Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 17:09   #2581
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja się umówilam na czw na 16... (70 zl wizyta) wreszcie jakaś derma z prawdziwego zdarzenia... mam nadzieje,że do tego czasu pozbęde się strupków... tzn. o ile nic nie rusze to się pozbęde... a moje czolo pokryte jest miliardem malych krostek-jak przemywam micele to mam wrażenie,że tam są takie male igielki i się wbijają... dziwne
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:10   #2582
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

no i znowu wszystko wróciło..

Już miałam tak ładnie wyleczoną buzie Duaciem & Differinem (połączenie idelane wg mnie!) no i zaczęło się wyciskanie nawet najmniejszego zaskórniczka..
Z każdym podejściem robiłam coraz większą masakrę. Kilka razy do tego stopnia, że cała twarz mi puchła, robiła się sino-czerowna i musiałam brać leki "odczulające" Claritine, Wapno itp..

I jaki jest tego efekt? CAŁA twarz w malutkich grudeczkach! (Już nawet nie potrafię ocenić czy to są zaskórniki zamknięte, otwarte czy potówki..)

Nie wiem od czego tak się mogło stać..
(Tzn. wiem napewno od wyciskania ale czy coś jeszcze mogło mieć na to wpływ)..

-Od nienawna używam filtru LRP 30+ i myślałam, że to od niego, ale przecież na opakowaniu jest napisane "cera wrażliwa skłonna do zmian trądzikowych"dodatkowo zapoznałam się ze składem i nie znalazłam NIC niepokjcego.. Poza tym, wybrałam właśnie ten filtro bo derm. mi go polecała..

-Nie używam cięzkich podkładów. Co pracwda kilka razy(3?) testowałam podkład z Mac ale wątpie czy po tak krótkim czasie stosowania miałabym TAKI wysyp.

-Tonik i płyn miceralny (seria dla cery wrażliwej LRP) użwam już od kilku lat więc o raczej nie od nich..

-Puder w kamieniu (Clinique) też używałam już wcześniej..

-Jedzenie? Odżywiam się zdrowo, piję dużo wody. Ost tylko zaczełam więcej solić.

Rozumiem, że sama siebie wpędziłam w TO co mam teraz na TWARZY, tak?
Dziewczyny jak myślicie?


Byłam u derm. Powiedziała, że:
-to co mam na twarzy nie kwalifikuje się do Izoteku (ponoć za lekka postać zmian skórnych)
- zakazła mi używać produktów do cery trądzikowych zawierajacych alkohol. Powiedziała, że te produkty z LRP do cery wrażliwej są ok, tym bardziej, że po tym co ja zafundowałam swojej skórze ona wrażliwa niewątpliwie jest..
-zapisała mi BREWOKSYL w formie (uwaga!) maseczki na cała twarz cienką warstwę na 15 min. 2x dziennie, po zmyciu nawiliżyć buzie kremem.
I tak przez 3 dni pod rząd w miesiącu.
- Zindaclin 2x dziennie
- i dopiero po podgojeniu twarzy mam dołączyd do Zindalicnu Duac i ewentualnie Differin. (Czy tego nie będzie wtedy za dużo?)

-dodatkowo do połykania suplement GLAMUREN.

I co o tym myślicie?
Proszę o pomoc i sugestie
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:15   #2583
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Postaram się załączyć zdjęcia..
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:15   #2584
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

To, co masz na twarzy to niewątpliwie albo Twoja inwencja, albo ewentualnie efekt uboczny jakiegoś innego leku...Moim zdaniem jak będziesz stosować się do zaleceń lekarza to zniknie Ci ten stan, ale pamiętaj - zero wyciskania, to podstawowa zasada
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:43   #2585
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Black cat ... wiem,że nie zabrzmi to pocieszająco,ale ladnie się zalatwilaś (sama się powyciskalam w śr...) też u mnie nie jest zbyt dobrze,robią mi się nowe pryszcze,takie większe... myśle że to może być skutek śmieciowego jedzenia(przez 6 dni na wyjeździe...) chyba musze zdrowo jeść.
ale zapisz sobie to zdjęcie i patrz na nie za każdym razem gdy zapragniesz wyciskania.
ja w czw jade do dermy -babka jest starsza,ponoć dobra(wcześniej mialam kontakt z 2 dermami: jedna w ogóle nic nie mówila o filtrach... a druga stwierdzila,że nie mam trądziku)
tak na pocieszenie dodam,że teraz jest miliard różnych zabiegów i to,że teraz tak wyglądasz nie znaczy że Twoja buźka nie będzie idealna za jakiś czas. jak nie wierzysz wejdź sobie na forum o Izoteku (na biochemii) i zdjęcia przed i po... robie to w chwilach slabości.
Pozdrawiam i życze niewyciskania (Tobie,sobie i wszystkim podczytującym :P)
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:42   #2586
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Black Cat co więcej mogę dodać... przestrzegaj zaleceń dermatologa, stosuj to co zapisała i powodzenia Chwal się rezultatami
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:23   #2587
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

jestem załamana bo cos czuje ze obecny stan mojej cery to nie (głównie)efekt mojego wyciskania ale kremu LRP Anthelios 30..

od czasu gdy go używam z dnia na dzien mam wiecej GRUDEK.

juz sama nie wiem co robic ;(

ja w ogole boje sie uzywac kremów nawilazjacych bo boje sie o zapychanie


pomocy! ;(
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 23:54   #2588
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
jestem załamana bo cos czuje ze obecny stan mojej cery to nie (głównie)efekt mojego wyciskania ale kremu LRP Anthelios 30..

od czasu gdy go używam z dnia na dzien mam wiecej GRUDEK.

juz sama nie wiem co robic ;(

ja w ogole boje sie uzywac kremów nawilazjacych bo boje sie o zapychanie


pomocy! ;(
ja używam cethapil i mnie nie zapycha.także ja polecam
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 01:06   #2589
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:28
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:59   #2590
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Black Cat nie każdy krem nawilżający musi od razu zapychać.. ale skoro to zauważyłaś, to może zrezygnuj z jego uzywania na kilka dni i zobacz czy będzie poprawa??
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:21   #2591
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

przeżywam jakąś tragedie... wysyp gigant!
po prostu dawno nie mialam tak zlej cery... dobrze,że w czw do dermatologa jade,z drugiej strony boje się,że skończy się na jakiś tabletkach.
ostatnio przez dluższy czas używalam produktów z BU i Mazidel i bylo lepiej... myślalam,że już ogarnęlam swoją twarz (nie mam 15-16 lat) tylko troche więcej.. a tu psikus ;/
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 13:43   #2592
chusteczkahaftowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 208
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja też jestem na siebie maksymalnie wkurzona;/ To co się dzieje teraz z moją twarzą to masakra;/ Nawet makijaż nie pomaga, a wręcz przeciwnie, bo jeszcze bardziej uwypuklają się wszystkie strupy itp. a tych czerwonych nic a nic nie maskuje;( Jestem załamana, szczerze Wam powiem, że jakoś nie chce mi się wierzyć, że kiedykolwiek moja twarz będzie w miarę "normalna" i nie będę się przejmować , że ktoś patrzy na mój nowy wulkan na twarzy. A zauważyłyście u siebie może , że jak gdzieś idziecie, to Wam się pryszcze aktywują? Ostatnio byłam na weselu i była tam dziewczyna z przepiękną, jasną cerą, nie mogłam oderwać od niej oczu. Wszystko miała pięknie przez całe wesele, podczas gdy mi w jego trakcie uaktywniły się mega pryszcze, których przez tydzień nie mogłam się pozbyć, nie mówiąc o obecnej bliźnie
Stosowałyście maseczkę aspirynową? Ja użyłam kilka razy i nie powiem, bo trochę złagodziła moje zaczerwienienia. Aha, a kiedyś też się zachwycałam kremem z rossmana babydream, niestety już na mnie nie działa, a nawet zaczął mnie trochę zapychać Ehh załamać się idzie;(
__________________
Walka rozpoczęta na nowo
Myśl pozytywnie
chusteczkahaftowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:50   #2593
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

3 wielkie gule na czole;/ ale.. DAM RADE.
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:34   #2594
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:09
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:09   #2595
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja właśnie w okresie letnim przez te cholerne upały mam okropny dekolt i plecy. Zawsze powyskakują mi jakieś krostki
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 17:21   #2596
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
jestem załamana bo cos czuje ze obecny stan mojej cery to nie (głównie)efekt mojego wyciskania ale kremu LRP Anthelios 30..

od czasu gdy go używam z dnia na dzien mam wiecej GRUDEK.

juz sama nie wiem co robic ;(

ja w ogole boje sie uzywac kremów nawilazjacych bo boje sie o zapychanie


pomocy! ;(
jesli uwazasz ze kremy nawilazajace ci nie sluza to z nich zrezygnuj, przynajmniej do poki nie ogarniesz troche buzi ...
(ja jak powyciskam, czy mam jakies cos brzydkiego na twarzy to wogole wole juz nie paprac i niczym twarzy nie smarowac)


Ide do dermy w czw, ale mam pietra
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:16   #2597
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

fossa ja w czw również do dermy... zalączyla bym wam zdj co mam na czole-tylko tego tak normalnie nie widać- trzeba się przyjrzeć pod światlo- milion malych krostek...
niby sobie myśle,że to może od grzywki,ale mam ją od 4 lat albo i więcej a z czolem nigdy problemów nie mialam!
maseczke aspirynową lepiej odpuścić na te upaly...
ja chyba w ogóle odpuszcze sobie filtr- prawdopodobnie to on mnie zapchal -żeby nie bylo też LPR 50 +(do mieszanej...) podobnie jak Black Cat i zapoluje na Bioderme... pamiętam,że byla ok.
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:46   #2598
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
ja używam cethapil i mnie nie zapycha.także ja polecam
O! Bardzo ci dziękuje.Wlasnie (*nowa derm) poleciła mi Cetaphil do mycia i zastanawiam się nad kremem. Ah i wreszcie trafilam na jakąs konkretniejszą ktora dała mi fucidin- jako antybiotyk na tebakteryjne grudki i taki sprej na podrażnienie (*poszlam do nowej derm na konsulatcje bo brewoxylprawie wypalił mi twarz i ta nowa w ogole złapała się za głowe jak zobaczyła ze przy mojej i tak juz podraznionej skórze zostałmi przepisany brewoksyl..)

Ponadto dowiedzialam się, że już sporo osób u niej narzeka na firmę LRP, na podrażnienia po roznych kosmetykach tej firmy.

Zasugerowała mi Cetaphil , Biodermę i ew. Avene.

+ jest taki ze nie naciskam od kilku dni buzi!
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:47   #2599
BlackCatnowyprofil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Hej dziewczyny to ja BlackCat
Mam nowy profil bo ktoś wczoraj mi się wlamał na poczte, grono, facebook i po prostu dokonał jakies MASAKRY!!!!


pozdrawiam i sub!
BlackCatnowyprofil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 12:20   #2600
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mój stan cery zaczął się poprawiać Jeszcze jakiś miesiąc temu wyglądałam masakrycznie. Codziennie do pracy używałam podkładu. Na noc smarowałam twarz La Roche Effaclar A.I. Odkąd odstawiłam te kosmetyki i stosuję tylko krem nawilżający oraz puder w kamieniu wyglądam dużo lepiej.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:40   #2601
BlackCatnowyprofil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mój stan cery zaczął się poprawiać Jeszcze jakiś miesiąc temu wyglądałam masakrycznie. Codziennie do pracy używałam podkładu. Na noc smarowałam twarz La Roche Effaclar A.I. Odkąd odstawiłam te kosmetyki i stosuję tylko krem nawilżający oraz puder w kamieniu wyglądam dużo lepiej.
gratuluję!

a jakiego podkładu używałaś wcześniej gdy miałaś gorszy stan cery a jakiego teraz?
BlackCatnowyprofil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:51   #2602
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
fossa ja w czw również do dermy... zalączyla bym wam zdj co mam na czole-tylko tego tak normalnie nie widać- trzeba się przyjrzeć pod światlo- milion malych krostek...
niby sobie myśle,że to może od grzywki,ale mam ją od 4 lat albo i więcej a z czolem nigdy problemów nie mialam!
maseczke aspirynową lepiej odpuścić na te upaly...
ja chyba w ogóle odpuszcze sobie filtr- prawdopodobnie to on mnie zapchal -żeby nie bylo też LPR 50 +(do mieszanej...) podobnie jak Black Cat i zapoluje na Bioderme... pamiętam,że byla ok.
Masz zaskorniki zamk. tak samo jak ja... tylko ja mam wiecej na bokach twarzy ... zatem porownamy co nam przepisza
Dziewczyny ja chyba ze dwa lata nie bylam u dermy albo nawet 2,5 . Trzese portkami

BlackCat wspolczuje tych wlamow, masz pomysl kto mogl to zrobic i jak mu sie udalo ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:15   #2603
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mój stan cery zaczął się poprawiać Jeszcze jakiś miesiąc temu wyglądałam masakrycznie. Codziennie do pracy używałam podkładu. Na noc smarowałam twarz La Roche Effaclar A.I. Odkąd odstawiłam te kosmetyki i stosuję tylko krem nawilżający oraz puder w kamieniu wyglądam dużo lepiej.
gratuluje .
dawno mnie tu nie było ; o .
moja cera bardzo dobrze, mam nadzieje że będzie taka i po wakacjach
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:20   #2604
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BlackCatnowyprofil Pokaż wiadomość
gratuluję!

a jakiego podkładu używałaś wcześniej gdy miałaś gorszy stan cery a jakiego teraz?
Wcześniej używałam podkład Clarins Teint Eclat Mat Autofocus a teraz najzwyklejszy Manhattan Clearface w kamieniu. Borykam się z niedoskonałościami i przetłuszczającą skórą już ładnych parę lat. Zawsze stosowałam podkłady wysokopółkowe. Mimo iż według producenta nie zatykają porów oraz są oil -free uważam że nie mają dobrego wpływu zwłaszcza latem gdy są upały. Sądzę że za bardzo przesuszałam swoją cerę, za wiele kosmetyków matujących używałam i przez to moja cera jeszcze bardziej się przetłuszczała i wyskakiwało coraz więcej krostek. Uważam że dobry krem nawilżający to podstawa.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:22
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:27   #2605
BlackCatnowyprofil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
BlackCat wspolczuje tych wlamow, masz pomysl kto mogl to zrobic i jak mu sie udalo ?
podejrzewam, ale nie chce o tym pisać tutaj


fossa: ja używałam filtra LRP 30 bo podobno miał być lżejszy, ale jeden pies... Dałam jego skład na biochemię i dziewczyna mi odpisała , że skład ma ok i nie powinien zapychać..
generalnie zraziłam się do LRP i chyba zdecyduje sie na zamiane na biodermę. Ten płyn micerlany Sensibio i krem..
Już po prostu nie wiem co robić.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Wcześniej używałam podkład Clarins Teint Eclat Mat Autofocus a teraz najzwyklejszy Manhattan Clearface w kamieniu. Borykam się z niedoskonałościami i przetłuszczającą skórą już ładnych parę lat. Zawsze stosowałam podkłady wysokopółkowe. Mimo iż według producenta nie zatykają porów oraz są oil -free uważam że nie mają dobrego wpływu zwłaszcza latem gdy są upały. Sądzę że za bardzo przesuszałam swoją cerę, za wiele kosmetyków matujących używałam i przez to moja cera jeszcze bardziej się przetłuszczała i wyskakiwało coraz więcej krostek. Uważam że dobry krem nawilżający to podstawa.
ja już nie wiem na jaki podkład się przestawić.. Znalazłam podklad beztłuszczowy, lekki z BobbiBrown Natural Finish ale NIGDZIE nie ma w necie składu jego (a bedąc w douglasie nie sposob spisac wszystkich składników) używałam go dwa razy i jest fajny ale biorącpod wage to ze mam teraz wysyp po Antheliosie to nie potrafie ocenic czy BobbiBrown tez nie zapycha..

Tak czy tak musze cos używać na dzień. Wiec narazie korzystam z próbki ktorą dostałam. Mam jeszcze jakas probke Maca ale jakoś ich podklady nie wzbudzaja mojego zaufania..

Jestem tez na etapie poszukiwania kremu nawilżającego i derm kazałami wybrac cos z Biodermy (hydrabio lub sensibio) lub Avene. Wybrałam przeglądajac Wizaz Biodermę Sensibio Light i nie wiem czy dobrze zrobilam..
Polecisz mi jakis krem?

Edytowane przez BlackCatnowyprofil
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:29
BlackCatnowyprofil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:38   #2606
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BlackCatnowyprofil Pokaż wiadomość
Jestem tez na etapie poszukiwania kremu nawilżającego i derm kazałami wybrac cos z Biodermy (hydrabio lub sensibio) lub Avene. Wybrałam przeglądajac Wizaz Biodermę Sensibio Light i nie wiem czy dobrze zrobilam..
Polecisz mi jakis krem?
Moze ja odpowiem.
Moim faworytem jesli chodzi o kremy nawizajace jest Eva Natura krem intensywnie nawilazajcy z melisa (pisalam juz to setki razy)
Kosztuje 6zl. Do kupienia np. w Tesco, niech cie nie zwiedzie najnizsza polka bo krem jest rewelacyjny.
Ja po prostu, czuje jak ten krem przynosi ulge mojej zmarnowanej skorze.
Sprawdz sobie recenzje.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...2&produkt=8828

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:46
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:21   #2607
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BlackCatnowyprofil Pokaż wiadomość

ja już nie wiem na jaki podkład się przestawić.. Znalazłam podklad beztłuszczowy, lekki z BobbiBrown Natural Finish ale NIGDZIE nie ma w necie składu jego (a bedąc w douglasie nie sposob spisac wszystkich składników) używałam go dwa razy i jest fajny ale biorącpod wage to ze mam teraz wysyp po Antheliosie to nie potrafie ocenic czy BobbiBrown tez nie zapycha..

Tak czy tak musze cos używać na dzień. Wiec narazie korzystam z próbki ktorą dostałam. Mam jeszcze jakas probke Maca ale jakoś ich podklady nie wzbudzaja mojego zaufania..

Jestem tez na etapie poszukiwania kremu nawilżającego i derm kazałami wybrac cos z Biodermy (hydrabio lub sensibio) lub Avene. Wybrałam przeglądajac Wizaz Biodermę Sensibio Light i nie wiem czy dobrze zrobilam..
Polecisz mi jakis krem?
Ja też muszę stosować puder bo pracuję a nieumalowana nie wyjdę z domu. Źle się czuję. Teraz przerzuciłam się na puder w kamieniu i uważam że to był strzał w dziesiątkę. Mimo iż nie pokryje on w 100% niedoskonałości twarz wygląda naturalnie i nie świeci się już po godzinie.

Co do kremu nawilżającego to obecnie używam na noc Clinique żel nawilżający z serii 3-Step. Jestem z niego zadowolona ale powoli mi się kończy i kupiłam zachwalany przez niektóre wizażanki Humektan.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:30   #2608
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Chyba będę musiała zasilić Wasze grono

Dzisiaj obudziłam sie taka zadowolona bo nie wyskoczył mi żaden nowy ropny pryszcz

niestety mam pod skórą sporo syfu milion zaskórników najwięcej na nosie i czole i milion grudek wokól ust i nosa. Oczywiście nie zniosłam ich widoku i znowu sie nieżle powyciskałam aż boje sie co to jutro będzie.
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:25   #2609
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Fossa i jak tam?
Opowiem o swojej wizycie : ogólnie babka starsza,bardzo mila i w ogóle-przynajmniej doradzila używanie filtrów (ostatnia derm. slowem o tym nie wspomniala...) na stronie bylo napisane: cena wizyty :70 zl... ona do mnie,że mam rabat i place 30 zl :P spoko więc zapisala mi troche tego (130 zl...)
Differin na noc(pn-pt),Duac na noc (sb-nd) to na calą twarz ,punktowo Aknemycin i jakieś coś robione... do tego do lykania wit A+E,Zincas i B6...
chyba przestaje wyciskać ... szkoda tych 150 zl zmarnować,a od 4 lat o niczym nie marze tak jak o gladkiej buzi (wiem,to próżne...)
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 01:25   #2610
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja od 11 o niczym innym nie marzę ale chyba się przyłączam, od dzisiaj też nic nie ruszam, będzie ciężko, bo nie tylko od buzi muszę się trzymać z daleka, ale i od dekoltu, ramion, pleców, karku, głowy...

a na upartego to i na szyi, brzuchu i udach coś znajdę, choć to pojedyncze krostki... muszę sobie kupić rękawiczki, noszę się z tym zamiarem od dość dawna, gdzie dostać jakieś możliwie cieniutkie, żeby opuszki palców z paznokciami były zasłonięte i z naturalnego materiału?

bo po domu niby chodzę w najcieńszych jakie mam, jesiennych, ale latem poza domem raczej wyglądałabym dziwnie, a wystarczy chwila przed lustrem czy chwila nieuwagi kiedy przeczesuję palcami włosy czy odgarniam je z twarzy i jej dotknę...

i im dłużej wytrzymam, tym bardziej opuszczają mnie skrupuły i potrafię na skroniach krostek szukać, czy umiarkowaną i względnie kontrolowaną (bo czas i jednak trzeba potem wyjść i się pokazać) krzywdę w łazience przed lustrem poza domem zrobić.

ehh... no nic. mam nadzieję, że mnie zmotywujecie... aaa- tak poza tym, to witam się, bo chyba tu zabawię na dłużej.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.