Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 11:45   #31
aga7604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

czesc dziewczyny,
ja tez kupilam ten specyfik przez pierwsze 4 dni bylo ok jesc mi sie nie chcialo i widzialam po ubraniach, ze sa luzniejsze ale zapomnialam wziasc tych tabletek przez 2 dni i ponownie jak zaczelam je brac to nic nie widac. jem jak jadlam a najgorsze jest to ze czesciej czuje laknienie wiec watpie w cudowne dzialanie tych tabletek.ostatni posilek staram sie jesc max do godziny 19 i po jedzeniu lykalam tabletke, doszlo do takiej sytuacji ze potrafie sie w nocy obudzic glodna...
aga7604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:32   #32
iga68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

[quote=joanna3110;11824763]To znowu ja stosuję to trzeci dzień narazie waga się nie zmieniła może mam mniejszy apetyt na słodyczę, najgorsze jest to że te tabletki mi się niemiło odbijają. Zapytam czy stosujecie jakieś diety do tego czy normalnie się odżywiacie jak do tej pory[/qu

Edytowane przez iga68
Czas edycji: 2009-04-16 o 07:50
iga68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:46   #33
jadzkaaa
Przyczajenie
 
Avatar jadzkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

hej dziewczyny! ja od dzis znow biore! zrobilam sobie przerwe na tydzien bo bralam antybiotyki. ale wczoraj byla moja przyjaciolka powiedziala ze widac ze schudlam!!!! HURA!!!! tylkko przy duzej tuszy to wiadomka ze szybciej widac spadek wagi. na wadze mam 4 kg mniej, tylko ze teraz byly swieta i znow sobie pozwolilam na ciacho tu ciacho tam... ale od dzis rygor!!! zero slodyczy!!!! mam nadzieje ze ten cudny lek za 89 zlote mi w tym pomoze!!!! a i kupilam sobei skakanke)))))a jak wam idzie???
jadzkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:22   #34
princess eM:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez jadzkaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! ja od dzis znow biore! zrobilam sobie przerwe na tydzien bo bralam antybiotyki. ale wczoraj byla moja przyjaciolka powiedziala ze widac ze schudlam!!!! HURA!!!! tylkko przy duzej tuszy to wiadomka ze szybciej widac spadek wagi. na wadze mam 4 kg mniej, tylko ze teraz byly swieta i znow sobie pozwolilam na ciacho tu ciacho tam... ale od dzis rygor!!! zero slodyczy!!!! mam nadzieje ze ten cudny lek za 89 zlote mi w tym pomoze!!!! a i kupilam sobei skakanke)))))a jak wam idzie???

Hej Jadzkaaa właśnie przed chwilą zamówiłam ten caly New generation. Jestem zdesperowana, lato za pasem i chcialabym schudnac. Mam nadzieje, ze Twoje wyniki odchudzania beda coraz lepsze, a efekty bardziej widoczne Mam nadzieje, ze na mnie tez zadziala Bardzo bym chciala powinno przyjsc do 3 dni roboczych, promocyjne 89 zł. Ja cwiczylam i katowalam sie wiele razy brzuzkami, mam sklonnosc do tycia zwlaszcza na brzuchu i na biodrach, wygladm jak gruszka. Kazda dieta zaczynala sie tym ze chudlam z piersi , po prostu malaly mi piersi, troche z twarzy wlasciwie gorne partie ciala. Czy Ty efekty pierwsze zauwazylas na brzuchu? Pozdrawiam Meg
princess eM:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:45   #35
AgaS88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Hej dziewczyny dajcie znac jak to z tym specyfikiem jet chcialam tez kupic i zaczac brac ale ile razy trzeba to brac najlepiej by miec efekt prosze naiszcie cos<prosi>
AgaS88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:14   #36
princess eM:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez AgaS88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dajcie znac jak to z tym specyfikiem jet chcialam tez kupic i zaczac brac ale ile razy trzeba to brac najlepiej by miec efekt prosze naiszcie cos<prosi>
Czesc Aga Powinnam dostac do piatku opakowanie, jak tylko otworze to zjem tabletke A tak powaznie czytalam ze bierze sie 3 razy dziennie (sniadanie,obiad,kolacja) podczas posilku i popija wodą bla,bla. Bardzo jestem ciekawa czy odechce mi sie jesc. Nigdy nie potrafilam sie odchudzac, bo nie jestem wytrwala , nie mam silnej woli, a slodycze to moje mega uzaleznienie bez porownania z palaczem, ktory 3 paczki moze wypalic dziennie ja moge 10 czekolad zjesc bez grymasu ze mnie muli;D Tak czy siak, postaram sie na bieząco pisac wszystkie moje odczucia po zazyciu.
princess eM:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:52   #37
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

moja koleżanka stosuje od niedawna taki preparat slim 15 - właśnie całe odchudzanie trwa 15 dni. ona jest na razie w 6 dniu całej kuracji, czyli jeszcze w fazie intensywnego wyszczuplania. mam nadzieję, że jej to pomoże, bo sama mam zamiar to zastosować
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 08:08   #38
Alexis86
Przyczajenie
 
Avatar Alexis86
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Też dzisiaj go kupiłam, zobaczymy czy będzie działać.Mam nadzieję,że do piątku dostarczą mi to cudo :P
Alexis86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:06   #39
princess eM:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Wiecie co dziewczyny to akt desperacji jest, kazda reklama nas chwyci jak i mnie zlapala. Ale ten kwas, ktory zawarty jest w tym niesamowitym eliksirze wyszczuplania musi zadzialac. Czy ktoras stosuje lub zamierza miec jakas diete przy spozywaniu tabletek?
princess eM:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:19   #40
jadzkaaa
Przyczajenie
 
Avatar jadzkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
moja koleżanka stosuje od niedawna taki preparat slim 15 - właśnie całe odchudzanie trwa 15 dni. ona jest na razie w 6 dniu całej kuracji, czyli jeszcze w fazie intensywnego wyszczuplania. mam nadzieję, że jej to pomoże, bo sama mam zamiar to zastosować


a ile juz schudla???

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

ja nie jem slodyczy i staram sie jesc jak najmniej pieczywa. ale musze przyznac ze po tych proszkach nie jestem glodna wiec nei jest to bardzo meczace
jadzkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:30   #41
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez jadzkaaa Pokaż wiadomość
a ile juz schudla???

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

ja nie jem slodyczy i staram sie jesc jak najmniej pieczywa. ale musze przyznac ze po tych proszkach nie jestem glodna wiec nei jest to bardzo meczace
wiesz co, dokładnie to nie wiem, ile schudła, ale widać, że wysmuklała i mówi, że już nie ma takiego apetytu jak kiedyś (a to podobno zmniejsza apetyt)
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 21:20   #42
Alexis86
Przyczajenie
 
Avatar Alexis86
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

A czy któraś już z Was 'wysmuklała' zażywając to cudo?
Alexis86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:02   #43
Donnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam! Czy ktoś wie jak to będzie działało z tabletkami antykoncepcyjnymi??? Pewnie będzie obniżona skuteczność antykoncepcji Mam wielką ochotę sprawić sobie to cudo, ale się boję...
Donnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:12   #44
aneciaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam,
ja obecnie stosuję Meridię od 2 tygodni, ale powiem szczerze, że na mnie średnio działa bo schudłam tylko 2,5, a naprawdę mało jem i 5 razy w tygodniu chodzę na aerobik dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad stosowaniem tego preparatu jednak nie wiem czy jeśli będą go stosować razem z Meridią, tabletkami antykoncepcyjnymi i do tego tabletkami na alergię to nie przeholuję.
Doradźcie coś bo jak to się mówi: tonący brzytwy się chwyta, a ja już od 8 lat próbuję zejść z wagi 88 kg i tylko 4 kg chudnę i wraca i już nie mam siły!
aneciaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:32   #45
Alexis86
Przyczajenie
 
Avatar Alexis86
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Właśnie! Czy ktoś wie jak to będzie stosować to cudo z antykoncepcją?
Alexis86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:53   #46
Donnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Też kiedyś stosowałam meridię i schudłam tylko 3kg. Wtedy jak brałam meridię to moja ginekolog powiedziała ze jest obniżona antykoncepcja, bo pigułka w swoim składzie ma też tłuszcz. Więc przypuszczam że z tym fast slim może być podobnie
Donnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:51   #47
Ewka2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam tez się zastanawiam nad kupnem tych tabletek... Tylko czy mogłybyście napisać ile sztuk jest w jednym opakowaniu?? bo chciałabym wiedzieć na jak długo starcza takie jedno opakowanie i czy będzie mnie stać na zakup większej ilości opakowań. Z góry dzięki i pozdrawiam
Ewka2490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 14:24   #48
princess78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

hej i jak ci idzie odchudzanie po tych tabletkach bo ja tez to cudenko zamowilam i czekam
princess78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 16:41   #49
princess78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

witam dziewczyny właśnie kurier dostarzczył mi tabletki i zobaczymy
princess78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 21:09   #50
joanna3110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Dziewczyny chyba muszę stwierdzić fakt że ten środek jest do kitu jem jak jadłam i waga wróciła do 79 jak była. Ale mogę was pocieszyć kupiłam sobie taki specyfik który jest dostępny na receptę LINDAXA15 i łyka się jedną tabletkę dziennie i co przeżyłam szok mozna faktycznie nie jeść a co wogóle się nie chcę jeść. Pierwszego dnia zjadłam jedno jajko, na obiad gołąbka też 1 z moimi możliwościami pewnie zjadła bym ze 4. I kanapka na kolację. Drugi dzień to jogurt i parówka. Podoba mi się w tym to że jem mało a czuję się taka objedzona. Jedynym mankamentem jest to że okropnie chcę się pić ale jest to do zniesienia. Kurację tą podpowiedziała mi doktor. Efekty napewno opiszę.
joanna3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:43   #51
jadzkaaa
Przyczajenie
 
Avatar jadzkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

heja! ja mniej jem i to na pewno, ale waga nie zmniejsza sie w az tak drastyczny sposob w jaki bym chciala. i tez mam wieksze pragnienie niz zwykle. aha! przed kazdym posilkiem staram sie wypijac szklanke wody (tak mi dietetyk zalecil), ale powiem wam szczerze ze dzieki tym tabletka zrezygnowalam z kolacji (znaczy jem tylko jogurt) normalnie zjadalm 3 kromki chleba !!!! WIEC COS MI CHYBA DAJA!!!! aaaa i mam wrazenei ze w pierwszej kolejnosci poszlo mi z brzucha!!!! wiec jest oki. teraz czekam co dalej. aha! a jezeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to zalecam zapytac o to ginekologa... pokazac mu sklad i tyle. on najlepiej bedzie wiedzial czy to oslabi dzialanie tabletek.

dziewczyny a moze ktoras z was jest z gornego slaska?? bo moze jakas wspolna silownia by wypalila??? moglybysmy sie wzajemnie motywowac??? fajnie by bylo. moje wszystkei przyjaciolki nei maja jeszcze dzieci i sa chude jak patyk wiec nei bardzo rozumieja moj problem i pociskaja mi kity o tym ze liczy sie wnetrze. hehe wiem ze chca dobrze ale przydalaby sie jakas "otyla" kolezanka
jadzkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:24   #52
princess eM:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Hej kobitki!w piatek dostalam przesylke z tym ze przez weekend nie bylo mnie w domu. Wlasnie wrocilam i zazylam pierwsza tabletke! zobaczymy jak bedzie, ne moge sie doczekac czy w ogole cos sie zacznie dziac i kiedy zauwaze pierwszy znak ze cos sie jednak po nich dzieje. Kiedy zauwazylyscie po sobie po ilu dniach wam spadla waga?pozdrawiam, no i bede na biezaca pisac jak tam moj slim)
princess eM:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 10:24   #53
princess eM:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

czesc dziewczyny! tak jak pisalam wczoraj zazylam pierwsza tabletke. Dzis po sniadaniu druga. Dopada mnie mania sprawdzania boczkow i brzucha kurcze nie mam wagi w domu , ale zawsze mozna isc do kogos sie zwazyc prawda? jak pozostale kuracjuszki?jakies efekty?
princess eM:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 13:51   #54
mefiug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Czytam i oczom nie wierze, jednak mozna biznes robic na grubych babach, ktore mysla ze jak kupia tabletki za 100PLN to moga dalej ciasteczka wcinac i beda chudly bo tak w reklami bylo.
I uwielbiam tlumaczenia ze mam kiepska przemiane materii wiec tyje. Przemiane ma sie taka jaka sie sobie ustawi i kropka. Zainteresujcie sie odzywianiem, bo nie ma drogi na skroty.
Dobra dieta to ponad 60% sukcesu, 30% to aktywnosc fizyczna, a 10% to genetyczne usposobienie plus dodaktowe suplementy. Wiec zastanowcie sie czy lepsze efekty beda od tabletek czy od nie zjedzonych ciastek.

Moj ulubiony obrazek odchydzajacej sie grubaski to jej zamowienie w McDonaldzie: "BigMc duże frytki i Cola - oczywiscie dietetyczna" smiech na sali.

Jak chcecie sie dowiedziec jak schudnac to poczytajcie sobie o odzywianiu a nie o tabletkach.
mefiug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:54   #55
aneciaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Uważam, że takie teksty są nie na miejscu. Nikt nie mówi, że tylko tabletki wystarczą i można jeść pączki i Bóg jeden wie co jeszcze. Sama w to nie wierzę, ale używanie słowa "grubaski" w różnych jego odmianach jest bardzo eleganckie. Jeśli masz problem z tym, że nie wszyscy dookoła Ciebie są piękni i idealni to już Twój problem. Jeśli nie interesuje Cię temat to nie pisz i zachowaj swoje głupie i szczeniackie uwagi dla Siebie.
aneciaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:01   #56
alus25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam

Ja zaczelam brac od dzis ten specyfik. wzielam 2 tabletki. i jedna przy kolacji tez jestem ciekawa czy uda mi sie cos zrzucic bo moja nadwaga jest spora, waze 98kg przy wzroscie 176cm.

coz czas pokaze.
alus25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:37   #57
Donnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Mefiug jak nie masz takich problemów to nie czytaj tego forum a tym bardziej nie wypowiadaj się na ten temat.
Donnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:49   #58
myszorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Dziewczyny brałam meridie przez 2 miesiace, schudłam nie wiele, dość szybko wróciłam do poprzedniej wagi ( nie jestem i nie byłam otyła ale chciałam zrzucić z 5 kg), za to merida zostawiła po sobie ślad do końca życia, uszkodziła mi trzustkę, wylądowałam w szpitalu i tam po badaniach i rozmowach, bo nie mogli dojść skąd ta choroba przyznałam się co brałam i okazało sie że merida może uszkodzić trzustkę, mi się to trafiło nie jest to regułą ale schudłam na troche a chora bede do konca zycia, jeden plus tego wszystkiego przy chorej trzustce musze być na diecie niskotłuszczowej co powoduje jednak chudniecie , jednak co tu by nie mowić to jednak jestem chora na nieuleczalna chorobę i to z czystej głupoty bo zamiast troche sie poruszac , poszłam na łatwizne i kupiłam tabletki. Pomyślcie zanim zaczniecie sie odchudzać, nie moralizuje , każda z was zrobi jak zechce, Pozdrawiam życze powodzeniaw gubieniu kilogramów.
myszorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 08:03   #59
mefiug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez Donnaa Pokaż wiadomość
Mefiug jak nie masz takich problemów to nie czytaj tego forum a tym bardziej nie wypowiadaj się na ten temat.
To fakt nie mam JUŻ takich problemow, zrzucilem 20 kg ciezka praca w 6 miesiecy. Probowałem roznych specyfikow, jakis diet 13 dniowych, ale teraz wiem ze to wszystko pic na wode.
Nie chciałem nikogo urazić, a tylko skierować uwagę w inna stronę. Czyli zamiast interesować sie roznymi najnowszymi tabletkami ktore proc wysokiej ceny niczym sie nie roznia od zwyklego CLA (czytajcie etykiety), poczytac o zdrowej zbilansowanej diecie. I wcale nie chodzi tu o glodzenie sie. Na poczatek zamiast batonikow wystarcza owoce i stopniowe obcinanie kalorii. Przy zbyt duzym deficycie skutki moga byc oplakane.
mefiug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 17:14   #60
Kaaaasiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Hej wszystkim stosuje ten produkt od tygodnia i zrzuciłam 3,5kgz tym że przez 5 dni nie widziałam żadnych zmian w swoim wyglądzie a waga spadła tylko o 1kg...6-tego dnia weszłam na wagę i...szok!!Nie wierzyłam że to może zadziałać jednak spróbowałam,oczywiście darowałam sobie późne kolacje(ostatni posiłek jem o 17 max!)i oczywiście nie wcinam słodyczy kurcze teraz nie żałuje tych 89złpozdrawiam
Kaaaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 07:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.