Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 10:42   #751
LadyCroft7777
Raczkowanie
 
Avatar LadyCroft7777
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka_22 - Kurcze, powiem Ci że mnie trochę zmartwiłaś jak napisałas ze jak zamawiałas drugi raz to przyszła jakas ,,porażka'' , bo gdzies mi ta wypowiedz umknęła i tego niestety nie czytałam Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekac Byłabym wdzieczna gdybys ale opisała co było z nimi nie tak? Czym sie rózniły od tych pierwszych...
I daj jeszcze prosze znać jakie zamówiłaś od rapunzelofsweden
Pozdrawiam.
__________________
[/COLOR][/FONT]Angelina Jolie
[/FONT][/COLOR]
LadyCroft7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:48   #752
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ona1960 henna jest ziołowa i nie powinna szkodzić włosom więc śmiało próbuj na poczatku włosy sa sianowate ale po następnym i następnym myciu i przy dobrych odżywkach no po prostu są mega ^^

Clipy nie załapały dokładnie włosek po włosku ale to moja wina ^^ nie przyłożyłam się na szczęście dużo się przyciemniły a kolorek dalej się utlenia jutro zdam relacje aaa i są w moim przekonaniu bardziej błyszczące ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 12:07   #753
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

LadyCroft7777 asiulka z tego co pamiętam dostała włoski baaardzo cienkie... Ja z kolei też zamawiałąm na jakość nie narzekam ale dostałam 8 cm krótsze niż miały być ;p Ale moze Ty dostaniesz lepsze Kto wie

angeells a jaką dokładnie używasz hennę?;> bo nie chce kupić jakiegoś badziewia tak jak ostatnio ze wyszły mi rudozielone włosy i niczym nie szło się tego pozbyć ;D
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 12:58   #754
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny pomózcie!
Skorzystam z Waszego doświadczenia i wiedzy w temacie clipów.
Które polecacie bardziej camerony ? czy remy?
Macie jakiś zaufanych sprzedawców??? (na allegro, czy sklep?)Nie chce sie rozczarować i zobaczyc w paczce tasiemeczke z lichymi włoskami....
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:25   #755
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ona1960 ^^ ja kupiłam w tureckim sklepie ^^ http://dubaifood.istore.pl/pl/czarna...ralna-naz.html tutaj można zamówić 500g wystarczyło mi na całą głowę i na clipy teraz biegne w poniedziałek po nowe opakowanie ^^ kochana włosy będą przez pierwsze dni niebieskie ale później ładnie się wypłukuje polecam !
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:52   #756
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...951270111.html

Co myślicie o tych? miał ktos z nimi do czynienia?
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:10   #757
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...951270111.html

Co myślicie o tych? miał ktos z nimi do czynienia?
Nie kupiłam ich osobiście ale słyszałam same negatywne opinie.. Ponoć włosy są tak cienkie ze wstyd w nich wyjść ;p

Tak poza tym włosy remy to nie firma tylko taka struktura włosa, dzieki której sie nie plączą, bo łuski włosa są skierowane w jedna stronę Większosć włosów jak nie wszytskie obecnie sprzedawane są remy

Ja z doświadczenia mogę polecić Ci ta firmę: www.doczepiane.pl tylko ze ja zamawiałam od nich na allegro. I jestem bardzo zadowolona Co do cameronów kiedyś były super, ale ostatnio sie pogorszyło. Jedna z wizażanek je niedawno zamówiła więc mozesz poczekac na jej opinię xLADYx zamawiała z longhair bodajże i też jest bardzo zadowolona

angeells no to chyba sie skuszę ;p w takim razie pierwsze kilka dni z domu wychodzę tylko w czapce ;D Ale czego sie nie robi dla pięknych, zdrowych włosków

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2011-12-04 o 15:11
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 16:35   #758
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ona1960 ^^ tylko do drugiego mycia jest to dosyć kłopotliwe ^^ później to już z górki ^^ clipy się ładnie utleniają są mięciutkie mniej odstają bardziej błyszczą muszę je jeszcze podciąć bardziej dopinałam je dzisiaj ale stwierdziłam że moje muszą jeszcze podrąsnąć bo robi się nie ładna kopułka a poza tym ^^ moje clipy wyprzedziły mnie z odcieniem ^^ jak nie urok to sraczka teraz są ciemniejsze na szczęście swoje pohennuje to kolor się wyrówna albo clipy umyje i troszkę się spiorą jutro wstawie fotki bo dzisiaj już mi się piekielnie nie chce :P powiem wam tak rapki muszą używać piekielnie badziewnych farb i są strasznie wyszuszone bo na prawdę po tej hennie są mięciutkie i nie do poznania ^^ ale przesadziłam trochę z jedwabiem i je troszkę obciążyłam no ale tak czy siak lepiej dla nich jeśli rapunzele nie poprawią jakości włosów a raczej nie zaczną wszywać w taśmę jednakowej długości włosów to nie wróżę im świetlanej przyszłości
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:03   #759
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Zrobiłam te pare fotek bo zapomniałam że jutro robotnicy rzychodza i nie będzie kiedy ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imageff.jpg (109,4 KB, 108 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:05   #760
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

jak pewnie widzicie po hennie włoski zbiegają się z innymi a te przed henna kompletnie odstają aaa i musze zaznaczyć że te po hennie nie błyszczą tak mocno bo jest w nich jeszcze sporo henny takze po każdym następnym myciu będą jeszcze cudowniejsze ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:09   #761
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Nie kupiłam ich osobiście ale słyszałam same negatywne opinie.. Ponoć włosy są tak cienkie ze wstyd w nich wyjść ;p

Tak poza tym włosy remy to nie firma tylko taka struktura włosa, dzieki której sie nie plączą, bo łuski włosa są skierowane w jedna stronę Większosć włosów jak nie wszytskie obecnie sprzedawane są remy

Ja z doświadczenia mogę polecić Ci ta firmę: www.doczepiane.pl tylko ze ja zamawiałam od nich na allegro. I jestem bardzo zadowolona Co do cameronów kiedyś były super, ale ostatnio sie pogorszyło. Jedna z wizażanek je niedawno zamówiła więc mozesz poczekac na jej opinię xLADYx zamawiała z longhair bodajże i też jest bardzo zadowolona

angeells no to chyba sie skuszę ;p w takim razie pierwsze kilka dni z domu wychodzę tylko w czapce ;D Ale czego sie nie robi dla pięknych, zdrowych włosków
z LongHair i jestem bardzo zadowolona
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 18:07   #762
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyCroft7777 Pokaż wiadomość
Asiulka_22 - Kurcze, powiem Ci że mnie trochę zmartwiłaś jak napisałas ze jak zamawiałas drugi raz to przyszła jakas ,,porażka'' , bo gdzies mi ta wypowiedz umknęła i tniestety nie czytałam Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekac Byłabym wdzieczna gdybys ale opisała co było z nimi nie tak? Czym sie rózniły od tych pierwszych...
I daj jeszcze prosze znać jakie zamówiłaś od rapunzelofsweden
Pozdrawiam.
Witaj, o tych wloskach jesl chcesz poczytac cco bylo nie tak, t musisz sie cofnac doo czwartejczesci watku, strona 129. Wklejalam nawet zdjeci a tak wiec zapraszam
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:36   #763
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...951270111.html

Co myślicie o tych? miał ktos z nimi do czynienia?
Ja miałam i nie polecam - jedyny plus to dobre spinki
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:53   #764
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja miałam i nie polecam - jedyny plus to dobre spinki
również je miałam i nie polecam..na początku ładne a potem wielki kołtun
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:01   #765
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

http://www.rapunzelofsweden.pl/julka...nder-1.0.348.8

Widziałyście? Czaje się kiedy w promocji będą clipy.
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:36   #766
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

honey6678 jeśli chcesz zamawiać u nich to koniecznie im napisz że miałaś styczność z opiniami że włoski sterczą i nie są jednakowej długości tak żeby uwzględnili to wysyłając clipy do ciebie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 14:09   #767
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

cos nam się wątek zastał gdzie się dziewczyny podziałyście?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:41   #768
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Talking Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ja się nie odzywam, ale ciągle na bieżąco czytam

Troszkę mało czasu ostatnio na cokolwiek

Ale jedno muszę powiedzieć - Gosiu henna super wyszła , taki chłodny kolrek zawsze staram się osiągnąc farbą, lecz za każdym razem mimo, że na początku jest zimny to wypłukuje się z lekkim prześwitem miedzi
Powiem szczerze zachęciłaś i mnie by kiedyś jej spróbować, jednak problem jest taki, że nie wiem czy mi się za niedługo nie odwidzi ciemny i nie zacznę powracać do naturalnego...no i tu będzie problem, ponieważ na hennowane wcześniej włosy podobno nie można nakładać ani farby ani rozjaśniacza (chyba, że mam złe źródło informacji?) do tego obawa, że coś pójdzie nie tak..wiesz zielone czy coś. Także niestety ale chyba się wstrzymam, chociaż nie powiem - tak Ci zazdroszczę koloru i tego odżywienia....aaaaaah

A tak z innej beczki - obecnie drążę zasoby internetowe w poszukiwaniu lokówki idealnej...i dalej nie wiem jaka średnica 25, 32 mm i jaka firma...także poszukuję nadal w wolnej chwili (skanuję zbiorczy lokówkowy), by te klipy jakoś sensownie podkręcić, ale tam dziewczynom ciężko się określić jaka średnica do jakich loków... Za parę dni spróbuję tym moim starym 19mm clatronic'iem - w końcu! Jak się uda wrzucę jakąś fotencję jak się klipy sprawowały podczas zabiegu

Buziaki Kochane
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 17:12   #769
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kasia_zla ^^ dziękuje kochana za komplementy tez się bałam ale ja innego wyjścia nie miałam i powiem Ci że dzisiaj kupiłam kolejną pakę henny i jutro może znowu będę farbować włosy są o niebo lepsze nie ma czego się obawiać tylko trzeba mieć 2 dni wolne od szkoły czy pracy teraz zima tym lepiej na miasto wyjdziesz w czapce i po problemie a efekt jest piorunujący z tego co wiem po hennie jak się rozjaśnia to jest rudy albo błękitny ^^ ja nie zamierzam póki co wracać do naturalnego koloru więc wiesz ^^

a lokówką też się interesuje, jaka by była do clipów odpowiednia bo to chyba jedyna opcja żebym mogła nosić clipy niestety strasznie widać przejście więc jeśli loki tego nie zniwelują to musze poczekać na dodatkowe 6cm moich naturalnych kłaczków
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 18:33   #770
LadyCroft7777
Raczkowanie
 
Avatar LadyCroft7777
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A ja w końcu dziewczyny zamówiłam jeden komplet włosów z rapunzelofsweden i jeden komplet Cameronek Teraz czekam aż włoski przyjdą... Potem zdam relacje i powklejam fotki.
__________________
[/COLOR][/FONT]Angelina Jolie
[/FONT][/COLOR]
LadyCroft7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:06   #771
brunettte
Przyczajenie
 
Avatar brunettte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: B
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej Mam pytanie planuje kupić sobie włosy syntetyczne ze strony Cameron Hair wiem, że może takie włosy to żadna rewelacja ale chciałabym po prostu spróbować jak takie włoski prezentowałby się na mojej głowie. Kupowałyście kiedyś włosy syntetyczne z tej strony ? Czy bardzo odbiegają od prawdziwych ? Czy się świecą i jak o nie dbać aby szybko się nie poplątały? Liczę na odp
brunettte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:09   #772
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brunettte Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie planuje kupić sobie włosy syntetyczne ze strony Cameron Hair wiem, że może takie włosy to żadna rewelacja ale chciałabym po prostu spróbować jak takie włoski prezentowałby się na mojej głowie. Kupowałyście kiedyś włosy syntetyczne z tej strony ? Czy bardzo odbiegają od prawdziwych ? Czy się świecą i jak o nie dbać aby szybko się nie poplątały? Liczę na odp
Syntetyków od cameron hair nie miałam Ale miałam od victorii i były naprawdę boskie ( jak na syntetyki ;p) Więc mogę Ci je smiało polecić
Ale nie lepiej troszkę dołożyć i mieć naturalne?;> To zupełnie co innego.. Nieporównywalna jakość
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:42   #773
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

brunettte kochana wszystkie na tym wątku będziemy polecać Ci naturalne może kosztują troszkę więcej ale ich żywotność jest dłuższa są mięciutkie i lepiej zgrywają się z naszymi własnymi a syntetyki dobrze wyglądają chyba tylko u dziewczyn które mają swoje bardzo zadbane włosy czyli błyszczące i gładziutkie ja też radzę Ci abyś kupiła naturalsy ^^ ja miałam takie same wątpliwości 2 lata temu i dziewczyny na innym forum przekonywały mnie żebym dołożyła i kupiła naturalne, nie zawiodłam się dałam 150zł za naturalne z long hair byłam mega zadowolona
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:43   #774
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
honey6678 jeśli chcesz zamawiać u nich to koniecznie im napisz że miałaś styczność z opiniami że włoski sterczą i nie są jednakowej długości tak żeby uwzględnili to wysyłając clipy do ciebie
Przeczytałam zaległy poprzedni wątek i ten i widziałam fotki W Blondzie, zawsze po jakimś czasie włosy się kruszyły i było dużo takich ;( Dziwne, że tu w brązie jest ich tak dużo. Dają je moim zdaniem specjalnie, żeby zagęścić wagowo włosy.

Ja się zdecydowałam na rapunzele, ponieważ u nich jedynie widzę balejaż 27/613.
http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...osow-na-tasmie

Mam włosy kolor 60, ale chce do takich przyciemnić


Cytat:
Napisane przez brunettte Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie planuje kupić sobie włosy syntetyczne ze strony Cameron Hair wiem, że może takie włosy to żadna rewelacja ale chciałabym po prostu spróbować jak takie włoski prezentowałby się na mojej głowie. Kupowałyście kiedyś włosy syntetyczne z tej strony ? Czy bardzo odbiegają od prawdziwych ? Czy się świecą i jak o nie dbać aby szybko się nie poplątały? Liczę na odp
Moja koleżanka miała od nich, kolor biały, końcówki szybko zrobiły się sianowate i do podcięcia, ale włosy ogólnie ok
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:42   #775
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyCroft7777 Pokaż wiadomość
A ja w końcu dziewczyny zamówiłam jeden komplet włosów z rapunzelofsweden i jeden komplet Cameronek Teraz czekam aż włoski przyjdą... Potem zdam relacje i powklejam fotki.
czekamy na fotorelacje [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez brunettte Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie planuje kupić sobie włosy syntetyczne ze strony Cameron Hair wiem, że może takie włosy to żadna rewelacja ale chciałabym po prostu spróbować jak takie włoski prezentowałby się na mojej głowie. Kupowałyście kiedyś włosy syntetyczne z tej strony ? Czy bardzo odbiegają od prawdziwych ? Czy się świecą i jak o nie dbać aby szybko się nie poplątały? Liczę na odp
cameronów nie ale od victorii sprawowały się całkiem dobrze i gęste więc mogę polecić je
chociaż wiadomo lepiej dorzucić i zainwestować w naturalne - różnica mega na plus
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 22:16   #776
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A kojarzycie żeby któraś z dziewczyn miała camerony czwóreczkę ? Widziałam tylko jedne zdjęcia na blogu ale bardzo małe
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 07:31   #777
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyCroft7777 Pokaż wiadomość
A ja w końcu dziewczyny zamówiłam jeden komplet włosów z rapunzelofsweden i jeden komplet Cameronek Teraz czekam aż włoski przyjdą... Potem zdam relacje i powklejam fotki.
no to będziemy miały takie same włsoki/ tez mam camerony, ale "stare" i rapunzele,
koniecznie zrob zdjecia cameronów, bo jestem ciekawa jakie ci przyjda, oby tylko nie rzadkie jak te które ja zamówiłam ostatnio, wstaw fotki

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez brunettte Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie planuje kupić sobie włosy syntetyczne ze strony Cameron Hair wiem, że może takie włosy to żadna rewelacja ale chciałabym po prostu spróbować jak takie włoski prezentowałby się na mojej głowie. Kupowałyście kiedyś włosy syntetyczne z tej strony ? Czy bardzo odbiegają od prawdziwych ? Czy się świecą i jak o nie dbać aby szybko się nie poplątały? Liczę na odp
ja osobiscie jeste tylko za naturalnymi, ale równiez ponoc synettyki / ale te lepszeja jakosci/ moga ci posłuzyc. ja widziałama syntetyki camaeronuy" na żywo", jeszcze jak kupowała swoje w ich sklepie>>> wrażenie moje nastepujae: twarde, grube, sztucznie swiecace, ogólnie lipa

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
cos nam się wątek zastał gdzie się dziewczyny podziałyście?
u mnie tez czsau mało:/. od soboty intensywnie na siłke chodze, hehe do lata musze soie pozbyc 10 kg,
i dziwne jest to ze nawet mnie mięsnie nie bolą
ale na wątek staram sie zagladac codziennie

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...951270111.html

Co myślicie o tych? miał ktos z nimi do czynienia?
miałam, i nie polecam, chyba ze chcesz kuupic włoski tylkom ze wzgledu na spinki , bo sa super. a same w włosy???>>>>
wypadaja z taśmy, rzadkie, cienkie, jakoś podczas uzytkowania sie skracaja. nawet wklejałam raz zdjecie jakie przerzedzone, koncówki, zby uzyskać pozadany efekt mysle ze musiałabyc zamówić z 4 komplety
ja jestem NA NIE

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała od nich, kolor biały, końcówki szybko zrobiły się sianowate i do podcięcia, ale włosy ogólnie ok
I W TAKICH CHODZIŁA??? białych?


---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
brunettte kochana wszystkie na tym wątku będziemy polecać Ci naturalne może kosztują troszkę więcej ale ich żywotność jest dłuższa są mięciutkie i lepiej zgrywają się z naszymi własnymi
prawda, prawda
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:05   #778
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka_22 miałyśmy fascynacje białymi włosami
Heh jak sobie przypomnę, oczywiście spalone na solarium i te włosy, kolor 101, to były czasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (13,9 KB, 54 załadowań)
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:11   #779
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Post Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

brunettte ja również jak niektóre moje poprzedniczki miałam syntetyki od Victorii - wypowiadałam się o nich wcześniej tutaj. Ogólnie jak na syntetyki są dość fajne - baaaardzo gęste (szkoda, że naturalnych takich nie robią), ale też jak to syntetyk świecące i takie sztuczne w dotyku, dźwięku (jak się sypały albo jak się je rozczesywało)...no ale wiadomo syntetyk. Po czasie...ech...
Jeśli bardzo chcesz syntetyki to te od Victorii mogę polecić natomiast jak cała reszta będę zachęcać do naturalnych - jak większości z nas bankowo i Tobie pewnie Clipy przypadną do gustu Warto dołożyć, poważnie! Też na początku kupiłam na próbę, ale co z tego jak i tak w końcu zainwestowałam w naturalne Ja wcześniej nie miałam żadnej styczności z naturalnymi clipami, więc nie miałam porównania, kupiłam 'w ślepo' za radą dziewczyn, ale tylko je wyjłam a jak założyłam....no nic nawet na głowie nie czułam/nie czuję (syntetyki było czuć, ciążyły i w ogóle jakoś tak dziwnie, jak z czapką na głowie )

Podsumowując - jeśli masz ograniczenia finansowe i tak bardzo, bardzo ciężko coś uciułać by dołożyć - to już trudno, no musi być ten syntetyk. Ale jeśli masz zamiar na dłużej uatrakcyjnić swoje włosy już teraz i je nosić jeśli będą wygodne i możesz ewentualnie coś dołożyć - naturalne. Szkoda stracić kasę by ponosić miesiąc, się do nich przekonać i wtedy dodatkowo pieniążki zas wyrzucić, a syntetyki za jakąś tam kwotę będą sobie leżeć i pewnie i tak nic z nimi nie zrobisz...
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:19   #780
brunettte
Przyczajenie
 
Avatar brunettte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: B
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez brunettte
Czas edycji: 2011-12-08 o 16:16
brunettte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.