Wasze drugie połówki i ich auta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-24, 17:57   #1
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58

Wasze drugie połówki i ich auta


Czy wasze drugie połówki pozwalają wam jeździc swoimi autami? My mamy dwa samochody, ja mam polo jeszcze od rodziców a moje kochanie bmw i tylko dwa razy nim jechałam, bo podobno słabo jeźdzę i boi sie, że rozbiję
Jak jest u was?
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 18:16   #2
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Wasze drugie połówki i ich auta

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Czy wasze drugie połówki pozwalają wam jeździc swoimi autami? My mamy dwa samochody, ja mam polo jeszcze od rodziców a moje kochanie bmw i tylko dwa razy nim jechałam, bo podobno słabo jeźdzę i boi sie, że rozbiję
Jak jest u was?
Mój TŻet wychodzi z założenia, że nawet ukochane auta, to i tak tylko kupa blachy i najważniejsze, zeby mnie się nic nie stało. A rozbiję? Cóż... Zrezygnuję z sukienki, butów [oczywiście mam na myśli rzeczy nie potrzebne na cito, nie sytuację, gdy moje ostatnie buty diabli wzięli i będę chodzić boso ], tony nowych książek i się naprawi.
Mało tego. To ja mam fajniejsze auto, więc to on pożycza ode mnie

Nawet gdy nie miałam auto i dopiero się uczyłam, nie powiedział mi, że nie da mi samochodu, bo słabo jeżdżę. Po prostu wsadził mnie do swojego samochodu za kierownicę i kazał jeździć. Uznał, ze słabo jeżdżąca dziewczyna świadczy tylko o nim
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 07:06   #3
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Wasze drugie połówki i ich auta

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Mój TŻet wychodzi z założenia, że nawet ukochane auta, to i tak tylko kupa blachy i najważniejsze, zeby mnie się nic nie stało. A rozbiję? Cóż... Zrezygnuję z sukienki, butów [oczywiście mam na myśli rzeczy nie potrzebne na cito, nie sytuację, gdy moje ostatnie buty diabli wzięli i będę chodzić boso ], tony nowych książek i się naprawi.
Mało tego. To ja mam fajniejsze auto, więc to on pożycza ode mnie

Nawet gdy nie miałam auto i dopiero się uczyłam, nie powiedział mi, że nie da mi samochodu, bo słabo jeżdżę. Po prostu wsadził mnie do swojego samochodu za kierownicę i kazał jeździć. Uznał, ze słabo jeżdżąca dziewczyna świadczy tylko o nim


U mnie identycznie
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 09:45   #4
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Wasze drugie połówki i ich auta

Cytat:
Napisane przez stowka Pokaż wiadomość
U mnie identycznie
Mnie z jednej strony bawi, z drugiej drażni, gdy jakiś facet mówi, ze jego żona to ciapa i nie da jej auta, bo nie umie prowadzić. Zazwyczaj na moje pytanie w stylu Czy próbowałeś jej pomóc, nauczyć, pojeździć z nią, cierpliwie, bo może nie czuje się pewnie i potrzebuje pomocy? słyszę Po co? Ona nie umie i nic jej nie pomoże.
I szczerze mówiąc zawsze sobie w takich chwilach myślę, ze mój TŻet ma rację. I to już nie chodzi o to, że wstyd mieć partnerkę, która nie umie prowadzić, bo wiadomo, ze nie każdy do tego ma dryg. Raczej o samo podejście faceta do tematu.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 10:13   #5
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Wasze drugie połówki i ich auta

Ja mam starego Opla Corsę, TŻ -nową Ibizę. On sam mi proponuje, żebym nim jeździła. Choć się zawsze boję, że zarysuję, bo pomimo iż mam prawko długo to jeżdżę po sporej przerwie od nie tak dawna. Mi TŻ bardzo pomógł, po nocach ze mną jeździł, żebym sobie wszystko przypomniała. Zawsze służy wiedzą na temat przepisów, jest cierpliwy, byłby świetnym instruktorem
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 11:13:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.