Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 20:18   #331
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: skrzyp

myślę, że spokojnie wystarczy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:54   #332
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: skrzyp

Też myślę,że wystarczy
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 03:54   #333
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: skrzyp

i ja także myślę, że starczy

a z ciekawości zapytam jeszcze - ile trwała poprzednia kuracja?
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 07:43   #334
Munijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: skrzyp

poprzednia 3 miesiące, bo tyle niby ma trwać; ale jeśli mówicie że spokojnie wystarczy to super; dzięki za respond
Munijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:48   #335
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Dawno nikt tutaj chyba nie zaglądał, ale co tam! Mam pytanie doskonale pasujące do topiku, a nie chcę zakładać nowego... Mam nadzieję, że zajrzy tu Noor lub jakiś inny doradca Otóż ułożyłam sobie taką oto kurację od środka:
Biogal,
Witamina PP,
Calcium panthotenicum,
olej z wiesiołka (kapsułki),
drozdże w tabletkach

Moje pytanie jest następujące: czy nie przesadziłam aby z wit. B? (PP i Calcium) i czy "moja" kuracja ma prawo odnieść sukces? Czy powinnam jeszcze coś dorzucić? Będę niezmiernie wdzieczna za jakąś odpowiedź Pozdrawiam!
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 22:26   #336
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest następujące: czy nie przesadziłam aby z wit. B? (PP i Calcium)
Nie. Witaminy B lepiej działają w "swojej" grupie.
Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
i czy "moja" kuracja ma prawo odnieść sukces?
Prawo ma, ale czy odniesie tego nie wiem
Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Czy powinnam jeszcze coś dorzucić?
Ja bym raczej odjęła jeden olej (z wiesiołka, albo z ogórecznika).

I najważniejsze pytanie - a na co właściwie ten Twój zestaw na podziałać?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 22:55   #337
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Ja niedawno kupiłam Biogal, witaminę PP, calcium panthotenicum i salfazin. Tak jak radziła Noor na początku tego wątku. Zastanawiam się czy mogę do tego dorzucić (czy nic nie będzie ze sobą kolidowało) vitapil na włosy i body max. Podobno jest dobry, a ja od jakiegoś czasu chodzę ciągle niedospana, zmęczona, ociężała. Mam skórę przetłuszczającą się, trądzikową (od czasu do czasu bolące góle - teraz o wiele rzadziej niż kiedys, poza tym wiadomo: zaskórniki, sporo też takich zamkniętych (prawie ich nie widać, za to jak spojrzeć pod światło, to wtedy okazuje się, że na policzkach mam tego sporo)

Oczywiście Noor liczę na Twoją fachową poradę
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 23:04   #338
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam Biogal, witaminę PP, calcium panthotenicum i salfazin. Tak jak radziła Noor na początku tego wątku. Zastanawiam się czy mogę do tego dorzucić (czy nic nie będzie ze sobą kolidowało) vitapil na włosy i body max. Podobno jest dobry, a ja od jakiegoś czasu chodzę ciągle niedospana, zmęczona, ociężała. Mam skórę przetłuszczającą się, trądzikową (od czasu do czasu bolące góle - teraz o wiele rzadziej niż kiedys, poza tym wiadomo: zaskórniki, sporo też takich zamkniętych (prawie ich nie widać, za to jak spojrzeć pod światło, to wtedy okazuje się, że na policzkach mam tego sporo)

Oczywiście Noor liczę na Twoją fachową poradę
Tabletki same nie usuną tego wszystkiego, co wymieniłaś. Na toto, to kwasy i retinoid. A jeśli chodzi o tabletki, to ja osobiście nie łączyłabym Vitapilu, Bodymaxa i Salfazinu. Wystarczy jeden z nich.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:14   #339
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Tabletki same nie usuną tego wszystkiego, co wymieniłaś. Na toto, to kwasy i retinoid.
Wiadomo, że nie usuną, ale chyba wspomagają. Kwaszę się, a jakże Retinoidy sobie daruje. Nie chce drastycznie obłazić ze skóry. Mało przebywam w domu, większość w pracy, więc nie chciałabym straszyć ludzi.
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
TA jeśli chodzi o tabletki, to ja osobiście nie łączyłabym Vitapilu, Bodymaxa i Salfazinu. Wystarczy jeden z nich.
a czy opcja salfazin i body max przejdzie? chcialabym bardzo go wyprobowac, bo wizazanki chwalą go w roznych watkach za faktyczne zwiekszenie koncentracji, wiecej enegrii na co dzien itp...
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:22   #340
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Dziekuję za zainteresowanie, Noor "moja" kuracja ma za zadanie ograniczenie lub zniwelowanie powstawania nowych zmian trądzikowych... Oczywiście, mam taką nadzieję... Chodzi mi tutaj głównie o zaskórniki i tzw. 'kaszke' bo typowych zmian ropnych u siebie nie zaobserwowałam... Po TCA mam bardzo tłustą cerę, więc na nadmierne wydzielanie sebum też mogłoby zadziałać... No właśnie, tak się zastanawiam czy nie odrzucić by wiesiołka (trochę wątpie w jego działanie antytrądzikowe) i nie zainwestować by w Salfazin...
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:59   #341
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
a czy opcja salfazin i body max przejdzie? chcialabym bardzo go wyprobowac, bo wizazanki chwalą go w roznych watkach za faktyczne zwiekszenie koncentracji, wiecej enegrii na co dzien itp...

Troche nie bardzo jest sens wydawania pieniędzy na jedno i drugie razem.
Salfazin ma:
wit. C - 75 mg
wit. E - 16,66 mg
wit. A - 150 mcg
Wit. B6 - 10 mg
cynk - 25 mg

a Bodymax (m.in.):
wit. C - 60 mg
wit. E - 10 mg
wit. A - 800 mcg
Wit. B6 - 2,2 mg
cynk - 15 mg

To już chyba lepiej uzupełnić tę "brakującą" wit. B6 kupując "B-compositum" za 3 zł (wit B6 - 5 mg). A po skończeniu Bodymaxa przejść do Salfazinu.

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
No właśnie, tak się zastanawiam czy nie odrzucić by wiesiołka (trochę wątpie w jego działanie antytrądzikowe) i nie zainwestować by w Salfazin...


Robiący furuorę na tzw. zachodzie przeciwtrądzikowy "Nicomide" (tabletki, bo jest jeszcze żel - oba, o ile mi wiadomo jeszcze niezarejestrowane w Polsce) ma w składzie :
niacinamide - 750 mg,
cynk - 25 mg,
miedź - 1,5 mg,
kwas foliowy - 500 mcg

można go sobie spróbować "uskładać" dość tanim kosztem z pojedynczych preparatów, bo badania potwierdzające jego skuteczność wyszły bardzo obiecująco - tak przynajmniej donosi PubMed.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 15:40   #342
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Troche nie bardzo jest sens wydawania pieniędzy na jedno i drugie razem.
Salfazin ma:
wit. C - 75 mg
wit. E - 16,66 mg
wit. A - 150 mcg
Wit. B6 - 10 mg
cynk - 25 mg

a Bodymax (m.in.):
wit. C - 60 mg
wit. E - 10 mg
wit. A - 800 mcg
Wit. B6 - 2,2 mg
cynk - 15 mg

To już chyba lepiej uzupełnić tę "brakującą" wit. B6 kupując "B-compositum" za 3 zł (wit B6 - 5 mg). A po skończeniu Bodymaxa przejść do Salfazinu.
Dzięki Noor
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 13:55   #343
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Przeczytalam caly watek z nadzieja ze mi sie cos rozjasni w mojej glowce a mam wrazenie ze juz nic nie wiem
Dlatego chcialam sie doradzic...
Czy moge zazywac Salfazin i Biogal jednoczesnie ?? Chcialabym takze zazywac Beta-karoten w tabletkach - czy nie zaszkodzi mi to wszystko naraz ?? (niestety nie znam sie na tych zapotrzebowaniach dziennych 'mg' skladnikow)

Chcialabym zmniejszyc przetluszczanie sie mojej twarzyczki (a co za tym idzie powstawanie niespodzianek) ogolnie poprawic troche stan mojej cery i jej kolor a przy okazji wzmocnic wlosy i paznokcie.
Z gory dziekuje za porade
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:14   #344
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

jeszcze chcialabym zapytac co jest lepsze na cere - Salfazin, Biogal, Silica, Dromin, Humavit Z, Lewitan...? hmmm tyle znalazlam
Odrazu sie zapytam czy mozna takie preparaty przyjmowac razem z Lecytyna??
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 17:04   #345
Ewelina@@@
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina@@@
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Hej Mam pytanko... Zażywam Clarinol cla 1000 3x dziennie, inneov 2x, capivit hydro-control ,celasene 2x, oprócz tego codziennie piję pluszz active . czy mogę pez problemu zastosować jeszcze do tego taką kurację??
2 razy B-
Compositum
4 razy Lewitan drożdżowy

min.15mg. cynku
4 razy BRATEK (tabletki w ziołach)
1 raz Calcium
+ jeszcze salfazin

..którą przedtawiła jedna z wizażanek??? buziaki
Ewelina@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 17:55   #346
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
Znalazłam sposób na TRĄDZIK!!!

od jakiegoś czasu moje menu tabletkowe dziennie wygląda tak:

2 razy B-Compositum
4 razy Lewitan drożdżowy
min.15mg. cynku
4 razy BRATEK (tabletki w ziołach)
1 raz Calcium


Do tego pare kosmetyków odpowiednich i moja cera jest nie do poznania. dawno nie mialam takiej buźki. Polecam wszystkim.

hmmm.... mi drmatolog zabronił brać dodatkowo wit. B, powiedział, że ta witaminka zwięjsza trądzik.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 08:59   #347
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Niech mi ktos doradzi bo nie wiem co kupic
Co lepiej laczyc z Beta-karotenem? - Salfazin, Biogal czy Silice ??
Po przeczytaniu watku chcialabym zazywac Salfazin, Biogal i Beta-karoten (Walmark) - czy moge te 3 preparaty naraz zazywac ?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 11:43   #348
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Ja używałam capivit sun system, teraz biorę zastaw, jaki napisałam wyżej. Przejrzałam składy i w salfazinie sa tez te skladniki, które ma capivit, więc wystarczy salfazin. oczywiscie mozesz do niego brac biogal
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:16   #349
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

ja sie zastanawiam nad salfazinem albo skrzypovitą. Chciałabym poprawic stan paznokci i włosów a najlepiej aby jeszcze niespodzianki pojawiały sie rzadziej czy ktoś mogłby mi poradzić w co lepiej sie zaopatrzyć?
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 13:26   #350
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Niech mi ktos doradzi bo nie wiem co kupic
Co lepiej laczyc z Beta-karotenem? - Salfazin, Biogal czy Silice ??
Po przeczytaniu watku chcialabym zazywac Salfazin, Biogal i Beta-karoten (Walmark) - czy moge te 3 preparaty naraz zazywac ?
Kakusia, cały wątek przeczytałam i również zamieszanie mam niezłe a że jednocześnie w zasadzie potrzeby mam podobne: poprawa kolorytu no i może nawilżenia, to się przyczepiam!
Pytanie mam tylko o różnicę pomiędzy ogórecznikiem, a wiesiołkiem? Co lepiej nawilża? Czy może ten tran, czy Omega - 3?
Przydałaby się taka lista....
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:56   #351
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Mam wielką prośbe do dziewczyn, które sie na tym znają.. Bo boje sie sama ustalac sobie te tabletki itd, bo to w koncu leki i mozna sobie wiecej szkody niz pozytku narobic. Zalezy mi na ustaleniu zestawu tabletek..


A chodzi mi o to zeby zestaw tych tabletek działał :
- przeciwtradzikowo, tzn na zaskorniki, grudki, czasem ropne gule, jakis wielgachnych problemow nie mam, ale jednak skora zanieczyszczona jest dosc mocno. (zewnetrznie uzywam retinoidow, zeby zlikwidowac przebarwienia i zmniejszyc pory, ale ciagle mnie wysypuje )
- wzmiacniał włosy i paznokcie - włosy mam suche, cienkie i zniszczone, ostatnio jeszcze mi sie przerzedzily, a paznkocie strasznie sie rozdwajaja i łamią
- wzmacniał naczynka krwionosne i ogolnie 'robił dobrze' naczynkom i skorze naczynkowej - mam troche popekanych naczynek na twarzy i straaaasznie duzo na nogach
- nawilżał od srodka - przez stosowanie retinoidow i przez inne czynniki mimo tego ze skore mam z natury tłustą i swieci sie, to jest wysuszona na wiór. Nie tylko skora twarzy ale i calego ciala, bo skore ciala zawsze mialam sucha.
-mogloby tez byc jakies tabletki poprawiajace koloryt skory i wzmacniajace dzialanie fitlrow od srodka ale niekoniecznie bo chyba juz za duzo bedzie tych tabletek..

No i tak.. mam pewne problemy zdrowotne, wiec łykam teraz tez inne tabletki i chodzi mi o to zeby te wszystkie tabletki jakos z soba nie kolidowały, no i zeby nie było ich jakos strasznie duzo, niska cena tez sie liczy bo ja niezarabiajaca uczennica jeszcze jestem
na wszelki wypadek napisze na jakie dolegliwosci tabletki jem:
- na anemie zelazo Hemofer F (ale jak skoncze opakowanie mam isc do lekarza, wiec nie wiem czy on przepisze mi nowe, czy te same czy wogole nic mi nie przepisze )
- na klopoty z sercem (pochodzace od kregoslupa swoja droga) lekarz przepisal mi przeciwbolowe tabletki Febrofen, Magne-b6 i Glucardiamid (ale tez jak je zjem mam przyjsc na kontrole i albo bede miec inne, albo te same albo wogole zadnych)

Kiedys jadlam jeszcze beta karoten E (zostalo mi kilkanascie tych tableteczek), Skrzyp polny (tez mi zostalo dosc duzo z niego) i Capivit Hydrocontrol (zostało kilka tabletek) ale przestalam jesc te tabletki i takie resztki sobie leza w szafce

Byłabym OGROMNIE wdzieczna, jakby komus sie chcialo wogole przeczytac tego mojego posta i choc troche mi pomoc.. Zalezy mi na tym zeby tych tabletek bylo malo (moja mama sie przerazi jak zobaczy ze biore rano np 20 roznych tabletek ) i zeby cena nie byla wysoka.
Myslalam na m.in Salfazinem i Biogalem + oczywiscie inne rzeczy bo te 2 to tylko na tradzik+ nawilzenie.., ale nie wiem..

Prosze o pomoc i przepraszam, ze tak duzo sie opisalam mam nadzieje, ze ktos mi pomoze, bo to dla mnie bardzo wazne.. pozdrawiam serdecznie
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:31   #352
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:40   #353
kobra8
Raczkowanie
 
Avatar kobra8
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 302
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Już dwa razy próbowałam na "trzydziestach", ale tam nikt nic nie wie, może Wy pomożecie? Kupiłam tabletki "Dermedic"Effectival"-mam nadzieję, że są coś warte? Ideałem byłoby brać jedną kapsułkę dziennie zamiast kilku. Co myślice o tych tabsach? Podaję skład:
panmol (błonnik z kiełków pszenicy) 104 mg
witC 50mg (83%DZS)
tauryna 30mg
procyjanidyna 21mg
antocyjany 20mg
bioflawonoidy 20mg
wit.E 20mg (200 % DZS)
niacyna 15mg ( 83%DZS)
cholina 8,62mg
sód 6,56 mg
kw. pantotenowy 5 mg (83%DZS)
cynk 3 mg (20%DZS)
beta-karoten 2 mg ( 42%DZS)
wit. B6 1,60 mg (80%DZS)
wit.B2 1,50mg(94%DZS)
wit B1 1,1 mg (79%DZS)
mangan 1 mg
miedź 200 mikrogramów
biotyna 100 mikrogramów (67%DZS)
kwas foliowy 100 mikrogramów (50%DZS)
molibden 39 mikrogramów
selen 30 mikrogramów
wit. B12 2 mikrogramy (200 %DZS)

Należy spożywać 1 kapsułkę dziennie. Będę wdzięczna za Wasze opinie
kobra8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 23:07   #354
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Mozna zazywac Biogal + Salfazin + B3 + B5 + MSM jednoczesnie ??
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 07:10   #355
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:15   #356
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Chyba watek idzie w niepamiec bo juz tu nikt nie zaglada i nie ma kto doradzic
A ja nie wiem gdzie szukac porady - zazywam Salfazin 3 tabletki dziennie, Biogal 3 tabletki dziennie, witamine PP (B5) i calcium pantothencium (B3) tez po 3 tabletki dziennie... do tego zazywam Lecytyne i boje sie czy nie zaszkodzi mojej watrobie i zdrowiu tyle tabletek na dzien??
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 21:35   #357
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

szkoda, ze nikt nie zaglada bo wiazałam duze nadzieje z tymi tabletkami a sama boje sie sobie cos ustalac zeby nie zniszczyc sobie organizmu..
jest tu ktos kto umie pomoc?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 22:47   #358
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Chyba watek idzie w niepamiec bo juz tu nikt nie zaglada i nie ma kto doradzic
A ja nie wiem gdzie szukac porady - zazywam Salfazin 3 tabletki dziennie, Biogal 3 tabletki dziennie, witamine PP (B5) i calcium pantothencium (B3) tez po 3 tabletki dziennie... do tego zazywam Lecytyne i boje sie czy nie zaszkodzi mojej watrobie i zdrowiu tyle tabletek na dzien??
nie zazywam lecytyny, reszte tak i na razie zyje
mysle, ze przez jakis czas spokojnie mozna brac, po 3 mies trzeba zmniejszyc dawke. Noor pisała juz o tym. Polecam lekturę całego wątku
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:24   #359
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Mam pytanie odnośnie MSM. 15.04 miałam wypadek, jego efektem było wielokrotne złamanie nogi w kolanie z przemieszczeniem, 25.04. miałam operację tej nogi, nadal noga jest usztywniona w ortezie. Czy mogę w tej sytuacji zażywać ten preparat? Ma on za zadanie regenerować tkankę chrzęstną i jest zalecany po urazach mechanicznych narządu ruchu, ale czy tak krótko po operacji nie zaszkodzi?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:53   #360
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Mam na zbyciu połowę opakowania MSM. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o PW
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 14:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.