Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 19:41   #1
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797

Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów


Witam wszystkie Panie Jeszcze nie zakładałam tipsów i nie mam też kursu, ale jutro prawdopodobnie dostanę zastaw i chciałabym sobie w domu poćwiczyć . A OTO moje pytanie: Jeżeli założyłam już tips, wypiłowałam go i nałożyłam na końcówke biały żel tzw.french... chciałabym dodać na białej koncówce jakieś wzorki.... Po nałożeniu białego utwierdzam w Lampie UV ,tak ???? POZNIEJ co mam robić : na tej białej końcówce malować wzorki i dopiero PO WZORKACH nałożyć pierwszą warstwę żel ???? Czy najpierw nakładam żel na french, utwierdzam w Lampie UV i dopiero po pierwszej warstwie żelu maluję wzorek??? Proszę dziewczyny pomóżcie mi, jak to jest ????? Z góry Wam dziekuje!!!
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:25   #2
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Nie odbieraj tego jako atak, ale po co znów zakładasz temat?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post19620074
W regulaminie wyraźnie pisze, żeby najpierw poszukać a potem kolejne wątki zakładać. Odrobina wysiłku i wszystko znajdziesz.

Gybyś trochę poczytała to Forum, do dowiedziałabyś się, że zestawy z Allepaznokcie nie są "fajne"
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-06-13 o 20:29
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:33   #3
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

I wiedziałabyś również że nikt ci tutaj nie poda jak krok po kroku robić pazury bo wszystkie za swoją wiedzę zapłaciłyśmy lub zdobywałyśmy ją przez długi czas. Więc albo poczytaj wątki korzystając z wyszukiwarki albo...daj sobie spokój z zadawaniem pytań.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:06   #4
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Ja zrobię sobie też szkolenie o to się nie martwcie, ale do tego czasu chciałabym się czegoś nauczyć ,dowiedzieć, poćwiczyc w domu,a nie w ciemno jechać ns szkolenie. Chcąc isc na kurs chciałabym co nie co na ten temat wiedzieć a to chyba nic złego !!!!!!!! Nie rozumiem, dlaczego moje pytanie to tak DUZY PROBLEM DLA WAS! Myślałam,że te forum właśnie po to jest aby uzyskiwać odpowiedzi od osób już doświadczonych np.w tym kierunku ale jak na razie jestem zle rozczarowana!!!! Nie spodziewałam się takich reakcji do tak normalnego pytania!
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:12   #5
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Wybacz ale raczej pozostaniesz rozczarowana
Twoje pytanie nie było normalne tylko żenujące... nie zadałaś sobie nawet tyle trudu by poczytać kilka wątków - inaczej wiedziałabyś o co chosi.
A tak na marginesie to jak już wszystko będziesz wiedzieć to zaczniesz próbować i na kurs się nie wybierzesz. A tu panuje zasada że najpierw kurs i elementarna wiedza a potem pomoc w razie wątpliwości i braków.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:32   #6
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Wybacz ale zadałam sobie wystarczająco trudu ,czytałam dużo na ten temat ale skoro zadaję tu pytanie oznacza to,ze jak do tej pory nie znalazłam dokładniej, jednoznacznej odp na moje pytanie !!!!!! Znajdą się na pewno chętne dziewczyny ,ktore pomogą mi! A Tobie dziekuję i mimo złości jaką masz chyba w sobie Pozdrawiam Cie !!!
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:50   #7
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Krzycz głośniej, bo za oceanem Cię jeszcze nie słychać. Jak widać słabo czytasz, skoro tak elementarnych rzeczy nie znalazłaś.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 21:59   #8
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

......no widocznie słabo czytałam z tąd też moje pytanie Nie mam zamiaru z Wami się drażnić Do jednego, niby zupełnie prostego pytania tysiące głupich komentarzy.... a zero konkretnej odpowiedzi.... a więc BEZ KOMENTARZA!!! Znajdą się z pewnością osoby,które serdeczniej udzielą mi odpowiedzi!
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:16   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Anelia, odpowiem Ci z pozycji instruktorki szkolącej juz od kilku lat. Duzo trudniej pracuje się z kursantka, która sama wynalzała swoje "genialne" metody pracy z płytki z Allegro, czy z forów internetowych (bo jest takich krok po kroku multum), niz z taka zaczynająca "od zera". I to nie mi- instruktorce jest trudniej, tylko- kursantce.
Zatem, jęzeli chcesz się nauczyc od razu dobrze- zaczekaj cierpliwie do kursu. Jezeli wolisz wyrobić sobie złe nawyki, których oduczenie się zajmie Ci duuuzo więcej czasu- ryj w necie- instrukcji jest od groma
I nie pisze tego, bo boje sie konkurencji, bądź chce byc wobec Ciebie złośliwa. Piszę szczerze, z mojej wieloletniej praktyki
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-06-13 o 22:17
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:02   #10
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

I uwierz lub nie ale na 99.9% odpowiedzi na tym forum nie otrzymasz, bo takie tu panują zasady. Chyba że zadasz pytanie sensowne gdzie dostrzeżemy choć odrobinę twojej posiadanej wiedzy. Nie trać więc czasu w oczekiwaniu i albo przekop się przez wątki albo idź na inne super słitaśne i życzliwe forum.
Ps. Złości w sobie nie mam nawet grama. Pozdrawiam!
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:24   #11
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Pytanie dotyczy ozdabiania tipsów

Kolejny watek na ten sam temat!

A prosila Bliczka,zeby nie odpowiadac,tylko zglaszac do zamkniecia?
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.