Test negatywny brak @ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 21:58   #1
patiiaa
Raczkowanie
 
Avatar patiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39

Test negatywny brak @


hej.
współrzyłam 13 sierpnia , niestety bez zabezpieczenia. 24 sierpnia dostałam okres- był obfity. Kolejny nie przyszedł, mam regularne miesiączki co 28 dni Do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu, testy negatywne (robiłam chyba z 7). 3 dni temu wystąpiło lekkie plamienie co to oznacza?
patiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:20   #2
JullietDerBoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Test negatywny brak @

być moze stresujesz sie że możesz być w ciaży stad brak @.
idź do gina, albo zrób test na bhcg 9chormon ciąży) prywatnie to ok 20 zł,a już na drugi dzień będziesz wiedziała czy jesteś w ciaży czy nie.
JullietDerBoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:52   #3
nulqaa
Raczkowanie
 
Avatar nulqaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 207
Dot.: Test negatywny brak @

mi sie też wydaje,że się stresujesz..ja z nerwów nie miałam kiedyś okresu 2 tygodnie.
a jeśli po tamtym stosunku miałaś @ to wydaje mi się,że aż tak się ciążą martwic nie musisz
__________________
_________________________ ___
07.07.07 <3 KOCHAM PANA PANIE PAWLE
06.09.2014 nasz ślub
http://www.photoblog.pl/nuulqaa
nulqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:20   #4
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Test negatywny brak @

Po co tracić kasę na betę skoro dziewczyna miała okres?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:42   #5
one step closer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Test negatywny brak @

Dokładnie, skoro miałaś okres po stosunku, to w ciąży raczej nie jesteś. A nerwy mogą bardzo wpłynąć na organizm, sama wiem bo czasem przez takie czekanie też mi się okres spóźniał. Chcesz być pewna - idź do lekarza.
one step closer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:59   #6
Angel1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Test negatywny brak @

ja ostatnią @ miałam 13.08 i nie mam do tej pory...i w ciąży też niestety nie jestem w połowie stycznia tego roku odstawiłam tabl.anty. i obawiam się że tak łatwo nie uda mi sie w ciąże zajść...
Angel1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:40   #7
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Test negatywny brak @

Opowiem wam swoja historie. ostatni okres mialam regularnie 13.08 czyli po 24 dniach bo baralam tabletke jednak to osttanie opakowanie to byla masakra i nie bylam zabezpieczona. mialam plamienie tydz przed planowanym okresem jednak w dniu spodziewanej miesiaczki plamienie zniknelo. robilam testy co prawda po poludniu ale byly negatywne, bylam u dwoch lekarzy jeden powiedzial, ze za wczesnie na usg i kazal brac kwas foliowy drugi zrobil usg dopochwowe i nie bylo nic widac.. do dzis okresu nie mam, lekarka kazala odstawic tabletki, wiec moze dlatego tego okresu nie ma, ale moje piersi sie powiekszyly sa wrazliwe pobolewa mnie brzuch, zauwazylam pewnego dnia galaretowaty sluz i no powiem otwarcie kiedys moje wargi zromowe nie byly tak do siebie 'przyklejone' a ostatnio narzeczony nawet zauwazyl ze musial je 'rozdzielac' jesli wiecie o co chodzi.. on powtarza, ze nie jestem w ciazy a ja mysle ze usg moglo nie wykazac.. dzis bylby 7 tydz czyli 5 od zaplodnienia .. wszystkie stposunki zapisuje i jak liczylam w necei na kalkulatorze wyszlo mi, ze dzien zaplodnienia wypadl na 23,08 a ja wtedy mialam stosunek.. nie wiem czy robic test z krwi czy koljeny normlany ciazowy czy isc jeszcze raz do lekarza

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel1982 Pokaż wiadomość
ja ostatnią @ miałam 13.08 i nie mam do tej pory...i w ciąży też niestety nie jestem w połowie stycznia tego roku odstawiłam tabl.anty. i obawiam się że tak łatwo nie uda mi sie w ciąże zajść...
z tego, co wiem po odstawieniou latwiej jest zajsc w ciaze ale chyba tylko przez 1 miesiac po odstawieniu
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 07:16   #8
Angel1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Test negatywny brak @

faktycznie może łatwiej i szybciej można zajść w ciążę, ale obawiałam się że może być ciąża bliźniacza.... myślę, że bez odpowiedniego leczenia i uregulowania cyklu nie zajdę szybko w ciążę :-/
Angel1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.