poprawka matury w 2010 roku;( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 11:21   #61
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

z tą chemią to mi zaimponowłyście ... ^^ ja co prawda miałam 4 na koniec roku ale to dlatego, że mój nauczyciel nie jestm chemikiem po studiach tylko 2 letnim kursie czy jakoś tak ... xD

Ja skatowałam tą matmą bo miałam zawsze ... 5 na koniec ... A tu prosze NIE ZDAŁAM
Ale coż ... Jak uda się w sierpniu to ide na Akademie Ekonomiczną do Dębicy jak mnie przyjmą oczywiście ... A za rok poprawiam angla i ide na filologie angielską tylko nie wiem gdzie ...
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:33   #62
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Dziewczynki, a czy ktorac moze mi powiedziec czy jako przedmiot obowiązkowy moge wybrac j. niemiecki ? Wiadomo wam coś na ten temat ... ?
Bo tak to bym zdawała:
j. polski,( zdany na maturze 2009)
j. angielski ( - ||- )
j. niemiecki ( zamieniony z matmą)
Wos rzszerzony ( zostałby nie zdany, ale mam go okazje poprawić za rok)
Z niemca jestem owiele lepsza niż z matmy ...
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:51   #63
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy ktorac moze mi powiedziec czy jako przedmiot obowiązkowy moge wybrac j. niemiecki ? Wiadomo wam coś na ten temat ... ?
Bo tak to bym zdawała:
j. polski,( zdany na maturze 2009)
j. angielski ( - ||- )
j. niemiecki ( zamieniony z matmą)
Wos rzszerzony ( zostałby nie zdany, ale mam go okazje poprawić za rok)
Z niemca jestem owiele lepsza niż z matmy ...
Z tego co mi wiadomo to język można tylko wybrać jako przedmiot dodatkowy.
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:05   #64
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy ktorac moze mi powiedziec czy jako przedmiot obowiązkowy moge wybrac j. niemiecki ? Wiadomo wam coś na ten temat ... ?
Bo tak to bym zdawała:
j. polski,( zdany na maturze 2009)
j. angielski ( - ||- )
j. niemiecki ( zamieniony z matmą)
Wos rzszerzony ( zostałby nie zdany, ale mam go okazje poprawić za rok)
Z niemca jestem owiele lepsza niż z matmy ...
1. NIe musisz poprawiać wszystkiego.
2. Nie możesz zmieniać deklaracji, jedynie dodawać dodatkowe przedmioty lub podwyższać przedmiot obowiązkowych, tak więc matma musi być. (99% pewności)
3. WOS w Twoim przypadku nie musi byc zdawany, by zdać, bo on był dodatkowym, więc nie ma wpływu na całościowy wynik matury.
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:13   #65
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

musisz zdawac matme.


dziewczyny kiedy sa poprawkowe matury z matmy? i kiedy sa ich wyniki? to prawda,ze 15 wrzesnia?
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:55   #66
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Masa pracy mnie czeka z ta chemia ale mam nadzieje ze sie wyrobie
Wyrobisz się! Przecież jest masa czasu!
Ja zdaję w maju 5 przedmiotów, wszystkie na R W tym geografię, którą "dodaję", więc będę jej się uczyć od podstaw. Ale chociaż tyle, że nie mam zamiaru uczyć się do dwóch przedmiotów, tylko podejdę z tym, co umiem.
Ale i tak będzie wesoło.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:29   #67
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Niechce się kłócić ... ale czytałam że moge zmienić przedmiot obowiązkowy ... zaraz wam linka podeśle ... A może się mylę ...

Matma jest 25 sierpnia a wyniki podobno do 10 dni ... ^^

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------


Zasady poprawy egzaminu maturalnego

· Zdający, który przystąpił do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej i nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej, może przystąpić ponownie do egzaminu z tego samego przedmiotu i na tym samym poziomie w okresie od sierpnia do września tego samego roku (termin ustala dyrektor CKE).

· Zdający, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów, w części ustnej lub pisemnej, albo przerwał egzamin, może przystąpić ponownie do egzaminu – z poszczególnych przedmiotów – w okresie 5 lat od daty pierwszego egzaminu. Absolwent, o którym mowa może:
-pozostać przy dawnym temacie z języka polskiego albo wybrać nowy temat (do części ustnej egzaminu) – również w przypadku, gdy w pierwszym terminie nie przystąpił do części ustnej egzaminu z języka polskiego;
-zmienić przedmiot obowiązkowy na inny (nie może to być jednak przedmiot zdawany wcześniej jako przedmiot dodatkowy);
-wybrać inny poziom egzaminu.

Po upływie 5 lat od daty pierwszego egzaminu absolwent, o którym mowa, zdaje egzamin w pełnym zakresie.

· Zdający, który zdał egzamin maturalny, ma prawo przystąpić ponownie do egzaminu, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej w celu podwyższenia wyniku egzaminu z poszczególnych przedmiotów lub zdania egzaminu z przedmiotów dodatkowych (maksymalna liczba przedmiotów dodatkowych zdawanych w ramach egzaminu – 3):


v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka obcego:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka polskiego może wybrać inny (niż poprzednio) temat prezentacji.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części pisemnej z danego przedmiotu:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.


v Zdający, który podwyższył wynik egzaminu maturalnego lub zdał egzamin maturalny, otrzymuje aneks do świadectwa dojrzałości.


Takie cuś znalazłam na necie ..
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.

Edytowane przez DirtyDiana91
Czas edycji: 2009-07-22 o 19:38
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 20:17   #68
kingak19
Rozeznanie
 
Avatar kingak19
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 526
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
Niechce się kłócić ... ale czytałam że moge zmienić przedmiot obowiązkowy ... zaraz wam linka podeśle ... A może się mylę ...

Matma jest 25 sierpnia a wyniki podobno do 10 dni ... ^^

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------


Zasady poprawy egzaminu maturalnego

· Zdający, który przystąpił do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej i nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej, może przystąpić ponownie do egzaminu z tego samego przedmiotu i na tym samym poziomie w okresie od sierpnia do września tego samego roku (termin ustala dyrektor CKE).

· Zdający, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów, w części ustnej lub pisemnej, albo przerwał egzamin, może przystąpić ponownie do egzaminu – z poszczególnych przedmiotów – w okresie 5 lat od daty pierwszego egzaminu. Absolwent, o którym mowa może:
-pozostać przy dawnym temacie z języka polskiego albo wybrać nowy temat (do części ustnej egzaminu) – również w przypadku, gdy w pierwszym terminie nie przystąpił do części ustnej egzaminu z języka polskiego;
-zmienić przedmiot obowiązkowy na inny (nie może to być jednak przedmiot zdawany wcześniej jako przedmiot dodatkowy);
-wybrać inny poziom egzaminu.

Po upływie 5 lat od daty pierwszego egzaminu absolwent, o którym mowa, zdaje egzamin w pełnym zakresie.

· Zdający, który zdał egzamin maturalny, ma prawo przystąpić ponownie do egzaminu, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej w celu podwyższenia wyniku egzaminu z poszczególnych przedmiotów lub zdania egzaminu z przedmiotów dodatkowych (maksymalna liczba przedmiotów dodatkowych zdawanych w ramach egzaminu – 3):


v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka obcego:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka polskiego może wybrać inny (niż poprzednio) temat prezentacji.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części pisemnej z danego przedmiotu:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.


v Zdający, który podwyższył wynik egzaminu maturalnego lub zdał egzamin maturalny, otrzymuje aneks do świadectwa dojrzałości.


Takie cuś znalazłam na necie ..

nie wiem czy dobrze zrozumiałam (mam nadzieje ze dopbrze-az mi sie humor poprawił) a wiec:
pisałam* jezyk polski pod. (obowiazkowy) ustny i pisemny zdałam

* jezyk angielski pod. (obowiazkowy) ustny zdałam pisemny niestety nie
*wos nie zdałam
angielski będę poprawiac na poziomie pod. tak samo i nie wiem czy dobrze zrozumiałam ze wos mogę zmienic (chciałabym biologie...) ?????
__________________
'Bo...życie jest chwilą wieczności'

_________________________ __________

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362866 <--- CIUCHY WYMIANA


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13986827 #post13986827
SZUKAM
kingak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:48   #69
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

kingak19 na to wygląda ...
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:56   #70
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
Niechce się kłócić ... ale czytałam że moge zmienić przedmiot obowiązkowy ... zaraz wam linka podeśle ... A może się mylę ...

Matma jest 25 sierpnia a wyniki podobno do 10 dni ... ^^

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------


Zasady poprawy egzaminu maturalnego

&middot; Zdający, który przystąpił do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej i nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej, może przystąpić ponownie do egzaminu z tego samego przedmiotu i na tym samym poziomie w okresie od sierpnia do września tego samego roku (termin ustala dyrektor CKE).

&middot; Zdający, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów, w części ustnej lub pisemnej, albo przerwał egzamin, może przystąpić ponownie do egzaminu – z poszczególnych przedmiotów – w okresie 5 lat od daty pierwszego egzaminu. Absolwent, o którym mowa może:
-pozostać przy dawnym temacie z języka polskiego albo wybrać nowy temat (do części ustnej egzaminu) – również w przypadku, gdy w pierwszym terminie nie przystąpił do części ustnej egzaminu z języka polskiego;
-zmienić przedmiot obowiązkowy na inny (nie może to być jednak przedmiot zdawany wcześniej jako przedmiot dodatkowy);
-wybrać inny poziom egzaminu.

Po upływie 5 lat od daty pierwszego egzaminu absolwent, o którym mowa, zdaje egzamin w pełnym zakresie.

&middot; Zdający, który zdał egzamin maturalny, ma prawo przystąpić ponownie do egzaminu, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej w celu podwyższenia wyniku egzaminu z poszczególnych przedmiotów lub zdania egzaminu z przedmiotów dodatkowych (maksymalna liczba przedmiotów dodatkowych zdawanych w ramach egzaminu – 3):


v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka obcego:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części ustnej z języka polskiego może wybrać inny (niż poprzednio) temat prezentacji.

v zdający, przystępujący do egzaminu w celu podwyższenia wyniku części pisemnej z danego przedmiotu:
-może zdawać go na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał go na poziomie podstawowym,
-musi zdawać na poziomie rozszerzonym, jeśli poprzednio zdawał na tym poziomie.


v Zdający, który podwyższył wynik egzaminu maturalnego lub zdał egzamin maturalny, otrzymuje aneks do świadectwa dojrzałości.


Takie cuś znalazłam na necie ..


A jak Ci idzie nauka??? ja slyszalam ,ze wyniki 15 wrzesnia ,ale to chyba nieprawdka bo na niektorych kierunkach nabor jest do 15 wrzesnia. a my musimy poskladac papiery przeciez

A mozna wiedziec ile mialas procent? jakby co to napisz mi na PW;*

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2009-07-23 o 09:58
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:00   #71
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

paryzanka202 ty też zdawałaś mature ... ?
Mnie nauka idze tak średnio ... mam korki 3 razy w tygodniu po 3 godziny ... do tego siedze na forum matematyka.pisz.pl i rozwiązauje zadania ...

Ja na matme zdecydowałam się w lutym ... bo od początku miałam zdawać WOS ale stwierdziałam , że wole Ekonomie albo International Bussines wiec wzięłam matme ... tylko że się praktycznie nic nie uczyłam jedynie co w szkole, ale to częście było gadanie z nauczycielką o duperelach ... i też miałam korki ale zrezygnowałam po miesiącu bo babka mnie nieludzko denerwowała ... a wdomu to jak w domu zrobiłam 3, 4 zadania i an tym koniec ...

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Kurde na tym forum matematyka.pisz.pl nie bede juz odwiedzać ... Ludzie tam takich wzórów używają że masakra ... połowy z nich na oczy nie widziałam ... :/
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 14:45   #72
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Proponuje Ci zebys z internetu sciagnela sobie testy z wszystkich poprzednich lat , rozwiazala kazdy i potem sprawdzala odpowiedzi ( tam tez sa juz wyliczone te testy) bedzie Ci o wiele latwiej no i sprawdzisz czy dobrze liczysz
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:19   #73
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
&middot; Zdający, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów, w części ustnej lub pisemnej, albo przerwał egzamin, może przystąpić ponownie do egzaminu – z poszczególnych przedmiotów – w okresie 5 lat od daty pierwszego egzaminu. Absolwent, o którym mowa może:
-pozostać przy dawnym temacie z języka polskiego albo wybrać nowy temat (do części ustnej egzaminu) – również w przypadku, gdy w pierwszym terminie nie przystąpił do części ustnej egzaminu z języka polskiego;
-zmienić przedmiot obowiązkowy na inny (nie może to być jednak przedmiot zdawany wcześniej jako przedmiot dodatkowy);
-wybrać inny poziom egzaminu.

Po upływie 5 lat od daty pierwszego egzaminu absolwent, o którym mowa, zdaje egzamin w pełnym zakresie.
ja mam trochę inny problem, który jeszcze nie został poruszony w tym wątku. maturę powinnam pisać w tym roku. podpisałam deklarację (polski PP, ang PP, i geografia PP). deklaracja podpisana, ale do matury w ogóle nie przystąpiłam . Dlatego moje pytanie brzmi tak, czy jeśli podejdę do matury w przyszłym roku to będę pisała tą starą (bez obowiązkowej matmy) czy już z matmą ?
__________________

R.



agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:26   #74
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez agattee Pokaż wiadomość
ja mam trochę inny problem, który jeszcze nie został poruszony w tym wątku. maturę powinnam pisać w tym roku. podpisałam deklarację (polski PP, ang PP, i geografia PP). deklaracja podpisana, ale do matury w ogóle nie przystąpiłam . Dlatego moje pytanie brzmi tak, czy jeśli podejdę do matury w przyszłym roku to będę pisała tą starą (bez obowiązkowej matmy) czy już z matmą ?

raczej juz z matma-niestety...
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:26   #75
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

A ja napisałam maturę tak: polski 74% (r), angielski 84% (p), historia 78% (p), geografia 73% (r)
I o studiach też mogę zapomnieć (najgorsze to, że muszę zapomnieć o tym, co rzekomo mnie interesuje)
Wstyd się w ogóle przyznać ludziom, że nigdzie nie idę. Wolałabym nie wychodzic z domu i nikogo znajomego nie spotykać.
Wy też tak macie?
I tak jakoś głupio poprawiać takie wyniki...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:27   #76
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
A ja napisałam maturę tak: polski 74% (r), angielski 84% (p), historia 78% (p), geografia 73% (r)
I o studiach też mogę zapomnieć (najgorsze to, że muszę zapomnieć o tym, co rzekomo mnie interesuje)
Wstyd się w ogóle przyznać ludziom, że nigdzie nie idę. Wolałabym nie wychodzic z domu i nikogo znajomego nie spotykać.
Wy też tak macie?
I tak jakoś głupio poprawiać takie wyniki...
a na co chcialas isc? masz przeciez swietnie zdana amture!
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:33   #77
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Na iberystykę. Ale oświeciło mnie za późno, więc złożyłam tylko na uj, bo trwała jeszcze rejestracja elektroniczna (niestety ten kierunek jest tylko na większych uniwerkach, a jak nie uniwerek, to jakas prywatna szkoła, ale to odpada). No i wyszło z tego to, czego sie spodziewałam. Było 30 miejsc i podobno 22 osoby na miejsce...
No i teraz się zastanawiam, czy to warte jest zachodu, czy opłaca sie poprawiać polski i angielski ( z podstawowym i tak marne szanse). W końcu za rok sytuacja może sie powtórzyć.

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2009-07-29 o 13:50
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:47   #78
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
raczej juz z matma-niestety...
też tak myślę, że pewnie z matmą ale mimo wszystko nie powinno tak być, ehh...
__________________

R.



agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:52   #79
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

ja niestety melduje dziewczyny, że na żadne studia się nie dostałam, dostałabym się ze spokojem na towaroznastwo lub zarządzanie i inżynierię produkcju, bo byłam sporo ponad progiem, ale na finanse i racha( które są moim marzeniem) za mało. Mam żałować, że nie składałam na te dwa pierwsze kierunki? bo cholernie załuję, a tak rok do tyłu..
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 14:10   #80
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Nie żałuj Nie ma co porównywać roku do całego życia. A po co masz rezygnować z wymarzonego kierunku i potem się męczyć. Ja też w tym roku nie idę na ten kierunek co chciałam i nie złożyłam dok. na kierunek na który się dostałam. Mam nadzieję,że się opłaci i ten rok nie będzie zmarnowany.

Głowa do góry
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:23   #81
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
Nie żałuj Nie ma co porównywać roku do całego życia. A po co masz rezygnować z wymarzonego kierunku i potem się męczyć. Ja też w tym roku nie idę na ten kierunek co chciałam i nie złożyłam dok. na kierunek na który się dostałam. Mam nadzieję,że się opłaci i ten rok nie będzie zmarnowany.

Głowa do góry
dzięki Mam nadzieje, że dobrze zrobiłyśmy trochę się głupi czuje, bo ludzie głupio komentują moje nie dostanie się... dlatego mi ciężko
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:28   #82
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dzięki Mam nadzieje, że dobrze zrobiłyśmy trochę się głupi czuje, bo ludzie głupio komentują moje nie dostanie się... dlatego mi ciężko
Ja Cię rozumiem. Ludzie zawsze muszą wtykać nos w nie swoje sprawy i wtrącać trzy grosze
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:44   #83
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Za przeproszeniem w d... z wszystkimi!!!! Jeszcze im pokażemy!!!! I dopiero wszystkim szczęki opadną
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:51   #84
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Mam żałować, że nie składałam na te dwa pierwsze kierunki? bo cholernie załuję, a tak rok do tyłu..
Nie żałuj! Dobrze, że nie złożyłaś Poszłabyś na rok na studia, włożyłabyś w to pieniądze i po roku zrezygnowałabyś.
Ja rok temu, po maturze, nie wiedziałam, co robić i złożyłam na pierwszy lepszy kierunek. A przecież mogłabym zrobić sobie rok przerwy i zastanowić, co chcę naprawdę robić w życiu. A teraz wiem, że chcę poprawiać maturę. I przerywam studia. Więc ja będę mieć dwa lata do tyłu, szkoda, pewnie. Ale wolę mieć zmarnowane 2 lata - a nie kolejne 4 studiując dalej kierunek, który studiowałam.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:20   #85
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Dziewoszki jak tam czytam wasze posty to wynika z nich, że nie opłaca się iść na rok na pierwszy lepszy kierunek ...

Ja mam to samo ... Jeśli zalicze poprawke w sierpniu to mam mało czasu na zdecydowanie się na jakiś kierunek ... Moim marzeniem jest filologia angielska ale do tego musze poprawić wynik matury z podstawowego na rozszerzony czyli za rok ... Rodzice mi dupe rąpią żebym sie uczyła na te poprawke i szła gdzies na ten rok po szkoda go marnować. Jak zasiąde tyle czasu w domu to potem wg nich odechce mi się już poprawiać wyników maturalnych i wogóle ...
Sama nie wiem ...
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:08   #86
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Ja żeby się zabezpieczyć idę na ten rok na zaoczne,myślę,że to jest w pewien sposób rozwiązanie. mam nadzieję,że sobie poradzę
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:21   #87
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Cytat:
Napisane przez DirtyDiana91 Pokaż wiadomość
Dziewoszki jak tam czytam wasze posty to wynika z nich, że nie opłaca się iść na rok na pierwszy lepszy kierunek ...
Rodzice mi dupe rąpią żebym sie uczyła na te poprawke i szła gdzies na ten rok po szkoda go marnować.
Zastanów się nad najważniejszą rzeczą: czy istnieje możliwość, że kierunek, który wybierzesz teraz, będziesz kontynuować? Czy na sto procent rezygnujesz z niego i idziesz gdzie indziej?
Jeżeli wiesz, że zrezygnujesz, to po co zaczynać? Wiadomo, rodzice chcą, żeby ich dzieci studiowały, ale nie na siłę! Przecież nie zmarnujesz tego roku - pójdziesz do pracy, zarobisz pieniądze. Będziesz je miała na przyszły rok studiów, nie będziesz brać dużo od rodziców. Albo możesz zainwestować je w jakiś kurs językowy albo inny kurs - nie wiem, kurs informatyczny, sekretarki - cokolwiek, co cię mniej więcej interesuje. Jest bardzo wiele plusów zrobienia sobie przerwy w nauce.

Ja teraz żałuję, że poszłam na studia, a mogłam zrobić rok przerwy. Ale nie wiedziałam, jak się to dalej potoczy. Szkoda, rok totalnie w plecy (no, może nie, język poprawiłam), ale cóż zrobić, człowiek uczy się na własnych błędach.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2009-07-30 o 08:24
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:31   #88
900813
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

To ja się przyłączam :

Planuje zdać za rok maturę z -
-ang. (roz)
-chemia (roz)
-biologia(roz)

-może matma albo fizyka
900813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:34   #89
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

dzięki wam wszystkim zobaczycie za rok dostaniemy się na nasze wymarzone studia
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:47   #90
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: poprawka matury w 2010 roku;(

Kurdę ja już sama nie wiem gdzie mam iść. Co byście wybrały studium farmaceutyczne czy inżynierię środowiska na PW???????
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.