Perfumy dla potwora? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 14:38   #211
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Perfumy dla potwora?

Jest odpowiedź Bertranda:

http://www.cafleurebon.com/duchaufou...-and-unedited/

Tu zamieściłam tłumaczenie:

http://www.sabbathofsenses.com/2012/...ufoura-na.html
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:13   #212
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Wyborem dla nich było porzucenie zawodu , a rozmawiamy o wyborze w ramach wykonywania zawodu , bez konieczności porzucania go . Oni , jeżeli chcieli śpiewać , musieli występować na określonych imprezach , inaczej nie mogliby śpiewać w ogóle ..
Jakos nie widzialam Jacka Kaczmarskiego w Zielonej Gorze czy Kolobrzegu na scenie

Przpszm

Edytowane przez nekot
Czas edycji: 2012-10-30 o 15:48
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:51   #213
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Czyli mamy odpowiedź . Ja wierzę, że mógł po prostu nie wiedzieć z kim ma doczynienia, jest artystą żyjącym w swoim własnym świecie, nie musi interesować się polityką zagraniczną, mało kto z nas też wiedział o Karimowie, trzeba przyznać . Mnie też nazwa "Guli" nic nie mówi więc nie dziwię się.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:04   #214
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Jakos nie widzialam Jacka Kaczmarskiego w Zielonej Gorze czy Kolobrzegu na scenie

Przpszm
Za to śpiewał w Opolu i na festiwalach studenckich za Gierka


Tłumaczenie pana D. dość mętne , ale z drugiej strony biorąc pod uwagę przeciętną świadomość przeciętnego Francuza
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2012-10-30 o 21:05
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:04   #215
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Czyli mamy odpowiedź . Ja wierzę, że mógł po prostu nie wiedzieć z kim ma doczynienia, jest artystą żyjącym w swoim własnym świecie, nie musi interesować się polityką zagraniczną, mało kto z nas też wiedział o Karimowie, trzeba przyznać . Mnie też nazwa "Guli" nic nie mówi więc nie dziwię się.
W sumie wątek nie miał był o Duchaufourze, tylko naszych wyborach, ale nie sposób nie zastanawiać się.
On w liście podkreśla rolę pieniędzy. Myślę, ze to pewnie było tak, że ktoś postronny (czyli nie sama Guli) zaproponował mu kontrakt za jakąś kosmiczną kwotę "dla klienta". Bertrand zgodził się pewnie entuzjastycznie, bo przecież w dostawaniu dużej kasy za pracę, którą się wykonuje świetnie nie ma niczego złego.
Kiedy doszło do finalizacji umowy, pewnie i doczytał któż zacz, ale w tej sytuacji po pierwsze głupio było mu się wycofać, skoro już się wstępnie zgodził (a może i się bał, ze się robber baron wystawiona do wiatru wkurzy), a po drugie w takiej sytuacji, kiedy kwotę już sobie w głowie "zaksięgowałeś" rozpatrujesz rezygnację jak utratę tej kasy i psychologicznie jest jeszcze trudniej odmówić. Ja myślę, ze Guli to świetnie zaplanowała - może i jest nieludzko bezwzględna, ale głupia nie jest z całą pewnością.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:38   #216
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W sumie wątek nie miał był o Duchaufourze, tylko naszych wyborach, ale nie sposób nie zastanawiać się.
On w liście podkreśla rolę pieniędzy. Myślę, ze to pewnie było tak, że ktoś postronny (czyli nie sama Guli) zaproponował mu kontrakt za jakąś kosmiczną kwotę "dla klienta". Bertrand zgodził się pewnie entuzjastycznie, bo przecież w dostawaniu dużej kasy za pracę, którą się wykonuje świetnie nie ma niczego złego.
Kiedy doszło do finalizacji umowy, pewnie i doczytał któż zacz, ale w tej sytuacji po pierwsze głupio było mu się wycofać, skoro już się wstępnie zgodził (a może i się bał, ze się robber baron wystawiona do wiatru wkurzy), a po drugie w takiej sytuacji, kiedy kwotę już sobie w głowie "zaksięgowałeś" rozpatrujesz rezygnację jak utratę tej kasy i psychologicznie jest jeszcze trudniej odmówić. Ja myślę, ze Guli to świetnie zaplanowała - może i jest nieludzko bezwzględna, ale głupia nie jest z całą pewnością.
ooo , jedno z drugim u tego typu ludzi łączy się bezwzględnie - głupi nie osiągnie takiej pozycji
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:51   #217
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dla potwora?

Odkopuje watek, w ktorym wypowiedzialam sie niepochlebnie o Duchaufourze iz adeklarowalam, ze nie kupilabym nic jego autorstwa. A teraz wchodze na strone Quality, a tam nowe zapachy nieznanej mi firmy Historiae - fiolek, roza, ach... same cuda, ktore bym bardzo chciala poznac. A ponizej infromacja o nosie - zgadnijcie kto tym nosem jest No i teraz zastanawiam sie - niuchac czy nie niuchac?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 15:56   #218
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Odkopuje watek, w ktorym wypowiedzialam sie niepochlebnie o Duchaufourze iz adeklarowalam, ze nie kupilabym nic jego autorstwa. A teraz wchodze na strone Quality, a tam nowe zapachy nieznanej mi firmy Historiae - fiolek, roza, ach... same cuda, ktore bym bardzo chciala poznac. A ponizej infromacja o nosie - zgadnijcie kto tym nosem jest No i teraz zastanawiam sie - niuchac czy nie niuchac?
Nie wiem. Po prostu nie wiem, Ropuszko. Myślę, że przed poznaniem nie ma się co bronić. Chociażby po to, by wiedzieć, co tracimy...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:47   #219
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem. Po prostu nie wiem, Ropuszko. Myślę, że przed poznaniem nie ma się co bronić. Chociażby po to, by wiedzieć, co tracimy...
Poznac poznam. A co bedzie dalej - zobaczymy. Ceny niewysokie jak na nisze, wiec pokusa jest Opisy sa tak zachecajace, no i ten fiolek... napisze jesli kupie ktorys z zapachow, ale zakup ow nastapi jesli to bedzie cos, czemu nie zdolam sie oprzec, cos, co owladnie mna calkowicie
Co do listu Duchafoura to bardzo on dyplomatyczny, ale i ja nie wierze w jego slowa. Pewnie chcial zarobic, nie zastanowil sie dobrze nad tym dla kogo bedzie pracowal i sadzil chyba, ze sprawa nie zostanie tak naglosniona... Teraz pewnie troche zaluje
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 12:04   #220
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Poznac poznam. A co bedzie dalej - zobaczymy. Ceny niewysokie jak na nisze, wiec pokusa jest Opisy sa tak zachecajace, no i ten fiolek... napisze jesli kupie ktorys z zapachow, ale zakup ow nastapi jesli to bedzie cos, czemu nie zdolam sie oprzec, cos, co owladnie mna calkowicie
Co do listu Duchafoura to bardzo on dyplomatyczny, ale i ja nie wierze w jego slowa. Pewnie chcial zarobic, nie zastanowil sie dobrze nad tym dla kogo bedzie pracowal i sadzil chyba, ze sprawa nie zostanie tak naglosniona... Teraz pewnie troche zaluje
Akurat fiołka chyba nie Duchafour ukręcił, przynajmniej według opisu na stronie quality
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:50   #221
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Akurat fiołka chyba nie Duchafour ukręcił, przynajmniej według opisu na stronie quality
No chyba faktycznie nie, bo jest doprecyzowane, cyt. "Nos: Constanta Michauxa (woda toaletowa), Bertrand Duchaufour (zapachy do domu)" :d
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 09:26   #222
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Czyli mamy odpowiedź . Ja wierzę, że mógł po prostu nie wiedzieć z kim ma doczynienia, jest artystą żyjącym w swoim własnym świecie, nie musi interesować się polityką zagraniczną, mało kto z nas też wiedział o Karimowie, trzeba przyznać . Mnie też nazwa "Guli" nic nie mówi więc nie dziwię się.
Zgadzam się. Ja też się nie dziwię i wierzę, że mógł doczytać dopiero po fakcie, jak się z Internetu dowiedział o swoich stosunkach z uzbeckim reżimem.

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Tłumaczenie pana D. dość mętne , ale z drugiej strony biorąc pod uwagę przeciętną świadomość przeciętnego Francuza
Nie tylko Francuza. Wcześniej, w wątku, któraś z Dziewczyn pisała, że tak naprawdę Uzbekistan z niczym się jej nie kojarzy... Mi też nie, nawet nie jestem w stanie dokładnie usytuować go geograficznie, nie mówiąc już o sytuacji politycznej albo jakiejś tam "Guli"... I wcale nie uważam się z tego powodu za niedokształconą. Nie sposób wiedzieć wszystko.

---
Ach, i oczywiście nie mam zamiaru dla zasady bojkotować Duchaufoura ani żadnych z jego perfum.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:18   #223
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Perfumy dla potwora?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Czy kupilibyście perfumy stworzone dla dyktatora, mafioso, przywódcy sekty? Albo dla córki/żony takiego człowieka?
Nie
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:02   #224
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Perfumy dla potwora?

Natrafiłam na taki artykuł/post na temat Coco Chanel. Może ktoś zechce rzucić okiem http://jezebel.com/5960561/coco-chan...emitic-cartoon
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.