administracja UKSW - opinie/ dziennikarstwo UMK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 23:38   #1
pikuMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Exclamation

administracja UKSW - opinie/ dziennikarstwo UMK


Witam chciałabym sie zapytac czy warto studiowac administracje na uksw ? Chodzi mi glownie o poziom nauczania, kadre i oczywiscie atmosfere. Boje sie ze bedzie to szkola zbyt katolicka jak dla mnie... Prosiłabym jeszcze o powiedzeniu cos o lokalizacji i akademikach Czytalam juz duzo roznych opini zarowno dobrych jak i zlych i jestem w kropce. Bardzo prosze o wskazowki i Wasze odpowiedzi

Chcialabym rownieznsie zapytac czy jest sie trudno utrzymać i czy dałoby rade studiowac jednoczesnie drugi kierunek
Rozwazam jeszcze kierunek dziennikarstwo na UMK w Toruniu bylabym niezmiernie wdzieczna za porade rowniez odnosnie tego kierunku.

Bardzo prosze o odpowiedz
pikuMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:46   #2
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: administracja UKSW - opinie/ dziennikarstwo UMK

Cytat:
Napisane przez pikuMa Pokaż wiadomość
Witam chciałabym sie zapytac czy warto studiowac administracje na uksw ? Chodzi mi glownie o poziom nauczania, kadre i oczywiscie atmosfere. Boje sie ze bedzie to szkola zbyt katolicka jak dla mnie... Prosiłabym jeszcze o powiedzeniu cos o lokalizacji i akademikach Czytalam juz duzo roznych opini zarowno dobrych jak i zlych i jestem w kropce. Bardzo prosze o wskazowki i Wasze odpowiedzi

Chcialabym rownieznsie zapytac czy jest sie trudno utrzymać i czy dałoby rade studiowac jednoczesnie drugi kierunek
Rozwazam jeszcze kierunek dziennikarstwo na UMK w Toruniu bylabym niezmiernie wdzieczna za porade rowniez odnosnie tego kierunku.

Bardzo prosze o odpowiedz

Studiuję prawo na UKSW, ale mam paru znajomych na adm i powiem tak - poziom jest taki sam jak na prawie, czyli dość słaby.

Co do katolicyzmu UKSW - jak dla mnie to stereotyp, owszem mamy na terenie kaplicę, w której odbywają się półgodzinne msze w niedzielę - chodzisz jak chcesz, jak wolisz zjeść w tym czasie obiad - nie ma problemu.
Nikt nie robi żadnych list etc. (w niedzielę są msze dla zaocznych). Sama nie jestem katoliczką nikt nigdy nie robił mi z tego powodu problemu.
Lokalizacja - zajęcia odbywają się na Bielanach, przy Wóycickiego - jeśli poruszasz się metrem to na przystanku metro Młociny jest autobus 114 (Bródno-Podgrodzie <--> UKSW). Są jeszcze autobusy 181 (Cmentarz Północny <--> Pl. Wilsona) i 303 (Cmentarz Północny <--> Pl. Wilsona).
Odnośnie akademika Ci nie pomogę - wynajmuję prywatnie.

Odnośnie - utrzymania, zależy co masz na myśli (albo raczej o jakiej kwocie myślisz).

Biorąc pod uwagę poziom UKSW raczej wybrałabym Toruń.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 13:59   #3
pikuMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: administracja UKSW - opinie/ dziennikarstwo UMK

Teraz to sama nie wiem co o tym myslec. Czy poziom na prawde jest taki słaby ? Czyli ogolnie Twoi znajomi nie polecaja administracji ?
I chcialabym sie jeszcze o jedno zapytac czy da sie rade polaczyc administracje z innym kierunkiem ?
Dzieki za odp
pikuMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 14:35   #4
veronica333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: administracja UKSW - opinie/ dziennikarstwo UMK

Ja studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne. Wcale nie jest tak łatwo wszystko zaliczyć. Niektóre przedmioty co prawda są słabsze, ale tak jest na każdej uczelni. Ja uważam, że poziom uczelni (jeśli chodzi oczywiście o mój kierunek, ale również inne, na których mam znajomych, takie jak: politologia, prawo, psychologia czy stosunki międzynarodowe) jest całkiem dobry. Nie żałuje wyboru tej uczelni, a od tego roku zaczynam drugi kierunek. Jedynym katolickim akcentem jest mała kapliczka, ale nie widziałam żeby ktoś do niej kiedykolwiek wchodził. Kilku wykładowców to księża, ale nie widzę różnicy w zajęciach między nimi, a innymi wykładowcami. Jeśli mieszkasz na bielanach, białołęce, woli, bemowie, bródnie czy żoliborzu to dojazd nie jest najgorszy. Akademiki niestety są w sporej odleglości od kampusów (bemowo, ok. 35-40 min drogi)
veronica333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 15:35:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.