fryzjer w Sosnowcu- polecam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 18:23   #1
titina*
Przyczajenie
 
Avatar titina*
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: centrum dowodzenia ;)
Wiadomości: 12

fryzjer w Sosnowcu- polecam


O ile dobrze kojarze nazywa sie Biss. To fryzjer na Łąkach na zagorzu. Fajnie obcinaja i farbują . Nie znam osoby ktora bylaby niezadowolona. Ceny sa dosc wysokie, ale coz zawsze dadza jakas odzywke maseczke i potem wlosy sa takie przyjemne w dotyku. Uloża jakos no i przede wszytskim fryzjerki sa bardzo mile
__________________
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja
titina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:53   #2
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: fryzjer w Sosnowcu- polecam

ja polecam fryzjera na Niwce, w salonie, gdzie jest również solarium (prawie na prost Alberta), ul Wojska Polskiego. Jednak polecam tylko panią Agnieszkę! strzyże rewelacyjnie, a cena to 15 zł lub 20 zł (z ułożeniem). Polecam szczególnie osobom z kręconymi włoskami, bo kobieta dobrze wie, jak takie włosy się zachowują i zawsze doradzi coś dobrego.
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:04   #3
redhoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer w Sosnowcu- polecam

Ja co do Lovely Look w Auchan mam mieszane uczucia... Trafiłam najpierw na bardzo miłą praktykantkę, która namówiła mnie na kurację wzmacniającą (polecam) delikatnie potraktowała mnie przymyciu głowy, prowadziła rozmowę itp. Później przejęła mnie chyba Pani Dorota wytarmosiła mnie przy wycieraniu i rozczesywaniu włosów., wyglądała na trochę zdenerwowaną że zabieram jej czas(ale może miała akurat zły dzień więc nie chce psuć jej opinii jednym postem)... Ogólnie ze strzyżenia jestem bardzo zadowolona chociaż fryzurka wyglądała zupełnie inaczej niż na zdjęciu które ze sobą przyniosłam.
redhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.