Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 14:37   #2071
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Guvenchy mam 1 ale jest za jasna. El dw mialam probke 1.0 i byla ok. Chanel les beige mialam probke 20 ale tez nie bardzo mi pasowal. Jezeli to nie jest problemem to bylabym wdzieczna za probeczke. Fajnie wyglada na twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poproszę adres na pw (jeśli pw już działają). We wtorek wybieram się na pocztę to podeślę odlewkę.
EL DW 1.0 jest jaśniejsza, ale to sobie sama sprawdzisz.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:57   #2072
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Nie balabys sie tam leciec?

My wybieramy spokojne miejsca teraz wywozi mnie na wyspe gdzie miszka 80tys ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak byłam w Jerozolimie też sie nie bałam, a tam w sumie na okągło niebezpiecznie

Teraz mnie ciągnie znowu tam plus Tel Aviv, ale do TA też nie było z Itaki jak chcielismy leciec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:20   #2073
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Be_złudna nie pomyślałam o tym ale zapamiętam

Wstawiam moje łowy , tzn w sumie tylko gratisy i kolczyki, bo reszta mało pasjonująca ( majtki i skarpetki na dobicie paragonow )Załącznik 6669671

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
śliczna bielizna, uwielbiam takie staniki
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Doczłapałam do Estee i padam na twyrz, za to rozświetlacz jest cudny wzięłam też cienie w "foli" i krem rozświetlający. Z nowości skusiłam się też na nową paletkę, bo nie było pojedynczego złotego cienia z kolekcji Beckhamowej.

W Sephorze są zestawy z nowym kremem Revitalizing Supreme Plus za 169zł niestety żadna Pani nie była zainteresowana sprzedaniem mi go więc nawet nie wiem czy zniżki na niego wchodzą
No chyba u Ciebie wszystkie mi wykupili przed moimi VIPami a jeszcze 2 dni wcześniej pani zapewniała, że jest ich sporo i spokojnie dotrwają do piątku


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pięknie!


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale zostało 5 (słownie: pięć) flaszek perfum, z czego dwie chcę zbyć. Świat się wali, nie mam ochoty na nic nowego (chociaż jeszcze nie wąchałam nowej BV), mogłabym pachnieć tylko HC edt i Chanel Chance na zmianę. Jak żyć? :conf used:
coś za mało, weź coś kup lepiej
A na serio, to może zostań przy tych dwóch zapachach póki co? skoro masz czym pachnieć, to jest ok, a jak ci się coś bardzo spodoba to wtedy kupisz cieszy bardziej niż zapach na siłę


I tak ogólnie dziewczyny, gdyby któraś jeszcze chciała skorzystać z VIPów w tym tygodniu, to chętnie posłużę swoją kartą aktualnie brakuje mi 668pkt , a ja zrobię zakupy w te VIPy jeszcze za jakieś 150, więc już tylko troszkę do Golda mi brakuje
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:47   #2074
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
To jego chyba nie ma na stronie EL, albo nie umiem znaleźć
Tylko w salonach stacjonarnych
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
śliczna bielizna, uwielbiam takie staniki
No chyba u Ciebie wszystkie mi wykupili przed moimi VIPami a jeszcze 2 dni wcześniej pani zapewniała, że jest ich sporo i spokojnie dotrwają do piątku





Pięknie!



coś za mało, weź coś kup lepiej
A na serio, to może zostań przy tych dwóch zapachach póki co? skoro masz czym pachnieć, to jest ok, a jak ci się coś bardzo spodoba to wtedy kupisz cieszy bardziej niż zapach na siłę


I tak ogólnie dziewczyny, gdyby któraś jeszcze chciała skorzystać z VIPów w tym tygodniu, to chętnie posłużę swoją kartą aktualnie brakuje mi 668pkt , a ja zrobię zakupy w te VIPy jeszcze za jakieś 150, więc już tylko troszkę do Golda mi brakuje
W Katowicach byly 😋 podeslij mi swoje dane na pw to postaram się pomóc z dobiciem W sumie poza EL mialam odwykowac więc mnie proszę nie pałować
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:22   #2075
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tylko w salonach stacjonarnych

W Katowicach byly 😋 podeslij mi swoje dane na pw to postaram się pomóc z dobiciem W sumie poza EL mialam odwykowac więc mnie proszę nie pałować
Ok, to jutro się rozejrzę

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

O mam 400 postów brawo ja!

Ja nie wiem jak to jest możliwe mieć ich kilkanaście tysięcy
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:31   #2076
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam niedzielowo nadrabiam dwa dni dobrze że nie spamowałyście za dużo
Korinka, Malinum, Maarthusia gratuluję denek
Be zludna piękny kot
Liv, Rotkohl, Malinum super zakupy
Anoli super że kocie lepiej

Michalina ja miałam całe opakowanie niebieskiego supertipsa Guerlaina. Krem całkiem fajny - dobrze nawilża, pachnie lawendowo, nie powoduje niespodzianek na twarzy ale czy robi to co obiecywał producent? tzn super wypoczęta cera pomimo braku snu? nie zaobserwowałam ale może dlatego ze ja nie zarywam nocy

Xminor dopiero teraz odpisałam na Twoją wiadomość sprawdź czy doszła bo wizaż coś dziwne komunikaty mi wyrzuca

Maartusia ale cudne widoki

nadrobiłam fajnie że weekend zakupowy Wam sie udaje ja muszę kupić jakieś spodnie do pracy ale nie mam weny, pomysłu ani kasy wiec tymczasowo problem się sam rozwiązał
Ja w końcu też nabyłam teraz niebieskiego Supertipsa - dla zapachu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:18   #2077
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Poproszę adres na pw (jeśli pw już działają). We wtorek wybieram się na pocztę to podeślę odlewkę.
EL DW 1.0 jest jaśniejsza, ale to sobie sama sprawdzisz.
Dziekuje, poszlo pw w sumie oststnio kupilam podklad ale mam ochote na tego. Moze w sobote kupie na vipach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Jak byłam w Jerozolimie też sie nie bałam, a tam w sumie na okągło niebezpiecznie

Teraz mnie ciągnie znowu tam plus Tel Aviv, ale do TA też nie było z Itaki jak chcielismy leciec
Tez tam chcialam kiedys leciec ale nie zdazylam
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 17:22   #2078
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja myślę, że to jest kartonowe i do niczego się nie nadaje, skoro tam jest po jednym kosmetyku, to już w ogóle. A jakość tyg kosmetyków jest spoko dla nastolatek, mi po tych pudrowych rzeczach wysypalo na twarzy. Cienie obleca, ale nie powalają. Szkoda pieniędzy, za te 299 kupisz coś porządnego do przechowywania.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:36   #2079
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie dałabym za to 20 zl.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:42   #2080
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie wiesz co się trafi , jakie kolory
Niektóre rzeczy mają fajne, ale mimo wszystko nie przywiązałam się do niczego jakoś szczególnie, ostatecznie wszystko sprzedałam a w tej cenie masz fajniejsze szuflady

Moje zamówienie z USA już siedzi u TŻ za tydzień będzie w moich łapkach
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:50   #2081
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurcze tez mi cytowanie wywala.

Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko

Ale wykupilismy juz wyjazd na przyszly rok. W sumie do wrzesnia niedaleko����������������
Co do podkladow to tez nie cierpie jak mi nakladaja bo zawsze za duzo naloza. Kiedys tak sie zalatwilam ze dalam sobie nalozyc przed podroza. Jak dojechalam to podklad mi sie zważył i wygladalam jak ufo

Mam ochote na born this way. Mialam te gotowe probki i vanila niby jest idealna ale nie kryje dobrze i wylaza moje zaczerwienienia a light beige jest za ciemny.
Ciekawe jak duza jest roznica pomiedzy nide i light beige. Testowalyscie moze te dwa kolory?
Gdzie lecisz? Ja mysle nad Egiptem albo Chorwacja autkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Podoba mi sie ta skrzyneczka, ale bez tych kosmetykow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 17:54   #2082
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wtorek mam wolny to jak się calkiem nie rozchoruję to mogę podskoczyc tak do 15-16 do Katowic natrę się czosnkiem i zapcham cebulą

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


Aj szkoda, ze zdjec nie widzę na telefonie. Super, że wyjazd się udał u nas bylo w tym czasie zimno brrrr


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Maarthusia - dzięki miałaś cudne widoczki
annaszel - za denko
Lena_94 - na cały tydzień

Gratuluję zakupów

piękny dzień dzisiaj, zbierałam w parku kasztany i żołędzie z moim przedszkolakiem a potem byliśmy na lodach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:55   #2083
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale tyle kasy za skrzyneczke to juz wolalabym kufer EL

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:55   #2084
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurcze tez mi cytowanie wywala.

Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko

Ale wykupilismy juz wyjazd na przyszly rok. W sumie do wrzesnia niedaleko����������������
Co do podkladow to tez nie cierpie jak mi nakladaja bo zawsze za duzo naloza. Kiedys tak sie zalatwilam ze dalam sobie nalozyc przed podroza. Jak dojechalam to podklad mi sie zważył i wygladalam jak ufo

Mam ochote na born this way. Mialam te gotowe probki i vanila niby jest idealna ale nie kryje dobrze i wylaza moje zaczerwienienia a light beige jest za ciemny.
Ciekawe jak duza jest roznica pomiedzy nide i light beige. Testowalyscie moze te dwa kolory?

Ja tez sie wszystkiego boje, ale Tz twierdzi, ze zycie jest bardzo krotkie i trzeba korzystac ile sie da
Gdzie sie wybierasz za rok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:56   #2085
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja tez sie wszystkiego boje, ale Tz twierdzi, ze zycie jest bardzo krotkie i trzeba korzystac ile sie da
Gdzie sie wybierasz za rok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na la palme

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:57   #2086
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jakiej ? No co Ty?!

Poprosimy o zdjęcia z Martusią i relację, co ciekawego widziałaś, przeżyłaś i zjadłaś .


Kurczak, nie umiem tak opowiadac wole: pytanie - odpowiedz

Moze jutro cos znajde to wstawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:01   #2087
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
nie dałabym za to 20 zl.
A ja nie wzięłabym za dopłatą

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ale tyle kasy za skrzyneczke to juz wolalabym kufer EL

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie mają różne upodobania

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ładne? Toż to straszna tandeta
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:04   #2088
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dobry wieczór.

Dziewczyny, czy w S. zniknęła opcja płatności przelewem, czy rzuciło mi się na oczy?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:05   #2089
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Jakie są teraz kody do D.? Bo przydałby się taki na -20%, najlepiej na Norela
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 18:10   #2090
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
śliczna bielizna, uwielbiam takie staniki
No chyba u Ciebie wszystkie mi wykupili przed moimi VIPami a jeszcze 2 dni wcześniej pani zapewniała, że jest ich sporo i spokojnie dotrwają do piątku





Pięknie!



coś za mało, weź coś kup lepiej
A na serio, to może zostań przy tych dwóch zapachach póki co? skoro masz czym pachnieć, to jest ok, a jak ci się coś bardzo spodoba to wtedy kupisz cieszy bardziej niż zapach na siłę


I tak ogólnie dziewczyny, gdyby któraś jeszcze chciała skorzystać z VIPów w tym tygodniu, to chętnie posłużę swoją kartą aktualnie brakuje mi 668pkt , a ja zrobię zakupy w te VIPy jeszcze za jakieś 150, więc już tylko troszkę do Golda mi brakuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Na la palme

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! Extra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:14   #2091
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Jakie są teraz kody do D.?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:17   #2092
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Czesc. Nadrobilam ostatnie killadziesiat postow z weekendu 😊 ja akurat wracam z wyjazdu do rodziny
S. uraczyla mnie prezentem urodzinowym dla czarnuchow i mam sie zglosic po odbior rozy i mam mozliwosc skorzystac z punktow x 2. Kusi mnie czy by nie ulokowac kasy w karcie S. Tak aby najpozniej w styczniu dobic do golda. Musialabym wylozyc 1,5 lub 2 tys zeby miec spokojny leb. Przed swietami czy na wyprzedazy tak czy siak bedzie zakupowe szalenstwo. Ale mam na uwadze, ze jedna karte juz zgubilam i sama nie wiem co zrobic.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:17   #2093
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Nie ładne, co ładne, ale co się komu podoba.

Jeżeli ktoś lubi kosmetyki MR i element niespodzianki, to nawet ok.
Jeśli komuś zależy tylko na pudełku, no to za taką cenę, nie warto.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:17   #2094
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


Wow! Extra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cztery lata czekalismy na to bo byla w 2012 ale nie doszlo do skutku a od zeszlego roku znowu jest w ofercie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:19   #2095
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jakie są teraz kody do D.? Bo przydałby się taki na -20%, najlepiej na Norela
Teraz jest chyba 20% tylko na kosmetyki do makijażu oczu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:19   #2096
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wstawiam moje skromne dno wrzesniowe Załącznik 6670386

Pedzel kabuki z prezentu powitalnego w S. jest masakryczny wlosy jak druty szoruja buzie wywalam dziada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grtauluje denka, baardzo konkretne
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:37   #2097
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Kurczak, nie umiem tak opowiadac wole: pytanie - odpowiedz

Moze jutro cos znajde to wstawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie macie wrażenia z wycieczek, safari i co oryginalnego jedliście ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:52   #2098
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc. Nadrobilam ostatnie killadziesiat postow z weekendu 😊 ja akurat wracam z wyjazdu do rodziny
S. uraczyla mnie prezentem urodzinowym dla czarnuchow i mam sie zglosic po odbior rozy i mam mozliwosc skorzystac z punktow x 2. Kusi mnie czy by nie ulokowac kasy w karcie S. Tak aby najpozniej w styczniu dobic do golda. Musialabym wylozyc 1,5 lub 2 tys zeby miec spokojny leb. Przed swietami czy na wyprzedazy tak czy siak bedzie zakupowe szalenstwo. Ale mam na uwadze, ze jedna karte juz zgubilam i sama nie wiem co zrobic.
Bez karty też można robić zakupy podając imię i nazwisko

no a co do kart podarunkowych- chciałam zrobić ten sam deal, kupić je z punktami x2. Niestety tak pięknie to nie działa Nie chciała wejść na nie taka promocja, trzeba kupić produkty a już bym była goldem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:54   #2099
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Michalina ja miałam całe opakowanie niebieskiego supertipsa Guerlaina. Krem całkiem fajny - dobrze nawilża, pachnie lawendowo, nie powoduje niespodzianek na twarzy ale czy robi to co obiecywał producent? tzn super wypoczęta cera pomimo braku snu? nie zaobserwowałam ale może dlatego ze ja nie zarywam nocy
Dziękuję za wyczerpujący opis! Ja właśnie mam próbkę i jestem bardzo zadowolona. Trudno stwierdzić z tymi obietnicami "po zarwanej nocy", ale cera rzeczywiście wyjątkowo gładka i miękka. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy warto inwestować w całe opakowanie Szkoda tylko, że pojemność taka mała.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Czarny lad cd
Piękne widoki Zazdroszczę wyjazdu!!!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
My mówimy o zestawach z szaleństwa zakupów
Ach, myślałam, że może w S. stacjonarnie się pojawiły jakieś fajne zestawy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:06   #2100
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Bez karty też można robić zakupy podając imię i nazwisko

no a co do kart podarunkowych- chciałam zrobić ten sam deal, kupić je z punktami x2. Niestety tak pięknie to nie działa Nie chciała wejść na nie taka promocja, trzeba kupić produkty a już bym była goldem
O dziekuje za wyjasnienie, moj dylemat sie wlasnie skonczyl Ale ja piszac o zgubieniu karty, mialam na mysli karte upominkowa. Nie bylo tam duzo wiec mam nauczke aby bardziej pilnowac takich rzwczy. Ale gdybym zgubila o wartosci 500 czy 1000 to bym sie zalewala lzami chyba ze 3 dni.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.