akupunktura a odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 13:17   #1
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46

akupunktura a odchudzanie


Przeczytałam gdzieś niedawno, że można schudnąć za pomocą akupunktury. Jak myślicie, czy to jest prawda? I gdzie mogę znaleźć rzetelną informację na ten temat?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 08:41   #2
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: akupunktura a odchudzanie

Odświeżam temat, bo sama w przyszłym miesiącu wybieram się na zabieg akupunktury. Przeprowadzi go lekarz dietetyk, który specjalizuje się także w akupunkturze właśnie. Kilka osób z mojego otoczenia korzystało z tej metody i każda(!), zrzuciła sporo i bardzo chwali tę metodę, postanowiłam więc spróbować. Oczywiście wiem, że bez silnej woli i zamozaparcia nic się nie zdziała, ale tego mi nie brakuje
Może któraś z Wizażanek korzystała już z tej metody jako wspomagającej odchudzanie i jest w stanie coś więcej napisać?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 13:27   #3
kubaszka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: akupunktura a odchudzanie

hmmm akupunktura na odchudzanie? Nigdy nie myslam ze może być skuteczna i w tym zakresie, ja leczyłam tylko zapalenie mięśnia duzo minelo od Twojego wpisu i zastanawima sie czy skorzystalas, a jezeli tak to ile zrzuciłaś
kubaszka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 14:47   #4
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: akupunktura a odchudzanie

ja myśle że może to być jakieś uzupełnienie, ale na pewno nie zastąpi ćwiczeń i diety
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:23   #5
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: akupunktura a odchudzanie

Cytat:
Napisane przez kubaszka888 Pokaż wiadomość
hmmm akupunktura na odchudzanie? Nigdy nie myslam ze może być skuteczna i w tym zakresie, ja leczyłam tylko zapalenie mięśnia duzo minelo od Twojego wpisu i zastanawima sie czy skorzystalas, a jezeli tak to ile zrzuciłaś
Tak, skorzystałam Zrzuciłam wówczas 10kg i trzymam wagę do tej pory, waga czasami nieznacznie skacze w górę ale raczej trzymam te 62-63kg, które wtedy osiągnęłam. Poza akupunkturą należało stosować dietę zgodną z grupą krwi, więc te dwa czynniki razem, pozwoliły mi schudnąć. Dzięki akupunkturze było po prostu łatwiej wytrzymać, lepiej się czułam, miałam siły do działania i nie odczuwałam tak głodu. No i dobrze spałam co jest dla mnie ważne-wcześniej na dietach miałam problemy z zaśnięciem.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 10:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.