Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 15:06   #3121
natalija_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam takie pytanie. Pewnie jestem jedyna osobą z takim błahym problemem, ale potrzebuje waszej pomocy. Ok. miesiąc temu wrobiłam sobie kolczyka z wardze na dole, byłam już w studiu, żeby mi wymienili kolczyka na takiego z krótszą sztangą i tak mocno mi go zakręcili, że teraz sama nie mogę go odkręcić. Możecie mi jakoś pomóc i podać może jakiś sposób na odkręcenie go? Nie mam teraz możliwości, żeby pójść do jakiegokolwiek studia.
Z góry dziękuję za pomoc
natalija_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:50   #3122
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

rękawiczki lateksowe
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:57   #3123
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam wszystkie okolczykowane Wizażanki
Mam od jakiegoś czasu pewien problem z kolczykiem w wardze , dlatego zdecydowałam się w końcu napisać do Was, z nadzieją na jakąś pomoc
Dokładniej chodzi o vertical labret. Mam ten kolczyk od okolo 2 lat i od jakiegoś czasu mam przy górnej kulce taką jakby gulkę... Jest ona trochę twarda i jaśniejsza niż warga, tak jakby tam w środku bylo coś białego. Wklejam zdjęcie, niestety nie jest ono dobrej jakości bo to wycięty fragment, ale coś tam da się chyba dojrzeć. Nie wiem już co z tym robić, a nie wygląda to zbyt ładnie (delikatnie mówiąc) i boję się że nawet jeśli wyjmę kolczyka to to coś samo nie zniknie.
Miała któraś z Was taki problem? Wiecie może co z tym zrobić i czym to potraktować, żeby się tego pozbyć?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:16   #3124
Kinga1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez avialle Pokaż wiadomość
a ma ktos moze w wardze?
jak dlugo sie goi i czy mocno boli?
Ja mam kolczyka w wardze i jestem bardzo zadowolona Zrobiłam sobie 3 dni temu, tylko troche szczypało na początku.
1.Wiec jak już masz kolczyka w wardze to dokręcaj kuleczke po umyciu rąk.
2.Wypychaj kolczyk językiem i smaruj Tybiotykiem, mozesz go zakupić w aptece.
3. Przypadkiem nie pryskaj spirytusem ani wodą utlenioną ! Ja pryskam Tribactic'em i jest ok
4.Myj zęby po każdym posiłku i płukaj płynem do jamy ustnej bezalkoholowym. Ja plukam Prokudent'em.
5.Jedz po kawałeczku !
Jeżeli masz jakieś pytania to napisz na mój email kinqa44@wp.pl
Kinga1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 03:31   #3125
Tetsu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

mam kolczyka 1cm od ust(labret) czy da rade wsadzic kolko?
Tetsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:55   #3126
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kinga1997 Pokaż wiadomość
Ja mam kolczyka w wardze i jestem bardzo zadowolona Zrobiłam sobie 3 dni temu, tylko troche szczypało na początku.
1.Wiec jak już masz kolczyka w wardze to dokręcaj kuleczke po umyciu rąk.
2.Wypychaj kolczyk językiem i smaruj Tybiotykiem, mozesz go zakupić w aptece.
3. Przypadkiem nie pryskaj spirytusem ani wodą utlenioną ! Ja pryskam Tribactic'em i jest ok
4.Myj zęby po każdym posiłku i płukaj płynem do jamy ustnej bezalkoholowym. Ja plukam Prokudent'em.
5.Jedz po kawałeczku !
Jeżeli masz jakieś pytania to napisz na mój email kinqa44@wp.pl
wszystkie twoje rady dotyczące pielęgnacji sa nieprawidłowe
a Tribactat to w ogromnej mierze alkochol o takim działaniu jak spiryt więc nie wiem czemu polecasz coś co tak gorąco odradzasz
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 13:28   #3127
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie tribiotic'iem, to antybiotyk.
sól morska.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kat_asza Pokaż wiadomość
Dokładniej chodzi o vertical labret. Mam ten kolczyk od okolo 2 lat i od jakiegoś czasu mam przy górnej kulce taką jakby gulkę... Jest ona trochę twarda i jaśniejsza niż warga, tak jakby tam w środku bylo coś białego.
ja mam kolczyk pod wargą i chyba miałam coś podobnego. naokoło kolczyka wypuklośc z białym wypełniniem. w moim przypadku znikło po wyjęciu kolczyka. gdy przeklułam drugi raz zrobiło mi się znów, ale zeszło po wygojeniu. także chyba za bardzo Ci nie pomogę.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 14:32   #3128
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
ja mam kolczyk pod wargą i chyba miałam coś podobnego. naokoło kolczyka wypuklośc z białym wypełniniem. w moim przypadku znikło po wyjęciu kolczyka. gdy przeklułam drugi raz zrobiło mi się znów, ale zeszło po wygojeniu. także chyba za bardzo Ci nie pomogę.
Ja też mam pod wargą i miałam coś takiego ale wewnątrz ust, cuda już z tym robiłam a nadal nie schodziło, dopiero zmiana kolczyka na bioplast pomogła
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:56   #3129
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja też mam pod wargą i miałam coś takiego ale wewnątrz ust, cuda już z tym robiłam a nadal nie schodziło, dopiero zmiana kolczyka na bioplast pomogła
U mnie niestety i to nie pomoglo, bo bioplast też nosiłam, a to coś było nadal...
Pomęczę się jeszcze trochę, a jeśli to nie zginie to chyba nie będę miała wyjścia i trzeba się będzie pozbyć kolczyka
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:10   #3130
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat_asza Pokaż wiadomość
U mnie niestety i to nie pomoglo, bo bioplast też nosiłam, a to coś było nadal...
Pomęczę się jeszcze trochę, a jeśli to nie zginie to chyba nie będę miała wyjścia i trzeba się będzie pozbyć kolczyka
spróbuj okładów z sody oczyszczonej-przykładaj gazik nasączony roztworem(łyżka na pół szklanki przegotowanej wody)-2 3 razy dziennie przez ok 10 dni
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:53   #3131
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
spróbuj okładów z sody oczyszczonej-przykładaj gazik nasączony roztworem(łyżka na pół szklanki przegotowanej wody)-2 3 razy dziennie przez ok 10 dni
Dzięki wielkie, będę próbować. Mam nadzieję, że pomoże. Wycztytałam gdzieś jeszcze, że można na takie coś przykładać aspirynę rozrobioną z solą fizjologiczną. Myślisz, że jeśli będę na zmianę stosować te dwa sposoby to będzie ok? Czy lepiej zdecydować się na jednej z nich?
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 18:59   #3132
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

aspiryna jest na ziarninę-a to ziranina nie jest tylko przerost tkanki czerwieni wargowej-soda powinna pomóc
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:42   #3133
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
aspiryna jest na ziarninę-a to ziranina nie jest tylko przerost tkanki czerwieni wargowej-soda powinna pomóc
Właśnie już sama nie wiedziałam co to jest. Myślałam, że to może być właśnie ziarnina albo keloid, ale skoro twierdzisz, że to przerost tkanki czerwieni wargowej to zdam się na Ciebie i wypróbuję kurację sodową
Dzięki śliczne za pomoc.
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:33   #3134
Unforeseen Future
Raczkowanie
 
Avatar Unforeseen Future
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Dobra, więc może zacznę od tego, że na kolczyk narzekać nie mogę. Prawdę mówiąc nigdy nie zwracałam uwagi na to czy jest za wysoko czy prawidłowo. Wydawało mi się, że jeżeli jest wykonany spod ręki piercera, to prawidłowo musi być obowiązkowo.
Ostatnio jednak znajoma, która dość mocno się tym interesuje stwierdziła, że kolczyka mam zdecydowanie za wysoko. I w sumie może i ma racje - jest od razu, pod samą wargą. Jedyny problem jaki z nim mam, to fakt, że minęło już dość dużo czasu, a mimo nie wyciągania kolczyka kanał nadal jest podrażniony i chyba nie zaleczony. Nic się jednak nie sączy, nie ma praktycznie żadnego zaczerwieniania. Dziurka jest jednak niewdzięcznie wyglądająca,jakby ktoś mi z śrutu w to miejsce wystrzelił.
W każdym razie - wyciągnąć go i iść do innego piercera, który przebije we właściwym punkcie, czy jeżeli mi to nie przeszkadza zostawić go tak jak jest?
Aha, i kwestia taka, że planuje zrobić drugiego, równolegle po drugiej stronie. I zastanawiam się czy kulki nie bd wyglądać dość dziwnie obie na takiej wysokości, bo tak jakby miały nachodzić leciutko na wargę.
__________________
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon - System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe

My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko.
Unforeseen Future jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 23:07   #3135
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Jesli kolczyk jest pod sama warga, to znaczy, ze za wysoko. Jak ktos chce ma zaraz pod warga, jak nie, to nizej. Nie ma chyba jakichs scisle okreslonych miejsc wogol ust, ktore sie pzrekluwa. No chyba tylko ograniczenie jest do miejsc, gdzie mozna uszkodzic jakis nerw.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:32   #3136
ookocurek1987oo
Raczkowanie
 
Avatar ookocurek1987oo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam kolca od czwartku, robiony w studiu, założona podkowa na dole z prawej strony. Martwi mnie tylko ze tak strasznie spuchło i utrzymuje się do chwili obecnej. Plucze szałwią, przykładam lód, dbam żeby się nic nie porobiło, ale czy to normalne, że warga puchnie tak bardzo?? Są jakieś sposoby, żeby połowa mojej wargi wróciła szybciej do normalnych rozmiarów?
Jak na chwilę obecną wyglądam jak Rocky po walce
Pozdrawiam!
ookocurek1987oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:21   #3137
jovittxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Zalogowałam si tu tylko po to żeby sie zapytać o jakiś sprawdzony salon w Krakowie ?
jovittxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:28   #3138
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jovittxD Pokaż wiadomość
Zalogowałam si tu tylko po to żeby sie zapytać o jakiś sprawdzony salon w Krakowie ?
9'th circle na placu szczepanskim,Rockin ink na grodzkiej
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:29   #3139
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Roni?
tylko nie wiem gdzie on ma salon.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 22:38   #3140
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ronald pracuje właśnie w 9'th circle
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:48   #3141
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:43   #3142
kkulesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w wardze

naprawdę nie bolała Cię takie przebicie? usta wydawać by się mogło że jednak wrażliwe miejsce
kkulesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:11   #3143
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez kkulesz Pokaż wiadomość
naprawdę nie bolała Cię takie przebicie? usta wydawać by się mogło że jednak wrażliwe miejsce
nie boli, czuć tylko ukłucie- nic więcej. później trochę przeszkadza ale z czasem można się przyzwyczaić.
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 00:19   #3144
elipsee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Niedlugo mam zamiar zrobic kolczyk w wardze , jednak w mojej szkole taki kolczyk nie bedzie mile widziany przez nauczycilei . mam wiec zamiar go wyjomawac jednak nie wiem po jakim czasie dziurka zarosnie ;/ czy ktos moze wie ile mozna byc bez kolczyka ok dwa miesiace po zrobieniu ??
elipsee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 13:54   #3145
chocolate_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elipsee Pokaż wiadomość
Niedlugo mam zamiar zrobic kolczyk w wardze , jednak w mojej szkole taki kolczyk nie bedzie mile widziany przez nauczycilei . mam wiec zamiar go wyjomawac jednak nie wiem po jakim czasie dziurka zarosnie ;/ czy ktos moze wie ile mozna byc bez kolczyka ok dwa miesiace po zrobieniu ??


mi wystarczyły 2 godziny i już od wewnętrznej strony dziurka zarosła delikatną błonką i miałam problem z włożeniem kolczyka, a mam go już prawie 6 miesięcy.
może dobrym rozwiązaniem byłoby tylko odkręcenie kuleczki, przy krótkiej sztandze prawie nic nie widać, jeżeli rozmawiałabyś z nauczycielem wystający kawałeczek sztangi można 'wsysnąć' (jak to nazwać?) do środka^^
chocolate_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 14:35   #3146
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Są specjalne sztyfty, które generalnie są prawie niewidoczne...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:45   #3147
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chocolate_s Pokaż wiadomość
mi wystarczyły 2 godziny i już od wewnętrznej strony dziurka zarosła delikatną błonką i miałam problem z włożeniem kolczyka, a mam go już prawie 6 miesięcy.
może dobrym rozwiązaniem byłoby tylko odkręcenie kuleczki, przy krótkiej sztandze prawie nic nie widać, jeżeli rozmawiałabyś z nauczycielem wystający kawałeczek sztangi można 'wsysnąć' (jak to nazwać?) do środka^^

dlatego, żeby ta błonka właśnie nie powstawała najlepiej smarować wewnętrzną stronę wacikiem nasączonym szałwią. tak czytałam i ja nie mam z tym problemów.
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 22:01   #3148
Misia323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do Misia323
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cześć wam Zdecydowałam się na zrobienie sobie kolczyka w wardze i mam parę pytań. Słyszałam że przez kolczyka niszczą się zęby. A planuję zrobić sobie rówież w języku i nie wiem jak to będzie gdy w buzi będę miała 2 kolczyki. A jak z pielęgnacją kolczyka? Długo się wogóle goi? I czego trzeba unikać przy gojeniu się kolczyka.?
Misia323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:25   #3149
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Misia323 Pokaż wiadomość
Cześć wam Zdecydowałam się na zrobienie sobie kolczyka w wardze i mam parę pytań. Słyszałam że przez kolczyka niszczą się zęby. A planuję zrobić sobie rówież w języku i nie wiem jak to będzie gdy w buzi będę miała 2 kolczyki. A jak z pielęgnacją kolczyka? Długo się wogóle goi? I czego trzeba unikać przy gojeniu się kolczyka.?
kolczyka w wardze mam od 2 miesięcy i szkliwo jak na razie jest w dobrym stanie. a jeśli chodzi o kolczyka w języku to gdzieś czytałam, że najlepsze są plastikowe bo nie niszczą szkliwa ale ile w tym prawdy to nie wiem ; d. goi się od miesiąca do dwóch to zależy. no przy gojeniu nie wolno wyjmować i zakładać co chwila kolczyka i raczej uważać na niego, żeby nikt ci go nie podrażnił. jeśli chodzi o pielęgnację to warto przemywać szałwią lub solą fizjologiczną. zresztą ja w salonie dostałam taką kartkę czego nie wolno robić ; )
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:00   #3150
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Misia323 Pokaż wiadomość
Cześć wam Zdecydowałam się na zrobienie sobie kolczyka w wardze i mam parę pytań. Słyszałam że przez kolczyka niszczą się zęby. A planuję zrobić sobie rówież w języku i nie wiem jak to będzie gdy w buzi będę miała 2 kolczyki. A jak z pielęgnacją kolczyka? Długo się wogóle goi? I czego trzeba unikać przy gojeniu się kolczyka.?


Polecam poczytać wątek; na pytania takie jak Twoje już wcześniej kilka (kilkanaście..) razy były udzielane odpowiedzi.
[Aby dziąsła się nie osuwały/szkliwo nie zdzierało - kolczyk z bioplastu.]
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.