie, o jakimś aucie. Mieliśmy intensywny weekend, muszę odpocząć.

Zdrówka dla dzieciaków![/QUOTE]
zdrówka dla Ciebie i współczuję @. I w upale ludzie chorują, Łukasz ma katar i lekki kaszel już od 1,5 tygodnia

ale dzisiaj fajny wiaterek wieje i nie czuć upału. Poprałam ręczniki i może jutro wstawię trochę rzeczy dzieciowych do prania bo nie mogę się zabrać za to a trzeba skorzystać z pogody. Weekend udany, większość dnia w domu oczywiście a potem festyny, Łukasz lubi bardzo rockową muzykę bo wywijał bardzo na festynie
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 13:18   #3985
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Perse zdrowka! Latem to przeciagi I klima tak zalatwiaja :-(
Olek tez taak potrafi przezywac intensywne dni, atrakcje itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;64683976]Dzoan ja też mam katar I @, leje się ze mnie ze wszystkich stron..

I chyba też od klimy, bo kurde od czego w takie upalne lato? Dramat jakiś. Jeszcze Artek mi się budził 100 razy w nocy, chciał spać na mnie, mnie wszystko boli, krzyczał coś o jakimś sklepie, o jakimś aucie. Mieliśmy intensywny weekend, muszę odpocząć.

Zdrówka dla dzieciaków![/QUOTE]
Buuu, nienawidzę klimy!
Moj mąż narzeka na tą moją schize ale nic nie poradzę.
Zawsze po klimie (np.wizyta w CH latem) jestem przeziębiona


Zdrówka! !!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Stokrotka, wyobrażam sobie Lukasza przy rockowej muzyce. Hahaha
Fajny weekend mieliście.
I korzystaj z pogody. Jak wyschnie na dworze to id razu inaczej pachnie to pranie.
My też mieliśmy parę ładnych dni to pralam na potęgę! Wszystko po kolei. I te większe rzeczy dla odświeżenia.
Mam nadzieję że pralka się nie obrazi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Zaczęłam śpiewać Maksiowi ta piosenke o paluszkach.
I już podspiewuje, haha
Ale fakt, że łatwo wpada w ucho

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 07:04   #3986
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Miszka te z panda bao tez wpadaja w ucho :-P az udreczona sie czasami czulam, bo juz mialam dosc.tych piosenek, a ciaglee chcac nie chcac.je.nucilam :-P

Mnie gardlo cos siada. Faszeruje sie wit. C.

Jak tam przedszkolaki nasze? Olek po 3 mscach przerwy wraca do dzieci I dziwnnie mi z ta mysla pewnie bedzie przezywal, bo inny budynek, inne dzieci I panie. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Na razie jeszcze mu wyprawke szykuje, bo powyrastal ze wszystkiego. Kapcie do kupienia, pizamke, spodenki, wiecej majtek, bo juz mu wiekkszosc dupke obciska :-P pewnie dojdzie szczoteczka do zebow, zebranie w czwartek. Milenka bedzie niepocieszona, bo uwielbia na Olusia patrzec I chirac do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Milenka.swoja droga, tak mi wystrzelila, ze na wakacjach polowa bodziakow.byla do odrzucenia. Ja myslalam, ze mam jeszcze kruszynke na 62 :-D a ona juz wiekszosc 68 I nawet mniejsze 74 hehe.. kluseczka pampy 3 juz jej udka uciskaja..ale 4 jej kupowac? Olek chyba do 2 lat chodzil w 4, wiec jakos.dziwnie :-P nie wiecie czasami jak to z dada jest czy 3 dady sa wieksze ciut od pampersow 3?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 07:11   #3987
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Artek złapał ode mnie katar
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 08:01   #3988
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

:-( Zdrowka dla Arturka..


Milena sie obudzila, Olek wchodzii do pokoju 'ooo czesc Gulgulku'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:36   #3989
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Miszka te z panda bao tez wpadaja w ucho :-P az udreczona sie czasami czulam, bo juz mialam dosc.tych piosenek, a ciaglee chcac nie chcac.je.nucilam :-P

Mnie gardlo cos siada. Faszeruje sie wit. C.

Jak tam przedszkolaki nasze? Olek po 3 mscach przerwy wraca do dzieci I dziwnnie mi z ta mysla pewnie bedzie przezywal, bo inny budynek, inne dzieci I panie. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Na razie jeszcze mu wyprawke szykuje, bo powyrastal ze wszystkiego. Kapcie do kupienia, pizamke, spodenki, wiecej majtek, bo juz mu wiekkszosc dupke obciska :-P pewnie dojdzie szczoteczka do zebow, zebranie w czwartek. Milenka bedzie niepocieszona, bo uwielbia na Olusia patrzec I chirac do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Milenka.swoja droga, tak mi wystrzelila, ze na wakacjach polowa bodziakow.byla do odrzucenia. Ja myslalam, ze mam jeszcze kruszynke na 62 :-D a ona juz wiekszosc 68 I nawet mniejsze 74 hehe.. kluseczka pampy 3 juz jej udka uciskaja..ale 4 jej kupowac? Olek chyba do 2 lat chodzil w 4, wiec jakos.dziwnie :-P nie wiecie czasami jak to z dada jest czy 3 dady sa wieksze ciut od pampersow 3?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ktoś tu chyba chce mieć w domu wciąż małego niemowlaczka.
To mój ma 3 m-ce teraz 2.09. i już ubrania na 68 pasują, niektóre bluzeczki nosi rozm.6-9 skromny dzidziuś!
A, i pampki też już 3 nosimy.
Ta pandę podglądalam na szybko na telef. Trochę nie mogłam znaleźć tych powtarzanej o których piszesz. Muszę na kompa usiąść.


Zdrówka!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:22   #3990
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Haha chyba tak ;-) dzisiaj powywalam z szafy mniejsze ciuszkki do.oddania. musze przejrzec po Olki co juz jest dobre.. no wiecznie mam balagan z ciuchami, naa to potrzebuje wiecejj czasu :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-10 04:54:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.