proszę o szybką pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 11:48   #1
zan91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Exclamation

proszę o szybką pomoc


witam, mam 18 lat i chciałabym się dowiedzieć, czy mogę uzywać kremu Nivea Visage Natural Beauty? przeczytałam bowiem na innym forum, izjest to krem przeznaczony dla osób powyżej 25 roku życia , tzw. 25+. czy zatem może on zaszkodzić mojej cerze (np. bedzie sie ona szybciej starzeć itd.)? jeżeli tak,to w jaki sposób? (czy to prawda, że krem jest 25+?) muszę dodać, że otrzymałam próbki tego kosmetyku, jak narazie go używam i jestem nim wręcz zachwycona! dlatego też, proszę o rzetelną i dosyć szybką odpowiedź. z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam .
zan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:36   #2
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: proszę o szybką pomoc

Ja o tym, że jest od 25 roku życia dowiedziałam się z KWC, nigdzie indziej nie jest o tym wspomniane. No chyba, że na opakowaniu, ale biorąc pod uwagę iż przeszłyśmy z koleżanką dziś całe miasto i wszędzie wyprzedany(???) ciężko to stwierdzić

Naprawdę jest, aż taki dobry
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:41   #3
zan91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: proszę o szybką pomoc

jak dla mnie jest znakomity! lepszy niż podkład w 120 %! nie wysusza cery, nadaje skórze blask dzięki drobinkom złota, jednocześnie nawilża i ujednolica kolor skóry. na 10 pkt daje mu 9,5, bo nie ukrywajmy, ze jak na krem do twarzy 30zł to nie jest mało, ale też i nie jakoś strasznie dużo. gorąco go polecam! problem w tym, że nie wiem, czy sama mogę go używać... apropos wieku,nic nie jest na ten temat napisane na próbce,dlatego mam nadzieję, że ktoś, kto go używa, podzieli się ta cenna informacją pozdrawiam.
zan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.